דיון המושאלים ואקס המדרידיסטאס :: אנדריק מככב בברזיל

2022 ועדיין קוראים את השטויות האלה. חשבתי שהן נגמרו מתישהו באמצע העשור הקודם. נו שווין…

זכרוני כבר חלוד, אתה גם טענת את זה? למה אני מקבל את כל הקיתונות האלה? בזמן רונלדו כולם רצו להעיף את בנזמה, פתאום הוא המלך. כאילו מדובר בשחקן שונה, לא היו לו את היכולות האלה לפני…פשוט עבר תקופה רעה…

זכרונך חלוד מאוד- היו כאלה שטענו את זה על רונאלדו. טענו שבמקומו נביא 2 שחקני התקפה (או שאסנסיו ייקח פיקוד, נו באמת) שישלימו לנו את ה50 גולים בעונה שהוא נתן. ראינו איך זה נגמר. ואלה שטענו את זה קיבלו את כל הקיתונות האלו בזמן אמת.

לא כולם רצו להעיף אותו (בתוכם כמה מאנשי המקצוע מהטופ של הטופ), למעשה המון אנשי מקצוע הרעיפו עליו תשבוחות למרות ה"מספרים הנמוכים" (בטופ החלוצים של היבשת בלי להיות חלוץ כן?)
אלה שרצו להעיף אותו פינטזו על להביא במקומו את סוארז או לבנדובסקי, שני החלוצים הגדולים של דורנו (מינוס בנזמה ושני החייזרים)
תקופה רעה? כן הייתה כזאת כשזרקו אותו מהנבחרת והוא התעסק בבתי משפט והאפשרות ללכת לכלא.

אגב אני לא מבין את הטענה שלך שריאל מה? עדיפה בלי רונאלדו? כי עברנו את פריז בשמינית ?(קבוצה לא מאוזנת ולא כזאת גדולה כמו שעושים ממנה. אני מאמין שאם די מאריה היה משחק היה משחק שונה לחלוטין).

אתה זוכר שעם רונאלדו עברנו את אותה פריז? ובאיירן? וכן הלאה… אתה זוכר שאיתו גם זכינו במפעל 4 פעמים?
אתה זוכר שבלעדיו התבזינו בשנים האחרונות מול פאקינג אייאקס? וצ’לסי וסיטי?
או שהזכרון שלך עד כדי כך חלוד?

הטענה שלי שרונלדו היה תלוי בריאל מדריד והיא עשתה אותו גדול יותר ממה שהוא. כל השחקנים עבדו בשבילו והורידו מעצמם בשבילו. את הביצים שמו עליו בלבד. לדעתי זה טעות בדיוק כמו שזה היה טעות בשנים האחרונות עם מסי, זה לא בהכרח “מאשים” את רונלדו. הוא “ניוון” את יובה כקבוצה, והוא בהחלט עשה לכם טובה שהוא עזב. עצם זה שאתה חושב שליגת האלופות זה המדד העיקרי זה מתקשר בדיוק לטענות שאמרו כבר פפ, ניימאר ולבנדובסקי-אתה מסתכל רק על השורה הסטטיסטית. רק על התואר. כקבוצה, לאורך עונה שלמה, לדעתי יכלתם להיראות יותר טוב אם לא כל הביצים היו עליו ומודריץ’ ובנזמה היו מקבלים יותר “במה”. אני טוען אותו דבר גם בפורום שלנו, אני לא רואה את פדרי וגאבי נראים טוב לצד מסי. תפסיקו עם האבי נעלבי שלכם, מדובר על כדורגל.

הטעות הייתה שלא הבאתם מחליף לרונלדו, מחליף אמיתי, ומאמן טוב יותר שיבנה קבוצה. וגם איתו התבזתם.

אם לא היו כבר 2 דיונים ארוכים מתישים והסטוריים על העניין הזה, אחד על רונאלדו והאם הוא הורס יותר מאשר תורם ושני על בנזמה וזה שהוא גדול יותר מראול, שבהם כל העניין של רונאלדו/בנזמה כבר נותח מכל זווית אפשרית וכל מה שהיה אפשר לכתוב כבר נכתב היה מעניין לנהל את הדיון הזה.

בקיצור, בנזמה תמיד היה שחקן ענק, שחקן חכם וקבוצתי שעשה מה שהקבוצה צריכה בכל רגע נתון, אם לפנות את הבמה והשטחים לרונאלדו הוא עשה זאת ועדיין סיפק מספרים מצויינים, היה צריך לקחת את המושכות ולהפוך לכוכב הבלעדי ולסקורר היסטורי? גם את זה עשה בצורה הכי טובה

אני לא חושב שאנחנו סחבנו את רונאלדו כמו גם שרונאלדו לא סחב אותנו. זו פשוט היתה מערכת יחסים מושלמת, האדם הנכון במקום הנכון. ולכן זה לא מפתיע שזה הוביל לשורת ההישגים הגדולה ביותר בתולדות הכדורגל המודרני, וזה גם לא מפתיע ששני הצדדים נפגעו מהפרידה הזו.

