על דת, אידיאולוגיה, גזענות ומה שביניהם ::

מירב מיכאלי בעד הפרדה מגדרית מסתבר

לא אוהבים שאני מדבר פוליטיקה בתרד של המונדיאל אז אני ישים את זה פה

https://twitter.com/GadiTaub1/status/1601930427933097984

מה שמשעשע אותי בכל החרא הזה עם קטאר זה ה in your face שבו הם עושים את הכל. זה מרענן.
כמישהו שגר בחו"ל המון זמן אני יכול להעיד שפה הם לא פחות גרועים בהמון דברים רק שזה קריטי להעמיד פני בני אדם מתורבתים וטובים.
באים הקטארים, שלא אכפת להם מהעמדות פנים כי הם הכי חזקים, משלמים וכולם מתיישרים לפי החליל שלהם.
תראו איך פתאום אף אחד לא מדבר על סרט הקפטן בצבע מסוים. בשביל זה יש לנו את הטפת המוסר במשך חודש שלם, אבל רק במערב איפה שאשכרה אין צורך בזה… תענוג.

ובקשר לאישה הממש יפה הזו, זה מזכיר לי משהו שסראמאגו הענק אמר פעם: “יש 3 מינים: גבר, אישה ופוליטיקאי”.

Qué mira, bobo?

(סליחה, הייתי חייב)

אני אוהב את אלון מאסק .

https://twitter.com/elonmusk/status/1602113254360162304

בינגו

ממתי אובמה הפך להיות “alt right”

https://twitter.com/i/status/1602781548083716096

wtf

@mos56 אז מסתבר שאילון מאסק מפעיל צנזורה גם כן, פשוט במקומות שנוחים לו

שכחת לציין דבר מאוד חשוב, שהעיתונאים שהושעו עשו לו “doxxing”" רק שלשום איזה סטוקר עקב אחרי רכב שהוא חשב שהוא נוסע בו והטריד את הנוסעים.

מדהים איך פתאום השמאל נזכר בחופש ביטוי שהגלגל מתהפך עליו. אז אני יכתוב פה את מה שהשמאל אמר לנו כל השנים האחרונות:

“טויטר זה חברה פרטית וזכותה לעשות מה שהיא רוצה”

“אם הם לא היו מפרים את חוקי השימוש בטויטר הם לא היו מושעים”

“לא מתאים לכם? תבנו פלטפורמה חדשה”

אני יכול להמשיך…

הגלגל מתהפך. אני נהנה מזה. כל העיתונאים שאתה כל כך דואג להם עכשיו היו “המעודדים הכי גדולים” של הצנזורה בטויטר בשנים האחרונות. פאקינג cnn והוושינטון פוסט (אחת העיתונאיות של הפוסט, טילור לורנז עשתה לליבס אוף טיקטוק דוקסינג בשידור חי רק בשביל להדגים מול מי הימין מתמודד).

הם עשו למאסק דוקסינג. בעידן שלפני מאסק הם היו untouchable . עכשיו החסינות שלהם נגמרה.

מה שכל כך ציני פה, שרק לפני כמה ימים מאסק איפשר לטביבי ובארי וייס לראות איך טויטר שיתפה פעולה באופן מלא עם המפלגה הדמוקרטית בסתימת פיות של אנשי ימין (היו ממש ת.פ של הדמוקרטים) ויותר חמור הסתירו את המידע על המחשב נייד של האנטר ביידן. בעולם מתוקן זה היה נרשם בתור ווטרגייט 2 אבל אתה בא לפה ומדבר איתי על עלאק צנזורה של השמאל. סלח לי שאני לא מתרגש יותר מ"דמעות התנין" של השמאל…

אז תסלח לי שאני לא יזיל דמעה. מאסק הוא הגיבור שלא צפינו אבל בכל זאת קיבלנו אותו.

לא אישי נגדך אתה דווקא בסדר. אבל השמאל היום הוא פשוט צבוע . איבד כל זכות מוסרית להתלונן. הזהרנו אותכם ולא הקשבתם. עכשיו מאסק הגיע לעשות תיקון. יותר לא טויטר לא תוכל להתערב בבחירות אבל אל דאגה, בשביל זה לדמוקרטים יש את גוגל ופייסבוק… לפחות עד שמאסק יעלה לו הסעיף ויחליט לקנות גם אותם :slight_smile:

נ.ב אני עדיין זוכר כל מיני טורי דעה בגארדיאן ובcnn למשל שחופש ביטוי הוא סכנה ובלה בלה בלה. מאסק מעביר להם עכשיו סידרת חינוך. אולי הם בסופו של דבר ילמדו מזה משהו . אולי.

השמאל והWoke לא ילמדו מזה. למה? כי הם בצד הנכון בכל… בהיסטוריה, בערכים, במחשבות. בכל. אז אם אתה נגדם אתה בהכרח טועה. ואין פה דמוקרטיה ודעות שהן דייברז או אינקלוזב: אתה חייב להיות 10000% איתם בכל או מוות.

