דיון המושאלים ואקס המדרידיסטאס :: אנדריק מככב בברזיל

לא יודע לי הוא לא נראה כבד,ממש לא.

2/2 דריבלים מוצלחים הלילה,הוא לא דריבליסט קלאסי באופי שלו כמו ויניסיוס ורודריגו,הוא הרבה יותר חלוץ/חלוץ שני מאשר שחקן אגף כמו שהוא משחק לרוב בפלמייראס,לדעתי העמדה של אחד משני החלוצים החופשיים במערך שלנו תפורה עליו בול.

עזוב אותך מקליפים ביוטיוב. הוא מאבד הרבה כדורים כשהוא מנסה לעשות דריבלים.

תראה למשל חלק מהמשחקים האחרונים שלו

הוא פשוט כבד. בטח לא מהיר או זריז כמו שהיה לפני איזו שנה. אני חושב שהוא פשוט העלה המון מסת שריר וזה פגע בו מהבחינה הזאת. הוא צריך להוריד מסת שריר כדי שהקלילות שלו תחזור.

הבאתי את הקליפ כהוכחה למהירות שלו לא לדריבל,כנראה שהוא לא מהיר כמו ויניסיוס אבל לא חושב שאפשר להגיד עליו כבד,הבחור רץ מהר מאוד ויש לו יופי של יציאה מהמקום.

אם החבישה על הירך מאז המשחק מול ספרד לא רמזה מספיק, אז עכשיו מתברר שאנדריק שיחק פצוע מאז פגרת הנבחרות. הוא התעקש להמשיך ולשחק כדי לזכות בפאוליסטה.
עכשיו הוא ישאר חודש בחוץ כדי להחלים בצורה נורמלית.

אולי זה מסביר את הכבדות :stuck_out_tongue_winking_eye:

:slight_smile:
אולי, בוודאות זה הפריע לו, אבל הכבדות שלו היא משהו שראיתי שמדברים עליו כבר מזמן ואחרי ששמעתי על זה היה לי גם קשה לפספס את זה. הוא עדיין מנסה לעשות דברים שהוא היה עושה כשהיה קליל יותר אבל הוא פשוט לא שם. בכל מקרה זה פחות משנה כי כשהוא יגיע אלינו תהיה לו מעטפת הרבה יותר טובה ותנאים הרבה יותר טובים כדי להגיע לגרסה הטובה ביותר שלו. אני לא טוען לרגע שחומר הגלם לא קיים או שהוא עוד שחקן סטנדרטי, אחרת לא הייתי נשאר עד מאוחר לראות משחקים ברמה מאוד נמוכה בכל כמה ימים רק כדי לראות אותו.

image

בעונתו המלאה הראשונה על הקווים, צ’אבי אלונסו מוביל את באייר לברקוזן לאליפות הראשונה בתולדותיה אחרי 120 שנה! לפני המשחק האוהדים התקבצו ובפעולה יפה “קראו” לרחוב הסמוך על ‘שדרות צ’אבי אלונסו’.

אז לברקוזן היא כבר לא “נברקוזן”, 2002 שהסתיימה בידיים ריקות עם הפסד בגמר הגביע הגרמני לשאלקה, הפסד בגמר ליגת האלופות לריאל מדריד ואיבוד התואר לבורוסיה דורטמונד במחזור הסיום - נשכחת. עם 0:5 ענק, ככה זוכים בתואר - על ורדר ברמן, עם שלושער של פלוריאן וירץ’ שחקן העונה, חמישה מחזורים לסוף. לברקוזן שלא הפסידה אף משחק העונה בכל המסגרות - מנשלת את באיירן מינכן האלופה הנצחית אחרי 11 זכיות ברצף והם רוצים גם את הליגה האירופית. בראבוו אלונסו. המאזן בליגה: 25 ניצחונות וארבע תוצאות תיקו, אפס הפסדים. 74 שערי זכות, 19 ספיגות. 43 משחקים ללא הפסד בכל המסגרות. מחכים לך בברנבאו…

image

כמה קאסמירו היה רוצה לרוץ לקהל הלבן של ריאל מדריד באיתיחאד גם כן אחרי ההעפלה לחצי גמר ליגת האלופות, גם אם לא יגיד זאת. אתמול בלילה התראיין האקס האהוב שנראה די אבוד במנצ’סטר יונייטד, בתוכנית ‘אל צ’ירינגיטו’ ודיבר שוב על ההחלטה לעזוב, ה-DNA של ריאל מדריד ועוד.

