על דת, אידיאולוגיה, גזענות ומה שביניהם ::

בהקשר הזה, ואם כבר להשלים את התמונה בנוגע לרולינג, חשוב להגיד שעד ה"מאבק" שלה בקהילה הטרנסית, גם היא הייתה פעילת inclusive בעצמה, כשהפכה בדיעבד ובאופן אנכרוניסיטי לגמרי דמויות כך שיתאימו לצו האופנה הזהותני, עם הדוגמה המפורסמת של דמבלדור כגיי.
מה שכמובן מצדיק ב-100% את המשפט שלך לגבי ‘או שאתם איתנו בהכול, או שאתם האויב הכי גדול שלנו’.

אני חייב להגיד שכל פעם שאני רואה את המושג ‘people who menstruate’, מה שאני קורא זה ‘people who masturbate’ :joy:

?Siri, what’s child grooming

https://www.amazon.com/GayBCs-M-L-Webb/dp/1683691628

באיזה עולם לעזאזל נותנים דבר כזה לילדים בני 2-4?

למה ילדים אמורים לדעת מושגים כאלה? יש להם חיים שלמים כבוגרים. אפשר לשמור על הילדות שלהם נטולת סקס ורעיונות כאלה.

אין לך שום בעיה עם אינדוקטרינציה של ילדים לחיי זוגיות ומשפחה ‘רגילים’… לתפקידי מגדר ‘מקובלים’… אתה שואל באיזה עולם נותנים דבר כזה לילדים בני 2-4? בלי לקרוא ולהתעמק ורק על סמך הטקסט שבתמונה ששמת, בעולם שבו כל סיפור משפחתי כולל בתוכו אמא ואבא לפי גישתך עוסק בסקס או ב’רעיונות כאלה’.

אין שום בעיה לספר לילדים שאמא אוהבת את אבא ואבא אוהב את אמא, אבל לפעמים גם אבא אוהב אבא ואמא אוהבת אמא. אין בזה שום דבר פסול ואין צורך להימנע מלדבר על זה עם ילדים. אני מדבר עם הבנות שלי על הכל. לפעמים מביך אותי לראות ילדים אחרים וכמה חסרי מושג הם לגבי העולם.

שמע רביע, לספר קוראים ‘The GayBC’. אני מאמין שמי שקונה את הספר ידע למה הוא נכנס…

האמת שבמקרה הזה זה בעיקר מצחיק אותי - אם תקריא לילד את המשפט שכתוב שם, הוא לא יבין מה אתה רוצה ממנו.
“כן, ברור שאני מחבב גם את החברים הבנים שלי וגם את החברות הבנות שלי”
“לאלא אתה לא מבין, זה לא אותו סוג של חיבה שאתה מדבר עליו”
“אז על איזה סוג של חיבה זה מדבר?”
“המממ”

ליאור - בסוף, אין דרך להתחמק מזה. זה משהו אחד להסביר לילד שיש משפחות עם 2 אבות או 2 אמהות, ומשהו אחר להתחיל להסביר לו על מה שהספר הזה מנסה בעמוד הזה, שאת זה אי אפשר לעשות כאמור בלי להיכנס להסברים על מיניות וארוטיקה.

אין ספק שזה נראה ספר גרוע. ספרים שמנסים לחנך הם ספרים רעים. לכל הגילאים ובכל הנושאים. יש מיליון כאלה. רוב ספרי הילדים הם כאלה. אז אם בענייני איכות עסקינן לא הייתי נותן את זה לבנות שלי. אבל אם זה סתם עוד ספר גרוע מיני ספרים גרועים רבים - לא רואה בעיה. ילדים בני 2-4 פשוט לא יבינו מה כתוב כאן. וגם לא ישאלו. כמו בהרבה ספרים גרועים אחרים.

ליאור, אפילו אתה תודה שכל תיאורית המגדר יצאה משליטה. יש כבר עשרות מגדרים וכל יום מוסיפים חדשים.

