על דת, אידיאולוגיה, גזענות ומה שביניהם ::

כל דבר שמתחיל שם מועתק לפה…

הוא יותר מגאון. הוא מה שהיה פעם השמאל הליברלי.

לא באותה רמה פשוט כי אנחנו לא סתומים כמו האמריקאים.
בסופו של דבר הוא מספר בדיחות כן? אין פה איזה דיון פילוסופי.

הוא מאמין בחופש ביטוי מזמין אורחים שהוא לא מסכים איתם לנהל איתם דיון עניני בתוכנית שלו ובעיקר צוחק על כולם כולל על מי שהוא הצביע לו.

תמצא לי כמוהו בימין ובשמאל. היום לא תמצא יותר מידי.

איך אמר צ’רצ’יל? צריך להיות חסר לב כדי לא להיות שמאלני כשאתה צעיר וצריך להיות חסר מוח כדי לא להיות ימני כשאתה מבוגר :slight_smile:

למצוא לך איפה? בתקשורת? האמריקאית? עזוב שיש פה ושם את מי זה מעניין.
רוב האנשים שאני מכיר ביום יום הרבה יותר מאוזנים ממנו.

*אגב, אני מת עליו וצופה בתכנית שלו ומאוד מעריך.

אני לא מדבר על אנשי יום יום . אני מדבר על האליטות.

תבדוק את כל תוכניות הערב בארה"ב (או איך שקוראים להם) ואז תחזור אלי עם “איזון”.

הם מעדיפים להתאבד מבחינת הריטינג מאשר וחס וחלילה לצחוק על ביידן. ובכלל את הקטע שלמעלה אתה חושב שאתה יכול למצוא יותר מידי אנשים שיגידו את זה? את דייפ שאפל ניסו לרצוח בחודש שעבר בגלל דברים כאלו…

זה נכון חלקית. שוב, התקשורת האמריקאית מטומטמת כמו העם האמריקאי. האיזון לא קיים שם ל2 הצדדים.
בתקשורת הימנית יצחקו ביידן כי זה קל ובשמאלית יצחקו על טראמפ כי זה קל.

רייטינג זה כסף וכל מה שמעניין את ה"אליטה" האמריקאית זה כסף. אף אחד שם משום צד לא יתאבד על עיקרון אם זה יעלה לו כסף.

יש המון קומיקאים שמדברים ככה. המון. ויש להם המון מעריצים מ2 הצדדים (כי אנשי היום יום טיפה יותר מאוזנים וטיפה פחות מושקעים בחרא הזה במציאות) אי אפשר לקחת מקרי קיצון ולהפוך אותם לנורמה.

ולטעון שבגלל זה ניסו “לרצוח” את דייב שאפל זה מלוכלך. אתה יודע שזה לא נכון. (אני מקווה)

היה עליו סכין. אני מניח שהוא לא רצה חתימה.

מ"ניסו לרצוח את דייב שאפל" (לא מגן על הבחור, ועדיין לא כל תקיפה היא נסיון לרצח) ל"ניסו לרצוח את דייב שאפל כי הוא צחק על טרנסיות" זאת קפיצה ענקית. הייתי אומר אפילו את הביטוי שממש אוהבים פה אבל אני מעדיף שלא :wink:

ועוד לראות את הוידאו הזה ולטעון שזה נסיון לרצח זה בכלל מופרך.

מה אני יגיד , אתה מבין שהוא ברח מהמאבטחים נכון?

תגיד “צודק. הגזמתי ואני לא מספיק מעורה בעובדות.”

היה מגע בניהם והסכין לא יצאה לבחור מהתיק אפילו,
עצרו את הבחור וחקרו אותו יודעים מה הוא ניסה לעשות ולמה.
לא צריך לעשות עניין פוליטי מכל דבר שקורה.

אם הוא ניסה לרצוח אותו הוא הרוצח הכי פחות יעיל שנתקלתי בו בחיי.

*אגב אני לא רואה ולא הסברת מאיפה הכנסת את העניין שזה בגלל ששאפל צוחק על טרנסיות כל מה שקרה שם.

הדבר היחיד שאולי הגזמתי פה זה עם השיוך לטרנס. אבל זה שהוא עלה במטרה לרצוח אותו זה לא הגזמה. היה עליו סכין ואקדח. ואם לשאפל לא היו מאבטחים התוצאה היתה גרועה יותר.

