על דת, אידיאולוגיה, גזענות ומה שביניהם ::

בדוק
יש גם תכנון להגיע לאיטליה בקרוב… אני עוד אעדכן.

תבואו לפתח תקווה יש אחלה פאב בשוק. נעשה חגיגה על בירה זולה .

וגם בית חולים קרוב. זה במבצע דרך אגב.

במצב הנוכחי בישראל זה מאוד חשוב.
אתה יודע? אני חושב שפ"ת זאת העיר היחידה בארץ שלא הייתי בה מעולם.

שהייתי בצבא ולא רציתי להתעורר בבוקר למארב ליד רמאללה. אז המפקד שלי ידע איך להעיר אותי

"אני לא מאמין שאני גר בפתח תקווהההההההההההההה!

פלאפל מורדכי הבלתי נגמר

בלי ציניות , בפתח תקווה פלאפל מרדכי וחתוכה אלו הפלאפים הכי טעמים שאכלתי בארץ. מרדכי טיפה איבד אבל עדיין .

יש פלאפל תימני בירושלים בגבעת שאול, בתוך המוסכים של המכון רישוי טסטליין.
לא טעמתם דבר כזה בחיים…
הפלאפל שלו עצמו כל כך טעים שאני אוכל אותו לא בפיתה (ואני מכור ללחם)
רק פלאפל, סלט ירקות, וטחינה בקערה עם מזלג.
שווה לנסות אני מבטיח.

זה לא נכון בכלל להציג את זה ככה.
אני מניח שרב הסיכויים שרב אנשי התקשורת שתביא לי אני לא אקבל ואקרא לזה תעמולה.
בפועל אני אראה בעין אובייקטיבית כל דעה ואחליט לגביה בעצמי.
אני חושב שבגלל שאני מחשיב את עצמי לאיש מרכז לכל דבר (יש בי המון מימין והמון משמאל) אז אני בעמדה יותר נוחה לזהות תעמולה כי יש פחות רגש.

לגבי מאט וולש תראה את זה-

אין צורך לראות יותר מ3 דקות ואפשר בכיף להתעלם מהפרשות של האדיוט אבל לא מצאתי לא ערוך…

אם זאת הגישה של הבחור לתופעה שהוא מתיימר להיות מומחה בה ואז עוד אנשים/מעריצים מביאים לי סרטונים שלו כדי להוכיח איזו נקודה אני לא יכול שלא לחשוב שזאת תעמולה נטו.

“אלחם עבור הבן שלי” - ראיון של דנה וייס עם האמא של הילד הטרנסג’נדר שרצו להעיף אותו מבית ספר דתי באמצע כיתה ג’.

ממליץ לכולם לראות.

טל, תשיג קישור מאנשהו. עשה טובה

אין דבר כזה “ילד טרנסג’נדר”

אני לא יכנס אפילו לבדוק את הכתבה לא לתת להם קליק. מישהו יכול לעשות לי תקציר?

ראיון של דנה וייס בחדשות 12 לא יכול להחשב בתור ראיון עיתונאי.

זו לא כתבה זה ריאיון. למה זה חשוב? כי זה לחלוטין לא מאוזן. האמא קובעת שדעותיה הן עובדות ושיש תמימות דעים בקרב מומחים (אין לי מושג מיהם ומהם אותם מומחים).

נולדה לה בת והיא רצתה ללבוש בגדים של בן. האמא התייעצה עם ‘מומחית לטרנסג’נדרים’ ממסצ’וסטס שנרמז שגם לה (ל’מומחית’) יש ‘ילד טרנסג’נדר’ ואז האמא החליטה שהילדה שלה היא מעכשיו ילד. ושאם לא היא תתאבד. המשפחה דתית ובמערכת החינוך קמה התנגדות מצד ההורים.

אני: ליאור תתקצר לי את שר הטבעות.

ליאור: חבורת ננסים הולכת הרבה הרבה הרבה בשביל לזרוק תכשיט.

אתה: ליאור תתקצר לי את שר הטבעות.
ליאור: חרא סרט (לא ראיתי)

יש בעיה עם הקונספט של ניהול סיכונים והיא מתקשרת אצלי באופן כללי לתרבות הwoke ולתגובה האידיוטית לקורונה.

אתמול ביטלו לבת שלי טיול שנתי “בגלל המצב”… מיותר לציין שבאיזור שלנו ובאיזור בו הטיול היה אמור להתקיים לא היה “מצב”.

היום קיבלנו הודעה שאסור להכניס אגוזים או כל מוצר שיש בו אגוזים לשטח ביה"ס בגלל שילד אחד התגלה כאלרגי.

מישהו החליט מתישהו שסיכון של 0.0000000001 הוא הסיכון שעל פיו קובעים מדיניות ציבורית.

אלא אם כן אתה אביב גפן והבועה התל אביבית ואז זין על ניהול סיכונים…

הוא כבר ביטל הופעה בשביל לאחד את העם (כלומר, לקיים הפגנות), אם חלילה היה פוגע טיל באזור הוא היה מאחד הרבה מהעם עם קרוביהם בעולם האמת והבתולות.

טירוף

מהגר ממדינה מוסלמית למדינה מערבית מקבל ממה הגנה עבודה כסף והכל ואז פותח את הפה על אלו שבאמת נלחמו על אותה מדינה שקיבלה אותו כל כך יפה. חלאה.

https://twitter.com/emeriticus/status/1657615967281610752

אני שונא שזה קורה (עם תוספת של עוד 3 ה׳ בסוף). המהגרים בארה״ב ובאירופה פשוט הורסים את המדינות והעולם המערבי. מטריף אותי לראות לדוגמא את כל הקהילות הפלסטינאיות בארה״ב ואת הרעש/בלאגן שהם גורמים, במיוחד בהפגנות נגד ישראל והסתה לאלימות בלא מעט פעמים. בכללי, מהגרים בהרבה פעמים פשוט כפוי טובה.