דיון המושאלים ואקס המדרידיסטאס :: אנדריק מככב בברזיל

קורס מאמנים דה לוקס התחיל השבוע בהתאחדות הספרדית: ראול, צ’אבי אלונסו, ארבלואה וגם צ’אבי שייצטרף בשבוע הבא, ויקטור ואלדס, מרקוס סנה, קפדוילה, ג’וליו בפטיסטה, לואיס גארסיה הליברפולי…

:heart_eyes: ועוד כמה תווים.

גוטי יעזוב את קבוצת הנוער Juvenil A בסיום העונה

תמיד אמרו על גוטי שהוא כישרון ענק אך עם מנטאליות מחורבנת, ולמרות שהיו עונות בהן כבש שערים במספרים יפים - תיארו אותו כשחקן עם מסירות העומק הטובות בעולם, וזהו-זה. ‘זה לא רמונטדה קלאסית בלי שגוטי עולה מהספסל ומציל את המצב’ - אמרנו. חלק הסתכלו בעינים עקומות על המינוי שלו למאמן Juvenil A, אבל גוטי הצליח. ועכשיו הוא מחפש את האתגר הבא.

“לא אשאר מאמן Juvenil A, אני צריך מוטיבציה אחרת ואתגר חדש”, אמר גוטי בראיון לילי בתוכנית ‘El Chiringuito’, והוא ייפרד מהקבוצה בסיום העונה. גוטי נפרד בנימת ה-‘אני עוד אחזור’ ואומר שזה חלום גדול עבורו לאמן את הקבוצה הבכירה. מה שעוד יותר ברור - הוא היה מת להחליף את סולארי בקסטיליה שחווה עונה קשה, אבל יש לו ריספקט כלפיו.

“עכשיו אני צריך אתגרים אחרים. זה יהיה חלום בשבילי לאמן את ריאל מדריד בעתיד, אבל יש זמן בו צריך לעשות הפרדה ולהתנתק. אני תמיד אהיה מדרידיסטה”. “אם אעשה את הדברים נכון ויהיו תוצאות טובות - אני בטוח שאחרי שאצבור ניסיון אקבל את הצ’אנס ואחזור. אני אוהב את המועדון בכל-מקרה”. גוטי המשיך - “הציעו לי להמשיך ב- Juvenil A, אבל זה לא יקרה. אני מניח שפלורנטינו יודע. אם אמשיך בריאל מדריד זה יהיה רק בקסטיליה אבל כרגע יש לה מאמן גדול כמו סולארי. אני צריך עוד להמשיך להתפתח. זה לא אותו דבר כמו שאתה שחקן. כשחקן אפשרי שתהיה הרבה שנים באותו מועדון, כמאמן זו בעייה”.

גוטי סיפר שהוא עדיין מחכה להצעה טובה ואמיתית ורמז שקיבל אחת כזו אך מחוץ לספרד והוא לא מוכן לגלות. “לא החלטתי כלום, אני מחכה להצעה טובה”. גוטי עבר כברת דרך יפה בקבוצות הצעירות של המועדון החל מ-2013/14. בשנה שעברה קיבל את Juvenil A, הגיעה איתה לגמר ליגת האלופות לנוער וזכה בדאבל היסטורי מה שאף מאמן אחר לא השיג בריאל מדריד ומעולם. בינתיים נראה שהמשרה בקסטיליה תישאר בידיו של סולארי.

פיפה הלוזר מנצח את אינטר במשחק קריטי

https://twitter.com/TheYashir/status/990365738702647301

מהתקציר נראה שה-VAR עבד פנטסטי. מישהו ראה בלייב ולספר איך זה נראה בזמן אמת?

פיפיטה שחקן מרגש.

אין לנו ת’רד לקסטיליה אז אנצל את זה כדי לכתוב שסולארי כושל מאוד כבר שנתיים. אמנם הסגל לא מהמוכשרים שהיו, אבל סולארי לא מראה סימנים של מאמן גדול עד כה. אני מניח שההשארות שלו בעונה הבאה תלויה בהשארות של זידאן, שלפי השמועות הוא הסיבה לכך שסולארי מחזיק במשרה.

