דיון המושאלים ואקס המדרידיסטאס :: אנדריק מככב בברזיל

צ’אבי אלונסו האריך את חוזהו בבאייר לברקוזן עד 2026. ההצלחה עשתה את שלה והספרדי שהביא לתנופה אדירה לקבוצה (סיים במקום השישי והגיע עד לחצי גמר הליגה האירופית) כבר היה מבוקש על ידי הגדולות וגם בקבוצה שלנו - יורשו של קרלו אנצ’לוטי אמרו - אך הוא לא ממהר. עוד קצת ניסיון והתקדמות בקבוצת הצמרת הגרמנית. יום יבוא, אולי ניפגש בסנטיאגו ברנבאו כשאלונסו יאמן את ריאל מדריד. “אני אסיר תודה לאנשים על האמון. אנחנו שרויים באותו הרעיון ובאותו כיוון וזה מייצר הרבה קרבה ואימון ביני לבין האחראיים במועדון. העונה שעברה הייתה טובה אבל אנחנו רוצים יותר”, אמר.

איסקו חוזר| רבים זילזלו בו ואולי הוא הביא זאת על עצמו אבל בינתיים הוא סותם פיות. איסקו חזר לכבוש בלה-ליגה לאחר כמעט שנתיים (הגול האחרון עד אמש: כשריאל הביסה 1:6 את מאיורקה בספטמבר 2021), נבחר ל-MVP בפעם השלישית ברציפות ולצערו אמנם בטיס איבדה יתרון כפול ונכנעה 4:2 לאתלטיק בילבאו אבל “הקוסם” בהחלט שוב כאן. אחרי 71 ו-72 דקות בהתאמה בשני מחזורי הפתיחה, הפעם איסקו פתח בהרכב ושיחק את כל 90 הדקות. “לאיסקו יש עוד הרבה קסם!”, נכתב במארקה, שם החמיאו למנואל פלגריני שמצליח להוציא ממנו את המיטב בדיוק כמו לפני למעלה מעשור, במדי מלאגה. “עשינו טעויות אחרי ה-0:2 שלנו. לקחנו צעד אחורה, ובמגרש כזה - זה אסור. אני מקווה שנשתמש בזה ללמידה לעתיד”, אמר והעדיף שלא להתייחס לשני הפנדלים שקיבלה בילבאו.

מצליחים להיפטר מרינייר סוף סוף.
הברזילאי שטרם הצליל להוכיח משהו באירופה וחוזר מהשאלה בג’ירונה עובר לפרוזינונה מהליגה האיטלקית, יחזור בסוף שנה.

בזמן שאנחנו משוועים לשחקני התקפה חלק מהאקסים שלנו עושים חייל, קובו משלים צמד כולל שער אדיר במדי סוסיאדד במשחק שמתרחש כרגע מול גרנאדה.
הוא משלים 3 שערי ליגה ובישול ונראה שבגיל 22 משהו מתחיל להשתחרר אצלו. ניפגש במחזור הבא…

מצטער על האיכות, אעדכן כשיהיה משהו טוב יותר:

הוא מאוד לא עקבי ביכולת ובפעולות שלו. הוא יכול לתת פעולה אחת שלא הייתה מביישת את מסי ואחר כך לדפוק 3 התקפות ברצף בלי סיבה. יש לנו עדיין 50% מהכרטיס שלו אם באמת משהו ישתחרר שם וירצו אותו.

במקרה רואה את המשחק.
סוסיאדד הייתה גדולה על גרנאדה בכמה רמות, קובו אישית נתן משחק ממש טוב (יצא דקה 80), כמעט כל ההתקפות עברו דרכו.
לא נראה לי שאפשר להסיק משהו מהמשחק הזה, מה שכן הוא עושה חסד עם הליגה הספרדית. משחק פתוח, אני לא זוכר שראיתי כזה כבר תקופה ארוכה בליגה.

