על דת, אידיאולוגיה, גזענות ומה שביניהם ::

זו נקודה מאוד חשובה. על זה נאמר תהיה חכם, אל תהיה צודק (מה גם שאני לא בטוח בכלל שהוא צודק אבל נניח). בתגובה שלו רואים שאינטליגנציה גבוהה אין לו, הוא באמת לא מבין למה הבחור כועס עליו ונראה מבואס מזה. טמבל.

אני חושב שהוא עשה משהו דומה גם בתחילת הפלישה של רוסיה לאוקראינה. הם ריאיינו אוקראיני מקומי והוא שאל דברים פשוט מטופשים ומביכים ופיזר מלח על הפצעים. משהו בסגנון ה״איך אתה חושב שתצליח להילחם מול הצבא הרוסי עם המוט ברזל הזה? לרוסיה יש טנקים ונשק הם בשניה יכולים לנטרל אתכם - זה לא מפריע לך/פוגע במוטיבציה?״. זה היה פשוט מביך רק רציתי שיסתום.

הוא מבסוט, מה אכפת לו

מאלומה זה כוכב ענק (זה משהו בסדר גודל עצום, באמת). הפרצוף שלו הגיע לכל העולם, גם אם ממש לרגע אחד קטן

חצי אוף טופיק, אבל זה קורע, והם כותבים שם על האידאולוגיה הגרועה מכולן, וגם ככה אני מניח שכולנו מחפשים דרך (שאינה עבודה) להעביר את הזמן עד המשחקים של היום:

https://twitter.com/tom_sadeh/status/1594410838961496064

ובפרט:

פרדוקס האנושות-
ככל שהקבוצה יותר גדולה ככה יש לה יותר כח.
ככל שהקבוצה יותר גדולה ככה היא יותר טיפשה.

@whykds

זוכר מה אמרנו לך לפני כמה שבועות?

חבורה של אפסים.

כל ההיסטוריה של העימות של האסלאם הערבי עם העולם האירופאי-מערבי (ואפשר אולי לומר אפילו - יודו-נוצרי), מגולמת בפרשייה הקטנה והעצובה הזו:

ניסיון להסתכלות “שווה” ומערבית על הצד השני

מתן הנחות מרחיקות לכת (חסרות תקדים), תוך ויתור על כלל העקרונות המערביים, לטובת אותו ניסיון “שילוב”

תערובת נאה של שחיתות, כסף, אינטרסים זרים, ואידיוטים שימושיים מערביים

התחסדות צדקנית של מערביים, ש"צריך להבין את הצד השני"

קריאה מאוד מאוחרת ל"עמידה על העקרונות"

איום בטרור

התקפלות מערבית מפוארת

שיהיה לנו בהצלחה.

אבל אל דאגה חבר, שחקני אנגליה יעלו לשחק מול אירן ויכרעו ברך בקטאר ושהם יחזרו לבריטניה הם יטיפו מוסר לאוהד אנגלי הממוצע שהוא גזען ושוביניסט והורס את איכות הסביבה תוך כדי שהם טסים במטוסים פרטים ויוצאים לחופשה ביאכטות שמזהמות את איכות הסביבה פי מאה יותר … וכמובן שאז הם יסימו על עצמם שם את הסרט. הרי המצב של ההומאים גרוע במערב הגזען והחשוך פי כמה יותר מאשר העולם המוסלמי המתקדם והנאור. אתה שייך לקהילה בקטאר? למי אכפת ממך…

כל מה שאני רוצה להגיד, אל תיקחו מהם דוגמה, אל תעריצו את החבורה של המפונקים האלו (זה כולל גם את מסי) הם כולה שחקני כדורגל וכל התפקיד שלהם בחיים זה לבדר אותנו ועל זה משלמים להם, לא יותר מזה. זה תקף גם לכל ענף התרבות.

נ.ב חוץ מפויול איניסטה טוטי ובופון אותם אני מעריץ ויכול לנשק את האדמה שהם דורכים עליה :smiley:

למה? הם לא טסעם במטוסים פרטיים וכו׳?

לא אכפת לי שהם טסים בזה, שהיה להם לבריאות. רק שהם מטיפים לי אחרי זה מוסר.

זה כל כך מענג מה שהולך במונדיאל הזה… אני מתענג על כל רגע. אפרט:

1. לראות בני הדודים בישראל מגינים בחירוף נפש מעורר השראה על מדינה מבחילה רק בגלל שהם שייכים לאותה הדת.
    זו סטירה ממש רצינית לכל לוגמי הלטה הפלצנים מת"א (שמתגאים בתיעוב שלהם לחלקים גדולים מהעם בגלל שהם לא נאורים מספיק) שאולי יום יבוא ויבינו מה זה “שלום” או “דו-קיום” איתם (רמז: שתעופו לים).

