על דת, אידיאולוגיה, גזענות ומה שביניהם ::

די נו! אני לא יכול עם האי וודאות הזאת! מישהו ייקח אחריות ויתן תאריך מדויק?!

אין חשש בשבילי…

שני נושאים -

הראשון, האשה היום באוטובוס שפתחה כמו אהבלה על החרדי - שואל ברצינות מהצד של החרדי שכן עושה לימודים/עובד יש עוד כאלו מטטמטמות? כי אם כן מצב החילונים קשה ביותר. הוא עונה לה שהוא עשה צבא יותר ממנה (צודק, אין איך לעוות את זה) והתשובה הייתה אבל למה הפאות? למה הכיפה? כאילו סירייסלי? מראה חיצוני זה קובע משהו? אבל את כל הקוקסינלים שהולכים עם חצאית ואודם זה כן צריך להכיל?

רק מברר דבר אחד פשוט. יש את החבר’ה בציבור החילוני המדברים מפוזיציה של כלכלה וסוציאל, אנשים שלא עובדים ותקציבים - מבין אותם. אבל האלו שסתם לא בא להם שאני יתפלל או ילבש כיפה? מי אתם בכלל? אשכרה האשה המזדיינת הזו צוחקת עליו שהוא מבקש ‘דמוקרטיה’ - זה הרי הסלוגן המטומטם של החלאות שמבעירים את המדינה מבלי להבין ולנסות להגיע לפשרה. פשוט אנחנו החרדים פתטיים, מה שלא נעשה לא נבוא להם בטוב. אז פאק אוף, נעשה מה בזין שלנו.

אגב קוקסינלים, הנושא השני.

אשה שעשתה הסרת חזה בגיל 13 תובעת בארה"ב את מי שהסכים לעשות לה את זה בתור מתעלל בילדים, היא טוענת שהיא לא הבינה מה היא עושה והושפעה מהרשת.

מת שיעשו מהמנתח קציצות, מי שנוגע בילדים לפני הגיל החוקי שלהם בגלל אפוטרופסים פרוגרסיבים - שיאכל אותה ועד הסוף.

קיום יחסי מין בהסכמה של בוגר וקטינה זה עבירה פלילית ומוסרית.

כריתה של איברי מין לילדים בגיל 13 לגטימי ורצוי בהחלט. המוסר העקום של הפרוגרסיבים.

להקיא מהם. חבורה של חלאות.

שאלה: האם היא הייתה מעזה לרדת כך על מישהו מדת אחרת או שהייתה מפחדת לצאת “גזענית/לא מכילה”?

גבר חושף את עצמו בעירום בפני ילדים, סוף העולם (ובצדק).
גבר חושף את עצמי בעירום בפני ילדים אבל אומר שהוא כלב וממציא נטייה מינית חדשה על הדרך אז זה נפלא וסטנינג אנד ברייב.

יש משהו שאני אוהב בחרדים הקיצוניים. אני מכיר אותם, אני גדלתי במאה שערים. איפה שהחבר’ה שהלכו להיפגש עם האיראנים נמצאים.

הם לפחות לא מתנצלים, הם מאמינים ב 200% בצדקת דרכם ולא מהסים להתייפיף. שאלתי פעם אחד מהם מה אכפתלו להיות יחד, לקרב, להיות יותר מאטחדים אבל לשמור על הדת החמורה שלו, הוא אמר לי שלא יעזור מה שלא נעשה, עד שלא אבוא בלי כיפה ועם ג’ינס ואראה כאחד מהם - הם לא יניחו לי. חשבתי שהוא הזוי, מה אכפת לחילוני איך אני לבוש? ובכן, א’ כרה יש ציבור ברשתות שמצדיקים אותה כי אותו חסיד הולך ונדמה לציבור שבראסמי החליט לא לעשות צבא ושמנהיגיו הם עלוקות מוצצי דם אז בעייתו. אשכרה הנאנסת אשמה… אזרחים סוג ב, סוג ג, סוג ד…

מצטער דן, אבל אני לא קונה את הבולשיט הזה. החרדים והערבים הם האיום הגדול ביותר על מדינת ישראל, וכבר יודעים מתי בערך הכלכלה פה תקרוס בגללן. זה שהאישה הזאת לא אחלה? מסכים איתך. מבחינתי היא בדיוק כמו הנבלות שצועקים על נשים שיכסו את עצמן וכל השיט הזה.

