על דת, אידיאולוגיה, גזענות ומה שביניהם ::

דווקא אני ממש אהבתי…
אגב מוש, אם יש חוק בפייסבוק שאסור לקרוא לשחורים ניגר אז הוא לגמרי עובר עליו… לא מבין מה התלונה שלו.

בחיאת תפסיקו לקרוא לי מוש זה טראומת ילדות:

גם לא הבנתי מה הקשר שלי לפוסט אני לא מכיר אותו בכלל חחח

קיבלתי
למה טראומה אבל, כי הוא קומוניסט?

שמע זה כנראה בא לי באוטומט כבר חח
מתנצל על זה התכוונתי לejb

כי כל החברים שלי בבית הספר כל פעם שהגעתי לבית ספר בבוקר שרו לי את השיר הזה. היחיד שלא שר לי את השיר הזה זה אחד בשם vova עולה חדש מרוסיה, שהמילה היחידה שהוא ידע לצעוק לעברי זה “רועה כבשים” כי שם משפחה שלי זה דומה לזה ברוסית…

מת על מוש השור רק לא בתור השם שלי…

פה מתלוננים על בלאקוושינג?

הריבוט הקרוב של פרסי ג’קסון בדיסני+

אני מקווה שדוס סנטיס מושל פלורידה יגרום להם לפשיטת רגל ובמהרה בימינו… אימפריה של רשע. בלי קשר לריבוט. פשוט תאגיד של רשע …

“a ‘World Climate Declaration (WCD)’ signed by over 1,100 scientists and professionals. There is no climate emergency, say the authors, who are drawn from across the world and led by the Norwegian physics Nobel Prize laureate Professor Ivar Giaever”

אוי אני כל כך מת לראות את התגובה הטנטרית של גרטה “how dare you!!!”

image

תגידו, ראיתי פרסומות בערוץ 11 ושאלתי את עצמי, איזה בעיה בריאותית מקשה על אנשים לחכות בתור?

ישראליטיס

לא אבל באמת… הפטור מתור? למי זה טוב?

לזה שיש לו את הפטור

נכויות, כולל כאלו שהן לא פיסיות. למשל, אבחון על הרצף האוטיסטי זה 100% נכות ללא קשר לחומרה

רפרפת לפחות על רשימת השמות? חיפוש גוגל מהיר על הארגון? משהו?

קראתי את המאמר , אני יודע שזה לא כל כך לבן ושחור כמו שאתם רוצים שזה יהיה. בגדול אני שמח לאידה על גרטה . הנזק שהיא גרמה לגרמניה כל כך גדול . זה כל מה שמעניין אותי. שהיא תעלם מדפי ההיסטוריה. ושאלו שמכרו את המדינות שלהם בשביל לקבל ממנה אישור של פופלאריות יעמדו אותם על זה לדין (תברר אצל מי עובד הקנצלר לשעבר שעשה את עיסקת הגז מול פוטין בזמנו ומי משלם לו את המשכורת) וכמה שיותר מהר אני מקוה שאתה לא גר עכשיו בגרמניה למשל.

מקוה שאני ברור עכשיו.

נ.ב היא מסכנה, ההורים שלה ניצלו אותה קיבלה את חמשת דקות התהילה שלה ובגללה עכשיו באירופה חיים לחסדיו של פוטין.

ודרך אגב תודה לשטיניץ וביבי אם זה היה תלוי בפרוגסיבים שפה הגורל שלנו היה זהה לאירופה .

how dare you

איזה מאמר?

לא אכפת לי מגרטה בכלל, להפוך ילדה בת 16 לאיזה סמכות בנושא כזה חשוב זה פופליזם זול גם כן, ואני יכול להרגיע אותך שהמקום שלה בדפי ההיסטוריה יהיה לא רחוק מזה של פול התמנון מהמונדיאל ב2010 בערך. כן אכפת לי מזה שנושא שאמור להיות כל כך בקונצנזוס הופך להיות איכשהו נושא של ימין-שמאל ואני עוד יותר מתעצבן שמייבאים את הטימטום של הימין האמריקאי לימין בארץ.

אני אפילו לא מבין את ההגיון במשפט הזה.
אני לא חושב שקנצלר גרמניה ב2005 עשה מהלכים גיאו פולטיים בגלל תונברג. אתה בעצמך אפילו אומר שזה בגלל שחיתות ולא באמת קשור לאקלים בכלל (ועם זה אני אפילו יכול להסכים) . כל אירופה ב20 השנים האחרונות ניסתה להתקרב לרוסיה כולל מרקל שהייתה מנהיגת ימין בסה"כ. ההימור הזה עכשיו מתפוצץ להם בפנים אבל גרטה תורנברג בטח לא קשורה (מתי היא צצה בכלל? 2016?). מה התאוריה הבאה, פוטין מממן אוניברסיטאות ברחבי העולם?

ובעיקר - גם אם לקנות גז מרוסיה זה פתרון רע מאוד - לא הופך שריפת פחם לפתרון טוב.

תנבורג זו המסיכה .

