דיון המושאלים ואקס המדרידיסטאס :: אנדריק מככב בברזיל

אנדריק ממשיך לכבוש,כבש את השני בניצחון 3-0 של פלמייראס,פתח ושיחק 75 דקות.

עוד מעלה של אנדריק זו עוצמה מטורפת בבעיטה.
לראיה הגול מהלילה עם הרגל החלשה.

עוד דוגמא לעוצמה מהחימום של שבוע שעבר:
https://twitter.com/the_elastico/status/1722434626667368758?t=_GoCE1zwRCLeEmWvYZpQOA&s=19

למה חלשה? הוא שמאלי וכבש בשמאל.

מתחיל לגרות את הדמיון על שיתוף פעולה בין שלושת הברזילאים שלנו בחלק הקדמי כשג’וד מאחוריהם.
אנדריק בשונה מויניסיוס ורודריגו שחקן מאוד חזק פיזית. אפשר כבר עכשיו לראות את היכולת שלו לשמור על הכדור עם הגב. זה כמובן עוד דורש ליטוש משמעותי אבל הפוטנציאל והעוצמות הפיזיות בהחלט נמצאים שם.

עוצמת הבעיטה גם משמעותית. ויניסיוס בועט כמו ילדה בגן אבל גם רודריגו לא ממש מסוגל לשחרר בעיטה חזקה ובסוף זה כן חלק משמעותי מארסנל הבעיטות של כל שחקן.

עוד קשה לי לאכול את אנדריק אבל על פניו יש לו שילוב תכונות נדיר מאוד וגם בדומה לברזילאים לפניו, נראה שהוא מתחיל להתפוצץ לקראת המעבר אלינו. מעניין מאוד ונראה כמו שחקן מהסוג שלא היה לנו הרבה מאוד זמן.

נראה מסרטונים שיש לו מהירות פריצה אדירה…
לדעתי זו אחת התכונות לשחקן התקפה שהכי קשה להתמודד מולה.
כשיש לך את זה ברמת על אבל אתה לא יודע מה לעשות עם הכדור אתה מקבל את ויני.
כשאתה כן יודע מה לעשות עם הכדור אתה מקבל את אמבפה.
כשאתה יודע מה לעשות עם הכדור ואתה חכם כמו שד שרק השטן ברא אתה מקבל את מסי.
נראה מה נקבל מאנדריק…

אנחנו מריירים על ילד שמתחיל רק לקבל צורה. יש כל כך הרבה משתנים שיכולים ללכת נגדו/נגדנו.
אם אני רק דבר קטן- נראה שכל הזמן הולכים בברוטליות כדי לעצור שחקנים. זה יכול להכשיר אותו מצוין (אבל גם לסיים את הקריירה לפני תחילתה…)

אני יכול רק לקוות שהוא לא יהיה מקלון שברירי כמו ויני או רודריגו. זה בדיוק מה שחסר לנו בחוד.

אני חולם שפסז תבעט בדלי ותעוף מהאלופות ואז בפרה טמפורדה הבאה כולנו נרייר עליו בעקבות טורניר הכנה מדהים כשאמבפה צופה מהצד ויתחנן שניקח אותו.

אנדריק עם עוד שער ומשחק טוב עם כמה פעולות נהדרות.
מחכה כבר לראות אותו מצטרף אלינו.

אמנם השער נפסל בסוף אבל איזה בישול אדיר של אנדריק כרגע במשחק של פלמייראס מול פלומיננזה במשחק שאמור להבטיח להם אליפות,ניצח במאבק פיזי,זרק שחקן בדריבל ואז מסירה עם החיצון שהשאירה את החלוץ לדחוק ממטר לשער ריק.

עדכון אנדריק:
פתח הלילה במשחק ההכתרה של פלמייראס לאלופת ברזיל וכבש אחרי 21 דקות.
חדי העין ישימו לב למי הוא חטף את הכדור בדרך לשער.

מי זה?

לוקאס סילבה שהגיע אלינו בינואר 15 והיה בעיקר פצוע,אם אני זוכר נכון היו לו גם בעיות בלב שכמעט גרמו לו לפרוש.

שאפו שזיהת. לקח לי 15 שניות להיזכר בסיפור וגם עכשיו הכל זכור לי במעומעם.

אני מניח שהזיכרון טבוע בטל עמוק כל-כך, בעיקר כסוג של הפרעת דחק פוסט-טראומתית. עשור שלם של פאשלונרים סדרתיים בעמדת הקשר האחורי, בחיפוש כושל אחר מחליף ראוי למקללה - עד שהגיע האחד.

https://scontent.ftlv6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/410677440_1096503334663317_6600389492850464869_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=7d7WRQlMTWQAX_HlzQo&_nc_ht=scontent.ftlv6-1.fna&oh=00_AfBgnfF4jzDgJbouTCceV_g0cEjuMnub32gWCx70RmL_nQ&oe=65801452

הילד פפה כבש אתמול שוב בליגת האלופות ב-3:5 המשוגע של פורטו על שחטאר דונייצק. המתנה המושלמת לגיל 41 בעוד חודשיים תהיה ערב בשמינית גמר ליגת האלופות עם הקבוצה שלו. פורטו שסיימה שנייה אחרי ברצלונה (עם אותו המאזן אך הפסידה לה בשני מפגשים) - יכולה לקבל את ריאל מדריד בשלב הבא (אחת מבין שבע האפשרויות שלה). תארו לכם…(“קצת אושר”)…לא מזמן הוא גם הפך לכובש המבוגר ביותר בהיסטוריה של המפעל.

