על דת, אידיאולוגיה, גזענות ומה שביניהם ::

אני באמת לא מבין למה דויד פה לבד. פאק הוא חלאה אבל עדין חלאה זה לא עבירה פלילית. מדהים שצריך להסביר את זה.

לפי מה שהבנתי מהכתבה הוא רימה אותם בשביל הטבות מיניות. זה חלאה. אבל כל עוד זה נגמר בזה אין שום הצדקה להליך פלילי מולו. (אולי בדוחק אם הם יוכיחו שהוא גרם להם נזק נפשי או כלכלי אפשר לעבור למישור של תביעה כספית)

במה מדובר? מישהו יכול לשים לינק או משהו?

כבר שמו פעמיים סרטונים, אתה לא רואה?

הודעה מעליך של משה למשל.

האמת שרק עכשיו אני רוא,

מדובר בבן אדם שבגד ושיקר על כך. חרא גדול, אבל לא עבריין…
מעבר לכך, לא רואה הבדל בין לשקר שאין לך ילדים לבין לשקר שאתה פרופסור כשאתה לא.
בגידה זה שקר חמור יותר, אבל לא בפני החוק, וגם לא מבחינת המאהבת.

הרבה דברים שאנחנו אומרים יכולים להיות ההבדל בין קיום לאי קיום יחסי מין.
אצל אחד זה יכול להיות עבר מיני, דעה פוליטית וגיל.
אצל אחרת זה יכול להיות גובה, עבודה ועדה.

למה שקר אחד הוא תקין ואחר לא?

איש מכירות אמר לי שמוצר מסויים יצמיח לי שיער על הראש, אני נתתי לו כסף. המוצר לא עבד, במה הוא יואשם? גניבה או הונאה?

ההגדרה של אונס היא שונה מגניבה והיא שונה מהונאה. זה היה אונס אם הוא כפה עליה יחסי מין, אם היא עשתה זאת במודע אבל הוא שיקר לה לגבי מי הוא ומה הכוונות שלו זו בהכרח הונאה.

לגבי דין הונאה בפרט, אני לא יודע איפה הגבול עומד ומתי מישהו חשוף לתביעה. האם הגיוני לתבוע כל אדם ששיקר למישהי על גודל איבר המין שלו? אתם יודעים שאם זה היה המצב כנראה שבתי המשפט היו בקריסה? הגבול צריך לעמוד איפשהו.

מהיכרותי הדלה עם דיני הונאה, כנראה צריך להוכיח נזק כלשהו ברמה האובייקטיבית (לקח כספים בשקר לדוגמא).

גם לפי מה שאתה אומר, זה משהו שלא פלילי אלא תביעת נזיקין. הוא גרם לה נזק כלכלי? שתתבע אותו בבית משפט לתביעות קטנות ותוכיח את זה.

זה כל הבעיה פה.

רק להבהיר
אני בניגוד אליכם לא מאד בטוח מה דעתי
רק שברור לי שצריך להיות גבול כלשהו

שימו לב
החוקים האלה תפקידם להגן על החלש, לא על החזק. ברור שלחזק יש אחריות אישית ואמצעים וכוח. אבל המציאות מלמדת שהקורבנות הם בדרך כלל חלשים, לפעמים לא מאה אחוז, אולי נואשים מסיבה כלשהי, אולי במצב כלכלי קשה…

אם מישהו יוצא עם בחורה ואומר לה שהוא קורא ספרים כדי להישמע אינטלקטואל וזה עוזר לו להכניס אותה למיטה - הוא סתם מאנייק אבל כנראה לא ישלם מחיר כלשהו.

אם בחור מעביר בחורה מסויימת סרט של כמה חודשים, היא מספרת לסביבה שלה שהיא מאושרת, הולכת להתחתן ויש לה תקווה לעתיד כלכלי בטוח בעקבות כך - בואו, זה לכל הפחות על הגבול. אז מה אם אין פה נזק כלכלי…

החוקים אמורים להגן על כולם. גם על כל gold digger שלוקחת כסף ממישהו תמורת סקס ואז בורחת מהצד לשכב עם מישהו אחר, או שעוזבת מישהו ברגע שנגמר הכסף לא תגיע בהכרח לבית משפט.