רונאלדו לא יכל לזכות ב4 אליפויות אירופה בלי הDNA של המועדון, וגם אנחנו לא הינו יכולים לזכות ב4 אליפויות אירופה בלי רונאלדו.
זה לא מוריד מערכם של ראמוס, בנזמה, מודריץ’, מרסלו.

אשמח לשמוע איך הוא ניוון את יובנטוס.

בוא נדבר כדורגל אז. שמו את כל הביצים על רונאלדו וזאת הייתה בחירה מצויינת של טקטיקה בגלל הגדולה של השחקן הזה. היום שמים את כל הביצים על בנזמה (שאני מת עליו) ועדיין הקבוצה לא טובה ולא מגיעה לאותם גבהים והשיגים כמו שהיא הייתה עם רונאלדו.
אתה חושב ומעלה השערות שאין לך איך להוכיח שאם היו נותנים יותר במה למודריץ ובנזמה ריאל הייתה נראית יותר טוב.
אני אומר לך ויש הוכחות ברורות שלשים את הביצים על רונאלדו הביא לנו קבוצה בקנה מידה היסטורי.

אני לא אבי נעלבי, אני פשוט לא פנסי ננסי שחושב שיש רק דרך אחת לשחק כדורגל ואני מבין שנצחונות ותארים (השורה התחתונה) היא אחד הדברים החשובים בספורט. כמובן שגם הדרך, אבל יש המון דרכים ללכת בהן.
מצטער לבשר לך אבל פפ (ובטח שלא ניימאר ולבה) הוא לא דה וואן טרו גוד ועל פיו ישק דבר. יש המון דרכים לשחק כדורגל, המזל וכל הכיף בספורט הזה זה שהוא סופר דינמי ומתחדש כל הזמן, אני אישית מאוד נהניתי לראות את ריאל משחקת בתקופת רונאלדו. להתאים את עצמך לקבוצה יריבה זה מעלה לא חיסרון בעיניי.

אם המשפט הראשון אני מסכים אבל מסייג. רונאלדו היה כל כך גדול ועשה כזה חור שרק שחקנים יחידי סגולה יכלו למלא אותו, ניסו להביא את האחד שיכל ולא הצליחו מה לעשות (למזלינו הוא יגיע עונה הבאה).
רק לחשוב שבזמנו אנשים הציעו כמחליף את סנצ’ו וקבאני :confused:

את מה שמודגש לא הבנתי… עם מי התבזינו? עם רונאלדו? או עם המאמן החדש?

זה והיכולת לשחק בכמה סגנונות ובמיוחד אם זה באותו משחק.

אגב, בנזמה עם סט כישורים עדיף בהרבה על רונאלדו, אבל רונאלדו היה הכי טוב בעולם בדבר הכי חשוב בכדורגל, לשים כדור ברשת, ולכן אם הבחירה הייתה ביניהם אז רונאלדו בלי לחשוב פעמיים.

וזה השלב שבו החוסר ביטחון יצא וגם השלב שבו אני פורש. שתתגבר על הרגשי נחיתות תכתוב לי בפרטי, נקשקש על כדורגל. אני אעדיף לחכות לתגובות של נירו ואחרים :pray:

לדעתי רונלדו ניוון את יובה בסגנון משחק שלה, הם הפכו מקבוצה שמשחקת ביחד לקבוצה שתלויה באתלטיות את רונלדו בחלק הקדמי. ביובה זה בעיקר פגע בדיבאלה שהיכולת שלו ירדה, וגם יובה כקבוצה פחות הרשימה והייתה כמובן תלויה בשחקן אחד-הטקטיקה, השיטה שמקדשת את הקבוצתיות כבר לא הייתה קיימת. בין אם זה משחק אגפים או דרך האמצע. בברסה למשל זה היה אותו דבר עם מסי, הפסקנו לשחק משחק מסירות, הפסקנו לשחק דרך האגפים, המגן שלנו עשה פעולה אחת קבועה, הקשרים סורסו, לא ניסו לייצר שטח. במצב כזה, ברגע שהוציאו את רונלדו מיובה לא הייתה באמת שיטה, קבוצה, משהו שבעבר היה לה גם כאשר שחקן כזה או אחר נפצע. עכשיו לדעתי יובה עוברת מה שריאל, תהליך החלמה. לדעתי עוד העונה יש לה סיכוי לקחת אליפות, ושנה הבאה היא תהיה קבוצה חזקה יותר.