מה נגיד על בורחה מיוראל שכרגע שני רק לבלינגהאם בטבלת מלך השערים של הלה ליגה.
שער ליגה עשירי העונה, שובר את שיאו האישי.
שימשיך ככה, בחור נחמד.

חוסלו כנראה נותן תקווה לחלוצי עבר כושלים של קסטיליה

image

חדשות טובות - לא רשמי אבל לפי המארקה בטיס ואיסקו סיכמו על המשך הדרך עד 2027 והבטיקוס יכריזו על ההודעה החגיגית לפני חג המולד, ממש בקרוב. מספר ימים, לאחר אסיפת בעלי המניות הכללית הרגילה של בטיס , הנשיא אנגל הרו סקר נושאים עכשוויים שונים במועדון, כולל המשא ומתן לחידוש איסקו. “טוב, אנחנו מקווים שכן, אבל כבר אמרתי שההבנה מאוד זורמת , יש מערכת יחסים מאוד טובה, הוא גם נראה מאושר, אנחנו שמחים, אז כששני הצדדים מרוצים קל מאוד להגיע להסכמה. אני חושב שנגיע להסכמה”. איסקו קיבל למעשה הארכת חוזה בעונה נוספת לפי מספר משחקים, הוא יעבור את 25 ההופעות. איסקו שחתם בקיץ על חוזה צנוע של מיליון יורו שכר - ירוויח שדרוג קל. איסקו רשם העונה 1,777 דקות (23 הופעות) - שלושה שערים וארבעה בישולים באמתחתו

דייגו לופס הודיע על פרישה מכדורגל בגיל 42, זה היה עניין של זמן שכן השוער הוותיק ללא קבוצה מאז הקיץ, כשעזב את ראיו וייקאנו. שיחק בכל כך הרבה קבוצות לאורך הקריירה, גם במילאן, תמיד היה סמל ומופת למקצוענות ומשך עד גיל מאוחר מאוד. “אחרי כל כך הרבה שנים כמקצוען הגיע הזמן לעשות דברים אחרים ולהקדיש זמן למשפחתי”, אמר. השוער התייחס לתחילתו בריאל מדריד: “חוסה אנטוניו קמאצ’ו זימן אותי לי להיות השוער השלישי של המועדון, וצירופי מקרים, גורל, עבודה או מה שתרצו - הכל הסתדר”. כעת, הוא שם את ז’וזה מוריניו, אנצ’לוטי ופלגריני מעל כולם כמאמנים הטובים ביותר שהיו לו: “הם הצליחו להעביר את המסר היטב”, ציין לגבי השלושה.

ריאל מדריד כמובן לא נותרה אדישה ופרסמה הודעה באתר המועדון בה היא מאחלת לדייגו כל טוב וכך גם למשפחתו ומודה לו על המסירות ועל היכולת המצוינת שהפגין. הגיע לריאל מדרידC מלוגו, עשה כברת דרך, הופעת בכורה ב-2005-06. חזר בחורף 2013 לאחר הפציעה הלא פשוטה של איקר קסיאס ורשם 62 הופעות בשנה וחצי. כולנו זוכרים אותו שוער הליגה של עונת הדסימה בעוד בגביעים איקר שיחק. היה שוער גבוה עם מיקום מצוין, רפלקסים, שליטה בכדורי האוויר.

הופעת הבכורה של דייגו לופס בריאל מדריד - נגד אתלטיק בילבאו בסאן ממס ברבע גמר הקופה דל ריי, חודש מרץ. ריאל מדריד ניצחה 0:1 משער של דיוויד בקהאם אחרי בישול של רוביניו. שימו לב להרכב: דייגו לופס, מיצ’ל סאלגדו, סרחיו ראמוס, אלבארו מחייה, ראול בראבו, תומאס גראבסן, גוטי, דיוויד בקהאם, ג’וליו בפטיסטה, רוביניו ורוברטו סולדאדו

בסה"כ 73 משחקים במדי ריאל מדריד הוא ספג 79 שערים ושמר 25 פעמים על שער נקי.

עונת 2012-13 - דייגו לופס רשם 25 הופעות - ספג 33 שערים ושמר ארבע פעמים על שער נקי.
עונת 2013-14: שיחק 37 משחקים - ספג 37 שערים ושמר 16 פעמים על שער נקי