אבל הניסיון הזה להתמסכן… נו באמת. הנציגים שלך (מצטער על ההכללה, אבל עד שתקום מפלגה חרדית שתגיד אני לא חלק מהחרא הזה, הם הנציגים שלך) מנסים להשיג פטור גורף לאוכלוסייה מסוימת משירות צבאי. אז כן, יש פה אחלה בחור שסובל מסטיגמה מסוימת. אבל בדיוק כמו שאתה תהיה מספיק הוגן להגיד שהשחור הממוצע בארהב הוא זה שצריך לפרוץ את הסטיגמות האלה - גם בארץ זה עליכם.

נדמה לי אגב שחלק מהתנועה הזו גם רוצה באמת לאפשר יחסי מין עם קטינים, ככה שבעניין הזה הם לפחות עקביים.

המוטיבציה היא אותה מוטיבציה עקומה: הרגשות של אדם זה כל מה שחשוב, ואם הרגש שלך אומר לך לעשות סקס עם ילד (והוא בעניין)…

למציאות האובייקטיבית וההשלכות אין חשיבות. רק הסובייקטיבי חשוב.

כמו כל דבר בנושאים האלו. כדאי מאוד שאנחנו, הרוב השפוי, נבין שאותם קיצוניים לא מתארים אף ציבור.
משום מה בטלויזיה כל החרדים כפויי טובה, כל הימנים אלימים, וכל השמאלנים מפגרים. בפועל, ביום יום, אני בטוח שכל אחד מאיתנו נתקל בעשרות מכל סוג, ואיכשהו כולם יוצאים מן הכלל בצורה חיובית.
האם אנחנו כל כך ברי מזל שבמקרה הרעים רחוקים מאיתנו? או שמא פשוט מדובר במיעוט שבמיעוט?

בקיצור, תהיה רגוע. זה ממש לא הפנים האמיתיות של השמאל, כמו שחרדי ממוצע לא שורף דגלי ישראל ויורק על נשים, כך שמאלני ממוצע הוא לא כמו האחד שתיארת.
את זה אני אומר כשמאלני (לפחות לפי הגדרת השמאל החדשה).

חייב להיות פיקוח בנושא, לא ייתכן שכשנוח לנו ילד בן 13 יהיה מספיק בוגר כדי לקבל החלטות כאלה וכשלא נוח אז לא.
אבל מה אשם המנתח? הוא במלכוד. אם יסרב לנתח אדם המעוניין בשינוי מין הוא גזען חשוך שלא מקבל את זכותו של האחר להזדהות לפי מינו.
גם חשוב לציין שאנחנו שומעים רק על הבעיות, אבל מה עם כל הילדים שמרוצים מהניתוח? האם הוא היה צריך לפגוע בהרבה כדי לא לפגוע ב1?
אני כמובן שלא תומך בניתוחים הללו לידלים, למען הסר ספק. צריכה להיות מגבלת גיל. אני פשוט טוען שלא המנתח הוא האשם אלא המחוקק. אי אפשר להתעלם מהנושא ולהאשיר את הרופאים להתמודד עם האש.

מסכים.

לגבי הנושא הראשון, אני פשוט חושב שאנחנו - הרוב השפוי משני צידי המתרס - לא עו’ה מספיק להוקיע קיצוניים. הם נתפסים כבעלי אג’נדות ואנשים עם עקרונות ובלה בלה בלה. בתכלס, העקרונות שלהם הכי חשוכים (שני צידי המתרס) ועד שלרוב לא יהיה יותר אכפת אנחנו נהיה שבויים של קומץ קיצונים.

בנושא השני, מסכים לגמרי. אולי זה יקדם חקיקה בנושא…

אתה מיתמם. הוא לא פוחד ממה שיחשבו עליו. הוא פשוט יודע שזה טונות של כסף,

אני שהייתי קטן רציתי להיות באטמן. אתה תתמוך בניתוח שיגרום לי להראות יותר דומה לעטלף?

גידול ילדים בסופו של דבר זה לא דמקורטיה וחופש בחירה. זה דיקטטורה. רוצה לעשות ניתוח ? תחכה לגיל שאתה תהיה אחראי על גופך.

אין פה לא עם אבל… יש פה רק לא חד משמעי וללא שום סעיף. מי שלא מבין את זה הבעיה היא איתו לא איתי.

ודרך אגב מספיק עם הניסון להיות כל הזמן ב"אמצע" . אם כבר אתה לא שומע על כל המקרים שדן הביא ויש הרבה כאלו. את אלו מנסים להשתיק לא את הצד השני…

לשלוח ילדים למופע חשפנות עם נשים זה ניצול נשים ופגיעה בילדים.