אגב, עוד אקס ריאל משחק. קאייחון בן ה38 בגרנאדה.

מה בעצם קורה אם יש ל2 קבוצות 50% מכרטיס השחקן? מה אנחנו יכולים לעשות אם הקבוצה השניה לא רוצה למכור את החלק שלה?

זו לא באמת בעלות משותפות כמו שהייתה בסריה א’ עד לפני כמה שנים, הכוונה היא שבמקרה של העברה ריאל תקבל 50% מהתשלום לסוסיאדד. הסיי הוא של הבאסקים.

אריבאס המלך שכזכור לא נמצא לו מקום בסגל הדליל שלנו, כובש צמד מול ולנסיה ומעלה את המונה ל4 שערים ב6 משחקי ליגה העונה.
מזכיר כי מדובר בעונה ראשונה שלו בלה ליגה למעט פירורים בעונה שעברה, ממשיך בקצב הכיבושים המסחרר מהקאסטייה.

תוסיף לזה שלושער של קיין,את ההשתלבות של קנסלו בברצלונה שכבר מעורב ביותר שערים ממה שקרבחאל היה מעורב ב 5 שנים האחרונות ותמשיך לדרוך לנו על הפצעים.

לא הייתי מתרגש יותר מדי, זו הליגה הגרמנית. אצלכם הוא היה כובש רק צמד כל משחק.

משחק לכבוד החג, כמה שחקני הרכב של ריאל מדריד בליגת האלופות החל משנות ה-90 אתם זוכרים? יש 20 דקות למנות 297 שחקנים(שחקנים שמופיעים יותר מפעם אחת נכנסים אוטומטית כשאתם כותבים את השם שלהם)
הרבה פאדיחות ושחקנים בולטים ששכחתי לצד כאלה שלא היה סיכוי שאדע.

פלומינננסה של מרסלו האהוב (90 דק’) עולה לגמר גביע הליברטדורס אחרי 2-1 משוגע עם מהפך בדקות 81 ו87 בחוץ אצל אינטרנסיונל. יפגשו בגמר את המנצחת הלילה בין בוקה ג’וניורס ופלמיירס (אנדריק צפוי לפתוח על הספסל ואולי יקבל דקות כמחליף).

איראן גוזרת על כריסטיאנו 99 מלקות בגין ניאוף - אסור לגעת באישה לא נשואה

https://twitter.com/BlancaRemontada/status/1712762062672109784

המחבל בנזמה שולח תפילות לתושבי עזה על ההפצצות ״הלא צודקות״ על נשים וילדים.
רק מראה כמה שהוא צבוע,במשך 14 שנה הוא שתק ולא אמר מילה ועכשיו כשהוא נהנה מהכסף הסעודי הוא מרגיש חופשי לחשוף את הדעות הטרוריסטיות שלו.

עכשיו אנחנו מבינים גם שזו כנראה הוראה מהמועדון לשחקנים שמבקשים מהם לא לקחת צד ולא להעלות דברים פוליטיים לרשתות,היה לי מוזר איך עד עכשיו אף שחקן ריאל מדריד אף פעם לא העלה איזה סטורי תמיכה בחמאס במשך כל השנים,ויש לנו הרבה מוסלמים בסגל.

*תמיד ידעתי שזה יבוא מתישהו,בחיים לא קניתי חולצה של הזבל הזה.

אצל שחקני ריאל זה די עקבי שלא מעלים דעה לכאן או לכאן, זה נכון גם למבצעים קודמים וזה די בבירור הנחיה של המועדון.
דווקא במועדון המקביל ברצלונה השחקנים העלו מספר פעמים פוסטים פוליטים, תנחשו איזה צד הם לקחו…

יוצא דופן כמובן הוא קורטואה שתמך בבירור בישראל, שלח תנחומים וגינה את פעולות החמאס. קולו של סרג’י רוברטו טרם נשמע. העיקר לבוא לתל אביב ולשחק סטנגה עם עומר אדם הוא יודע טוב מאוד.