קורס המאמנים הסתיים והמינויים המסתמנים הם:

צ’אבי אלונסו -> ילדים א’
ראול -> נערים ב’

גוטי -> להערכתי אם לא יילך לקבוצת בוגרים הוא יקבל את קסטיליה (עכשיו כשהמלאך השומר של סולארי עזב). את הבוגרים הוא כנראה לא יקבל. שמועות שהוא מועמד לאלקורקון מהליגה השניה.

הילד ענק

סליחה על הבורות, אבל מי זה הילד חרא הזה?

צירישב. אגדה ברסאית: :wink:

מי זוכר את בורחה פרננדז?

הימים ימי קרלוס קיירוש, השיטה זידאנס & פאבונס, קשרים אחוריים הם רק המלצה מבחינת פלורנטינו פרס אבל צריך למלא הרכב של 11 אז כל מיני קאנטרנוס עלומי שם עולים לבוגרים. בורחה פרננדס היה אחד מהם ואזכור לנצח שהוא פתח בהרכב במשחק ההדחה מהצ’מפיונס במונאקו (ושיחק בעוד איזה 20 משחקים באותה עונה, בעיקר כמחליף).

אז היום הוא בן 37, שחקן הרכב בויאדוליד שאתמול חזרה לפרימרה. בדקתי איפה הוא היה בשנים האחרונות ומסתבר שהוא מג’נגל בין הודו לספרד: חצי עונה בליגה ההודית וחצי עונה בסגונדה, כנראה צריך הפוגה מהחריף. חיים מעניינים.

הבורחה השלישי הכי גדול שראיתי בקבוצה.

כבר שנים שאני חולם על משחק ראווה של זידאנס נגד פאבונס, הגנה נגד התקפה. זיזו, פיגו, רונאלדו, בקהאם וראול מצד אחד מול מחייה, פאבון, בורחה, ראול בראבו ופורטיו. יהיה סולד-אאוט תוך דקות.

קודם כל יש לי את סריית הקלפים מהעונה הזו, לפני כמה שנים הבאתי מאיביי. נשבע שאני זוכר אותו. עלה כמחליף נגד באיירן בגומלין שמינית הגמר ב-2003/04 והספיק להיכנס למגרש עד ששרקו. יעני בעונה בה קמביאסו לא ‘לקח’ או לא נתנו לו - זה היה הפיתרון שניסה המאמן הכושל ביותר שלנו איי-פעם כדי שנהיה יציבים. הוא גם פתח בהרכב נגד מונאקו בגומלין הארור ההוא ובמחצית הראשונה זה היה נראה טוב.
יכול בקלות לשחק במשחק אגדות העבר כמו אחד ‘קונגו’, שחום עור, לא שיחק משחק רשמי אחד במועדון, אפילו נחשב ליצור ועדיין כמעט בכל משחק כזה הוא מהראשון שמזמנים אותו[בדיחה פרטית שלי ושל בן].

אותי קצת יותר הצחיק לראות את מיצ’ל סאלגדו מעלה פוסט אהדה לספרד לקראת המונדיאל. 53 הופעות זה נחמד, בפועל קמאצ’ו ויתר עליו במונדיאל 2002, ביורו 2004 היה פצוע ולא היה שחקן הרכב באף טורניר גדול, גם כי פויול שיחק כמגן חלק מהזמן. העיקר שיש משהו בקורות החיים, אחלה מיצ’ל שבעולם.

גוטי עושה פניית פרסה, מוותר על החוזה עליו סיכם בקאנטרה והולך להיות עוזר המאמן של בשיקטאש.
גוטי גם העביר שם את עונת הפרישה שלו למי ששכח והאוהדים מאוד מאוד אוהבים אותו.

קצת חבל. אולי הוא הגיע למסקנה שעם כל הכבוד לחובניל א, מי שמיועד לבוגרת מוסלל דרך קסטיליה, והוא כרגע לא חושב שהוא מועמד מוביל לשנים הקרובות.

חבל שהוא הולך למשרת עוזר ולא לאימון קבוצת בוגרים כלשהי, גם אם בליגה נמוכה.