ראיתי עוד:

כמו שענה לך אלישע, זה הרבה יותר מעבר לאבא אוהב אבא או אמא אוהבת אמא. באמת קשה להסביר את רוב הביטויים האלה בלי להיכנס לסקס.

אני חושב שכן יש להסביר לילדים דברים וללמד אותם על העולם אבל לכל דבר יש גיל מתאים.

מיליון אחוז. אבל אני מבטיח לך שהמון מורים אקטיביסטים ישתמשו בזה עם ילדים בגיל הגן וישחקו קצת עם הראש שלהם.

ליאור, אני חושב שלא תאהב את הביטוי “ישחקו עם הראש שלהם” אבל זה כנראה עובד. למשל אבל אתה בטוח יודע שלא כל ילדה שהיא טום בוי היא אכן גבר בגוף אישה.
כשהייתי ילד כל טום בוי ששיחקה איתנו כדורגל התבגרה וחזרה להתנהג כמו בחורה נורמלית. היום?? אם את טום בוי ינסו לדחוף לך הורמונים, ישחקו לך בראש וישכנעו אותך שאת גבר בשם האג’נדה המטורפת שלהם.

כמו שאמר אלישע, ילדים אוהבים ילדים וילדות באותה המידה אז מה עכשיו, ישחקו עם המוח שלהם וילמדו אותם להגדיר את עצמם כBI??

הטירוף של ילדים בני 12 שרוקדים בעירום חילקי, דארגס ועוד ממשיך ללכת חזק. אם זה לא גרומינג אז מה כן?? אני לא מבין מה האובסיסה הזו לילדים.

הוא הסביר את זה טוב יותר ממני.

לא יודע אם זה אמיתי… אני מודה שהסקרנות שלי בנושא מעודדת את הפיד שלי אבל בחיים האמיתיים אני לא שומע שום אזכור לנושא…

יש בעיה שמקורה בתפיסה שמיניות היא דבר מולד. מאחר והם חושבים שאתה נולד גיי\טרנס\ווטאבר הם רוצים ללמד ילדים שהכל בסדר. הבעיה היא שהם טועים. מיניות היא דבר תרבותי. רביה היא דבר פיזיולוגי. מאחר והמגדר הוא פלואידי אין שום צורך בניתוחים לשינויי מין. אני משוכנע שבעוד 20 שנה הרעיון של ניתוחים לשינוי מין ייחשב לדבר פרימיטיבי שמקורו בשנאת גייז. כשיגלו שמקור הדיכאון הוא לא באיבר המין שתלוי או שלא תלוי בין הרגליים אנחנו נראה פה תביעות ענק נגד כל מי שנתן יד לטמטום הזה.

(סליחה אם כבר היה פה)

איך בעצם עדיין לא הוחלט ש white house זה שם פוגעני?

ארה"ב והמשטר המטורלל הכריז מלחמה על כל מה שהוא הגיוני, אז אני מצפה שבקרוב יעשו באן על המילה" לבן".

ובנושא אחר, סרטון באמת מפחיד של טאקר קארלסון:

ארהב זאת מדינה כל כך מטומטמת וטאקר קרלסון הוא תמצית של כל מה שמטומטם בה.

להביא סרטון שלו כדי לתמוך בנקודה שלך זה כמו להביא שטוחיסט כדי לתמוך בטענה שלך שלא רואים את הקימור בעיניים לא מזויינות.
נכון שניכם צודקים אבל המסקנות שהוא מגיע אליהן מנוקדת ההנחה הבסיסית הן פשוט ערימה של חרטא, קונספירציות ופרופוגנדה (וכן אני מבין שכשפרופוגנדה היא בצד שלך אז זה גורם לשמוח ולרקוד, אבל זה לא הופך אותה למשהו רציני וענייני).

איזה בנאדם נאלח הטאקר הזה.

מה זה שטוחיסט?

