על דת, אידיאולוגיה, גזענות ומה שביניהם ::

דיי נו זאת הטרלה.

בדוק זו בדיחה.

@Aragones בבירור נפלת בפח…

הטקסט אומר:

מה לעשות אם זר בא אליך ברחוב?

1. אל תפחד. אם זר מתקרב אליך אין צורך לפחד. בדרך כלל הם לא מתכוונים להרע.

2. אל תצעק או תבכה. זה יכול להעליב את הבנאדם.

3. אל תקרא לו פדופיל. זה יכול להיות מעליב כמו לקרוא לו ניגר.

4. תנסה להכיר אותו יותר טוב. הוא רק רוצה להכיר חברים. בדיוק כמוך.

עכשיו תסלחו לי אבל זה כל כך נורמלי מה שכתוב פה שהזיה להגיב לזה כאל הטרלה. לחנך ילדים שכל מי שהם לא מכירים ומדבר אליהם הוא סוטה מין מופרע שרוצה לחטוף ולאנוס אותם זה הרבה יותר הזוי ומטריל.

אתה יודע שאתה מחוק עכשיו . אמרת את המילה האסורה יחתיכת גבר לבן סטרייט ופרבילג! cancel ganjo now!

הוא לא לבן… הוא יהודי. מותר לנו להגיד ניגר (כמו שמותר ללטינוס)

אבישי בן חיים נכנס לחדר

:joy:

צחוק צחוק אבל בבית ספר של הבת שלי אמרו לה שאסור לדבר עם זרים. כשראתה אותי מדבר עם זרים הייתה בשוק. ניסתה להסביר לי שזה מסוכן.

אתה באמת מרגיש נוח אם הבת שלך תדבר עם זרים?

תשמע מוש אני חושב שהטמטום האנושי באמת עולה על גדותיו. ברור שאני מרגיש בנוח שהיא תדבר עם זרים.

לא ניסחת מספיק טוב. השאלה האמיתית היא האם אתה תרגיש בנוח אם גבר זר ידבר עם הבת שלך כשאין אף אדם אחר בסביבה?

זה בדיוק לב הענין! זרים זו לא ההגדרה הנכונה

זרים זו ההגדרה האמיתית.
אתה אדם אינטליגנט, אני בטוח שאתה יודע שלא כולם תמי לב. ללמד את הילדים שאפשר לבטוח באדם רנדומלי שפוגשים ברחוב זה מתכון לאסון.

חנן הגדיר את זה יותר טוב ממני.

ללמד ילדים שאי אפשר לבטוח בבני אדם זה מתכון לאסון

בדיחה או לא, הטרלה או לא, הנורמליזציה של הפדופיליה יצאה לדרך מזמן, אם זה בכל מיני סרטונים, הרצאות או לא יודע מה. חיפשתי כדי למצוא את מאיפה צץ הדבר הזה ולא מצאתי. לא אופתע אם זה לחלוטין אמיתי או ניסוי כדי לראות את התגובות.

אגב, זה מסכון ללמד ילדים לפחד רק מזרים. הרי רוב המקרים של ניצול ילדים זה ממישהו שהם מכירים. אולי יש ללמד את הילדים איך וממה להיזהר.

בינגו

אבל… אי אפשר לבטוח בבני האדם. למרות מערכות השיטור והמצלמות ומה שלא תרצה עדיין אנשים רוצחים אונסים גונבים מכים ומה שלא תרצה.

ילדים הם חסרי הגנה. אפילו במקומותיחסית מתקדמים כמו ארהב ילדים נחטפים חופשי. המנגנון הגנה היחיד שאפשר להקנות להם זה לא לדבר עם זרים.

לעניות דעתי זהו מצב של high risk low reward. יכול להיות שהילדה שלך תתקל ב30 אנשים טובים, שהשיח איתם לא יתן לה כלום ושום דבר, וחלילה וחס האדם ה31 יהיה פדופיל או אף יותר גרוע, זה היה שווה את זה?

בהקשר הזה - טרי-טרי מהיום:

אמיר מויאל, ‘אושיית פייסבוק’ שאוהב להעלות בדיחות לשוניות בינוניות, העלה לפני כמה ימים פוסט שצוחק על ה-pc תוך שימוש בכפל המשמעות של המילה ‘ניגר’ - הכינוי הפוגעני, ונוזל שזורם לאט.

באופן אירוני למדיי, פייסבוק אכן הורידו את הפוסט שלו בטענה ל’שיח שנאה פוגעני’ :joy:

דן - ‘בדיחות לשוניות בינוניות’, כי בהגדרה כל בדיחה לשונית היא לכל היותר בינונית.

לאמיר מויאל יש לפעמים יציאות טובות ביותר. אני מוחה על הזלזול.

זאת שלמעלה לא מוצלחת.