ומי כנראה יחליף את גוטי בנוער? דני פויאטוס שהיה העוזר של ג’ורדי במכבי ת"א :slight_smile:
אימן את חובניל ב בעונה האחרונה.

האקס חסה רודריגס בראיון למארקה. התגעגעתם? “אני רעב לשחק כדורגל, אתחיל את העונה הבאה בפאריס”.

הוא היה מהיר כמטוס, הגשים כל חלום בעונת הבכורה בקבוצה הבוגרת. עד שכנפיו נשברו בגלל הפציעה ההיא וחסה רודריגס, כבר בן 25, נפל מהשמיים של הברנבאו למרתף של הכדורגל. יותר מארבע שנים עברו. הוא עבר הכל, הן בגופו הספורטיבי והן ברמה הנפשית. המאבק האחרון היה של המחלה הקשה של הילד השלישי, מה שמנע ממנו להתרכז בכדורגל. עכשיו, לפני שהוא חוזר לפאריס להתחיל את הפרה-טמפורדה, הוא מתראיין במארקה, ובטיח שהוא יחזור.

עזבת את מדריד ואי-אפשר להגיד שהצלחת, האם אתה מתחרט?

• “זה נכון שכל-כך קשה לעזוב את ריאל מדריד, כל אחד יודע מהי ריאל מדריד. אבל החוויות הן שונות, אתה צריך לחוות הכל, לטוב ולרע. דברים לא הצליחו כפיט שרציתי כמובן אבל יש לי עוד שלוש שנים בחוזה בפ.ס.ז ואני אלחם על הכל, בואו נראה מה קורה. אני יכול להבטיח לעצמי ולכולם שאתן את הכל”.

אנצ’לוטי אמר שאתה ‘קרארק’, הוא התלהב ממך מאוד!

• “וקרלו בן-אדם נהדר ומאמן נהדר, הוא עזר וייעץ לי הרבה, כמו זיזו. תמיד נתתי הכל וניסיתי ליהנות מהכדורגל כמה שאפשר כאשר אני במגרש, אבל זה מאוד חשוב כשיש לך את הגב של הצוות המקצועי והמאמן”.

כמה פעמים חשבת על הפציעה ההיא? זה הכניס אותך למרה שחורה ובעיות?

• “לפעמים זה שוב מגיע במחשבות, כמובן שאת אותו היום קשה לשכוח. אבל כעת הברך מושלמת, אני כשיר לחלוטין ורוצה לשחק כדורגל”.

יש לך שלוש שנים בחוזה עם פאריס. מה עכשיו

• “בטווח הקצר דיברתי עם המועדון ואני רוצה לעשות את קדם העונה בפאריס וכך גם הם רוצים, אני מאוד מתרגש”. הוא נשאל על המאבק הקשה בהרכב - אמבפה וניימאר, דרקסלר, די-מאריה, קאבני, ועונה - “תמיד אהבתי את התחרות הזו, מאז שהייתי קטן. תאר לך מה זה תחרות בקבוצה הראשונה בריאל מדריד כשאני עוד ילד ומתמודד לא רק עם מוראטה אלא גם עם כריסטיאנו, בייל, בנזמה, די-מאריה, איסקו ובהמשך חאמס, ובכל-זאת הצלחתי לשחק והייתי טוב, מצאתי את מקומי. פאריס היא מועדון נהדר עם שחקנים גדולים והתחרות מוציאה מכל אחד את המיטב זו לא קלישאה”.

למי, אחרי אלטינטופ, אתם הכי מתגעגעים?
את מי כמו שהוא ביכולת של אז הייתם לוקחים היום?
אני מסתכל על רובם הגדול , והתשובה היא ממש לא.

(בלי כריסטיאנו וצ׳אבי אלונסו, לא חוכמה)

את פפה הייתי לוקח בעיניים עצומות. במצב הנוכחי גם את היגוואין.
את אלנטינטופ הייתי שם בספסל כמחליף לכל העמדות כולל כרוז.

פפה זה ברור מאליו, הבלם הכי טוב שהיה אצלנו מאז שאני עוקב אחרי הקבוצה. גם אחד מבין קאקא, אוזיל ודי מאריה של אז יכלו מאוד לתרום.

וכמובן שהייתי לוקח את אלפרדו.