מישהו שמת על בייגלה שטוחים…
(ועכשיו ברצינות flat earther)

בן, אולי אתה לא מכיר אותי בחיים האמתיים, אבל אגיד לך איך אני חושב: אני לא אתמוך בכל בן אדם רק בגלל שהוא בצד שלי. אני דווקא בודק טוב טוב כמעט כל אחד מה"צד" שלי כי אני לא מחפש allies, אני מחפש היגיון בריא.

אז אמרת שטאקר חלאה, ואני לא מסכים עם זה, כי אני צופה כמעט בכל מה שהוא מוציא, וכן, יש לו דעות חזקות וזה, אבל חלאה? לא חושב בכלל.
אבל אם לטעמך הוא חלאה, תפרט לי בבקשה למה הוא כזה. מה לא נכון בסרטון הזה שהבאתי?
בבית הלבן איבדו את זה לגמרי, קנדה הופכת לדמוית סין בכמה נושאים והמערב עובר טרלול רציני. במה הוא בדיוק טעה?

מאוד פשוט, אני חושב שהוא חלאה כי הוא מפיץ פרופוגנדה. אני חושב שכל מי שמפיץ פרופוגנדה הוא חלאה, הוא בכוונה ובצורה מאוד אקטיבית מלבה שנאה בין אנשים, אלימות ושקרים.
ועוד אצל טאקר אפילו אין איזו אידיאולוגיה רצחנית מאחורי זה (משהו שעוד הייתי יכול להעריך :wink: ) הוא עושה את זה בשביל כסף ולייקים, ממש חי את החלום האמריקאי.

זאת דוגמה מצויינת למה שאמרתי על השטוחיסט.
זה כל מה שהוא אמר בסרטון? כי אם כן אז הוא לא טעה בכלל.
לי זכור ששמעתי גם שטרנסים אלימים, שהם כת ושטרנסים מאמינים שהם אלוהים כי הם יכולים לשנות את הטבע.

תסמין מאוד צפוי של פרופוגנדה זה לתבל בהרבה שקרים, חצאי אמיתות ועריכות מגמתיות כל מיני הנחות בסיס שהן לגיטימיות.

שוב, זו דעה אובייקטיבית ופירוש שלך למה שהוא אומר.
הווק, שלחלוטין השתלטו על קנדה וארה"ב, הם הם מפיצי השינאה בין אנשים. וואקר רק מגיב לחלאות האלה.

הקהילה הטרנסית והמאמינים שלה הם האנשים שהכי מלאים בשינאה שאי פעם ראיתי. שינאה לכל דבר שהוא רק קצת טבעי וטוב. טאקר (ומאט וולש) רק חושף אותם.

שוב, זו נראית כמו דעה סובייקטיבית שלך. טאקר הוא שמרן ויש לו דעות שמרניות חזקות. וזו כנראה האידיולוגיה שלו. יש לך סרטון או משהו עם דעות מנוגדות? הרוב המוחלט של מה ששמעתי ממנו היה מנומק והגיוני לחלוטין.

ברור שלא. זה חלק מסגמנט ארוך בן 16 דקות.

אם אתה עוקב אחרי החדשות וראית את דוברת הבית הלבן אז אתה תראה שאכן יש אלימות טרנסית לאחרונה שבאה כתגובה אלימה (לגיטימית לפי הבית הלבן והתקשורת) לחוקים “טרנספובים” (כי כנראה למנוע סירוס כימי לקטין זה טרנספובי.

לפני שבוע או משהו אישה שהזדהתה כגבר רצחה 6 בני אדם מהם 3 ילדים, כולם נוצרים, כנקמה או משהו כי לא תמכו בה.
התקשרות עשתה את הכל כדי להסתיר את זה ובזמן שדיברו עליה אקטיביסטים נלחמו להבהיר שזה הוא ולא היא.

יש עידוד לאלימות של טרנסים. אם אתה חושב שזה לא נכון אז אתה כנראה לא עוקב.

אולי הטרנסים עצמם הם לא כת, אבל תומכיהם הם לחלוטין כת. תראה מקרה רולינג. הם כת והם חזקים.
יש אנשים שמנצלים אותם בגלל האג’נדות שלהם.