2. לראות את בני הדודים צוחקים על הפלצנים האירופאים בפרצוף שלהם: מהיום הראשון שלי באירופה הייתי בהלם מהטיפשות והעיוורון שלהם כלפי האנשים והאדיולוגיה הזאת וההתעקשות שלהם על להאמין להם ולנסות ולצרף אותם למשפחות העמים המודרנים. לולז.
    כזו נאיביות פתטית זה משהו מסוכן ואנחנו רואים בכל יום איך הם למדו בדיוק מה להגיד לאהבלים המערביים כדי להשיג את מה שהם רוצים.

3. תמיד טענתי שהמערב מזמן איבד את הראש ואת הערכים.
    המערב נטש את האידיולוגיה היודו-נוצרית שלו ועכשיו איבד את הדרך לחלוטין.
    הדבר הכי חשוב לתמוך בו בשבילם זה קהילת הABS היקרה והאיסלאם העוד יותר יקר.
    ואני דאגתי תמיד להגיד להם שאחרי שהרסו את התא המשפחתי המסורתי ואת הלואמנות האירופית תישארו עם שתי האדיולוגיות האלה שלא יכולות לחיות בדוקיום, ואז אני מעוניין לדעת מי ינצח.

כמובן שזו הייתה שאלה רטורית. קהילת הABS, המאוד מאוד קולנית במערב הבטוח והcozy, תעבור השמדה מהירה בלי בעיות. תראו מה קורה עכשיו, עם כל הכוח שיש להם במערב הם יכולים רק לצייץ נגד מה שהקאטרים עושים… איפה כל גיבורי מצעד הזה שלהם עכשיו??

עכשיו רק תחשבו מה יקרה עוד כמה עשרות שנים באירופה, עם חוסר הילודה של הגזע הלבן הנוראי והכנסת כל הנאורים הערבים והאפריקאים. אני מתאר לעצמי שיהיה כיף גדול פה.

די נו, בואו להינות מזה שלפחות כולם יודעים עכשיו שהשחקנים והעיתונים הם צבועים וגיבורים על חלשים.

איזה כיף :joy:

https://twitter.com/benshapiro/status/1594700159518216193

שנתיים אחרי והתקשורת המיינסרטים מודה שיש כזה דבר “hunter leptop”

מדהים

(וממש לא צירוף מקרים שזה אחרי הבחירות באמצע ושהרפובלקאנים השתלטו על בית הנבחרים…)

https://twitter.com/RaheemKassam/status/1594687580250972160

כל הדיון הזה על התנגשות בין תרבויות מתרחש רק בספרה התקשורתית שעסוקה בהזנה עצמית של פחמימות ריקות. אף ארגנטינאי קרניבור לא עוסק בשטויות האלה. רק אומר.

הארחנטינאים לא עם טרחן. נראה שלאף אחד לא אכפת מהחרא הזה חוץ מהמדינות האירופאית המלאות בחשיבות עצמית.
למי יש כוח למחות נגד המדינה הזו בגלל יחסם לקהילה החזקה במערב?? אין בעיות אחרות בעולם?

טרחנים מאוסים. וואמוס מסי.

למען ההגינות - לארגנטינה ולארגנטינאים יש בעיות חמורות בהרבה מזה. עדיף אימפריה עם בעיות או אפילו אימפריה בשקיעה מאשר כישלון מחפיר ומתמשך.

כל דבר טוב מאמריקה מגיע גם לישראל :heart_eyes:

שמישהו יעדכן אותה שאלימות בארץ נסגרת מחוסר עניין לציבור, ובמקרה הגרוע שזה מגיע למשפט אז ממירים את העונש בעבודות שירות או משהו.

בסוף השבוע הייתה כתבה ארוכה ב’הארץ’. מהכתבה עולה שאוטיזם זה בסך הכל מצב ושבעצם לא צריך לטפל בו כי טיפול באוטיזם משול לטיפולי המרה. איי קיד יו נוט.

באמת שאין לי איך להגיב על זה.

אם אתה חושב שצריך לטפל באוטיסטים ואנשים על הרצף בשביל להפוך אותם לנוירוטיפיקלים, אז אתה בצד שכנראה יצדד גם בטיפולי המרה בהנתן התנאים המתאימים (רקע, דיעות וכו׳).

הדבר האחרון שאנשים על הרצף צריכים זה שינסו לעשות מהם נוירוטיפיקלים. הדבר הראשון שהם צריכים זה עזרה להבין את הסביבה שלהם ולהתאים את הפעולות שם עושים למצבים סביבתיים בצורה שתיטיב עימם. לא צריך לשנות אותם, וזה ממש לא משנה אם אתה קורא לאוטיזם מחלה או מצב.

ובעניין אחר, אני ממש חושש מהיום שבו יוכלו להתערב גנטית בעוברים בשביל להשביח אותם. הרי בסך הכל, צבע עיניים, גובה (נכון זה רק נטיה אבל בכל זאת), אינטיליגנציה, נטיה לצייתנות… זה לא מצב, נכון? אפשר לטפל בזה - איי קיד יו נוט.