דיון המושאלים ואקס המדרידיסטאס :: אנדריק מככב בברזיל

המקור זה ספורט, אבל אני לא מאמין שהם המציאו את זה לגמרי.

בכל אופן, אנחנו בדיון של אקס מדרידיסטאס ודה ליכט לא שייך.

אל תמהר, הוא עוד צעיר ויש לו עוד הרבה זמן להפוך לשייך למדור הזה.

עדכון מושאלים

העונה לא מטיבה במיוחד עם המושאלים שלנו, השבוע היה קצת יותר אקשן אז הנה עדכון קצר:
ברהים דיאז המושאל המצטיין שלנו השנה נכנס כמחליף בדקה ה-58 בדרבי של מילאנו מול אינטר, היה נהדר ועזר למילאן להשיג את המהפך כולל סמי בישול לז’ירו הקשיש.
ברהים עם 3 שערים ו3 בישולים העונה בליגה.
הביצועים:

בורחה מיוראל מסיים את הקדנציה ברומא שהתחילה טוב מאוד בשנה שעברה והסתיימה בחצי עונה מזעזעת בו לא קיבל קרדיט בכלל ממוריניו.
הוא מושאל לחטאפה, הספיק להיכנס כמחליף בבכורה מול לבאנטה ובישל בניצחון 3-0 של קבוצתו. נאחל בהצלחה.

קובו ממשיך בעונתו הבינונית, הוא פתח במדי מאיורקה מול מושאל נוסף, הבלם ויקטור צ’וסט, בסה"כ רושם משחק לא רע עם כמה נגיעות יפות. קבוצתו מנצחת 2-1.
קובו עם שער ליגה בודד וללא בישולים העונה.
הביצועים:

אורדיוסולה עם פציעה, רינייר כרגיל, לא שיחקו השבוע.

בואו נדבר על קובו: האם מדובר נטו ביכולת פיזית פחותה משמעותית? בכל שאר הדברים שלי יצא לראות ממנו הוא לגמרי שחקן כדורגל (שליטה מצויינת, דיוק במסירות, חכם מאוד, מבין משחק) אבל הבנאדם פשוט קטן פיזית.

האם על זה הכל קם ונופל לדעתכם? הבנאדם לא מצליח באף אחת מהקבוצות אליהן הושאל.

רק במשחק הזה הוא רשם כמה דריבלים ופעולות יפות.
ובאמת, נקודת התורפה שלו היא מצבו הפיזי. אבל זאת חתיכת נקודת תורפה.
לא יודע מה יהיה איתו בהמשך אם זה איתנו או בלעדינו. אמי עדיין מאמין בו מאוד וחושב שהוא חייב להיכנס לחדר כושר ולהעלות מסת שריר. לדעתי זה יכול לשדרג אותו משמעותית.
בנוסף, קצת לא ברור מהי העמדה האידיאלית עבורו. כנער הוא היה קיצוני וזה היה מצוין. כשכולם התבגרו בעיית המהירות שלו בלטה יותר. לדעתי הוא צריך לעבור הסבה לקשר אמצע התקפי. סטייל פדרי כזה. הכוח שלו הוא בטכניקה המשובחת שלו, בטח בשטחים צפופים.
מקווה מאוד שתהיה קפיצת מדרגה בקרוב.

אגב, אני זוכר שני שערים שלו השנה. אחד נגד אתלטיקו ועוד אחד בבעיטה חופשית. אבל אולי זה היה בגביע או משהו. אבדוק.

השער בבעיטה החופשית אכן הובקע בגביע המלך.

קובאצ’יץ’ אתמול עם משחק מצויין, היה אחד השחקנים הטובים של צ’לסי במשחק הענק נגד ליברפול, עמד כמו גדול בקצב הרצחני, הצליח יחד עם קאנטה לפרקים לא מעטים לשלוט מול הלחץ והקצב הלא אנושי שליברפול מפעילה.
הוחלף בדקה ה 105 בקצב משחק שרק קשרים יחידי סגולה כמו קאנטה יכולים למשוך למשך 120 דקות.
הוא שחקן שכרגע היה יכול מאוד לעזור לקישור שלנו ולקצב המשחק שלנו, אבל אצל קרלו היה אולי מקבל 5 דקות במשחק גביע נידח.