מסכים שזה היה הייפרבולי אבל לחלוטין מדובר בכת שרוצה למשטר את הדיבור של אחרים. מדובר בנרקיסיסטים שרוצים שאחרים ישתתפו בהזיות שלהם. והם אשכרה חושבים שאם הם חותכים את הזין ואומרים שהם נשים אז הם נשים ואני ואחרים חייבים לקבל את זה.
זה אולי לא לשחק אלוהים (למרות ששינוי מים זה אשכרה להיות אלוהים) אבל זה לחלוטין לשחק אותה קיסר ששולט באחרים. ולזה אנשים לא יסכימו.

שזה הווק, השמאל לרוב כשהוא מדבר על הקבוצות שהוא אוהב להשתמש בהם כדי להתנגח במי שהוא לא אוהב והליברלים האמריקאים.
כן כן, אני יודע שתגיד שגם הימין הוא כך, אבל הימין לא נמצא במוקדי הכוח כמו הווק והמטוררלים במערב שולטים בכל.

what is a man?

https://twitter.com/i/status/1645142183689834498

רביע ממש חבל לי שאנחנו לא יושבים על בירה אחד ליד השני, היינו עוברים על הוידאו שלו משפט משפט והייתי מראה לך למה הוא לא יותר מפרופוגנדה לדעתי.
(אני עצלן מידי כדי לעשות את זה פה בכתב סורי).

סתם דוגמה קטנה-

אתה מבין מה טאקר מספר לך? שאם אתה אמריקאי אתה צריך לפחד מאלימות של טרנסים.

אנחנו רק בחודש אפריל כן? כמה מהתקיפות האלו בוצעו עי טרנסים כי לא מרשים להם לסרס קטינים?

משה ראית את כל הסרט שלו? יש שם קטע שהוא נוסע לשבט המסאיי לשאול אותם מה הם חושבים על טרנסים. כשהם צוחקים לו בפנים מבחינתו זאת איזה הוכחה ניצחת שזה לא טבעי ולא קיים.
רק מה? יש לפחות 2 שבטים ברדיוס 50 קמ מהשבט הזה שבהם יש טרנסים ברגיל.
יש לאפריקה היסטוריה ענפה והמון עדויות לתרבות טרנסית לפני שהגיע הקונוליאליזם.

בקיצור שוב, להוציא דברים מהקשרם ולהקיא עלינו חצאי אמיתות בשביל לייקים ופרסום. אני לא קונה את זה.

דיל :grin:
עכשיו שאתה באירופה זה יהיה קל לארגן משהו, ואחרי הבירה נריב על השטויות האלה.

בן זה ברור שאם אני יביא לך כל סרטון כלשהוא של כל איש ימין אתה לא תקבל את זה ותקרא לזה תעמולה.

חייב להודות שלא ראיתי את הסרט הספיציפי הזה. וחבל. אבל אני עוקב אחרי וולש. הוא הצד היותר נוקשה של הימין הנוצרי אבל בבסיס אני מסכים איתו.

שאני רואה מתעמלים שהם גברים לכל דבר מחליטים שהם הופכים לנשים ואז הולכים ודופקים מכות לנשים ufc וגורמים להם זעזוע מוח או שאיזה שחינית שכל החיים שלה התאמנה בשביל לזכות בתחרות יוקרתית ואז איזה גבר החליט שהוא מזדהה בתור אישה ואז הוא חוטף לה את ההישג ומשפיל אותה בתחרות שחייה . אז אני יודע באיזה צד אני שייך לו.

אני תמיד נדהם שהשמרנים שמואשמים שהם “שונאי נשים” נלחמים עכשיו על זכויות של נשים להתחרות בתחרויות ספורט ולקבל זכות הוגנת להתחרות בספורט אבל הצד “הליברלי” שתמיד התגאה שהוא נלחם עבור זכויות נשים עכשיו נלחם בשביל לדכא בכח זכויות של נשים בתחרויות ספורט בפרט ובכללי.