לשלוח ילדים למופעי דראג עם גברים ערומים שבחלק מהם פשוט יש מופע סקס על הבמה זה הקידמה ודמוקרטיה!!!.

הם בעד יחסי מין קטינים אם זה של אותו מין. אבל אם זה עומר אצילי ונערה בת 16 בהסכמה מלאה זה פשע מלחמה וצריך להוציא אותו להורג.

ממש הוספתי בהודעה שאני לא תומך בניתוחים כאלה לילדים כדי שלא אצטרך להסביר פה בתגובה למה אני לא חושב שניתוח כזה הוא תקין בגיל הזה.

ה״אבל״ שלי לא עסק בהאם הניתוח צודק, הוא עסק רק בהפניית האשמה למנתח.
אם הניתוח עבר את אישור הילד, ההורים, בית החולים, הסטייט והמדינה, אז למה הרופא צריך לקבל את האשמה פה?

מה אתה טוען? שהרוב לא שפוי?

מה קשה להגיד “ניתוח לשינוי מין והסרה של איברי מין מילדים קטנים זה פשע מוסרי” בלי להוסיף את “אבל יש בטח ילדים שאוהבים את זה”

זה כרגיל ניסיון לשמור “האמצע” ולא לרצות ל"התלכלך" יותר מידי.

כן יש מערכת שלמה של חולרות . כולם נבלות. אבל הרופא אשם כמו כולם.

דרך אגב אם המדינה אומרת כן אבל הרופא יגיד לא, בסופו של דבר המדינה תתישר לפי הרופא. לכן אפילו פה יש למימסד הרפואי אחריות יותר גדולה מלמדינה כי האדם הפשוט לא סומך על המדינה אבל יסמוך יותר על הרופא שלו ואם הרופא יגיד לאימא ולאבא שאין בעיה לכרות את השדיים לילדה בת 13 אז הם ילכו אחרי הרופא, אם הרופא יגיד להם את האמת, אולי השפיות תנצח. . המימסד הרפואי עושה טונות של כסף על זה. הוא שותף על מלא לתועבה הזאת.

לא צריך ללכת רחוק, תבדקו מה קרה עם הקורונה. מי “שהכשיר” היה המימסד הרפואי. בלי המימסד הרפואי בחיים לא היו עושים לא סגרים ולא חובת חיסונים ודברים כאלו.

מדובר על הסרה מלאה או שגם חלקים קטנים נחשבים?

גב, ההגנה על המנתח זה כמו להגן על חייל פושע מלחמה שמוציא להורג חפים מפשע כי הוא פשוט is following orders.
לא נקבל את זה, נכון?

כל נושא טירוף הגרומינג התחיל בגלל שהרגרס ראו שגבר שעבר התבגרות פשוט לא יכול להתחפש לאישה גם אם יקבל את כל ההורמונים שבעולם כי אז השרירם והעצמות שלו יהיו הרבה יותר חזקים מאישה אז הם הבינו שצריך לתקוף את הילדים.

אגב, מה נסגר עם טרור הרגרס שהשתלט על האקדמיה??

Mayo Clinic Suspends A Doctor Who Commented in NYTimes About Testosterone’s impact when Trans-athletes compete in Women’s sports

אשכרה
“War is peace.
Freedom is slavery.
Ignorance is strength.”

and lie is truth.

מה זה חלקים קטנים?

אני לא המומחה הכי גדול ואני לא יודע איך הם עושים כל ניתוח. ואני מדבר פה יותר על עיקרון. מי שרוצה לעשות ניתוח “לשינוי מין” וזה הרצון האמיתי שלו. יש גיל מתאים לזה . לכל מדינה יש גיל שונה . מדינה אחת זה 18 שניה 21 .

בקטינים אסור לבצע בהם שום ניתוחים שעושים תוצאות שאי אפשר לתקן אותם אחרי זה. (לא מדבר על ניתוחים)

אני לא חושב שאני איזה גזען או אדם קיצוני. זה עמדה סבירה לכל הדעות.

וואלה לגמרי. רק לפני שבוע הייתה לי שיחה עם ההורים ואמרתי להם שעדיין לא מבין למה עשו לי ברית מילה בלי לשאול אותי.
גילתי שהסקס הרבה יותר טוב בלי זין חתוך, גם לאישה ובטח לגבר.

אז בואו לדמיין מה קורה למי שמסירים לו את הכל. נורא.

אני לגמרי מסכים עם הדעה שלך לגבי זה כתופעה אבל אולי לא נחרץ כמוך כי אני יודע שאני לא מבין הכל בנושא.

דיברתי על ברית מילה.