על דת, אידיאולוגיה, גזענות ומה שביניהם ::

דווקא פה אתה אמור להבין כמה התקשורת היא צד. לקחו סיפור עלוב של בגידה שגרתית במשרד והפכו את זה לסיפור אהבה מהאגדות עם כותרות מפוצצות. תשאל את עצמך אם זה היה אותם כותרות אם הוא לא היה עוזב את הליכוד.

סבבה, אם כל הטענות שלכם היו על הבגידה אז אני לא הבנתי קודם.
היה נשמע לי בטעות שאורח החיים שלה, עם המסיבות והחגיגות, הוא לא ראוי לאיש ציבור.

זה קלאוס שוואב החביב, המייסד של הWorld economic forum.
בן אדם שמודה שגידל את הרוב הפוליטיקאים ששולטים היום באירופה וכנראה גם מאמינים באדיולוגיה המטורפת שלו.

לא מכיר, אני אקרא עליו בהזדמנות. נשמע איש מעניין.

סתם מעניין אותי, למה זה עד כדי כך מטריד אתכם?

רגע ואם היא בגדה בבעלה אמורה להיות לי בעיה עם זה?

היה מאוד מצחיק אם בנט היה בוגד באשתו בעבר, ואז יכולנו לטעון שזה רמז מטרים לכך שהוא יבגוד במצביעיו.
אבל לא, דווקא את זה הוא לא למד מביבי :frowning:

לך לא, לאחרים אולי כן כי בשבילם זה אומר המון על הבן אדם.
אבל הדבר החשוב יותר: יש לך ספק קטן שבקטנים שאם היא הייתה ימנייה ובעלת דעות לא נכונות/נאורות, היא הייתה נצלבת?

זה מה שמפריע לי. לא מפריע לי שהיא זנזנות קטנה ועלובה כי זו בעיה של בעלה ורק לו אמור להיות אכפת כמה ארוכות הקרניים שלו. הוא כנראה cucklod מהסוג שמעודד את אשתו “לגלות אל עצמה” ו-“לחקור את המניות שלה” ואולי גם מבקש לצפות בה בזמן האקט.
אתה יודע, גבר מודרני פמינסט. You do you.

שוב, לא אכפת לי ולאף אחד מזה. אכפת רק מצביעות התקשורת.

אההה ועוד דבר, קשה לכבד מישהו בעל מעמד שמתנהג כך. בגלל זה מצפים מאיתנו לא לפרסם דברים מסוימים ברשתות החברתיות.

חייב להגיד שזה דוחה לקרוא את התגובות שלך.

יש לך לפעמים ביקורת עניינית. פה אתה סתם שופך ארס ורוע על המקלדת.
אנחנו לא חייבים להסכים על הדעות, אבל רבאק נראה לך הגיוני כל הקללות שלך פה? לבחורה שרקדה עם גבר אחר? שהיא בכלל לא מהממשלה שלך?

מישהו מכיר את פינלנד מקרוב? נראה לי מדינה גן עדן אם השערוריה הכי גדולה שלהם זה ראשת ממשלה (כך כותבים לפי התקינות הפוליטית) שחוגגת טיפה במסיבות …

כאילו לפי זה אני מרגיש שזה מדינה גן עדן. הלואי עלינו.

ומי שבוגד באשתו הוא זנזון קטן ועלוב?

מי אמר לכם שהיא בגדה? רק רקדה עם גבר זר. או שאני מפספס פה משהו

כמו שכתבתי: Two wrongs don’t make a right-

גבר בוגד באשתו ומשפחתו הוא גרוע באותה המידה של אישה בוגדת.
תזכור ליאור, אני לא אוהב פוליטיקת זהויות.

כמה קשה היה לך לכבד את טראמפ, רודי גוליאני או טקאר?

אני בהלם מהמשפט הזה. בלי לזלזל. חשבתי שאנחנו לא מסכימים על שום דבר.

איפה בדיוק? זה שאני מתעב את התקשורת? זה שאני כמעט בטוח שבעלה יודע על זה ומרשה לזה לקרות? נכון, הייתי יכול לכתוב את זה בצורה יותר רגועה אבל אין לי שום טיפת כבוד לזכרים מסוג זה.

ואם היא עשתה את זה מאחורי הגב שלו? אז וואלה, שניהם עלובים, ומגיע להם שאנשים צוחקים עליהם. כך זה שאתה דמות ציבורית.

איפה קיללתי?? אישה נשואה ואמא שמלקקת גבר אחר היא זנזונת. זו לא קללה. זו עובדה. אבל אם אתה רוצה נוכל להסכים לקרוא לה ‘אישה מודרנית’.

מה זה קשור?

רביע אל תכעס אלי, אבל מה לעזאל אכפת לך מכישורי המיטה של המנהיג שלך. טראמפ כולנו יודעים חגג בשדות זרים. אני מת שיחזור להיות נשיא. אם אישתו מוכנה להסכים לחיות כך אז למה אתה מתנגד?

וואטאבוטיזם ממישהו שלא מכיר אותי בכלל. אבל בסדר, אענה לך:

את גוליאני לא היכרתי, לא מכיר ולא מעניין אותי.

מי טאקר? טאקר קרלסון? אם כן, מה הוא בדיוק עשה. חוץ מזה שהוא איש חדשות ולא נבחר ציבור.

וטראמפ…הבעיה עם האישה החופשייה והחוקרת הזו זה איך שהתקשות מלטפת אותה. לא ראיתי שאת טארמפ ליטפו. דווקא עשו לו את המוות וחקרו אותו יותר מכל בן אדם אחר בהיסטוריה ולמרות זאת לא מצאו עליו שום דבר. והוא הולך לרסק את הבחירות הבאות אם לא יצליחו לפגוע בו.
אני לא אוהב כמה דברים שהוא עושה או אומר והייתי רוצה שהוא יתמתן קצת, אולי כמו דהסנטיס, אבל רק לחשוב על הצליבה שטראמפ היה סובל אם היה יוצא משהו כזה.

על טראמפ אני לא חושב במושג של ‘כבוד’ או לא, אלא בזה שהוא הבן אדם שאנחנו זקוקים לו עכשיו. אין לי ספק שאם הוא היה הנשיא ולא ברנדון, פוטין לא היה יוצא להרפתקה הזו.
אז בסדר, שיצייץ.

מה מה משה? אני עוד אקרא לך מוש. ממתי אכפת לי מזה? כל הבעיה שלי זה עם הליטופים בתקשורת. זה הכל.

זה ברור שיש מוסר כפול, מסכים. אבל תכלס זה כנראה מדינה שאין לה יותר מידי צרות והחיים מאוד משעממים ואפורים שם . אז תפסו איזה מישהי רוקדת עם גבר זר ועושים מזה כאילו זה “ווטרגייט הדור הבא” .

מאחל לנו פה במדינה שהשערוריה הכי גדולה של ראש ממשלה שלנו, יהיה שהוא רוקד עם אישה זרה. הלואי.

אופטופיק ולא קשור למקרה הספיצפי הנוכחי. אבל בכללי , הבעיה שלי עם ארועים כאילו של מסיבות המוניות של פולטיקאים, שאותם פולטקאים שגזרו עלינו לחיות בסגר ובפחד באותו הזמן בדיוק חגגו במסיבות המוניות. בוריס גונסון הדוגמה הכי טובה לזה.

כלומר בגידה זה רע אבסולוטית? יש לפעמים צידוק לבגידה? יכול להיות שמישהו יבגוד אבל הוא לא יהיה רשע מרושע?