ראיתי את צ’לסי למעלה מ10 פעמים העונה, באף משחק שהוא שיחק לא חשבתי לעצמי איך הפסדנו. הוא לא מספיק אחראי, נוטה לאבד את המיקום, קבלת החלטות לא מספיק טובה ולפעמים הוא עם ראש בקיר עם הדריבלים שלו. כל מה שקשור לפיזיקליות מעולם לא הייתה הבעיה איתו, הבעיות איתו היו כל היתר. למעט הדריבלים.

אתמול אם לא הפיזיקליות והמהירות והתנועה והנחישות שלו צ’לסי הייתה מאוד מתקשה להתמודד מול ליברפול, הוא וקאנטה היו פשוט במשחק ענק.
קאנטה אגב קיבל יחס אישי ולחץ צמוד מקייטה והיה פחות מעורב במשחק ההתקפה מבדרך כלל, כשקייטה התעייף ויצא קאנטה השתלט על מרכז המגרש.

אם נחזור לקובאצ’יץ’, במשחק נגד פסז’ למשל שחקן כמוהו היה יכול לאזן מאוד את המצב על המגרש.

יש לנו שחקן כמוהו. פדה שמו. לא השכילו להשתמש בו. אני לא יכול לדבר כי לא רציתי אותו בהרכב, אבל למזלי לא אני המאמן ולא עליי הטעויות. כשמשווים את שני השחקנים, אז קובאצ’יץ אולי יותר מהיר ועם טכניקה מעט יותר טובה ועם כושר גופני טוב יותר, אבל פה ההשוואה נגמרת. הוא לא בליגה של פדה בשום מובן אחר פדה מבין את המשחק טוב יותר, מוסר יותר טוב, מניע את הכדור והקבוצה יותר טוב.

הנקודה היא, שאם היה לנו את קובא מול פסז’, הוא כנראה פשוט לא היה משחק, בדיוק כמו פדה. זו הסיבה שהוא החליט לעזוב אותנו והסיטואציה לא השתנתה הרבה מאז. לא ראיתי תמשחק אתמול, אולי הוא נתן משחק גדול, לא יודע, אבל זה לא הסטנדרט שלו אם כן.

עם שאר מה שכתבת אני מסכים, עם המשפט הזה אני לא מסכים, היתרון היחיד שפדה מביא למשחק שלנו זאת אגרסיביות ומהירות ולקובאצ’יץ’ יש את זה ועוד.
לא מעריך את פדה כמו שחלק כאן מעריכים אותו, לדעתי לא ממש לרמה של ריאל(גם לא קובאצ’יץ’), לא מדבר על ריאל הנוכחית אלא מה שאנחנו צריכים להיות.

היה קלאסיקו אחד שקסמירו היה פצוע וקובאצ’יץ’ שיחק קשר אחורי והיה ממש אבל ממש טוב, היה משחק ענק שלו, היה כל מה שקסמירו הגנתית רק עם התקפה, חשבתי שיתנו לו להמשיך לשחק בעמדה הזאת, לצערו משחק הבא כבר חזר לספסל.

גם אם זה קרה(ואם כבר זכור לי קלאסיקו בהלות עם מלא קיצוצים מיותרים וכרטיס אדום), הוא היה ונשאר קשר אמצע ולא אחורי. קובאצ’יץ’ בסדר הגנתית, אבל כמו שכתבו הוא לא אחראי בעליל וקבלת ההחלטות שלו הזויה לפעמים.
אני אוהב אותו מאוד כשחקן אבל הוא לא כזה שיפור ענק גם בקבוצה הנוכחית והוא בטח שלא קשר אחורי.

אנחנו כנראה רואים את פדה אחרת לגמרי. הוא הלך אחורה תחת אנצ’לוטי אבל הייתה לו תקופה ארוכה ומאוד יפה תחת זידאן, שבה הוא הפיח חיים בקבוצה שלנו. לאחרונה הוא משחק קצת יותר והביטחון חוזר אליו לאט לאט, הוא עדיין צעיר ויש לו המון עוד להתפתח גם בפן המנטלי וגם בפן הפיזי והטכני. הוא ורסטילי ושם את הלב על המגרש.
בעיניי בעל פוטנציאל להפוך לקשר הטוב בעולם אם לא יהיו מאמנים שיתקעו אותו (אהמ אהמ)…

את הדברים האלה אפילו אמא של קובא לא תגיד עליו… לא בכיתי עליו יותר מדיי כשעזב והיום במבט לאחור אני עוד יותר לא אבכה עליו.

