על דת, אידיאולוגיה, גזענות ומה שביניהם ::

תראה,
שראש הממשלה שלנו התחיל את דרכו בפוליטיקה, ביבי נתן לו להיות שר האוצר (בברית האחים הראשונה).
הוא החליט שהוא יוציא חרדים לעבודה ומישהו הסביר לו את ההסבר שלך.
אז הוא נתן פטור גורף מצבא לכל חרדי מגיל 24 (אם אני זוכר נכון את הגיל).
ספוילר: לא היתה נהירה המונית החוצה.

אצל החרדים יש עוד עניין של מה שמקובל ושידוכים והשם של המשפחה.
בחור שיוצא לעבוד כרווק די גוזר על עצמו חיים אומללים (אם הוא רוצה להמשיך בחברה החרדית)

אני מת מעייפות אבל אתה פשוט טועה ביג טיים. כרווק חרדי (30) אני אומר לך את זה. חפרתי על זה די והותר.

נמשיך מחר

אני כמובן מסכים וכמובן בעד ביטול גיוס החובה הנוראי, אבל שווה להזכיר שיש פתרון ביניים, קצת צורם אבל הרבה יותר קל למימוש - והוא פשוט לתת לחרדים פטור גורף מגיוס. חבל שראש הממשלה הולך ראש בקיר עם גישת שוויון בנטל המדומיינת שלו. קודמו אגב כן היה בכיוון הנכון, אם כי אני לא בטוח כמה מהחזון שלו מומש הלכה למעשה.

המקרה שלך יחסית נדיר כי אין הרבה רווקים חרדים בגיל 30.

אני מדבר על חרדים בגילאי 18-25 הם לא יעזבו בהמוניהם את עולם הישיבות רק כי אין צבא. אמנם שמעתי שמתקופת הקורונה, שהישיבות היו סגורות תקופה לא קצרה, יש שינוי והמצב לא טוב וזה כבר לא כזה נורא לעזוב ישיבה כמו בעבר אבל עדיין לדעתי רוב המיינסטרים עדיין בישיבות ויישאר שם מטעמים חברתיים ודתיים עם או בלי צבא.

טוב ראיתי חלקי את התחקיר על ברלד. חלק א וטיפה מב . אני באמת לא חושב שאני רוצה להמשיך. איזה גועל נפש.

הבחורה הזאת התפוצצה ביוטיוב בארהב בחודשיים~ האחרונים, השורטים שלה קופצים לי פעם אחר פעם והאמת, למרות שאני לא מתעניין כלל בפוליטיקה ואידיאולוגיה וכו, השורטים שהיא מעלה תמיד גורמים לי או לצחוק או להיות מוטרד ולפעמים אפילו המום.

לא ידעתי שעד כדי כך הבעיה עמוקה בארהב. מרגיש שלאנשים כבר אין דאגות אז הם יוצרים לעצמם כאלה.

מה דעתכם?

זה פשוט מפלצתי אין לי שום מילה אחרת לתאר את זה

https://twitter.com/RNCResearch/status/1549079718246449152

זה לא ממש מה שהיא אמרה… פוקס ניוז קצת מרמים פה

אבל מה שמצחיק זה שהאנשים האלה לא יודעים להגיד מה היא אישה.

Sigh

אפשר כבר להיכנס לפניקה? עוצרים אנשים בגלל שמישהו “נחרד” מהפוסט שלהם. Thought police יא אללה…
ואז אותה המשטרה לא מטפלת באנסים של ילדות קטנות כי הם מפחדים להיות מואשמים בגזענות.

תעצרו את העולם, אני רוצה לרדת.

הטרלול בשיא תפארתו. עד היום זה הצחיק אותי, עכשיו זה כבר מטריד.

אגב, אותו הם עצרו בגלל שפגע ברגשות של איזו מישהי שחושבת שהכל סובב סביבה וסביב הרגשות שלה, אבל הבחורה הזאת שחודשים סובלת מסטוקר ומקבלת איומים על החיים שלה זוכה להתעלמות.

עולם דפוק.

ובאמת שלא אכפת לי מהקהילה הלהטבית, אבל כל הטירוף סביבם כבר מתחיל לשנות לי את הגישה ולעלות לי על העצבים.