אגב, ברור שלא הכל כסף. אני נותן דוגמא של כסף כי זה משהו שאפשר לאמוד.

זוכרים מה אני ורביע הזהרנו אותכם?

זורעים את מה שאנחנו קוצרים. זה הולך להיות יותר גרוע.

אבל אבל אבל “דמוקרטיה” “דמוקרטיה” דמוקרטיה"

ומי סובל מזה? ניחוש אחד

ועל מה? כנס של השגרירות הארתיארית…

ואני יודע שהספין הבא היה על ביבי שביטל את ההסכם אם האום והמזל שלנו שהוא לחיץ ונכנע לשפי פז. תודה לשפי פז.

https://twitter.com/YouthViolenceIL/status/1697961863491866793

https://twitter.com/YouthViolenceIL/status/1697961865949622619

אני רק שואל מתי בתי הספר לקחו על עצמם את התפקיד הנוראי הזה? מה המטרה שלהם?

מעניין הציון שהוא קיבל… ואם כבר הסגירו אותו לגולאג…

מאיפה זה?

בית הספר “הרצוג” בקדימה- צורן. הדבר הזה חולק לתלמידי כיתה ז’

https://tovnews.co.il/113791?fbclid=IwAR2ThomrbNv608wY1MK8e5eFScN6X598FAi7yC6QfHu8vZQZTsucmtOmlrk

יש גם תגובה שלהם פה. מטורף.

:triangular_flag_on_post: :triangular_flag_on_post:
התחזות, הונאה, מרמה, מצג שווא
להמשיך?

מדובר במניפולציות על מנת להשיג מטרה מינית.
לפעמים במקרים הגרועים פחות זה נמשך לילה אחד
ובמקרים הגרועים יותר זה נמשך שנים וגורר נשים להרס כלכלי נפשי וחוסר אמון בבני אדם.
קראתי פה הרבה דלפים אבל זה מהבכירים שבהם.

מניפולציות על מנת להשיג מטרה מינית? אתה אמיתי? אם אתה רוצה לעצור אנשים שביצעו את זה בערך 95% מהאוכלוסיה יהיו מאחורי סורג ובריח.

פליליזציה של בינו לבינה זה איום ונורא. זה אולי ישמע בומרי אבל גם ככה במישור המוסרי/תרבותי הלכנו רחוק מדי. אם הוא הוציא מהן כספים באופן ישיר זה משהו אחר. לא רואה שום חוק כתוב שיכול לטפל בזה והוא לא האמא של המדרונות החלקים.

להגיע להרס כלכלי ולחוסר אמון בבני אדם אפשר גם ״סתם״ ממערכת יחסים גרועה, בזדון או שלא. מה לעשות, זה דבר מורכב (ואגב - יש מצב שלגברים נגרם נזק יותר מלנשים במקרים הללו, בטח כלכלית).

אבל כשיש הרס כלכלי אז אין בעיה כי פה החוק כן בא לעזרת הנפגע.

כמו כל עולם הדייטינג.

עזוב, אאתגר אותך לנסח לי חוק שימנע מקרים כמו זה אבל לא יהפוך את כל העולם לאיזה אנסים בפוטנציה מכיוון שהם עיגלו את הגובה שלהם ל1.80 או לא עמדו בהתפארות כזו או אחרת שלהם.

קל.

בחוק יהיה כתוב בצורה עמומה ש’כל מקרה של הונאה בלתי-סבירה יהיה אסור על-פי חוק’, והשופטים המורמים מעם ויודעי כל, יחליטו עבורנו מה בדיוק נחשב ‘בלתי-סביר’.

זאת השיטה המנצחת והבלתי ניתנת לערעור, לא?

עצם זה שאנשים בכלל אומרים כאלה משפטים ברצינות גמורה זה כבר ניצחון עצום לתנועה הפרוגרסיבית. צריך להבין, הנזק הוא לא במשטור השפה, זה בקטנה (טוב נו, זה לא כזה קטן). הנזק הוא בשינוי דפוסי חשיבה כך שרוב העולם המערבי היום, שלא במודע, מתנער לחלוטין מערכים ליברליים. וזה נורא.