בשבוע האחרון הבנתי שאנחנו רק אורחים, אולי אפילו אורחים לא רצויים, בכדורגל העולמי. אנחנו בטח שלא חלק ממנו גם כאוהדים. אנחנו יכולים לספר לעצמינו שאנחנו זה המועדון, אנחנו חלק מריאל מדריד או ברצלונה, אבל הם לא סופרים אותנו ולא רואים בנו חלק מהם. השליטה של קטאר בכדורגל העולמי היא מעבר לפסז, והכסף הערבי משחק תפקיד משמעותי שאף אחד לא מעוניין שהוא יפגע.

אני עדיין לא ממש החלטתי מה הלאה מבחינתי עם ריאל מדריד, אותו דבר זה בטוח לא יהיה. אני אזרום עם מה שאני מרגיש אחרי המלחמה ולא אלחץ את עצמי להמשיך לעקוב או לא לעקוב.

מודה שבאינסטגרם העליתי איזה סטורי, גם על זה שריאל מדריד לא כתבה שום הודעה (עוד ביום ראשון 8/10 כתבתי על זה), וגם על קארים בנזמה עצמו, זה מפתה לרדת עליו: 13 שנה לקח לי לקנות חולצה שלו ועד לעונת 2021/22 המפלצתית בה נהיה מנהיג לעת זקנה - חשבתי שהוא די נטל על הקבוצה - אדיש, מחמיצן, טרמפיסט, פה בגלל כריסטיאנו רונאלדו. יהיה לי קשה ללבוש את החולצה שלו שוב. אני תוהה עד כמה העולם מנותק ועד כמה הם באמת לא יודעים “למה” ישראל הגיבה והיא מפציצה את העזה מעבר לכך שברור שישראל מבקשת מהתושבים להתפנות וזה לא אותו הדבר. הרי זה היה אירוע גדול. הגיעו כתבים מספרד היום לצלם במזרקה בכיכר דיזינגוף. בנזמה כזה אטום ולא יודע כלום או שהוא לקח צד על אוטומט…

כל מה שכתבתם על הקבוצות ועל שחקנים בודדים נכון אבל קשה להאשים אותם. הכסף הגדול שולט (ארגונים, ליגות, קבוצות) ואז הם נאלמים, וגם מנצלים ההשפעה שלהם על השחקנים שיישרו קו (קורטואה צדיק בסדום, אבל רק כי לא “שאל” אם מותר לו, וזה בטח בער לאשתו). יש אלטרנטיבות אבל הכסף הענק מסנוור, וברור שמאמצים ושותפים עסקיים מנוהלים בחשיבה עסקית ואין כיסים עמוקים אוטומטיים. חלק מזה משמעו להיכנע לגחמות ותכתיבים לא ספורטיביים.
דעתנו לא נספרת ולא תיספר, אנחנו סוג של nice to have ובשום פנים לא must

בן ראול מייזל, אוהד מפורסם ואהוב של ריאל מדריד בכל העולם (שינה את שמו, אתם לא טועים), יצר קשר עם ראול שהוא חבר רחוק שלו וכתב לו על המצב. ראול אמר שהוא כמובן שמע על החדשות הנוראיות האלה, שמח שהוא (בן) בסדר ושלח את תמיכתו. “כמובן שאני מעודכן. אני לא יכול לדמיין אפילו את מה שקורה. שמור על עצמך ואם אתה צריך משהו – עדכן אותי ונראה מה אני אוכל לעשות”, כתב והוסיף לב.

נספר כי ראול הוא לא היחיד. ברור לכם שמעורב שם הרבה מאוד כסף-קטאר וכדומה. לכן לא תגיע ‘הודעה פומבית’\סטורי\פוסט. שחקן העבר ווסלי סניידר כתב גם הוא לבן והביע צער על מה שקורה והתפלל לשלומם של החטופים