על דת, אידיאולוגיה, גזענות ומה שביניהם ::

מעניין, לא יודע איפה לשים את זה. אבל אם הוא יעשה דברים כמו שהוא מדבר זה הסוף של הצנזורה בטויטר.

https://twitter.com/disclosetv/status/1510952904009695240

https://twitter.com/AmichaiStein1/status/1518633377968144385

סתם משהו מצחיק שקראתי בטויטר

יש איזה “עיתונאי” שמאלני פרוגרסיבי שנכנס לבר ושם לב לאיזה בחור אסיאתי , משום מה הוא החליט שזה איזה עיתונאי בשם andy Ngo , אתם יודעים מה , בשביל הגזענים, כל האסיאתים נראים אותו דבר. והתחיל להטריד אותו. מה בסוף, מסתבר שזה לא אנדי שלנו. אלא סתם בחור אומלל שבסה"כ רצה לצאת לבילוי ואיזה שמאלני הגיע והתחיל לצעוק עליו שהוא “אדם נוראי”.

you cant make this shit מצחיק יותר גם אם תנסו… lol

https://twitter.com/MrAndyNgo/status/1512642887527411718

ובנושא אחר:

תמיד חשבתי שמגיעים להתפלל ביום קדוש אז זה אומר שצריך לאסוף סלעים להכין בקבוקי תבערה מראש ולנסות לעשות לינץ ביהודים תוך כדי שמשחקים כדורגל בתור קודשי הקודשים.

אז מגיעים הנוצרים ומראים שהם לא יודעים איך להתפלל כמו שצריך. הרי תפילה חיבית להיות במקביל לדם של יהודים.

איזה פראירים.

אסור להדליק מדורות בל"ג בעומר… העולם נהיה מטומטם

איפה זה פורסם?
זכור לי איסור כזה רק שנה שעברה

בקבוצות ווטסאפ של הבנות שלי :joy:

כפייה חילונית!! :joy:

פה חשדתי.
ואז התגלגלתי מצחוק…
ספר את זה ליקירי האינקוויזיציה הספרדית. ממה שהבנתי, רוב הקורבנות שלה היו בכלל נוצרים, אבל לא באמת נכנס לזה.

המרחק בין ישוע מנצרת לבין הנצרות כמרחק השמיים מהארץ. חוץ מזה שמשתמשים בשמו הטוב של היהודי החביב הזה, הם מעולם לא היו חלק מסך האמונות שלו.

להיפך. מאמינים בהחלט.
עם זאת, גם לאיסלאם היה תור זהב כשהמוסלמים שלטו במרבית אירופה ועדיין לא עשו ג׳נוסייד בכל מקום שדרכו בו. החיים תחת אותו שלטון איסלאם לא היו רעים, ובטח ובטח שבאותם ימים בהשוואה לנצרות הייתי מעדיף לחיות תחת שלטון מוסלמי.

כמו שנאמר פה לא פעם, גם היהדות במקור היא דת נוראית ואלימה. השאלה היא לא מה מצווה ״אלוהים״ אלא מה בוחרים בני האדם לעשות בשמו.

על בסיס מה ההצהרה הזו?
היהדות במהותה היא לא דת מיסיונרית. יתרה מזו, היא מערימה קשיים על מי שמנסה להצטרף אליה. לראיה ויכוחי חוק הגיור בימינו - האורתודוקסים אומרים שלא צריך לגייר אנשים, אבל הליברלים החילונים בעד לפתוח את שערי היהדות לכולם. בעוד הנצרות והאיסלאם כפו את עצמן באלימות בשלבים שונים ב’חיים’ שלהן, היהדות מתנגדת עקרונית לכפייתה על בני דתות אחרות. כל מופע אלימות של הדת היהודית שונה אינהרנטית ממופעי אלימות של שתי הדתות האחרות מהבחינה הזו.

אם הכוונה היא למלחמות המתוארות בנביאים - מלבד העניין שלא מדובר במלחמות כפייה, כל עוד המלחמות היו נגד לאומים אחרים כמעט תמיד הוצעה קודם אפשרות לשלום, כחלק מחוקי הדת.
כמובן שהקורא הביקורתי של שנת 2022 יאמר מה החכמה להציע לעם שלום לפני שאתה כובש אותו, אבל אם מסתכלים על התקופה שלפני 3500 שנה, עצם ההצעה לחיים שאמנם היררכיים אך משותפים היא יוצאת דופן לטובה, בעוד מלחמות כיבוש היו שכיחות לגמרי. לעומת זאת, לשפוך לאדם גופרית לגרון כי הוא לא מוכן להתנצר היה לא סבבה גם במאה ה-14 (והיהדות כאמור מעולם לא כיוונה לשם).

כמובן שלאורך ההיסטוריה כן הייתה אלימות יהודית, אבל לומר ש’היהדות במקור היא דת נוראית ואלימה’ זו הצהרה חסרת קשר למציאות ההיסטורית, ובוודאי שחסרת קשר למה שכתוב בתורה.

