דיון המושאלים ואקס המדרידיסטאס :: אנדריק מככב בברזיל

קיילור נתן הצגה נגד ברצלונה וגם נגד באיירן. כמובן שהוא היה מוקף בקבוצה גדולה אבל לא הפסדנו אף נוקאאוט בגללו, בכל פעם הוא תיקן את הטעות, אם זה קימיך לדוגמא ואז הוא רשם משחק מהסרטים ב-2:2. בטורינו הוא רשם הצלה אדירה מנגיחה ביתרון 0:1. הגול הראשון עליו אתמול, לחלוטין, אבל השוואות לקורטואה למשל אינן נכונות כי קורטואה משחק בקבוצה שהיא במוד אחר לגמרי - מוד הגנה, ולא קבוצה שמאמינה שיש לה את רונאלדו והיא מתחילה ב-0:1 במנהרה. העונה הראשונה של קיילור כשחקן הרכב הייתה מעולה, שימו לב למספרים. העונה השנייה הטובה, העונה השלישית בינונית. לטעמי הוא עדיין אנדרייטד.

לדבר על די מאריה זה לפתוח פה תיבת פנדורה. הילד בן 33 ומישהו שם לב שהמהירות דעכה או הזריזות וכן הלאה? ממש לא. רץ בלי סוף ובלי מניירות של כוכב. בהחלט פ.ס.ז’ רקדה איזה חצי שעה.

80 דק׳ הוא לא עשה כלום, דקה 82 בעיטה חופשית שלו שנוגעת במרפק של שחקן בחומה. הוא בועט את הפנדל ו1-1
5 דק׳ אחר כך הגבהה לרחבה והוא נוגח פנימה מזווית קשה (לדעתי טעות שוער ברמה שהייתי רושם על זה שער עצמי עליו) 2-1

אבל את מי זה מעניין, בסוף יזכרו כמה רונאלדו קילר ושהוא הציל את יובנטוס. ובצדק.

לדעתי בסוף יזכרו שרונאלדו לא הצליח להביא ליובנטוס צ’מפיונס, ולא זו אף זו יובנטוס לא הצליחה לשמור על האליפות אחרי עשור. בקיצור, אני חושב שהקדנציה שלו ביובנטוס לא תיזכר לטובה.

מסכים ברמת המאקרו על התקופה שלו שם ותאמין לי שאני הראשון שיגיד את זה…

דיברתי ברמת המיקרו על המשחק הזה, או אפילו העונה הזאת.

הפסד היום ויובה מתרחקת מאוד מהצמפיונס, הניצחון השווה אותה לאטלנטה ומילאן במקומות 2-3

שימו לב לגארת בייל שהבקיע אתמול שלושער בטעם של פעם ב 4-0 של טוטנהאם על שפילד.
אחרי פתיחת עונה רעה הוא מגיע לסטטיסטיקה של 9 שערי ליגה ו-13 בסה"כ העונה, לא רע.
בתקווה שיסיים את העונה בצורה הזו כדי שמישהי תסכים לקחת אותו בשנה הבאה.
מצד שני הוא במרחק שלושער נוסף כדי להיות משווק כ"רכש להתקפה של ריאל" לקראת הקיץ.

התקציר:

הלוואי שימצא קבוצה.
אבל אם חס וחלילה הוא יתקע אצלינו, אז זה יהיה פשע לייבש אותו ביציע.
טוב, הכל תלוי בסוף במי יגיעו להתקפה. אבל בשאלה של בייל/רודריגו/ויניסיוס/אסנסיו (כולם ביכולת הנוכחית) אני בוחר בבייל להרכב.

הוא לא שווה את השכר, אז לא משנה מה יקרה אעדיף
שלא יהיה אצלינו. אבל במידה ואין ברירה אלא לשלם את כולו אז שלפחות ישחק.

שיקשרו אותו מתחת למשטחי הדשא הניידים של האצטדיון החדש מצידי. שום פשע ושום בטיח. בושה של חרפה השחקן הזה.

כמות המושאלים שלא עשתה קפיצת מדרגה אמיתית היא לא טובה, מעלה הרבה ספקות על הדרך הזאת של ההשאלות הבלתי פוסקות. קשה אפילו למכור אותם אחר כך במחיר אטרקטיבי. קובו כשל העונה לחלוטין, ההשאלה של רינייר היא פשע, סבאיוס אפשר לשכוח מה40 פלוס שריאל חלמו עליו, ואלה השחקנים היותר בולטים בהשאלות.
מנגד, עונה טובה של דה פרוטוס שאני מאמין שיחזור ועונה מצויינת של מיוראל,אבל למרבה האכזבה דווקא לו יש סעיף רכישה יחסית נמוך של 15 לפי הדיווחים. ואני לא רואה מצב שהם לא מנצלים את זה. שלא יהיו טעויות הןא לא לרמה של ריאל אבל אפשר אחרי עונה כזו להכניס עליו הרבה יותר אבל אין תלונות כי במשך שנים הוא הסריח את הדשא ולא היה אפשרות סבירה שישלמו עליו יותר.

