על דת, אידיאולוגיה, גזענות ומה שביניהם ::

אחח זה עודכן ,כי לפני שנתיים הוא נתפס מטריד 8 נשים בלבד עכשיו אני רואה הוא העלה את הרמה.

Nahhh

רופאים שעושים את זה יודעים בדיוק בשביל מה הם עושים את זה, וזה לא עזה לפציינט.

אשכרה נלחמים בטבע. פותחים פצע וקוראים לו נרתיק, ונלחמים בזה שהפצע מנסה להיסגר.

גב האם שומעים על זה מכל לוחמי החופש שדוחפים את הטירוף הזה לילדים? לא, הם מוכרים את זה כפתרון קסם.

חוץ מזה שקוראים לזה נרתיק תיארת פה אחד לאחד פירסינג.
אשכרה נלחמים בטבע אה… הזיה…
מה עם אלה שנלחמים בטבע ועושים הפרייה חוץ רחמית?
או ניתוח לייזר בעיניים?
השתלת איברים?
אנשים שטסים בשמיים ממקום למקום?
וזה שאנחנו עוזרים לנכים לשרוד? זה בכלל נגד הטבע.

כמה דברים שכן קורים בטבע- (רק כדי שנבין את הסטנדרטים והשאיפות שלנו)

חיות שנולדות גם זכר וגם נקבה.
קניבליזם.
מ. יחסים הומו-לסביות.
גילוי עריות.

ועכשיו שאלות רציניות-
אתה חושב שהרופאים לא מסבירים לפציינט את התהליך שהוא עובר ויעבור מראש?
לא מציינים בפניו את הסכנות האפשריות הידועות?
אם אתה למשל צריך לעבור ניתוח מסובך, לא תחקור בעצמך קצת על הסכנות וההשלכות, האם אין פה אחריות מסויימת גם למטופל?

מה הכוונה שקוראים לזה נרתיק? אתה קורא לפצע הזה, שאין לו שום קשר למה שיש לאישה אמתית, באותו השם?

אני מתאר לעצמי שאתה צוחק אבל אם לא אני אענה:

הפירסינג לא הופך איבר בגוף שלך לאיבר אחר.
הפריסינג לא משנה איך אתה דורש מאנשים לקרוא לך ולא נותן לך אפשרות להתלונן עליהם ולנסות להרוס את החיים שלהם.
ומי שלא אוהב אנשים עם פירסינג לא קוראים לו “פירסינגפוב” ונתקף על ידי המדיה והרגרס.

שוב, הדיון כפי שהראה לך משה הוא פחות על מה שאתה בוחר לעשות ויותר על מישטור השפה וחיי אנשים אחרים.

שוב עם אנשי הקש.
אם אנחנו הולכים לפי ההיגיון של הטענה הזו אז כל ענף הרפואה לא אמור להתקיים.

בן, יש גבול לכל. וזה דיון פילוסופי שבלתי אפשר לנהל על גבי דפי הפורום אבל בקיצור המון המון בעיות היו נפתרות אם היינו רק קצת מכבדים את הטבע ולא חושבים שאנחנו אמורים לעשות את כל מה שאנחנו רוצים ויכולים.

דבר שאני נתקל בו המון זה זקנים שמבקשים לא לקבל תרופות כדי להשאיר אותם למות ואנחנו (המערכת, בני המשפחה) מתעקשים לשמור אותם בחיים למרות הסבל הנוראי והעובדה שאין להם שום סיכוי לזוז מהמיטה לחיות חיים עם קצת כבוד.

זה נושא רגיש ומורכב ואתה יכול לראות שכל הדחיפה הזו להחזיק אנשים בחיים גם אם הם לא רוצים זה לא תמיד הדבר הנכון לעשות בשבילם.

ואפשר לדבר על כל אחת מהדוגמאות שהבאת למעלה. כל אחת היא נושא מורכב בפני עצמו ויש המון מה להגיד ודעות לכאן ולכאן.

בהודעה הזו שלי הכוונה לטבע הייתה הטבע שלנו בני האדם. הביולוגיה שלנו ולא דיברתי על חיות אחרות. אז כל מה שכתבת שמה לא רלוונטי.

וכן, אם אתה הורס את הגוף שלך והולך נגד הטבע ועושה שטויות, אובכן בן היקר, זה לא טבעי ויהיה לזה סוף עגום. דוגמאות:
תאכל אוכל זבל ותהרוס את הגוף שלך.
תשתה סוכר בכמויות ואתה מחסל את הגוף.
תפצע את הגוף שלך ותזהם אותו.
תשתמש בסמים חזקים ותגיד לי מה קורה איתך ועוד ועוד ועוד.