אם אתה מכליל רק מיסיונריות כאלימות, אזי שהצדק איתך.

אני כשלעצמי קטונתי מלעשות חלוקת האלימות לקטגוריות של יותר או פחות, ומבחינתי גם משמרות הצניעות זו אלימות. אבל שששש… על תפריעו לעצמכם ליהנות מהשייכות לדת שוחרת השלום שנולדתם לתוכה ולהאשים רק את המוסלמים בשמירה אלימה על ״כבוד המשפחה״. כאילו שיש קשר בין רצח וכבוד…

יוסי אני אתיאסיט מבחינתי אפשר לסגור את כל הדתות בעולם ולהכריז אהבה חופשית שלום והבנה בין כל תושבי כדור הארץ.

אבל להשוות את היהדות והנצרות לאיסלם זה תוצאה של חינוך לפולטי קורקט ודמגוגיה. אני חושב שטרור הגרזנים אמור כבר לחנך אנשים להבין את ההבדל.

דרך אגב כתבתי פה את אחד ההבדלים בין הנצרות היהדות לבין האיסלם. יהדות ונצרות מאפשרות רפורמה ושינוי בהם (תבדקו את ההבדל בין ההתחלה להיום זה לא אותם דתות) האיסלם רואה בקוראן את דברי הנביא מוחמד השליח האמיתי של אלוהים וכל ניסיון לשנות אותו זה כפירה.

חחח עוד סימן של ברצלונה משעממת במקום לריב על כדורגל עכשיו נריב על דת ומדינה.

מפתיע שאתה טופל עלי עלילות שווא של pc. יותר גרוע מעלילה של להכין מצות מדם של ילדים נוצרים (דווקא יוצא יותר טעים ככה, אני מוכרח לומר).

על כל פנים, להאשים את היהדות באלימות זו לא השוואה לאיסלאם, אז אל תתבלבל ותמשיך להיות אתאיסט למופת. אין ספק שהאיסלאם זו הדת הרצחנית והאלימה ביותר שיש כיום בעולם. אבל זה שטויות במיץ לחשוב שתמיד זה היה ככה ותמיד זה יהיה ככה. זה גם שטויות במיץ להתעלם מהאלימות של הדתות האחרות רק כי איסלאם אלימה יותר.

כן, נכון (עם טון סרקסטי עמוק שלא שומעים דרך המקלדת). ספר את זה לאבא שלי שמאמין שהתורה נכתבה ע״י אלוהים. כל התורה. כולל כל מה שכתוב בתנ״ך :man_facepalming:t2:
וספר את זה לקטולים והפרוטסטנטים באירלנד. ממש כולם אוהבים פרוגרסיביות. מהפה שלך לאזניים הערלות של הסתומים.

וזה החלק הכי משעשע באותם סתומים (אבא שלי ודומיו). הם באמת מאמינים שהדת שהם מגינים עליה בחירוף נפש עכשיו היא אותה דת שהייתה פה לפני 200, 500 או 3000 שנים. אלוהים לא היה נותן לה להשתנות, אתה מבין…

יאללה. צריך לעבוד…

:man_facepalming:t2: :man_facepalming:t2: :man_facepalming:t2:
יאללה שצ׳אבי יהיה נביאו של קרוייף והכל יחזור למקומו.

אני לא מגן הדתות המונתיאסטיות. אבל ההבדל בינהם לאיסלם זה שמים וארץ.

חבל. זאת אומרת שלא הבנת את הטענה שלי.
קראת אי פעם את הברית החדשה? אם כן, תראה לי בדיוק איפה בנצרות יש הטפה לאלימות ורצח.

הכוונה בפוסט למה שכתבתי לפני 5 שנים זה יצאה נגד שטויות שפולטים במערב הנאור ובמיוחד האפיפיור המתועב שעומד בראש הכנסייה:
האפיפיור הזה נוטה להשתמש בקו ההגנה השטותי הזה כל פעם שהאיסלאם מותקף (“כפי שיש נוצרים רעים יש גם מוסלימים רעים!!11”).
זו הטענה של השמאלן המתחיל במערב כהגנה על האיסלאם וכהתקפה על הנצרות.

רק מה, זה פשוט לא נכון.
כי אם יש נוצרי אמיתי שאשכרה עושה בדיוק את מה שישוע אמר בברית החדשה, אז הוא יהיה היפי רגוע שלא מסכן או מפריע לאף אחד. נוצרי אלים או רוצח יוצא בדיוק נגד מה שהמשיח לימד בברית החדשה.

מנגד, מוסלימי טוב הוא מוסלימי שעושה בדיוק את מה שמוחמד אמר. שזה לרצוח הומואים, נשים שעוזבות את הבעל, נוצרים/יהודים שלא משלמים דמי חסות או לא מתאסלמים.

הבנת את הטענה שלי?

נוצרי שהוא סם אדם נוראי = מנוגד לברית החדשה.
מוסלימי שהוא בן אדם נוראי עם נוצרים/יהודים = זה מה שכתוב בספר שלהם. אז הוא אחלה בחור.