מדובר באנשים בוגרים שאשכרה מקיימים שיחות כאלה:

לפני כמה שנים זה היה נחשב פרודיה מופרעת ומוגזמת. היום?? זה בפאקינג אקדמיה! הם שינו את ההגדרה של אישה והמילונים מצטרפים לטירוף.

הבעיה של השמאל זה שהם נתנו לwoke להשתלט עליהם ולהכתיב להם את סדר היום החולני שלהם.

אז למה הם לא יבינו? כי בשביל הWoke אם אתה נגדם אז אתה מינימום היטלר!! (לא סטאלין, צ’ה גבארה אם מאו כי בכל זאת הם היו מהצד הנכון אז יאללה, נתעלם מהם).
אז מאסק שחוסם זבלים שעושים דוקסינג ומסיתים שקרנים ומטורללים זה פשע של הרעים מול הטובים.

אפילו סאם האריס (שמאוד אהבתי וכיבדתי למרות הדעות הפוליטיות השונות) הראה שהwoke הורס גם אנשים כמוהו. הוא אמר שמבחינתו האנטר ביידן יכול לרצוח אנשים ויש לו חדר מלא בגופות, זה בסדר כל עוד זה מפיל את טראמפ.
TDS is a real mental disorder.

זה השמאל והWoke היום. כל האמצעים כשרים כדי להשיג את המטרות שלהם.

שמח שהרוב השפוי מתחיל להבין את זה ובקרוב יחזירו את הסויבויז חסרי הטסטוסטרון האלה לבית של אמא שלהם.

דוגמה מדהימה לאיך וכמה הם עושים מכם צחוק. איך הם שם למעלה כולם באותו מחנה ביחד כשאידיאולוגיה וערכים זה כלי להשיג כח וכסף ולא יותר.
גורמים לכם פה למטה לחשוב שיש מלחמה בין מחנאות כשבעצם זה הם נגדכם.

מילא אם היית אומר משה הייתם חארות ועכשיו נהיה חארות אליכם כי ככה, אבל אתה עוד מנסה להצדיק את ההשתקות של מאסק בדיוק כמו שהשמאל ניסה להצדיק את שלו. ההבדל היחידי בניכים זה גווני השיער.

*עוד נקודה קטנה (בלי לקחת צד כי אני בתכלס בעד שיהיה בלאגן עם טוויטר עד שישרף)
להגיד “טוויטר זאת חברה פרטית ואנחנו נשתיק את מי שנרצה” ולעשות את זה, זה שונה לגמרי מלהגיד “אני אביר חופש הביטוי ולא אשתיק אף אחד” ואז לעשות מה שהצד השני עשה בדיוק.
איך אומרים הכושים בארהב… “אנחנו מעדיפים את הגזענות של הדרום, לפחות שם לא מנסים להסתיר את זה מאיתנו”.

לא ראיתי מימיי שמאלן נורמטיבי המאמין בדמוקרטיה כמות שהיא. זה משולל כל הרעיון של ההתנשאות על הפחות חכמים והרעיון של להכתיב להם - האהבלים/צ’חצ’חים - סדר יום. לא שאצל הימין כולם חסידי הדמוקרטיה אבל אצל הימין הליברל אפשר למצוא אנשים המקבלים עליהם את מרות הרוב ושלטון העם. בשמאל אין דבר כזה, לא בארה"ב, לא בישראל ולא בשום מקום. זה אנטי תזה לשמאל - לקבל תוצאת בחירות נגדם.

לא קראת שהשעו אותם בגלל שהם עשו דוקיסנג למאסק? התעלמת בכוונה. לא מפתיע כל כך.

אחרי שהשתיקו את המחנה שלי במשך שנים על גבי שנים אני לא יצא להילחם עבור אותם אנשים שעשו דברים יותר גרועים ממה שמאסק עושה עכשיו. יותר גרוע, אם הם יחזרו ומאסק יעזוב הם ימשיכו לרדוף אנשי ימין. נגמרו הימים של הימין הממלכתי גם בארץ וגם שם.

ביום שישעו אנשים שציצו שגבר ביולוגי יכול להיכנס להיריון או שישעו אנשים בגלל פרונהנס אז הביקורת שלך תהיה מוצדקת עד אז תחשוב טוב מאוד איך הגענו למצב הזה.

זה בדיוק מה שאמרו לנו. את אותו משפט בדיוק. דרך אגב, אחד ה"עיתונאים" שהושעה עכשיו אמר את אותו משפט אחד לאחד לאיש ימין שהשעו לו את החשבון (הרפר)

עכשיו הגלגל מתהפך. מה אתה מצפה שאני יעשה ? שאני יגנה את מאסק שהוא מאז שהוא נכנס נלחם עבור אנשים כמוני בטויטר?

