על דת, אידיאולוגיה, גזענות ומה שביניהם ::

בגלל זה אני חושב שזה מזל גדול שאני לא שם… אני פשוט לא מסוגל לחשוב בצורה רציונלית עכשיו

צריך להעתיק את הפסקה הזאת לדיון שהיה לנו על מה בדיוק משפיע על האופי של ילדים…

שתה איזה אלכוהול שאתה אוהב, יש פיסות אין צדק בעולם וזו אחת מהם. אם תיקח ללב תמות צעיר… לך תכין איזה קוקטייל טוב או תן כמה שוטים של וויסקי.

הלוואי אני לוקח מלא כדורים בגלל הקורונה חחחח
אפילו גויינט אסור לי בגלל הדלקת ריאות

לא הבנת אותי, שאני מתכון לצדיק זה לא בקטע הדתי. לחילונים שביננו ואני בתוכם, הוא נראה כמו סיפור מהאגדות. התחיל בתור דובר של העדה החרדית (קמבץ אן משהו כזה) אנטי ציוני ואז עשה מהפך ונהיה ציוני הקים את חסד של אמת שזה עמותה שבאמת עושה חסד (אחרי פיגועים). עד לרמה של כמעט להרים משואה ביום העצמות ואז התפרסם עליו התחקיר בהארץ עם כל המעשים שלו. בחר כמו פחדן לברוח, אני מקוה שהוא יגיע לגיהנום. אבל כל העדה החרדית ידעה מי הוא והזהירה את הילדים שבתוכה רק לחילונים הם לא סיפרו.

שישרף בגיהנום וואלה
לפחות הוא לא מסתובב חופשי וממשיך בחטאים שלו כמו ברלנד הזה… שאלוהים יעזור לכולנו

הוא לא בכלא? ברלנד?

מי? משי זהב? הוא התאבד לא?

אה… לא בכלל בכלל לא
זה הזוי לחלוטין אבל הוא חופשי ומאושר

טוב דן לא יאהב את מה שאני כותב, אבל בגלל פוליטיקה והפחד של הפולטיקאים בימין . נותנים לחרדים לחיות פה כמו מדינה בתוך מדינה. צריך לבקר בבני ברק בלילה בשביל להבין את זה.

אני חושב שצריך לעשות הפרדה מאוד ברורה בין הקהילה החרדית ברובה לבין ישיבת שובו בנים (מהמעט מאוד שאני יודע ולמדתי רק היום)

batman-vs

אני מדבר בגדול . כמובן שאני לא רוצה להכליל . אבל ההרגשה שלי שהחרדים חושבים שהם לא שייכים למדינה. אם יש עבירה אז מטפלים בזה “בתוך המשפחה”. המדינה אשמה כי הוא לא משליטה את המרות שלה. זה גם תקף לערבים.

משי זהב התאבד לפני שנה, מת לפני יומיים.

ברלנד השתחרר אחרי איזה דיל שעשה עם התביעה לפי מה שאני יודע.

מסכים עם משה חלקים לגבי ההפקרות של החרדים. חבל, אפשר לשכנע אותם שזה טוב להם ואז הם יזרמו. אבל דבר אחד בטוח - לכפות על החרדים זה המתכון לא להצליח בכלום, גם אם זה נכון עובדתית זה לא עובד.

סתם זורק משהו,
הצבא זה פחד אמיתי של כל בחור צעיר. בגלל חוק גיוס חובה חלק מהחבר’ה החרדים חונים בישיבות רק כדי לא להיות בצבא, אם היו עוברים לצבא מקצועי והיה ביטול חוג גיוס חובה - חצי מעולם הישיבות היה יוצא לעבוד כי לא כולם בנויים ללמוד תורה יום שלם. הבעיה שפעם הצבא היה כור היתוך של חילוניות והחרדים פוחדים מזה פחד מוות.

כן בגדול אני מסכים וזה גם מה שהבנתי מהחרדים שאני מכיר. אבל היה חשוב לי לציין את שציינתי.

תיקנתי :stuck_out_tongue_winking_eye:

אני לא רוצה להסית את הדיון שבן פתח פה . התחקיר בערוץ 13 נכון?

הייתי נותן על זה 100 לייקים אם היה אפשר.

כן זמין לצפייה ב3 חלקים. שוב, ממליץ מאוד זה מרתק.

בארה"ב , המדאם של אפשטיין חטפה מאסר עולם אר קלי 30 שנה בפנים אבל פה קסטיאל קיבל איזה שנה בתנאי פנסיון והרחקה מתל אביב. ברלנד אני לא עקבתי אחרי המעללים שלו מספיק אבל אני מניח שהוא מפלצת ועכשיו גם הוא מסתובב חופשי, זה מערכת המשפט החולה והמזדינת שלנו. וזה למה כולנו צריכים להתאחד ולדרוש מהם דין וחשבון. ולהפסיק לותר להם.

על מקרי הרצח הוא לא נשפט בכלל בגלל התיישנות על השאר הוא ישב כמה פעמים כמה חודשים. מסכים לגמרי מערכת המשפט היא בדיחה אחת גדולה.
חכה שתראה באיזה דברים הוא הודה בחקירות…
לא לשכוח את הדלי.