כפי שאמרתי, אין שום קשר לנצרות. בוא קח את הברית החדשה ותראה לי בדיוק איפה ישוע ביקש מהנוצרים לעשות את הפשעים האלה.
אל תבלבל את הכנסייה (במיוחד זו מרומא דאני מציב עם כל הלב) עם הברית החדשה. זו מאפיה שהשתלטה על הדת וניצלה אותה לצרכי בעלי הכוח שהיו בראשה. מספיק לראות היום את האפיפיור שעומד בראשה כדי להבין כמה היא ממשיכה להתדרדר.

אבל שוב, זה לא קשור לדת האסלית.

בדיוק הטענה שלי… ישוע מנצרת הוא אחלה יהודי שבעולם, על זה כולם יסכימו.
ואתה בדיוק מחזק את הטענה שלי: הנצרות האמתית היא מה שאמר ישוע בברית החדשה. נקודה.
הנצרות של הכנסייה זה ניצול ציני נוראי של מה שהוא אמר ועשה.

אני לא רואה את הדברים ככה. מצטער.

הנצרות היא מה שהכנסייה עשתה בשם אותו יהודי כמעט היפי טוב לבב שאולי ואולי לא חי פה לפני כ 2000 שנים.

לפי הברית החדשה, הבחור נולד, חי, הטיף ומת כיהודי. הנצרות היא דת שצמחה על עפר הקבורה שלו והיא לא הייתה ולעולם לא תהיה המורשת שלו.
אין באמת נצרות ״אסלית״ לדעתי.

על כל פנים:

בדיוק. אנחנו כנראה לא מסכימים רק בסמנטיקה, אז אפשר להתקדם.

אגב, מה המצב שלך באיטליה בימים אלה? כבר חזרת לעבודה?

אני לא חושב שיש פה מישהו שיגיד שיש דת שהייתה רק טובה ולא אלימה כל חייה( אולי בודהיזם, אבל אין לי מושג).

לא יודע כמה מיעוטים חיו בשלום תחת האיסלאם. אנשי הספר (יהודים ונוצרים) היו חייבים לשלם דמי חסות אדירים שהיה קשה מאוד לעמוד בהם או היו חייבים להאתסלם או למות. אני יודע המון על זה כי המשפחה של אמא שלי הי פרסית והם יודעים, היסטורית, מה זה לחיות תחת האיסלאם.

כפי שאמר משה, היהדות והנוצרות עברו רפורמה, ואילו האיסלאם ממשיך להיות אותו דבר. הטענה המרכזית שלי שכל עוד הספר הזה קיים עם הורואות ברורות לרצח “כופרים” לא יהיה פה טוב לאף אחד ולא יהיה עתיד טוב. כי איך אפשר?

שוב, אני מתעב את הסימטריה בה מנסים להשתמש במערב כשיש פיגוע מולסימי: “כפי שיש נוצרים רעים יש גם מוסלימים רעים”, אבל הם מתעלמים מהאידיולויגה שעומדת בבסיס מלחמת הדת שיש היום.

אז כנראה נסכים לא להסכים. אני לא מדען דת אבל תמיד ידעתי שהנוצרות זה רק מה שכתוב בברית החדשה. כל דבר שנוסף על זה, הוסף בגלל אינטרסים לא טהורים, קצת כמו כמה פרוטוקולים של עם ההסגרים וכו :wink:

ועל זה כל נוצרי יסכים איתך. בגלל זה נוצרים לומדים גם את הברית הישנה וגם את החדשה כיחידה אחת.

באיטליה היה אסור לעבוד בלי חיסון לאף אחד עד סוף מרץ.
לרופאים היה אסור לעבוד עד אמצע יוני.
אז ביום האחרון למצב החירום החזירו את כולם מההשעיה חוץ מהרופאים. ולא רק שלא החזירו אותנו לעבודה, הם האריכו את ההשעיה שלנו עד ה31.12.2022.
שזה 15 חודשים בלי עבודה בשבילי. הסיבה? עונש לרופאים הסוררים. הם רוצים שנהווה דוגמה לאנשים, ורופא לא מחוסן הוא מסוכן תדמיתית והסברתית.
התנהגות מאפיונרית טיפוסית.

באופן אישי אני מנצל את הזמן לדברים אחרים אבל אני הולך לראות מה יקרה באוקטובר נובמבר ואחליט על המשך דרכי פה…

אם משמרות צניעות שוות ערך בעיניך לאינקוויזיציה אכן אין דיון.

אם זה נכון מצאנו את השיטה להודנה איתם. הם כבר חיסלו איזה בכיר בחמאס שנתפס בפעילות מינית עם גברים…

נפתלי בנט הצביע נגד עונש מוות למחבלים, נפתלי בנט הצביע נגד עונש מוות למחבלים, נפתלי בנט הצביע נגד עונש מוות למחבלים.
זה לא טעות כתבתי בכוונה 3 פעמים את ההזיה הזאת בשביל להעביר את תחושת הגועל והתדהמה שלי.
איכס, פשוט איכס.