ה-DNA של ריאל מדריד. “קשה להסביר את זה. זו קבוצה שעושה טרנספורמציה בליגת האלופות. יש לה את נקודת הכוכב הזו: הכדור של ארלינג הולאנד שפוגע במשקוף ויוצא החוצה… הקבוצה הזו בליגת האלופות היא משהו מדהים. ה-DNA מנצח. כן. אתה רק זוכה בליגה, למה לא זכית בליגת האלופות? זה ככה. הדרישה לא מתישה אותך, אתה תמיד צריך לדחוף. ככה זה לשחק במדריד, הלחץ הזה כל יום”.
הצפייה במשחק מנצ’סטר סיטי - ריאל מדריד: “סבלתי כאוהד מדריד. כמובן מדריד עברה אבל סבלתי הרבה בשבילה וביחד איתה. כבר ידעתי, לסיטי יש שחקנים טובים מאוד ומאמן מדהים, שיודע איך הוא משחק. מדריד התגוננה, התגוננה ושיחקה מאוד הגנתי. אני מאוד שמח עבור עמיתיי לשעבר”.

על כרסטיאנו רונאלדו וליאו מסי: “נהנינו ואנחנו לא מבינים מה מסי עשה, מה כריסטיאנו עשה. אנחנו לא מעריכים מספיק את מה שכריסטיאנו עשה בכדורגל ומה שהוא עושה, בשנה שעברה הוא כבש 50 שערים. מה אתה הולך להגיד על זה, שהוא שחקן עבר? וודאי שלא”.

על קיליאן אמבפה: “הוא אחד השחקנים הטובים ביותר בעולם כרגע, אם לא הטוב ביותר. מהיר מאוד, אינטליגנטי… יש לו צעד ראשון מבריק הוא חיה. הוא מזכיר לי הרבה את כריסטיאנו . הוא על המגרש, יוצר סכנה כדי להבקיע, הוא מריח את השער. אתה צריך להיות מודאג כי לעתים גם כריס היה לא טוב, אבל אתה יכול לדעת שהוא הולך להבקיע, גם נגד ברצלונה לא היה לו משחק טוב, הוא יוצא עם שני שערים”.

עזיבת ריאל מדריד: “ניצחתי וזכיתי בהכל וזה היה מדהים. זה לא שלא התכוונתי להמשיך ללחוץ, אבל רציתי דברים חדשים. לא נתנו לי לעזוב כל כך בקלות, אבל רציתי ללמוד שפה חדשה, לשחק בליגה אחרת. מנצ’סטר יונייטד הפגינה מוטיבצייה לצרף אותי והתנהגה נהדר מהיום הראשון. כבר ראיתי שהתקופה שלי במדריד נגמרה, הייתי בגיל טוב לעזוב, רציתי להמשיך לגדול. ההחלטה לא הייתה קלה בכלל, אנשים אהבו אותי הרבה. פקפקתי רק פעם אחת לגבי עזיבת מדריד למנצ’סטר יונייטד. זה היה יום שישי והכל נעשה. הייתי צריך להתאמן ולא התאמנתי, הדבר היחיד שחסר היה החתימה. אני הולך לדבר עם קרלו אנצ’לוטי והוא כבר ידעתי שאני עוזב, נכנסתי למשרד שלו. הוא מסתובב ובכה אמר לי שהוא לא רוצה שאעזוב, שהוא אוהב אותי מאוד… ושם פקפקתי כי אני יודע שאוהבים אותי מאוד. אבל כבר נתתי את המילה שלי ליונייטד וזה יותר חשוב מהכל”.

אפשר לדבר כבר בתרד הזה על אמבפה או שקפצתי מוקדם מדיי? בכל מקרה אחרי שהיה באנקר במשחקי ליגת האלופות הוא חוזר לספסל הערב מול ליון.

אנדריק בהרכב מול פלאמנגו.

שני המשחקים גם מתחילים ב10, באסה.