זו הייתה הכוונה שלי בנגד הטבע.
אין שום רופא אמיתי שיעודד אותך לעשות את השטויות האלה. אבל במקרה הזה מעודדים את הטירוף הזה.

אני מקווה שהרופא עושה את זה אבל ראיתי סרטוני עדויות על זה שילדים נכנסים לזה בלי לדעת באמת מה הולך שמה ואיזה חיים מחכים להם. לא יודע כמה זה אמיתי אבל לא אופתע אם זה כן.
אבל העניין הוא שהרופא אמור להגיד להם דברים שהיום רופאים לא מעיזים להגיד. יש אנשים שמזדהים כנכים ומבקשים מרופאים להסיר מהם חלקי גוף. גם זה מקובל?

אז כך, אני מסוג האנשים שיגיד לך שכל עוד אתה מבוגר תעשה מה שאתה רוצה בגוף שלך ובעצמך. נקודה.
וגם אם אני לא אוהב את זה, אם רופא יסכים להסיר חלקים מהגוף של אנשים תמורת כסף, שיהיה.

אבל מישטור השפה, הדרישה שאנשים יתייחסו אליך כפי שאתה בוחר, הטירוף בקנדה שעוד יתפשט במערב, הדחיפה של הטירלול הזה לילדים ועוד אלף ואחד דברים כאלה חייבים להיפסק.
זו הבעיה שלי איתם. לא עצם קיומם, כי תאמין או לא, לאף אחד באמת אכפת מהם.

ראיתי קומיקאי שהציע לקרוא לזה-
אימפוסיבל וג’יינה, או ביאונד וג’יינה אני זורם עם זה :slight_smile:

חכה חכה הם רק התחילו…

אבל זה ההגיון שאתה מציג בטענה המוזרה הזאת של “ללכת נגד הטבע”
לגבי שאר הפיסקה הזאת,אני יכול להתחבר לחלק ממה שכתבת.

אבל מה שכתבתי שם (אולי חוץ מקניבליזם שאני לא בטוח לגביו) רלוונטי גם לבני אדם. הרי אנחנו גם חיות וחלק מהטבע בסופו של דבר…

+1

אני היחיד שלא מבין מה הבעיה ללכת נגד הטבע? זה מה שאנחנו עושים כבני אדם, בכל דבר.
בעצם כל תגלית טכנולוגית מאז ומעולם היא נגד הטבע, וכמובן שקעקועים, סיליקון ומה לא.

אגב, כל הזמן מובאים לפה כל מיני תכני ווק כאלה ואחרים (שאני ממש לא בעדם כמובן).
אתם לא חושבים שהכוח של הווק נובע מההתנגדות אליו?
אתם לא חושבים למשל שהסיבה שבדיסני מכניסים בכוח שחורים לסרטים וסדרות זה כדי ליצור את הויכוחים האלה באינטרנט ולקבל טראפיק מטורף? הרי בסוף סרט שלפי השמועות מאוד גרוע הוא הסרט הכי מוכר של סידני בשנים האחרונות.
הם לא צריכים לקדם את הסרט, אנחנו עושים את זה בשבילם.
אשכרה יש פה דיון סרטים בו כל אחד כותב את הסרטים שהוא הכי אהב, ועדיין אם נריץ חיפוש לפי שם אני בטוח שכתבנו יותר פעמים בת הים הקטנה מכל סרט אחר.

אני גם חושב שכל הקיצוניות שאנחנו שומעים עליה נובעת מתוך החזרת מלחמה, ותפסק כשלא יהיה במה להלחם.
אם נחליט שאנחנו לא נאבקים, זה פשוט יוריד את הלגיטימציה של כל הווק.
עם כמה שזה אולי קשה לאנשים לדבר בלשון נקבה לאישה שבברור הייתה פעם גבר, ה"הקרבה" הזו היא זו שבעצם תמנע את המשך הקיצוניות בנושאים האלה בעולם.
אגב, אני לא יודע מה איתכם, אני חושב שקל לראות אצל 99% מהטרנסג’נדרים לאיזה מין הם מכוונים, ומי שלא גם לא יעשה סיפור אם תטעו, בגג יתקן בנימוס
אנשים שקמים בהרגשה של מלחמה, ינהלו את היום שלהם במוד קרבי. בואו לא נתן להם הרגשת מלחמה ובתמורה המוד הקרבי הזה ייפסק.