שמע זה נראה שאין לך מושג מה קרה שם.
היה עליו סכין מתקפל בצורת אקדח מפלסטיק, הסכין היה בתיק שלו בזמן התקיפה, לא ביד.
הוא נחקר וסיפר שהוא תקף את שאפל כי סילקו את סבתא שלו מהבית שלה אחרי שלא יכלה לשלם שכירות והוא חשב שזה יביא את העניין לידיעת הציבור (מסתבר שהוא טעה בענק) והוא הואשם בסופו של דבר בתקיפה ואחזקה של נשק קטלני (שוב, לא אקדח, סכין בצורת אקדח).

שום דבר במקרה הזה לא תומך בטענה שלך.

*אגב ערכתי את ההודעה הראשונה שלי. זה לא נראה כאילו אתה מדבר מפוזיציה פשוט מחוסר ידע.

טוב נפסיק בשיא. אני יכול להמשיך :slight_smile:
אבל מה שניסיתי במקור לטעון. שלעשות היום סאטירה על נושאים כמו lgbtq או טראנס או דברים שנחשבים “טאבו” זה הרבה יותר נדיר.

בטח במיינסטרים.

שאפל הוא תמיד דוגמה נהדרת, כי הוא בסה"כ אמר שגברים לא יכולים להכנס להיריון וכולם יצאו מדעתם בעקבות זה.

ודרך אגב אני גם מסכים איתך שבימין אין סאטירה עצמית. :slight_smile:

אתה לא חייב להגיב לי יותר בנושא אבל זה לא עובד ככה. אתה יכול להמשיך לאן בדיוק?
למה כל כך קשה להגיד “אוקי, טעיתי והייתי צריך לחקור יותר לעומק”?
אני מבין שזה לא נעים כשזה נראה כאילו אנחנו מושפעים מכל השטיפת מוח הפוליטית וכלצהשקרים שרצים ברשת אבל זה קורה לכולנו (וגם לי). לא חושב עליך פחות בגלל זה

השיוך לטראנס זה כנראה טעות. אבל זה שבחור חמוש בסכין (תקרא לה מה שתרצה) מתנפל עליך ובורח מהמאבטחים זה בעיני ניסיון לפגוע עד כדי רצח .

אבל אתה לא תסכים ואני לא יסכים אז חבל להמשיך עם זה.

אם חוזרים לנקודה המקורית. זה גם לא נכון.
שאפל לא אמר רק את זה הוא צחק הרבה על הקהילה וטרנסים בעיקר (לגמרי לג’יט בעיני)
ויש מלא קומיקאים שהולכים בדרך הזאת, מלא. גם ליברלים (אולי אתה לא צופה בהם מספיק כדי לדעת).

בסדר אז אתה יכול להגיד נסכים שלא להסכים. זה לא משנה את העובדה שאתה טועה. אנחנו לא ליברלים אמריקאים שמאמינים שיש המון אמיתות לכל דבר. יש הגדרות ספציפיות למה זה נסיון לרצח וזה לא מה שהיה שם.
אם אני אבעט בך כי רבנו ויש לי סכין בכיס זה לא נסיון לרצח לא משנה כמה נוח לך להציג את זה ככה.

תגדיר איזה קומקאים? במיינסטרים? מפורסמים?

תבדוק איזה בקלאש שאפל חטף. אני מכיר ביל באר ריקי גרבייס ושאפל. אלו נחשבים מהגדולים. והם כולם חטפו.

כן במיינסטרים. קומיקאים הכי מפורסמים שיש כנס לנטפליקס (הבמה הכי גדולה כביכול לתרבות הווק הנוראית) ותמצא לי כמה סטאנד אפס יש שם שם שלא צוחקים בהם על קהילת הלהטב ועל תרבות ההשתקה שלהם. (אם המופע לא מתנהל על נושא מאוד ספציפי אחר, קשה לי להאמין שתמצא אפילו אחד)

מה זה חטפו? דיברו עליהם רע בתקשורת מצד מסויים? מה זה משנה?

מזכיר לי את כל הבכי ונהי על הקאנסל שעשו כביכול על גיי קיי רולינג. אז פמיניסטיות לא מזמינות אותה להרצאות יותר… אוי לא. אחרי כל הקאנסל המסוכן הזה יש לה עדיין יותר תומכים ומעריצים מלטראמפ וביידן ביחד.