כשראיתי לפני כמה ימים את ארסנל - ויאריאל השתכנעתי שלסבאיוס אין מה לחפש בריאל מדריד. טכניקה, יכולת מסירה ודריבלים יש לו אבל בלי חוכמת משחק זה לא שווה הרבה ברמות הגבוהות. הוא גם רך מדי כשצריך להיות אגרסיבי ומנגד חם מזג וברוטאלי מדי כשצריך לנהוג בחוכמה וזהירות. על תרומה התקפית כמובן אין מה לדבר. אני לא בטוח שהוא עדיף על איסקו, למרות קצב משחק קצת יותר סביר מהסביבון שלנו.

לזכותו ייאמר שקשה להצליח בארסנל, אבל הקיץ זו ההזדמנות להרוויח עליו קצת כסף.

בושה וחרפה.
גם רודריגו
גם ויניסיוס
גם אסנסיו

אז בעצם אולי הוא הרע במיעוטו?

שוב, אם יש אופציה למכור או להשאיר או אנע עארף אז ברור, מדבר על מצב בו אין אופציה כזו.

בלי קשר, ככה נוכל להשאיל שחקנים צעירים במקום שיהרסו פה

9 שערים עד עכשיו בעונה נוראית, ואצלנו כל שחקני ההתקפה ביחד( לא כולל בנזמה) לא הגיעו למספר הזה, מבחינתי פשאלה שלנו, גם אם לא מסתדר עם זידאן השערים שלו היו יכולים להביא עוד איזה 5 נקודות.

שלושת החברה שציינת רצים ומנסים. ויניסיוס, עם כל כמה שהתרגלנו לרדת עליו, השתדרג העונה ועדיין מאוד צעיר. אסנסיו מנסה ולעתים נותן משחקים לא רעים בכלל. רודריגו עובד קשה ולא מן הנמנע שיפרוץ.

הם לא האלנדים אבל לעומת בייל, המוכשר משלושתם, אך גם מבוגר, מזלזל ברמות שלא נראו ברמות האלה וחסר כל פוטנציאל צמיחה, בכל יום אני אעדיף כל אחד מהם על הדשא.

שהשלושער לא ישכיח לרגע, היו פה חודשים על גבי חודשים שהבנאדם לא נתן ספרינט אחד ועל שערים בכלל מצחיק לדבר. וזה נמשך כל שנותיו האחרונות פה. זלזול כזה, מ"ספורטאי", עוד לא יצא לי לראות. זה פקטור שהופך את כל הכישרון שלו ללא רלוונטי בכלל בכלל.

אני כבר לא יודע עד כמה הוא השתדרג העונה - ויני. אולי חודש אחד טוב, אולי בתחילת העונה עם השער נגד לבאנטה והמתנה נגד שחטאר. המשחק נגד ליברפול היה יוצא דופן ותודה רבה על זה. הוא תמיד היה בריא (טפו-טפו-טפו) ייאמר לזכותו, הסטטיסטיקה מראה כבר 44 משחקים שזה לא רע, שישה שערים ושבעה בישולים - זה לא מספיק. המהלך נגד אטאלנטה כתמצות של העונה, באמת. אני חושב שאת הכדורגל הכי טוב שלו הוא שיחק תחת סולארי - הוא היה בלתי ניתן לעצירה ברמת הדריבל ורק הסיומת הייתה מחורבנת. הוא לא היה מחרב התקפות של יתרון מספרי. בכל שניים-שלושה משחקים יש לו החמצה שיכולה לשנות העונה.

בכל מקרה בייל לא רלוונטי, הוא נטל. הלחץ בטוטנהאם אחר לגמרי, בייל היה אנטי, הוא באמת לא מעניין. בתחילת העונה עוד התעניינתי מה קורה שם, לא מעט בשביל מוריניו. זידאן לא צריך ללקק לו בתקשורת, הוא קיבל את ההזדמנות שלו בעונה שעברה…

גארת’ בייל גם עם רגל אחת וגם עם חצי עונה במיטת הניתוחים יותר טוב מכל מה שיש לנו להציע באחת הכנפיים. שווה את השכר או לא זו שאלה אחרת, אבל בהינתן והוא פה מבחינתי הוא צריך להיות שחקן הרכב בלתי מעורער.

בשמאל נחזיק אצבעות שיהיה אדן הזאר, לפחות פעם בכמה משחקים, ואולי נעבור לשחק ב-4-4-2 בכלל. וברצינות: זה טקסט שהיה מתאים ל-2018, אולי גם לחצי העונה הראשון עם לופטגי כשהוא רצה להוכיח ולהיות הכוכב, בריאל מדריד זה פשוט לא יילך.