זה כמובן שלא סותר בשום צורה את הצורך להתנגד לניתוח שינוי מין בילדים, פשוט הטיעון נגד לא צריך להיות אמירות של “זה נגד הטבע”, “מה ישו היה אומר”, “איכס” או “סוטים”. אפשר פשוט לומר ככה:
אם ילדה בגיל 14 לא מספיק גדולה כדי לקבל החלטה על שימוש באיבר המין שלה, אז היא בטח שלא מספיק גדולה כדי להחליט על הסרתו.
זה הכל.
הבעיה היא שזה לרוב לא נעצר שם, זה לרוב ממשיך בדיוק כמו רוב ההודעות פה בפורום. זה ממשיך לביקורת על אורח החיים עצמו.

סתם בשביל שלא ירשם הרושם פה מהדברים שלך כאילו דיסני הוא אולפן מצליח שהטקטיקה הזו עובדת לה. דיסני בהפסדים עצומים, סימה את השנה הנוכחית בהפסד כנראה גם את השנה הזו תסיים בהפסד המנוים של דיסני+ בירידה ומוציאה פלופ אחרי פלופ. בשבועות האחרונים פיטרה אלפי עובדים, וסגרה רק החודש את הבית מלון של סטאר וורס שקתלין קנדי התגאתה בו בהתחלה, בגלל שהוא מפסיד להם כסף. אל תנסה לתאר אותם בתור איזה אולפן מצליח.

אינדאנה גונס כנראה הולך להפסיד כסף גם.

לא דיברתי בשום מקום על ההצלחה שלהם, לא מספיק מבין בנושא כדי לנהל דיון משכיל בנושא ולכן לא מנסה אפילו.
בכל מקרה אני מתנגד לכל מה שהסרט הזה מייצג וככל הנראה גם למה שדיסני עצמם מייצגים (לפחות מקריאה פה בפורום). הלוואי שאולפנים יראו זאת כשיעור ויפסיקו עם הPC בסרטים. לא צריך להכניס בכוח אג’נדות פוליטיות לכל דבר.
בניגוד למה שאתה אוהב לחשוב, אתה לא חושב כל כך שונה ממני בנושאים האלה. מבחינתי שום בדיחה לא צריכה להיות מחוץ לתחום ואין שום סיבה שוויל סמית ישחק את היטלר בדוקומנטארי החדש של נטפליקס מאותה סיבה שלא ציפיתי שבראד פיט ישחק את ג’אנגו…

איך אמר פול מוני (האגדי והענק והחובה צפייה למי שלא מכיר)…
“הסמוראי האחרון בכיכובו של טום קרוז?, המקסיקני בכיכובו של בראד פיט? מה הדבר הבא? הניגר האחרון עלי האדמות בכיכובו של טום הנקס?”

העלית פה נקודה טובה.

לאורך כל ההיסטוריה אבולוציה עובדת כך שהחלשים לא שורדים, החזקים מתרבים וממשיכים להשביח את הגזע. בגלל זה לדוגמה התפתחנו מהקוף. במצבה הנוכחי האנושות מחזיקה בצורה מלאכותית את הפגומים (גם פיזית, אבל בעיקר שכלית. אני ממש בטוח שאם נבדוק את זה אז נראה שבני האדם רק נהיים טיפשים יותר משנה לשנה) ומאפשרת להם להתרבות, מה שעלול בעתיד הלא רחוק להעמיד את האנושות בסכנת הכחדה.

אז לפני שאני מואשם בדארוויניזם (:rofl:) למה אני מתכוון? פעם האידיוטים היו מתגרים בטיגריס, אז הטיגריס היה אוכל אותם והיו נפטרים מהם. היום הם נוסעים על קורקינט חשמלי, וחותכים מכוניות באדום אבל אז מגיעים ישירות לטיפול נמרץ ורופאים מצילים אותם.

בנוגע לדיון פה - למה אכפת לכם אם אנשים מורידים לעצמם את הזין? אני דווקא בעד, שירותים ציבוריים יהיו נקיים יותר.

לא זה לא נכון. מה שכן נכון זה שפעמים חסרונות אבולוציוניים של היום היו יתרונות אבלוציוניים פעם שאכן גרמו לדפוק של היום - שאז היה המוצלח - לשרוד.

תרצה דוגמאות בשמחה ארחיב. היסוד המנחה הוא “הסיבה שקוד גנטי דפוק התפשט ולא נגדע בסינון המעולה של הברירה הטבעית, מפני שהוא הקנה בעבר יתרון אבולוציוני קריטי יותר”

פעם חשבתי שזה נכון אבל תופתע לדעת ששירותי הנשים לא פחות מלוכלכים מאלה של הגברים. מוזר ביותר ולא אינטואיטיבי, אבל אמת.

סרטון באמת מדהים. מדהים שזה אמיתי ולא לקוח מסרט דסטופי.

הדבר הכי טוב בזה שנשים נורמליות מתחילות להבין שפימינזם במערב לא בא להגן עליהן אלא לנצל אותן.

