ההנהלה של בארסה: מה יהיה עם הפייר פליי?

רגע, יש פה עניין מאוד חשוב ופשוט שאני מדבר עליו.

אתלטי מקום 4 פער 18 נק’ מהמוליכה
סביליה מקום 12 פער 5 נק מהקו האדום
ולנסיה מתחת לקו האדום.

זה שישה מפגשים ראש בראש לעונה שכבר אין לנו בעונות האחרונות, ובטח לא העונה.

זה לא אומר שאני משווה את בארסה ללידס או לליברפול, ליונייטד או לכל קבוצה אנגלית אחרת.
מה שאני אומר זה שיש לנו פחות משחקי הכנה בקאליבר רציני כשאנחנו באים לפגוש יריבות אירופאיות. אנחנו משמעותית משחקים היום בליגה פחות תחרותית.

רוצים להגיד שמשחק בודד לא משקף את זה?
רוצים להגיד שכל הקמפיין האירופאי שלנו רצוף תירוצים ולא משקף את זה?
רוצים להגיד שטורניר נוק-אאוט יש לו חוקים משלו?

בטח, אתם צודקים, הכל נכון. אבל גם נכון שהיריבות הישירות שלנו נחלשו ואנחנו סובלים ממחסור של:
קשה באימונים, קל בקרב :muscle:t3:

זה לא שהמשחקים בליגה קלים, המשחקים בליגה שונים. כשמשחקים מול יריבה בליגה אז צריכים לפרוץ בונקר, כשמשחקים מול יריבה אנגלית למשל המשחק פתוח וזה סגנון משחק אחר לגמרי, שהקבוצה לא מנוסה בו.
זה היה יתרון של הליגה הספרדית, שהליגה הייתה מאוד איכותית, ושיחקנו מול טקטיקות שונות של המשחק. בשנים האחרונות רוב קבוצות הליגה אימצו את הבונקר והריגת המשחק ולכן אין לנו את היתרון שאנחנו באים מוכנים מהליגה ובקצב טוב.

מצד שני הפכתם את “להיות גרועים ועדיין להבקיע בסוף כמה גולים” לשיטה וזה הביא לכם צ’מפיונס.

החתמנו שחקנים ב 200 מיליון ב 2022, זוכר?
אחרי ששנה קודם לפורטה עצמו דיווח על הפסדים של 481 מיליון. בשנה אחת!! ושנה אחרי זה הופה יש לנו 200 מיליון להוציא.
אנחנו הראינו התיעלות רק בזה שעכשיו אנחנו מפסידים פחות. אלמלא המינופים, היינו בהפסדים של 200 מיליון בעונה הקודמת. ובכל זאת החתמנו שחקנים בקיץ ב 150 מיליון.
טבאס לא הוריד עלינו שום פטיש. הוא יכול לקשקש בתקשורת, להתעסק בשטויות כמו החוזה של גאבי, אבל בתאכלס בארסה עקפה את הפייר פליי שלו בסיבוב
לך תסביר לכל הקבוצות האחרות איך קבוצה אחת מדווחת על הפסדי ענק ובכל זאת מחתימה שחקנים יקרים.
בארסה כרגע עסק מפסיד, בגלל חוזי עתק עם השחקנים מתקופת ברטומיאו, ובגלל שההכנסות ירדו עקב כשלונות ספורטיביים. יש לבארסה תירוצים טובים, אבל זה עסק שמפסיד כסף.

חשבתי שהפרמיירליג זו הNBA החדשה, זו שאפילו מקום 20 בה אמורה לפרק כל קבוצה אחרת מאירופה.

ליברפול מקום עשירי (ולא נזכיר כמה משחקים חסרים יש לה), אבל עם סגל בשווי חצי ליגה ספרדית, אז איפה ההשוואה פה?

אותה ליגה ספרדית עם קבוצות שלקחו לריאל מדריד נקודות (סליחה, ריאל מדריד העניקה להן).

ואגב, נגמר 2-2, זה אומר שברצלונה גם כבשה שני שערים ליונייטד, אחת הקבוצות היקרות בעולם והטובות ביותר כיום.

בדיוק. זה מאוד פופולרי לחפש משהו על הליגה הספרדית אבל לפאר את האנגלית בכל מחיר. זה לא לכאן ולא לכאן.

https://twitter.com/Barca_Buzz/status/1632305169705885696

נו מה אומרים על זה?

ניסה למנות את סולר במקום הנוכחי, שהיה חבר הנהלה בתקופת החושך של ברתומאו, ואחד המאפיונרים של ברתומאו בזמנו נו אני עוד צריך לפרט עוד למה הוא בן זונה? הוא שימשיכו להיתמם לי פה.

איך אתה מסביר שאין איזכור לדבר הזה לא במארקה, לא בספורט ולא ב MD?

סמולנים.
רק ערוץ 14.

זה…מעניין. ולא בצורה חיובית.

תרד מסכם ומעניין ומאוד מעציב ומדאיג על פרשת השחיתות שרוסל וברתומאו גררו את ברצלונה לתוכה.

https://twitter.com/ReshadRahman_/status/1634520580127969280

בקיצור אתמול משרד התובע הגיש תביעה רישמית נגד ברתומאו רוסל וברצלונה כמובן ועוד כמה חברי הנהלה על עבירות של שחיתות ושוחד לאותו חבר הנהלה לשעבר באיגוד השופטים…

כתב האישום נוגע לעבירות שבוצעו בזמן שבין 2014 2018.