חיסל את מסי באותו משחק לחלוטין. היו לו משחקי על כאלה מפעם לפעם אבל לצידם משחקי נפל. הוא היה פוטנציאל גדול שאף פעם לא התפוצץ.

אני חושב שקובאציץ׳ שחקן גדול והוא, בדומה לפדה (לצערי, מקווה להתבדות) לא יכל לסבול את המצב שהשלישייה הנצחית משחקת — לא משנה מה. וזה הזוי, כי כמה זמן קובאציץ׳ לא פה? ועדיין המצב אותו דבר.

פדה וקובאציץ׳ בקבוצה/בהרכב היו מכניסים לנו כ״כ הרבה אנרגיה ומחץ. לא בהכרח מסירות של כוסיות א-לה קרוס, אבל הרבה אנרגיה ושתף למשחק.

נקווה שלא ייקרה אותו דבר עם פדה.

קובאצ’יץ’ העונה עם 2 שערים ו 5 בישולים בליגה האנגלית הקשה ב 17 משחקים.

הרי ידוע שהוא לא עזב בגלל מיעוט דקות מצד זידאן דווקא. (לא שזה לא מוצדק ובכל זאת).

אם להיות רציני יותר. בתור גדול תומכיו של קובא פה בפורום, הוא השתפר לא מעט בצ׳לסי. זה לא אותו שחקן. בנוסף, הוא לא רצה לשבת
על הספסל עד שקרוס ומודריץ יזדקנו (תראו כמה שיחק בזמן שהוא עוד משחקים).
דבר אחרון, קובאציץ היה המחליף הראשון לשלושת העמדות של הקישור, זה הרבה יותר מ5 דקות בגביע גם אצל אנצ׳לוטי. תראו כמה פדה משחק, ועכשיו תוסיפו משחקים כקשר אחורי במקום קאסמירו.

יש לי הרגשה שרונאלדו ממש מתגעעגע ל"מפנה השטחים" שלו היום בבוקר :slight_smile:

אם יש משהו שהוכח בזמן הזה הוא שאתם סחבתם את רונלדו ולא להפך. רונלדו לא שיפר שחקנים סביבו, הם פשוט נתנו לו את הכל. הרוח שלכם במפעל הזה, שזה משהו שצריך לחקור, השתלבה מושלם עם המנטליות של רונלדו. אבל מקצועית, ריאל מדריד הייתה מכונה שעבדה בשביל רונלדו ומהרגע שהוא הלך בנזמה הפך להיות החלוץ אולי הכי טוב בעולם. ריאל מדריד לקחה אליפות, ריאל מדריד תיקח עוד אליפות, והיא עדיין עושה מהפכים לא נתפסים בליגת האלופות.

היו כאלה שהאמינו בזה בכל ליבם גם בזמן אמת.

איזה שטויות, מה העונה של רונאלדו בגיל 36/7 בקבוצה כמו מאן יונייטד יכולה להוכיח בדיוק?
להזכירך בעונות של לפני הוא עדיין כבש מעל 20/30 שערים בעונה וסחב את יובנטוס עם קבוצה אפורה סביבו.

רונאלדו בשיאו בזכות מיקום ומשחק ראש מהטובים בהיסטוריה גרם לקרבחאל להראות כמו מגן התקפי מהרמה הכי גבוהה (שלא לדבר על ואסקז)
בזכות זה שהיה מיסטר שער למשחק גרם לקישור שלא תורם כמעט כלום במספרים להיות מדובר כקישור הטוב בהיסטוריה (ביחד עם השלישיה שלכם)

בזכות משחק טכני אדיר בשמאל יצר עם מרסלו את אחד האגפים המפחידים בהיסטוריה

בנזמה לידו עדיין היה מהשחקנים הטובים בעולם פשוט היה לו תפקיד שונה, אותו הוא ביצע כמעט מושלם. זה שאנשים החליטו להתעלם מזה לא הופך את זה ללא נכון.

ומה התגובה שלך אומרת על העונה של מסי? מה היא מוכיחה לגביו?

סתם נסיון מיותר להוריד מהגדולה של השחקן השני הטוב בהיסטוריה והווינר הכי גדול שהמשחק הזה ראה.