על דת, אידיאולוגיה, גזענות ומה שביניהם ::

אני באמת באמת מבין את הבעייתיות ומסכים אתכם. באמת שואל - איפה הגבול? איך מתמודדים איתו ב’רמת הקהילה’? מי יגן על מי שהכי חלש?

החלוקה לפיה צריך להוכיח נזק כפי שהוא קבוע בחוק כרגע - היינו כלכלי למשל, בטוח שזהו הקריטריון היחיד?

יכול להיות שברמה הפרקטית ענישה על דבר כזה תחולל יותר נזק מתועלת מסיבות שפורטו כאן. מצד שני אני לא כל כך תמים, טרם ראיתי דרך אחרת להתמודד עם בעיה כזו שמצאתי אפקטיבית. עוד משהו להביא בחשבון - יש חשיבות לחוק כיוון שרוב האנשים תופסים את מה שמחוץ לחוק כלא לגיטימי.

בדיוק כאן אמורה להיכנס התקשורת. בתפר של הגבול האפור. תוכניות כמו המתחזים ויצאת צדיק הרבה יותר אפקטיביות לטעמי מאשר הליך פלילי ארוך ויקר שבסופו מסתיים עם עבירה קלה שבקלות (כי הפרקליטות חייבת לנצח אצלנו…) ועם עונש של שעות לקהילה.

שונא את התכניות האלה ולא מאמין להן בכלל. בעיניי זה אותו חרא כמו האנשים שהם מסקרים. חיים אתגר הוא בנאדם דוחה ולא אמין.

גם הרבה מהם זה מבוים.

ענישה חברתית. כשאתה פוגש באדם שאתה למד שהוא חרא של בנאדם, סביר להניח שאתה תתרחק ממנו במקרה הטוב, ותיכנס בו במקרה הרע. ברמת הבודדים זה מה שיש לעשות, וברמה קהילתית כמובן שגם חרמות וכולי יכולות להיות אפקטיביות מאוד. זה הפיתרון היחיד שיש ולא צריך להיות פיתרון אחר מלבדו.

היכן עובר הקו? זה סובייקטיבי, וטוב שכך. שכל אחד יחליט היכן הקו שלו ויתנהג בהתאם כלפי הסובבים אותו.

הליך חוקי חייב להתבצע על קנה מידה אובייקטיבי או שהלך עלינו.

מודה באשמה אני מאוד אוהב חלב

אתה באמת חושב שזה יעזור או ירתיע? אני לא משוכנע
שוב, הגיוני לחשוב שלחוקק סתם יעשה נזק. זה לא הופך את האלטרנטיבה לטובה.

אגב, כל החוקים ה’חדשים’ של הטרדות מיניות - הרבה מהם מאד אפורים מבחינת קריטריונים, ובכל זאת הנורמה מתקדמת ומה שהיה מותר לפני 20 שנה לא עובר היום.

חלב עושה ציצי

הפוך גוטה, הפוך

אחח הנוסטלגיה:

מאוסטרליה. אני לא מבין את רוב המילים הממוצאות האלה.

מה זה hu/hu?

בטח כמו ׳חה חה׳ בעברית

רק לי they/them נשמע כל מיושן?

לפעמים אני חושב שעברנו את נקודת האל חזור ושאין תקווה לאנושות.

אני דווקא חושב שתמיד היינו כאלה דפוקים. פשוט היום יש אינטרנט אז כל החרא צף.

זה עד כדי כך הזוי שאני די בטוח שזה פייק.

זה נהיה כל כך מטומטם שפתאום they them נשמע לי סבבה לגמרי :face_vomiting:

האמת שאני מציע לכם לבדוק באינטרנט.

Ze is pronounced like “zee” can also be spelled zie or xe, and replaces she/he/they. Hir is pronounced like “here” and replaces her/hers/him/his/they/theirs.

Hu/hum neopronouns is a gender neutral pronoun set derived from the word "human
(this set was created by Sasha Newborn in 1982. האמת מפתיע שזה קיים משנות ה80) …

נראה שרובם לא מייחסים את עצמם לשום גוף ספציפי ושיש כפילויות.

אני רק שואל: האם המטורללים חושבים שאנשים חייבים לזכור את הפרונאונס שלהם?? אני בקושי זוכר שמות לעזאזל. אז לזכור את זה??

אתה שוכח שאתה בשנת 2023, אם זה כל כך הזוי שנראה שזה פייק אז זה בטוח נכון.