אמרנו מהרגע שרוסל וברתומאו נכנסו לתפקידם שהם שואפים לחסל את המועדון והיו כאלו שזילזלו בנו. זה משהו שבחיים לא רציתי להיות צודק בו. עוד לפני הכסף והסנקציות שנחטוף אם המועדון יורשע אבל את הכתם התדמיתי שהמועדון כבר חוטף לא נוכל לתקן.

לא יודע מה יש כבר להגיד שלא כתבתי פה בעבר על צמד הפושעים הזה. ברתומאו ורוסל צריכים להינמק בצינוק בכלא. חבורה של נבלות.

עצוב שהסוסיוס בברצלונה נרדמו כל כך חזק בשמירה…

אני לא מבין משהו.
מדוע חוקרים רק את השנים 2014-2018, אם בארסה התחילה לשלם החל מ 2001?
ואם התחילו ב 2014, מדוע מאשימים את רוסיי שכבר לא היה נשיא?

לפני כמה ימים רוביאלס אמר בראיון שזה לא רציני ושהתשלומים של בארסה לא השפיעו על החלטות של השופטים.
יש לי הרגשה שחלק גדול מהעניין זה המלחמה בין טבאס לרוביאלס. לרוביאלס יש אינטרס ברור להגן על טוהר השופטים שהם תחת אחריותו, וטבאס מנסה להפיל אותו כדי לשים בובה בראש ההתאחדות.
אני מאמין לבארסה שהזמנת דוחות על השופטים זה עניין נורמלי. נשמע לי הגיוני. אבל להזמין אותם מפקיד בהתאחדות זה לא נורמלי . חוקי, אבל מסריח.
מה שמדאיג אותי זה הסנקציות האפשריות מצד אופ"א. גם אם בית משפט בספרד לא ימצא כלום, הם יכולים להתחיל “חקירה עצמאית” , למצוא את בארסה אשמה במשהו ולהעיף אותנו מאירופה.

לפי מה שרשאד רושם יש על זה התישנות (לפני 2014).

אני בהתחלה חיכתי, אבל ברגע שיש כבר כתב אישום זה כבר רציני. טבאס ואופא רק מחכים לתירוץ בשביל לדפוק אותנו.

אבל פה ברתומאו ורוסל דפקו אותנו עוד לפני.

לא ראיתי שום דבר על התישנות במה שרשאד רשם. הוא רק רשם
Note: This is only for payments from 2014-2018, one’s before this period not mentioned in the file.
אבל לא ציין מדוע שנים קודמות לא מוזכרות.

וגם לא ברור לי איך קישרו את רוסיי אבל לא קישרו את קודמיו בתפקיד.

אני חושב שכמה פעמים הראו קשרים מתמשכים בין רוסיי לברתומיאו. בכללי זה הגיוני להכניס את ההאשמות על שניהם באותה נשימה, לאו דווקא בגלל מתי רוסיי כיהן בפועל בתור נשיא.

אה בעניין ההתישנות התבלבלתי בין מה שהוא רשם למה שהופיע בוואלה ספורט…

אני לא חושב אחרת ממך בשאר הדברים שכתבת, אבל בנוגע לנזק תדמיתי אני רוצה להזכיר את יובה והפרשיות שלהם שהגיעו עד להורדת ליגה.

לדעתי בטווח הארוך זה לא יצר נזק תדמיתי גדול ככ. נראה שלהצלחה הספורטיבית יש יותר משקל…

לי זה לא נשמע הגיוני.
אם העבירות נעשו בשנים מסוימות, מה זה משנה שהנשיא המכהן היה חבר של הנשיא הקודם?
לרוסיי לא היה תפקיד רשמי במועדון ב 2014-2018, אז לא ברור לי במה הוא מואשם. אמשימים את החונטה של בארסה בשוחד, אבל הוא לא היה חבר בחונטה.
אם חוקרים את רוסיי על תשלומים שנעשו כשהיה נשיא, אז למה לא הלכו אחורה בזמן ולא האשימו גם את לפורטה וגם את גספארט?

יכול להיות שמבחינה רישמית או חוקית אתה צודק.

אבל רוסל בחש מאחורי הקלעים הרבה אחרי שהוא עזב. ברתומאו זה המירי רגב של רוסל.

אבל מדובר בבית משפט. מה שקובע זה רשמי וחוקי, לא משהו אחר.
בחש או לא בחש לא תופס פה.

כן אבל אתה ואני לא יודעים את הראיות שיש להם. יכול להיות שהם גילו שהוא זה שהיה מאחורי הקלעים .לא יודע. עדיין לא היה אפילו דיון רישמי בבית משפט.

קראתי שאין עדיין שום ראיה מוחשית שברצלונה ניסתה להטות שופטים לטובתה ואם משרד התובע לא יציג את זה אז ברצלונה לא תקבל עונש של סנקציות.

אני רק מקווה שצמד הנבלות לא יצא נקי הפעם. פעם אחת בקייס ניימאר זרקו הכל על המועדון…