מכירים את העמוד הכי טוב ברשת? Libs of tiktok

קשה קשה לא להתחמק מהפשע של הmisgendering עם כל המטורפים האלה.

אנשים אלה באמת חושבים שלמישהו יש כוח לכל ה"חוקים" האלה.

בעולם אמיתי כמובן אפשר רק לצחוק עליהם ועל האהבלים שמנצלים אותם אבל אני לא אופתע אם תוך שנה זה יהיה פשע לא לכרוע להם ברך!

אגב, משהו שחשבתי עליו: בטח שמתם לב איך כל הנאורים בכתבי הספורט התאכזבו מהפרישה של דבור ואמרו שהאספסוף ניצח.
כתבתי לכמה מהם, אבל הם לא ענו לי כמובן: האם הייתם סולחים לו בכזו קלות אם הפוסט שלו היה נגד קהילת הABS? לא חושב. פתאום היה מגיע לו עונש מוות.

וכמובן, מרגשת אותי הדאגה שלהם ל"ילדים" כשזה משרת את האג’נדה המטורללת שלהם אבל אין להם בעיה עם הרג תינוק שנייה לפני שהוא נולד. אין מה לעשות, מרגשים.

תזכרו, הם מכילים רק את מי שעושה בדיוק איך שהם מצווים.

היא יהודיה חרדית. בעלת הדף הזה. סתם נקודה שרציתי לתת.

תגדיר מה זה בדיוק חרדית. כמישהו שגדל וחי עד היום קרוב קרוב לעולם החרדי אין לי מושג איך אפשר להיות חרדי ועדיין להיות בטיקטוק ולהתעסק בנושאים כאלה.

ואגב אם נחזור לנושא, מה זה בעצם אישה? סרטון מעניין

ניסו ומנסים לתקוף ולפגוע באישה הנפלאה הזו. לא יצליחו. העמוד הכי טוב בעולם.

אחי אל תבזבז זמן על סרטונים חתוכים מהסרט. תראה את הכל. סרט נפלא וחשוב ביותר.
הממסד הרפואי מנסה לעשות את הכל כדי להרוס את אמון הציבור בו.

אגב, התעלמות מוחלטת של האקטיבסטים מהסרט הזה.
ראיתי אותו פעמיים, מומלץ ביותר.

היכן אפשר לראות?

ואם אין אפשרות לעושת מינוי לחודש אצל הdaily wire אז בטורנט הקרוב לביתך.

לא מכיר את העמוד. לא מכיר את האישה. אבל לא הגיוני שמישהי חרדית תתעסק בדברים כאלה, זה נוגד את דרך החיים החרדיים גם הלכתית וגם חברתית.
אולי היא מזדהה כאישה חרדית, זה לא אומר שהיא כזו, ולא שיש לי בעיה עם זה. קצת כמו ההזויים למעלה שמזדהים כמשהו שהם פשוט לא.

נחמד לראות את זה לכמה דקות, לצחוק קצת ולעבור הלאה. יותר מדיי זה מכניס אותי לדיכאון כי אני מבין שהעולם צועד לכיוון לא טוב. הם אשכרה מקבלים במה ההזויים האלה.

פעם חשבתי כמוך והתעלמתי מהם. הבעיה היא שהם מאורגנים וחזקים. בזמן שאנחנו ישנים הם משנים את החוקים ואם נמשיך לישון הם רק יתחזקו.

תראה, בקנדה כנראה מנסים להעביר חוק שבו לממשלה יהיה כוח לקחת את הילדים של האזרח אם הוא מושם בפשע ממוצא.
הם משנים את ההגדרות של דברים שאסור לגעת בהם.

צריך להכיר אותם ואת מה שהם עושים ולהגן על מה שהוא שלנו. זה כבר לא מצחיק וזה מסוכן.

היום זו סכנה אמתית לשלוח את הילדים שלך לבית ספר ציבורי במקומות מסויימים.

אין לך מה לעשות, אתה יכול ללכת לישון, כבר מאוחר מדיי. כיום הם שולטים בתקשורת וגם הרשתות החברתיות מיישרות קו איתם, והפוליטיקאים כמובן שמיישרים קו עם התקשורת והרשתות החברתיות. נשאר רק להינות מהגשם עד שהוא יטביע את כולנו. נצחק קצת עד שזה יהיה עצוב וזהו.