בכל הכבוד הגיע הזמן שתפסיק לנסות להיות ניטרלי חבר. זה די שקוף שאתה בצד מאוד ברור.

ככה זה כשאתה חלק ממחנה, כשמישהו לא איתך במחנה אתה ישר חושב שהוא חלק מהמחנה השני.

אני לא ניטרלי בכלל… אני נגד שניכם.

מאסק עושה תיקון לשנים של אפליה מוכחת וברורה נגד אנשי ימין בטויטר. זה לא נתון לויכוח בכלל, וזה גם נחשף במסמכי טויטר שבארי וייס וטביבי חשפו (כולל מעשים פלילים והתערבות בוטה בבחירות).

העיתונאים שהושעו עשו למאסק דוקסינג, יום אחרי שאיזה סטוקר ניסה להטריד רכב שהוא חשב שמאסק נמצא בו.

אין פה שום צנזורה.

לא אכפת לי מה המניעים של מאסק אכפת לי התוצאה. אני היום יכול לצייץ שגבר ביולגי לא יכול להכנס להירון ולא לחשוש שישעו אותי. אני יכול לצייץ שחיסונים נגד קורונה לא מונעים הידבקות או העברת של הנגיף בלי לקבל חשש מהשעיה.

זה מה שחשוב לי. הטויטר חזר לחיים והרבה יותר כיף איתו (למרות שלפני חודש השמאל טען שהוא עומד למות…)

https://twitter.com/elonmusk/status/1603609466301059073

לא חושב שיש פה מישהו נאיבי מספיק שיגיד שמאסק הוא חבר שלנו ובצד שלנו (איזה צד זה אגב? ימין ליברלי? ליברלי? אנטי ווק? אנשים עם שכל?).

אבל אם מישהו עוקב אחרי הTiwtter files יכול לראות שכן, יש לנו אנשי ליטאה שניסו ומנסים להסיט את הנרטיב, לשלוט בתודעה, להשתיק את הביקורת ומה לא.
אנשים נוראיים ורעים מאוד.

אני מתענג על מה שקורה עכשיו עם הווק למרות שברור לי שהכל עוד יתפוצץ בפנים של כולם. מאסק מעצבן יותר מדי אנשים חזקים והוא כנראה עומד לעבור אפשטייניזציה אבל זה יהיה מישהו שעקב אחרי המכונית שלו כדי שכולם יגידו לא ידענו.

שוב, אנחנו חיים בעולם שבקלות הורסים לך קריירה אם אתה אומר שרק נשים יכולות להיכנס להיריון וללדת. האקדמיה הפכה מזמן למקום מפחיד ויש לטפל בזה ברצינות.
האם זה מאסק שיטפל בזה? לא יודע וזה לא הוגן לזרוק משימה כזו חשובה על אזרח פרטי. זה משהו שכולנו חייבים להילחם בו.
נתחיל עם לקחת מהווק את בתי הספר כמו שמראה לנו Libs of Tiktok. ונמשיך משם.

מה שמדהים שאם איזה טאקר קרלסון היה עושה את מה שעשו למאסק והוא היה עושה דוקיסנג לאיש שמאל, הם היו יוצאים עם לפידים וחבלי תליה לתלות אותו. בעידן שלפני מאסק הוא היה מקבל השעיה תמידית (פה הם ככל הנראה יקבלו לשבוע או אולי אפילו הוא יחזיר אותם היום) אבל פתאום כולם מזדעזעים. רואים לכם. זה מאוד פשוט.

תם עידן הימין הממלכתי. אני מקוה שגם בארץ העידן הזה יסתיים.

https://twitter.com/AGHamilton29/status/1603747484747956224

אנקדוטה על רוב הדיונים, למה צריך בכוח לשייך מישהו לצד מסוים? יש רק שתי דעות בעולם?
למה הכל חייב להיות כל כך תבניתי? למה אני לא יכול שיהיו לי דעות מ״השמאל״ ומ״הימין״ גם יחד?

הקרב שלכם הוא לא עם השמאל, אולי עם אחוז מאוד מאוד קטן בו.

אין לי בעיה עם לקחת צד, @Ganjo ואני לא מסכימים כמעט בשום דבר מחוץ לברצלונה טוב גם בקורונה. אבל הוא אחד האנשים שאני הכי הרבה מחזיק מהם בפורום פה.

שמכתיב את הטון והשמאל נותן לו לשלוט. הנה דוגמה קטנה וזה נראה לי כמו ידיעה אמתית:

אז גם אם זה אחוז קטן מהשמאל זה אחוז שמשנה הגדרות במילון והורס חיי אנשים שלא משתפים פעולה עם הפסיכוזה המפחידה ששולטת היום בכולם.

לכל מי שבאמת חרד לחופש הביטוי

https://twitter.com/mtaibbi/status/1603857534737072128

אנחנו חיים בתקופה מטומטמת

image