אני מצטער, אבל להגיד הטימטום של הימין בארה"ב שהרבה ממה שהוא הזהיר הפך להיות אמת (אתה זוכר איך הגרמנים צחקו על טראמפ?) זה בעיני התנשאות.

למי שלא מבין הקנצלר לשעבר של גרמניה מכר את המדינה שלו לרוסים, ואחרי שהוא עזב את התפקיד הוא קיבל את התמורה שלו. אבל אחרי זה “טראמפ סוכן רוסי”.

הקורונה לימדה אותי לקח מאוד קשה ונוראי . האמון שלי בקובעי המדיניות בארץ ובעולם ירד ל0.

ובוא לא ניקח מגרטה מה שמגיע לה. היא סיעה לארגונים הירוקים להשליט את סדר היום שלהם. זה היה התפקיד
שלה. עכשיו הם יזרקו אותה לפח האשמה כי היא עשתה את שלה.

דרך אגב עכשיו הגרמנים אמרו שהם יחזרו לפתח מקורות אנרגיה עצמאים ויפסיקו את התלות ברוסיה. אני מת שהיא עכשיו תסע לגרמניה ותתחיל לצעוק עליהם. נראה אם יש להורים שלה אומץ :slight_smile:

אפשר לתת להם הרבה תירוצים, אבל הם הסתמכו על הרוסים בין היתר בגלל אותה דעת קהל פופליסטית שתובעת מהמערב להיפטר מאוצרות הטבע שלו בעוד שהמגבלות שהמערב רוצה לתת על עצמו המתחרות הגדולות שלו , אם זה סין או רוסיה פתורות מזה.

טוב אני אחרי כמה בירות ומשחק מטורף של ברצלונה אז לכתוב ברור אני לא יכול יותר ואני לא יודע למה אני כותב בכלל על גרטה עכשיו…

שלא תבוא לי בחלום :joy:

איזה השליטו סדר יום? העולם בקושי מצליח לצמצם פליטת גזי חממה.

להגיד שההסכמי האקלים הקיימים לא הוגנים, שזה חסר טעם אם סין, הודו ורוסיה לא בפנים - אחלה טיעונים ואחלה דיון. זה להתווכח על “איך” ולא על “מה”.

אבל זה לא מה שהפריע לי ולא מה שפרסמת. פרסמת עלון (בטח לא מאמר) מארגון שממומן על ידי איזה מיליונר הולנדי שחתומים עליו המון אנשים מתעשיית הנפט, חלק גדול מהחוקרים בו לא שייכים לתחום, חלק גדול פרשו, וגם אם נתעלם מהכל אני מקווה שברור כמה מעט זה 1000 איש מרחבי העולם. (ושוב - ממש לא כולם מדענים שם).

מניח שאם נעשה סקר בין רופאים האם טרנסג’דר באמת משנה את מינו, משהו כמו 99.99% יגידו שזה קוסמטי וגבר נשאר גבר ואישה נשארת אישה. בנושאי אקלים הקונצנזוס הוא משהו כמו 97%. זה אחד הנושאים עם הקונצנזוס המדעי הגדול ביותר. בנושא הזה אתה זה שמתעקש לצעוק “גבר הוא אישה”. ברוך הבא לאומת הwoke

אני יגיד לך מה ההבדל, אני לא טוען שאני יודע הכל והאמת היא רק לצידי ואני גם מאוד שמח לדון וללמוד דברים חדשים. אבל זה הבעיה הצד של הירוקים הם מנסים לחסום כל דיון או סימני שאלה שיש על התחום הזה, מאיפה זה מוכר לי?

אתה צודק, יש הרבה אינטרסים ואני לא סומך על אף אחד אבל למאמר למשל שטוען שצריך לעבור ולחיות על אנרגית השמש אני לא יוכל למצוא אינטרסים שעומדים מאחורי זה? קל להגיד זה תעשית הנפט זה מילונר הולנדי אפשר לחשוב שבצד השני אין גופים חזקים שמנסים להשפיע.

תתמודד לגופו של עניין. תסתור את מה שכתוב במאמר. אני לא מקבל מאף אחד כסף על זה. אבל למדתי שאם התקשורת של המינסטרים בעד משהו ולא מאפשרת לצד השני לדבר . אז אני מאוד חשדן פה. ולמה כי שהתחילה הקורונה חשבתי שהגופים האלו בעדנו. מסתבר שהם עבדו עלינו בעינים. גם למדתי שהם מסתירים הרבה מהציבור.

אני ישאל אותך שאלה ובאמת תענה על זה . מה הדעה שלך? להפסיק לחלוטין את התלות בגז? לעבור לאנרגית שמש? ומה תעשה עם מדיניות מתפתחות גם תכריח אותם לעבור לזה בידיעה שהם יפגעו מזה הכי הרבה?

למה אוטיסט לא יכול לעמוד בתור?

לאוטיסטים יש בעיה מאוד גדולה בכל מה שקשור בדחיית סיפוקים והיכולת שלהם להתנהל בסביבה עמוסה/רועשת. הקושי הזה מביא אותם להתנהג בצורה לא נורמלית ואפילו אלימה. זה לא עניין של פינוק או חוסר חינוך, המוח שלהם פשוט מחווט אחרת.