הרצף שלכם בליגת האלופות הוא מרשים, אבל בליגת האלופות לא בהכרח זוכה הקבוצה הטובה באירופה. למעשה, לרוב הקבוצה הטובה באירופה לא באמת זוכה בו, כי למשחקי נוקאאוט חוקים ודינמיקה משלהם. לדעתי, ריאל לא הייתה הקבוצה הטובה באירופה כל פעם שהיא לקחה את התואר, ויכול להיות שריאל ב9 שנים שרונלדו היה יכלה לשחק שונה, לקחת 2 גביעי אירופה, אבל שאחד מהם טריפלטה, השני דאבל, לקחת 4-5 אליפויות ולא 2, ו4-5 גביעי מלך, לנצח יותר קלאסיקואים, לבסס שליטה אמיתית גם מבחינת סגנון משחק שיתעלה על אחרות, ולשחק יותר טוב באופן שוטף-לא נקודתית במשחקי נוקאאוט. זאת דעתי.

עצוב. כתבתי לך כל כך הרבה ובחרת להתייחס רק למשפט אחד מזה.

כל מה שאתה אומר נכון לרוב התקופה של רונאלדו איתנו, אבל בשנים האחרונות שלו זה ממש לא היה המצב, גם אם הוא התעורר במרץ-אפריל וכבש בנוק אאוט ללא הכרה. הליגה הייתה אבודה כבר בשלב הזה וזה לא מעט בגלל התלות שהתפתחה בו וחוסר היכולת למצוא פתרונות כשהוא חלש.

אני לא חושב שיש דרך יותר מובהקת ממה שאנחנו חווים בשנתיים האחרונות לראות שהתלות ברונאלדו הפכה מנכס לנטל.

רונאלדו בשיאו מהיר יותר, עם דריבל טוב יותר, בעיטה יותר טובה, נגיחה יותר טובה, סיומת יותר טובה, בעיטות חופשיות טובות יותר, פנדלים טובים יותר וניתור יותר טוב. קשה לי למצוא אפילו אספקט אחד של המשחק בו בנזמה עדיף.

בנזמה בכל שלב בקריירה שלו היה מוסר טוב יותר, משחק עם הגב לשער טוב יותר ובכללי עם יכולות play making טובות יותר משל רונאלדו.

בנזמה טכני יותר, מוסר טוב יותר, רואה משחק טוב יותר, לוחץ טוב יותר, דריבל טוב יותר(כן כן), יודע לשחק בכמה וכמה שיטות משחק, שולט יותר טוב בכדור באיזורים צפופים.

אגב, אני פנדליסט ובועט חופשיות יותר טוב מ רונאלדו.

אגב, וזה הדבר היחיד שהפתיע אותי, בשנים האחרונות מתגלה שגם הפער במשחק הראש לא כזה גדול, ולרונאלדו היה משחק ראש חריג ביותר, כך שזו מחמאה אדירה לבנזמה.

וחשוב לציין, הליגה הייתה אבודה לא בגלל שברצלונה העמידה קבוצות מפחידות. כלומר אפשר להגיד שברצלונה של פפ הייתה היסטורית והיה לכם סיכוי קלוש. אחרי פפ ברצלונה הפכה לקבוצה של שחקן, ועדיין שלטה בליגה, כלומר זה היה כשל של ריאל יותר כקבוצה מאשר הגדולה של ברצלונה.

כתבתי על זה לא מזמן בפורום של יונייטד פה.

רונאלדו לא ניוון את יובנטוס, ההנהלה של הקבוצה ניוונה אותה. רונאלדו הגיע לקבוצה חולה ומבוגרת שהייתה אחרי שיאה. הוא לא פגע בדיבאלה. הפציעות פגעו בדיבאלה. כל השלד שם היה נוראי והקישור שלהם גמור מאז שפירלו ומרקיזיו עזבו. הקנייה שלו ושל דה ליכט בתוספת הקורונה גם פגעו בקבוצה פיננסית ומנעו ממנה להמשיך את חידוש הקבוצה.
סגנון המשחק היה שלהם היה לא טוב מהרגע שקונטה עזב, כי זה הכדורגל של אלגרי. בהתחלה עוד שיחקו שם כמה גאוני כדורגל שעזרו לזה לעבור מסך. אין קשר לרונאלדו.

הרבה מהביקורת עליו נכונה. לכל סיפור יובנטוס אין שום קשר.

מסכים עם ראיית משחק, לחץ, שליטה באיזורים צפופים ועם הגב לשער וגם שיכולת הנגיחה לא כזו שונה. לא מסירה (רונאלדו אנדרייטד באספקט הזה) ובטח לא דריבל (נו באמת). בכל מקרה… גם אם אני לוקח את מה שאמרתם עדיין סט היכולות של רונאלדו עדיף.

אתה תוקף אנשי קש, אף אחד מעולם לא טען שרונאלדו בשיאו שחקן פחות טוב מבנזמה.