על דת, אידיאולוגיה, גזענות ומה שביניהם ::

הכנסת אותי לבלבלה, אני האחרון שיכול להגדיר מי זה חרדי. במיוחד לפי מה שאני אוכל…

כשאני צללתי לעומק והבנתי מה עומד מאחורי טשטוש הגבולות הזה נחרדתי לגמרי. זה לא רק טמטום, יש כאן יד שמנענעת את העריסה ודואגת שהנושא הזה יתפוס תאוצה.
מעבר לטרלול המוחלט, הם נוקטים בשיטות מאוד אלימות כדי לסתום פיות ולמשטר מחשבות.
בשקט בשקט החבר’ה האלה השתלטו בארה"ב על האקדמיה, יש להם ייצוג רחב במערכת המשפט וזרועות נרחבות בדמות “קרנות”, “קליניקות”, “קתדרות” וכיו"ב. יש לאנשים שעומדים בראש אינטרסים ברורים.

רק אגיד, שלמיטב הבנתי אותם הגופים שעומדים מאחורה הם מהקליקה של אפשטיין ושות’. זה משתלב היטב עם הטרלול הלהט"בי, כפי שנהפך להיות כיום וכן עם גל הטרנסג’נדרים ועלילותיהם במערכות החינוך השונות. רק אגיד, שאני הגעתי למסקנה שהם מנסים לנרמל פדופיליה והורדת גיל ההסכמה.

דוגמה לכך ניתן לראות בהולנד. בשנת 2006 התמודדה לפרלמנט ההולנדי מפלגה שביקשה להוריד את גיל ההסכמה (ליחסי מין) מגיל 16 לגיל 12. מטבע הדברים העניין עשה הרבה רעש והתגלגל לפתחו של בית המשפט (אלא מה???). נחשו מה הייתה התוצאה? כמובן. המפלגה יכולה לרוץ בטענה שהיא נהנית מ"חופש הביטוי". נו בחייאת.

בקיצור, אני מאוד מודאג מהתופעה הזאת שמקבלת לאט לאט תאוצה וביטוי גם פה בישראל. מעניין למה עד היום מגנים על זהות הפדופילים בפרשה המפורסמת שהופיעה בחיינו אך לאחרונה.

לא מנסים להסתיר את זה.

אהבתי איך פתאום עשו באן לgroomer.

אם זה אמיתי זה באמת מפחיד.

רק עכשיו היה לך כמה עניינים דומים פה אצלנו - גל אוחובסקי למשל…
שקט ודממה. חקירות מדומות לצורך ‘בדיקות’ למראית עין, הכל כדי להגיד “התיק נחקר ונמצא כי אין מקום להעמיד לדין”. עובדים עלינו בעיניים.
המשוגעים האלה אשכרה שולטים לנו במערכת המשפט ובברית עם מערכות אכיפת החוק השונות. לא יודע איך לעזאזל האנשים השפויים לא מתעוררים.

איך אפשר להגיד באותה נשימה אני “פרוגרסיבי”, משמע מתקדם - ומנגד לקחת אותנו מאות שנים אחורה, בהן היית יכול לקחת לך לאישה ילדה שרק קיבלה מחזור לראשונה. זכויות אדם בתחת שלי. אנשים עם יותר מדי כוח ותאוות, שמאחוריהם עומדת (לפחות מהאינדיקציות שאני קיבלתי) אידיאולוגיה דתית לכל דבר ועניין. בסוף יש כאן סוג של מלחמת דת. הם מצאו דרך לשבור את העם במדינות השונות. ברגע שטשטשת את הדברים שהם הכי בייסיק כדי לנהל חברה - כמו שפה תקנית ומגדר - הנה לך שבירת הזהות, ומטבע הדברים גם הלאומיות, ועוד דברים שמאפשרים לאנשים להזדהות כקבוצה.

לא פלא שהאנשים האלה הולכים הכי חזק כנגד הדת (ובמיוחד היהודית, ע"ע הרפורמים בארה"ב). הם יודעים שמה שמדביק אנשים ביחד ומאפשר להם כמשענת וכעמוד שדרה זו אמונה דתית. ברגע ששברת את זה, בשילוב הכלים שהזכרתי לעיל, שברת את עמוד השדרה של החברה. הפכת את האנשים לאינדיווידואלים. מכאן הדרך לאנרכיה מאוד קצרה, הרי כל אדם לעצמו. מי מרוויח מאנרכיה? ניחשתם נכון.

למה הם רוצים להביא אותנו לאנרכיה? מה זה לעזאזל הקורונה הזו ומאיפה היא הגיעה, שהיא אמנם אכן מחלה אמיתית, אך מאיפה היא באמת נבעה?
איך אנחנו מוצאים את עצמנו פתאום על סף מלחמת עולם שלישית לכל הרוחות? מי מרוויח מזה? מי מרוויח מכלכלת מלחמה.

שנים שחשבתי שהכל קונספירציות. הכל סתם יותר מדי סרטים שאנשים ראו. ואז אתה רואה את הכל מתנפץ לך בפנים. בכל החזיתות - מדיה חברתית, סדרות טלוויזיה (לכו קיבינימט נטפליקס), הוליווד, מערכת המשפט, מערכות אכיפת החוק, אקדמיה, תקשורת. הם לא בוחלים באמצעים. פתאום אתה פותח את העיניים ואתה לא מבין באיזו מציאות אתה נמצא.