הבחורה הזו באמת גיבורה ואני מקווה שתנצח במאבק שלה.

למרות שאני יודע שבמערב זה ה-פשע הנוראי ביותר להיות ‘גזען’ זה תמיד מדהים לראות את מחלת הנפש הזו בפעולה.
הבטא לוגם הסויה הזה אשכרה בוכה כי הוא מפחד שהפושע השחור יאשים אותו בגזענות כי הוא התקשר למשטרה אחרי שאיים עליו עם סכין.

אם אני הנשיא של סין אני עוד היום מרים טלפון לפוטין ואומר לו עזוב אותך שטוויות אוקראינה לא אוקריאינה. זהו המערב גמור. הוא מחוסל פנימית בוא נפלוש למערב היום ונאיים על המערב שאם הוא ינסה להתנגד זה גזענות נגד סינים וזהו game over בשבילו…

אין פשוט אין דברים כאלו :slight_smile:

לולז, הגרומרז הגיעו לפה, כמו כל טרנד אמריקאי רגרסיבי. איזה כיף.
הגנה על ילדים היא “שיח שינאה” עכשיו. אתם לא אוהבים שבכל טור כזה יש את כל הbuzzwords האפשריות מספרי הרגרס האמריקאי?

“מבקש לעורר פחד”… וואלה, אנשים באמת צריכים לפחד ממבוגרים שמתעסקים במיניות (!!!) של פאקינג ילדים.

כל עוד טובת הילד נפגעת, ממש לא משנה אם טובת הילד היא הסיבה למאבק או מי הוא העותר בנושא. אם יש פגיעה (ויש פגיעה), צריך לטפל בה. נקודה.

אבל, כשאפילו פה בפורום המון מהטיעונים נגד הניתוחי מין לילדים הגיעו לצד כל מיני הערות פוגעניות כלפי אורח החיים בו בחרו, אני לא חושב שהם טועים לגבי כך שהאינטרסים של רבים מהמתנגדים הם אינם טובת הילד. יש המון שנאה מושרשת כלפי הקהילה.
זה כמובן שלא משנה דבר על הדרך בה עלינו לנקוט כעת, יש קייס מספיק חזק כדי לאסור ניתוחי ילדים, אני פשוט אומר שהם צודקים לגבי האינטרס המפוקפק של רבים מהמתנגדים להם.

אם תרצה אנלוגיה כלשהי, זה קצת כמו שבקואליציה יעלו להצבעה חוק רע, האופוזיציה תתנגד כי היא באופוזיציה, בלי שום קשר לחוק עצמו. כשלעצמו, ההתנגדות היא שגויה, אך זה לא סותר את העובדה שהחוק לא צריך לעבור.
כלומר, אני בהחלט מסכים שהסיבה להתנגדות שגויה, אבל זה לא הופך את ההתנגדות לשגויה.

ברור גב. להסיר את הזין לילד ולסרס אותו עם תרופות שהן סמים, להסיר שדיים לילדה קטנה ולרקוד עם ילד “דראג” זה לחלוטין טובת הילד.

אתה מקרה אבוד אחי. סורי.

איפה לעזאזל כתבתי דבר כזה?!?
אפילו הדגשתי את החלק העליו, כדי להקל.

מבחינה לוגית, אם אתה מתנגד להתנגדות שלי לביצוע ניתוחי שינוי מין בילדים, אז אפשר להסיק שאתה דווקא בעדם.
אני פשוט לא מנסה להיות פופוליסט בשקל וברור לי שאתה מתקשה בהבנת הנקרא ולא חושב שצריך לנתח תינוקות.

נראה לי אתה יותר מידי זמן באיטליה וכדאי לעשות רענון עברית פה בארץ :joy:

אכן, אברית קשה שפה ולך יש אנרגיה שלנו הזקנים כבר אין.

הקהילה הטרנסית, לרוב, אוהבת למשטר את השפה של אחרים. אז הפוש באק שהיא מקבלת מתקבל על הדעת.

תאמין או לא, לאנשים לא אכפת מטרנסים כל עוד הם:
לא ממשטרים את השפה
לא מנסים להתקרב לילדי אחרים
לא נכנסים לשירותי נשים
לא משתלטים על ספורט הנשים.

הבעיה שהטרנסים גרועים מפעילי האקלים והטבעונים: הם חייבים להכריז (ובלי שנשאלו) בפרצוף של כל בן אדם שהם פוגשים את האידיולוגיה שלהם.

לפחות זה.

שנייה, לא הבנתי: אתה טוען שאני וכמותי משתמשים בדאגה לילדים כדי להתנגח בטרנסים?