אמבפה עם צמד ובישול יפים אתמול

מי שעוד שיחק היה אנדריק. הוא אמנם כבש אבל הציג משחק עם מעורבות כל כך נמוכה. הוא שיחק 80 דקות, כשבהן נתן 5 מסירות, מתוכן 4 הגיעו ליעדן, והשער היה האיום היחיד שלו לשער.

60 דקות של משחק אתמול הסתכמו בדקה וחצי של מקבץ הפעולות שלו. מתוכן, כולן מלבד פעולה אחת גדולה שהייתה אמורה להסתיים בבישול, היו איבודי כדור ועבירות.
מטריד.

היי הפעם הוא שיחק טוב, והפעם אפילו השלים 90 דקות. שוב פעם אם תצפו בתקציר שלו ותשימו לב לדריבלים הוא מעט מפוזר ואיטי כשהוא צריך לנוע עם הכדור. הפעם הוא שיחק חלוץ 9, עמדה שהוא מרגיש בה הרבה יותר בנוח והיה הרבה יותר פעיל, היה מסוכן, יצר מצבים בסיטונאות לשחקנים שמסביבו.

מי שגנב את ההצגה הפעם היה אסטבאו וויליאן aka מסיניו, שעשה כמה דריבלים יפים וניצח את המשחק ברגע האחרון.

יש עם מה לעבוד אבל הוא כל כך לא מלוטש… נראה מה יהיה שנה הבאה. אני חושש שהוא יתייבש על הספסל.

אנדריק עם שער ובישול בניצחון 5-0 של פלמייראס על ליברפול מונטבידאו בליברטדורס.
ככה הוא חגג את השער,מקדים תרופה למכה לקראת המפגש עם הקהל הספרדי?

סידר עוד מצבים בנוסף לשער ולבישול, אבל מנגד גם איבד כמה כדורים.
האמת שהפסקתי לראות את המשחקים שלו בשבוע האחרון, אני חושב שקיבלתי מושג כבר מה זה השחקן הזה. לדעתי אי אפשר לדעת לאיפה השחקן הזה הולך בשלב הזה. יש לו רגעים שהוא נראה כמו הדבר הגדול הבא ויש רגעים שהוא מאבד כדורים בצורה ממש מעצבנת ולא אחראית, או שהוא נעלם לגמרי מהמגרש. שיגיע לפה ויתחיל להאתמן עם הקבוצה ואז נראה.

הוא עוד בגיל שהכל עוד שרירותי בקטעים האלה.
העיקר אם אתה רואה את הפוטנציאל.

אני יורד פה הרבה על הדריבל שלו, הפעם הוא הראה שיש לו את זה. דריבל על חצי מגרש. עדיין יש לו מקום לשיפור אבל יש עם מה לעבוד.

פלמייראס הפסידה אבל משחק אישי טוב שלו, גם סחט פנדל.

פרידה בלתי נמנעת: בקיץ 2021 הוא לקח החלטה אמיצה-מוזרה-מטופשת ועזב את ריאל מדריד לאחר עשור גם בשביל הכסף. כעת, לאחר סיוט בן שלוש שנים - פציעות (רשם 93 הופעות בלבד), חוסר יציבות, כישלון מקצועי עצום ועוד לפני תום העונה: רפאל ואראן בן ה-31 ומנצ’סטר יונייטד הודיעו על פרידה בקיץ. נאצ’ו ודני קרבחאל כבר עודדו את הבלם הצרפתי שיקווה לשקם את הקריירה שלו. בהצלחה רפא.

בעונות האחרונות אצלנו הוא לפחות היה כשיר, עבר את רף 40 ההופעות בארבע השנים האחרונות. אצלהם זה היה סיוט מתמשך, טעויות נוראיות, כאילו נדבק מהארי מגווייר. כמובן שיונייטד היא כאוס וגם קאסמירו טובע שם. מעניין מה הצעד הבא שלו. בקיץ בו גם הקפטן סרחיו ראמוס נפרד - ריאל מדריד לקחה את ההחלטה הנכונה עם הצרפתי. “קר שם בחוץ”.

