על דת, אידיאולוגיה, גזענות ומה שביניהם ::

אני רק חייב לציין שזה לא דבר חדש בכלל ולפני הרבה שנים (7 בערך) עבדתי במקום שהיתה שם מישהי שהראת לי שיש לה כרטיס פטור מתור.
עכשיו הם רק עושים קמפיין להעלאת המודעות.

אגב,
לא יודע מה היה לה ולא שאלתי אבל היא היתה סופר נורמטיבית ביום יום.

זה בדיוק העניין לא? שלא רואים. ברור שאי אפשר לנחש מה יש לבנאדם, בניגוד למשל לאנשים עם תסמונת דאון לנכים אחרים אין בהכרח סימנים מגלים. וגם אי אפשר לדעת כמה שעות (שנות!) טיפול מסתתרים מאחורי אנשים שנראים נורמטיביים עד שמבלים איתם זמן ומתחילים לשים לב לניואנסים הקטנים

תמונה

אני לא מתווכח עם זה.
ציינתי שזה כבר קיים שנים ולא רואים על האנשים מבחוץ משהו.

אני די בטוח שיש כאלה עם פטור מתור שהם לא באמת צריכים אותו.

לרוב האוטיסטים שאני מכיר אין שום בעיה בדחיית סיפוקים או להתנהל בסביבה עמוסה/רועשת.

בתור זה ש (בין היתר) מלמד אוטיסטים לעמוד בתור אני כופר בטענה שפטור מתור הוא טוב להם או שהם לא מסוגלים לעמוד בתור כמו כולם.

אביא לדוגמה את מקרה התו נכה. במדינת ישראל יש מעל 18% מהמכוניות עם תו נכה, מהיכרות אישית חצי מהם זה תו נטו כשהקשר לנכה הוא כמו הקשר שלי לנסארללה.

אז אני מצפה שיקשיחו את הקריטריונים. או לפחות שמסיעי נכים החונים בחניית נכה כשאין נכה ברכב יקבלו קנס, כי במקום לשדרג את הנכים הם נאלצים לריב עם שמוקים הרוצים להפטר מבעיית החניות ומהקנסות הנלווים לזה.

בכלל, למדינת ישראל יש כשרון בלמצוא עוולה/בעיה ולתקן אותה כך שהבעיה רק תגדל כמו סרטן. הנה דוגמה מחיי האישיים.

יש חוק המחייב מקומות חנייה פר דירה ו/או סך מ"ר. באו החכמים ואמרו בנינים שבטווח שני רחובות מקו רכבת לא יצטרכו את החוק המחייב חניות כי… ההתניידות שלהם תהיה ברכבת.

אממה, בנינים על קו הרכבת (קלה) עולים הון ובצדק, מי שיכול לרכוש דירה כזו בדר"כ יש לו שני רכבים או יותר, על כל חניה שכן יש בבניין יש מכירה פומבית וכל שאר המסכנים שלא זכו בחניה רכביהם יחנו ברחובות הפנימיים יותר על חשבון מי? על חשבון האזרחים הרחוקים יותר מהרכבת להם כן מגיע מקום חניה פר תושב.

מדינת ישראל - קווים לדמותה.

רוב בעלי תו נכה לעולם לא יחנו בחניית נכים. זה טוב בעיקר כדי לחנות בכחול לבן ולא לשלם.

או על מדרכה ולחסום אותה…

מדרכה זה לחלשים… חוץ מזה ככה הכלבים לא עושים עליה קקי ושביט רגוע

אני חייב להגיד שאני די נגעל מהתקשורת בנושא של ראש ממשלת פינלנד. למה כולם מחבקים אותה כשהיא מתנהגת כמו אחרון התל אביבים.
מביך מאוד שמנסים למכור שאנחנו (שנבוכים מהתנהגות כזאת) חבורה של שונאי נשים.
אז לא, זה ממש לא משנאת נשים. סתם ציפייה מאנשי ציבור בדרג הזה לא להתנהג כך.

אני מצפה מאנשי ציבור שלא יגישו נגדם כתבי אישום, שלא יכנסו לכלא, שלא יעזרו לפדופיליות לא להיות מסוגרות למדינות אחרות. ממש לא אכפת לי מה הם עושים בזמנם הפרטי.

היא כלבה של הגרמני הזה. זה עוזר.
אני גם בטוח שהיא נאורה ויש לה את הדעות ה’נכונות’.

אההה וכמובן דאסקאל האהוב תומך בה. זה מספיק בשבילי.

klaus-schwab

אתה אומר את זה כאילו זה דבר רע… :kissing_heart:

וברצינות, מה היא עשתה לא בסדר?

הרג אותי הציטוט הזה שלה, עולם אחר מישראל:

ברשת BBC ציינו כי הכתבים במסיבת העיתונאים הקשו עליה בסוגיה הזו, ותהו מה הייתה עושה אם הייתה נדרשת לקבל החלטה דחופה כלשהי באותן שעות. היא השיבה: “אני לא זוכרת פעם אחת שבה הייתה סיטואציה פתאומית באמצע הלילה שבה היה צורך ללכת לארמון מועצת המדינה”.

אין לי טענות אליה, שהיא תעשה מה שבא לה. אני נבוך לראות ככה אנשים בתפקידים כאלה והתקשורת מייצרת שיח על שהמבוכה שלי היא בגלל שהיא אישה ולא בגלל ההתנהלות, זה מעצבן אותי.

שוב, מה מביך בהתנהגות שלה? אנחנו מדברים על זה שהיא הלכה לפסטיבל רוק וחגגה במסיבה עם חברים שלה, כן?
זה נשמע לי דיי דומה לראש ממשלה שילך לקונצרט (משעמם) או משחק כדורגל (יאי)…

מי זה?, לא מזהה ללא שמות. כל הקירחים נראים לי אותו דבר (אני קירח אז מותר לי לצחוק עליהם).
ועד עכשיו לא ידעתי שהיא נשואה, וואלה הייתי בטוח שהיא רווקה.

לא יודע… אישה נשואה לא אמורה לעשות את זה. אולי בעלה הוא גבר מודרני עלוב שאוהב שאחרים לוקחים סיבוב על אשתו, אבל זה לא מקובל.
מה גם שאם זה היה גבר שעשה את זה או מישהו בעל דעות ימניות, התקשרות הייתה הורגת אותו.

אבל אני כבר לא מצפה לשום דבר מהתקשורת.

אני חושב שבפירמידת המסכנות צריך מדרגה חדשה מתחת לאישה מוסלמית טרנסג’נדרית. ימני שמרן. בחיים לא ראיתי כל כך הרבה התקרבנות, בחיי…

לא מיסטר, הימני שמרן זה שק החבטות של תקשורת המיינסטרים. זו לא הקרבנות, זו עובדה.

סבבה, אז אנחנו לא מדברים על המסיבות, אלא ספציפית על זה שהיא בגדה (אולי) בבעלה?
והכעס הוא שהתקשורת לא יוצאת נגד הבגידה הזו? בניגוד לאיך שהיא יוצאת נגד גברים ימניים?
זו אותה תקשורת שהרימה לאלקין שבגד באשתו עם המזכירה שלו, כן?

Two wrongs don’t make a right.
זה בוגד, וזו זנזונת קטנה ובובה על חוט של שוואב. אפשר לרדת על שניהם.

לא יודע בקשר לתקשורת בישראל, אבל בעולם כן עושים את המוות לגברים בוגדים.

וחוץ מזה, לא הספיקו לנו “מנהיגים” ממש ממש “מגניבים” כמו אובמבה העלוב?