אפשר לצייר אותנו כמשוגעים - זו עוד שיטה לעשות לנו, האנשים שהצליחו להבין מה מנסים לעשות לנו פה מתחת לאף, דה לגיטימציה מוחלטת. לא הגיוני שלא ניתן לנהל שיחה נורמלית בלי שיהיו מוטחות כלפיך האשמות בשוביניזם, אלימות, נאציזם ושלל טייטלים מפוצצים.

אם זו לא מלחמת דת, אני כבר לא יודע מה זה באמת.

כל מילה. מיליון לייק.

אני מסכים עם מילה שכתבת בהודעה אבל במיוחד עם הקטע הזה.
פשוט מחליפים דת בת אחרת, מסוכנת פי מיליון מכל מה שהיה לפני.

אני חושב שזה יותר מזה, והמעשים שלהם הם רק מסווה למשהו אחר. אבל זה כבר קצת יותר מרחיק לכת. אם תרצה בפרטי.

סה״כ אהבתי את ההודעה שלך אבל האמת שאני לא יודע מי מרוויח מאנרכיה. עם כל מה שקורה באמת שאין לי מושג. מוכן לפרט?

מי מחזיק בפדרל ריזרב אתה יודע?

אפשר לדעת על איזו פרשה מדובר?

תקרא גם את החשיפה של מאור צור מערוץ 13. אותו אחד שנתנו לו בעיטה בתחת אחרי שחשף את הפרשה.

אני חושב שאתה מכיר חרדים בישראל.
זה נראה כמו משהו מארה״ב, שם החרדיות הרבה יותר פתוחה (והקיצונית הרבה יותר קיצונית - באמריקה כמו באמריקה הכל בגדול) ולכן זה כן הגיוני שזו מישהי שהיא חרדית.

ברגע שחרדיות הופכת “פתוחה”, הרי שהיא איננה חרדיות בהגדרה.

טוב, השאלה מיהו חרדי היא שאלה מאוד רחבה.

אם תשאל את יואליש קרויס ממאה שערים הוא יגיד לך שליצמן וגפני הם לא חרדים, לכל היותר מסורתיים והוא וחבריו הם החרדים האמיתיים.

אז אני לא נכנס להגדרות כי לא נצא מזה אבל להגיד שפתיחות זו ההפך מחרדיות בעיני זה ממש לא נכון.

וגלעד קריב מגדיר את עצמו “רב”, אז מה?

יש כללים בסיסיים לטעמי, אבל עצם העובדה שהתשובה לשאלה מיהו חרדי הפכה כה “רחבה”, היא בעייתית בעיניי. אני רחוק מלהיות חרדי, אבל לשיטתי לפחות יש לכך כללים.

חשוב להזכיר, זה שאדם נראה חרדי לא אומר שהוא באמת חרדי. מראה אפשר לקנות.

טוב לכן בדיוק ביקשתי ממשה שיגדיר חרדית. עם זאת אני לא רואה אף חרדי קונבנציונלי מתעסק בטראנסקסואליזם, וכן הלכתית זו בעיה. לא משנה לאיזה זרם אתה משתייך.

אני מודה, לא מכיר יותר מדיי את יהדות ארה ב, אבל חוץ מהחסידויות שנמצאות בעיקר בניו יורק יש הרבה מאוד זרמים רפורמים שם. שמעתי למשל על “רבנית” שיש לה חשבון באונליפאנס. אני לא אופתע אם היא שייכת לאחד מהם.

פתיחות זה מושג אפור. יש דברים שהם נוגדים את ההלכה ויש כאלה שלא. בשביל להיות חרדי אתה צריך ללכת על פי ההלכה.

אין לי מושג לכן פניתי אליך. תפרט בקיצור ! :sweat_smile:

אם אני אפרט לך כשאין לך את הידע הבסיסי (בלי לזלזל חלילה), אני סתם אשמע כמו משוגע.

אם אתה רוצה ככה סיפתח - לך תקרא קצת על כל המלחמות של ארה"ב ב-100 שנה האחרונות. תשים לב שמלחמות רציניות קורות בסמוך למשברים כלכליים ועולמיים רציניים. תקרא קצת איזו מעצמה של ייצוא וייצור נשק ארה"ב, תקרא קצת על ג’פרי אפשטיין, מעלליו וחבריו, תבין מי מחזיק בפדרל ריזרב, שזה הבנק המרכזי של אמריקה, שאשכרה מוחזק בידיים פרטיות(!!!). תתעניין יותר אפשר גם בפרטי, אבל תרחיב קצת אופקים בנושא. זה מעניין מאוד.

אממממ… מה?

הזוי לגמרי אה?

אם אתה מדבר על משפחת רוטשילד, שזה מה שעלה לי בראש וקצת בדקתי, אז אני זוכר משהו מאוד במעומעם. זה אכן נושא מאוד ארוך. ראיתי פעם איזה סדרה שמספרת שכל הנשיאים האמריקאים חברים במין קלאב סודי כזה שמנוהל במשך שנים על ידי יהודים. לדעתי זה היה בנטפליקס.

לא יודע, קשה לי לתת דעה כי זה נושא מורכב וארוך וגם כי אני לא זוכר. אבל בהנחה שאכן התייחסת לרוטשילד אני יכול קצת להבין לאן אתה חותר.