טוב אז לא יודע אם שמתם לב אבל פלמייראס גומרים לנו את אנדריק. דווח שהוא שיחק פצוע לאורך הפאוליסטה ושהוא צריך מנוחה כך שיעעדר כחודש. כעבור שבוע הוא שוב פעם היה בהרכב. לאורך כל התקופה האחרונה ניכר שיש לו מגבלה בתנועה ושהוא לא במיטבו. אתמול הוא נפצע וירד מהדשא באלונקה, כעת מתפרסם שהתכנון הוא להחזיר אותו למגרשים בתוך פחות משבועיים.

אני חושש שיהיה פה עוד מקרה פאטי.

image

יזכרו את העונה הזו שלהם לנצח| לא “רק” אליפות היסטורית. צ’אבי אלונסו סיים את העונה עם באייר לברקוזן ללא הפסד ליגה - הקבוצה הראשונה איי פעם שעשתה זאת בבונדסליגה. היום במחזור האחרון היא השיגה 1:2 ביתי על אאוגסבורג (ויקטור בוניפייס החלוץ כבש בדקה ה-12, רוברט אנדריך הכפיל), קיבלה את צלחת האליפות בשעה טובה ומוצלחת וסיימה במאזן 28-6-0, יחס שערים 24:89. מטורף. המטרות הבאות: השלמת הדאבל עם הגביע הגרמני וטרבל עם גמר הליגה האירופית. כמובן שלברקוזן לא הפסידה העונה בכל המסגרות…

אלונסו: “כולנו לעולם לא נשכח את היום הזה. זה היה סיום עונה ראוי, אנחנו ראויים לזה. בסופו של דבר אנחנו בלתי מנוצחים. זו הייתה מטרה ברורה עבורנו. אחרי המשחק מול ורדר ברמן ידענו שאנחנו יכולים להשיג דברים גדולים! אני ממש גאה בקבוצה שלי. האוהדים יכולים לחגוג היום. נהנה מזה קצת ואז נירגע מחר. זה יום חשוב למועדון! לא ייאמן! נצטרך קצת זמן כדי לעכל את מה שעשינו, אנחנו הכי ראויים לזה. אבל לא סיימנו”.

אגב, כשחקן אלונסו חיכה עד לגיל 30 וחצי כדי לזכות בתואר אליפות ראשון בקריירה - עשה זאת במדי ריאל מדריד ב-2011/12. כמאמן זה קרה לו הרבה יותר מוקדם מבחינת פרק הזמן…

ריאיון של גוטי - מה מיוחד כל כך בריאל מדריד, “עקב האלוהים” לקארים בנזמה איי שם בריאזור וגם האכזבה הגדולה בקריירה שלו: “הקסם של ריאל מדריד הוא שהכל יכול לקרות… זה הקסם שלה. כשאתה צופה במשחק של ריאל מדריד, אתה מדמיין שהכל יכול לקרות. גם כשהקבוצה בפיגור ולא חשוב כמה המצב קשה - אתה חושב שהיא הולכת לנצח. זה הקסם של ריאל מדריד, שבשום זמן אתה לא יודע איך משחק הולך להסתיים”.

על ריאל מדריד הנוכחית: “זה אולי אחד הסגלים הכי טובים שראיתי. הרבה יותר טוב מזה של הגלאקטיקוס שלנו. בגלאקטיקוס היו שחקנים טובים מאוד, אבל לא היה סגל גדול ומאוזן כמו זה שיש עכשיו. יש קבוצה מרהיבה עכשיו, ואם קיליאן אמבפה יגיע, זו תהיה קבוצה שתסמן עידן לא רק בכדורגל הספרדי, אלא גם בכדורגל האירופי”.

על העקב בריאזור לקארים בנזמה: “עברו 15 שנים מאז אותו עקב ואנשים עוצרים אותי עדיין ברחוב, מראים לי את הסרטון, שואלים אותי איך עשיתי את זה. אני חושב שהדבר הכי קל וברור והגיוני היה לבעוט לשער בעצמי, אבל אז אף אחד לא היה זוכר את השער הזה”.

“יש דבר אחד שכואב לי מאוד בקריירה שלי - זה לא יכולתי לשחק עם הנבחרת שלי שלי במונדיאל או אליפות אירופה. זה כואב לי מאוד זה משהו שהוא כמו קוץ בעין, אבל זה לא קרה. לדעתי עשיתי את כל מה שאני יכול לעשות כדי לקבל הזדמנות ולכן אני יותר שלם עם זה. לא הייתי שם ולא קורה כלום”