הנה תקציר העונה שעברה:

בכוונה הבאתי את המפה של מה שקרה עד פברואר כי לאחר מכן זידאן מחק אותו. איך אתה חיי בשלום עם שחקן שביקש שלא להיכלל בסגל? הוא פתח בהרכב במחזור הפתיחה בצ’מפיונס ובשלושת משחקי הליגה, נעדר נגד לבאנטה בגלל צהובים (אחרי צמד מעולה נגד ויאריאל), השלים 90 דקות בדרבי, 83 דקות נגד גרנאדה ואז ‘פציעה מסתורית’ ערב המשחק הקריטי בטורקיה והחל זמן רודריגו. ממשיכים קדימה - הוא פתח בהרכב נגד ברצלונה בקלאסיקו והשלים 90 דקות ולא עשה דבר. גם נגד סלטה בפברואר הוא פתח בהרכב במפתיע (המשחק בו הזאר התקאמבק) זידאן לא אוהב אותו ועדיין ניסה לשלב אותו לפחות בהתחלה ושם את המשקעים מאחור. בריאל הוא כמו גופה, לא תודה. ואני בטוח שהוא וזידאן לא סובלים זה את זה. סתם אווירה רעה שתהיה.

אם תכניס אותי להרכב אני מבטיח לרוץ עד שאני מקיא. אשקיע הרבה יותר מקרוס.
אתה רוצה אותי בהרכב?

אני לא רוצה את בייל. אבל לא כי הוא אפס לעומתם. אני לא רוצה אותו כי הוא מקבל בערך משכורת דומה לשל רודריגו ויניסיוס ואסנסיו יחד.
אבל בהנתן מצב בו הוא נשאר אצלינו. אני מעדיף לנצל את מה שהוא יכול לתת לנו - שערים.
בייל כשחקן ספסל (ויניסיוס ואסנסיו מנגד שחקני הרכב, ורודריגו מחליף על תקן בייל) כבש יותר משלושתם. זה בעונה גרועה שלו, ועונה שאנחנו מחשיבים למוצלחת של ויני ואסנסיו.

אז לא, אני לא אוהב אותו ולא ארצה שישאר. אני רק אומר שאם כבר הוא פה אז זו טיפשות לא לנצל זאת.

לא מבין איך זה קשור?
לא אמרתי לוותר על אף אחד. להפך!
אתה לא חושב שלויני ורודריגו תעזור עונת השתפשפות בקבוצה אחרת? לקבל דקות וביטחון ברמות מתאימות יותר.
בנוסף, בייל כבר פה מבזבז לנו כסף. אנחנו חייבים כסף בשביל האלאנד ואמבפה. אסנסיו כבר לא יהיה כוכב, אני בכיף הייתי מוכר אותו בשביל כסף להבאת הכוכבים (כמובן אם הכסף שנקבל עליו יהיה הכרחי לזה)

אני לא מבין איפה האהבה לבייל צריכה להיות פה? אפשר לשנוא אותו ולהבין שהוא הרע במיעוטו. הרבה יותר גרוע כשהוא ביציע בונה טלסקופים או עולה עם דגלי ״ווילס גולף מדריד - בסדר הזה״

נכון זו גישה שמאלנית. מעדיף להיות לגביו חכם ולא צודק. הצדק פה יעלה לנו הרבה כסף ואולי אף תארים, בואו נהיה חכמים!

לא, וכשאתה לוקח את הדיון למקומות האלו אתה בבירור לא מבין את הטענה שלי. אני לא רוצה את בייל על המגרש מקצועית, חושב שמהשאר יש עוד למה לצפות ושכל מי שחושב ש9 שערים של בייל באנגליה העונה היו מתרחשים גם במדריד הוא או פראייר מאוד גדול, או בעל זכרון מאוד קצר.

גב, תהיה בריא עם איך שאתה אוהב לדון ארוכות על נושאים תאורטיים גרידא. אין לי איך להביא לך פה הוכחות, ולרוב הדיונים שאתה נכנס פה אין איך להביא לך הוכחות.

אתה חושב שזו טיפשות לא להשתמש בבייל כל עוד הוא פה, אני חושב אחרת. בוא נשאיר את זה שם.

יום מוצלח למושאלים שלנו באיטליה.
ברהים דיאז עם משחק גדול שכלל שער ענק וסחיטת פנדל ב3-0 של מילאן על יובנטוס ורונאלדו.

בורחה מיוראל מצידו עם צמד גדול ב5-0 של רומא על קורטונה.

גול ענק כמו שבראהים נתן במשחק גדול במאני טיים אף שחקן לא יכול לתת אצלנו חוץ מבנזמה, מזכיר את אסנסיו של לפני 4 שנים. בהחלט שחקן רוטציה לגיטימי ואפילו מחליף ראשון-שני.

כל הכבוד לבראהים ולא בא להוריד ממנו.
אבל מה?
אסנסיו נתן כמה במשחקים גדולים.
ויניסיוס הגד ליברפול.
רודריגו מול אינטר.

יש לנו הרבה בעיות קדימה ובראהים בהחלט עשה יופי של פעולה. אבל אני לא עוקב אחריו קרוב למספיק כדי לתת עליו דעה אמיתית, אבל גול כמו שהוא עשה זה לא כזה נדיר. זה לא מה שאמור לשים אותו מעל שחקני ההתקפה שלנו.

היכולת בלי קשר טובה? מצוין, שיבוא.
נטו הגול? גם לאסנסיו יש (הנה רק אתמול כבש שער יפה)