על דת, אידיאולוגיה, גזענות ומה שביניהם ::

אולי אני מפסםס אבל במה התבלבלתי? הסרט מבוסס על הסידרה נכון? אני כבר לא זוכר…

הקטע שלהם שככל שרמת הקושי במשחק עולה ככה הצבע עור של הדמות כהה יותר זאת אחת הברקות.

@mos56 לא התבלבלת בכלל, זה אכן מבוסס על הסדרה.

כמה חיי מפוספסים אם לא שיחקתי? אפילו לא ידעתי שהמשחקים האלה קיימים :flushed:

מה אתה מבזבז את הזמן פה?? רוץ להוריד ותהנה, במיוחד אם אתה אוהב RPG טוב. המשחקים גם ממש מצחיקים.

שבדיה צודקת לחלוטין, זה פרובקציה אבל חופש ביטוי גובר על הכל פה . מותר לשרוף קוראן כמו שמותר לשרוף את התנך ואת הברית החדשה זה אומנם מטומטם ופרובקציה אבל חופש ביטוי גובר על זה.

אז אחרי שהרסו לקווין ספייסי את הקריירה - זוכה מכל האישומים נגדו.

יופי עכשיו אני יכול לסיים את בית הקלפים ללא שום יסורי מצפון :stuck_out_tongue:

נדמה לי שיש כמה אנשים כאן שיאהבו את זה:

https://www.geektime.co.il/what-the-hell-happened-to-gpt-4/

אני שאלתי את את צ’אט כל מיני שאלות מהתחום שלי כי רציתי להיעזר בו למשהו ודי מהר קלטתי שהוא קשקשן. שהדברים שהוא כותב מאוד קלישאתיים ומאוד לא מדויקים. יש לי חבר כזה שלא יודע את צירוף המילים “לא יודע”. צ’אט קצת מזכיר את זה.

מישהו יכול להסביר לי בצורה פשוטה יחסית מה כל הסיפור הזה איתו ובינה מלאכותית? הפאניקה מוצדקת במקרה שלו?

בסך הכל זה דיי משקף את החיים האמיתיים. יש את אנשי הפוליטקלי קורקט הטיפשים, והאנשים ההיגיוניים שמתייחסים לנאורות החדשה כטרלול ומתעלמים ממנה.

מפלגת השלטון בדרום אפריקה

https://twitter.com/bennyjohnson/status/1686025436667518976

“kill the Boer (Whites), kill the White farmer”

נורת אזהרה בוהקת אדומה לכל מי שמנסה “לייבא” את CRT והwoke מאמריקה.

ניו יורק טיימס חברים

מזמן לא היה כאן שרשור טוב של ‘גבולות הטמטום של הטרלול הפרוגרסיבי’, אז רציתי להחזיר עטרה ליושנה:

לפני כמה ימים זוג קהילה הגאה הותקף בדרום ת"א . שמתי לב שאחרי שהארוע הגיע לכותרות והתחיל שוב קמפיין של “ישראל הופכת למדינת הנאצים ושונאת הומאים” פתאום זה ירד מהכותרות. לא מוצא שום דיוח על זה. למה התקשורת הפסיקה פתאום לכתוב על זה? זה שערוריה.

שפי פז

https://twitter.com/sheffipaz/status/1695786200362057822

לפני רגע ראיתי על זה אייטם בערוץ 12. אולי די לתחושת הרדיפה?

לא קשור לדיון האחרון, אך מתקשר להרבה דיונים אחרים.

קראתי כתבה (שלא מוצא אותה כרגע) על ניסוי שעשו לאנשים.
לקחו קבוצה של אנשים, איפרו אותם כאילו יש להם מום כלשהו על הפנים. אחרי שהם ראו את עצמם במראה, מארגני הניסוי אמרו שהם רוצים לתקן משהו קטן נוסף והסתירו את המום.
הנסיינים הלכו לראיונות עבודה, וכולם כולל כולם תיארו בפירוט על תחושות התנכלות כולל ציטוט משפטים שהם חשו כפוגענים ומכוונים כלפם.

אין פה מוסר השכל של ממש כי כל מקרה הוא תמיד לגופו.
אני רק בא להגיד שלא תמיד כשאדם מרגיש שהוא מקופח זה אמיתי, לפעמים הכל בראש.
לפעמים את ראיון העבודה הוא לא עבר לא כי קוראים לו חדד אלא כי הוא לא היה מספיק טוב או נחמד.
יכול להיות שיש פה מסקנה אחרת ששווה לבדוק, על כמה ההישגים שלנו מושפעים מתחושת הקיפוח שאנחנו חווים, האם אנחנו אלה ששמים לעצמינו מקלות בגלגלים כשאנחנו מחפשים איפה מקפחים אותנו?

לא קשור ישירות למה שאמרת, אבל כשאני שומע את המשפט “שמעתי על ניסוי שעשו” ועל פי זה מנסים להוכיח משהו, שווה ערך בעיניי ל"קראתי בטוויטר" או “פורסם בוואן”. כדי להאמין בניסיונות האלה אני תמיד ארצה לראות את המחקר בעצמי, וכמובן לראות איפה הוא פורסם.

אני חד משמעית לא מנסה להוכיח משהו. רק להעלות נקודה למחשבה.

שמע, אני סתם נתקלתי בכתבה יפה שמעלה נקודות למחשבה. אני כתבתי שחור על גבי לבן שלא צריך להסתמך על הנושא, רק לעורר נקודה מעניינת לפיה עצם האמונה כי יש לנו בעיה גורמת לנו לחוש אפליה.
בכל אופן חיפשתי קצת באינטרנט וזה היה נראה לי הניסוי המדובר:

יכול להיות שהרבה מהדברים האחרים הם פייק אחד גדול, לא באתי לבסס תאוריות שלמות על הנושא (אני גם רואה שמדובר בניסוי שנערך על כ50 אנשים, רק מעלה נקודה שלדעתי הייתה מעניינת.

בכל לי אישית נראה מאוד הגיוני שבן אדם שיודע שיש לו איזשהו “מום” או משהו פחות מקובל חברתית מבחינת המראה שלו יתעסק בזה יותר.
תחשבו על כמות הפעמים שהיה לכם משהו לא תקין במראה וחשבתם שזה משפיע על אחרים אבל בתכלס אף אחד לא ידע על כך. בין אם מדובר בחצ’קון, רווח בשיניים, כתם על החולצה או כל דבר. לי אישית נראה מאוד הגיוני שזה גורם לאנשים להתנהג בצורה סגורה יותר ולחפש איפה אנשים מתייחסים לנושא.
תחשבו על כמות הפעמים בהן הרגשתם שאתם מתנהגים מוזר או לא בשיאכם ואף אחד מסביבכם כנראה שלא שם לב. אנחנו מתעסקים בעצמינו יותר משאחרים מתעסקים בנו.

מישהו יכול להגיד לי על מה בדיוק עצרו אותו ועל איזו עבירה חוקית הוא עבר?

קוראים לזה אינוס במרמה.