ההנהלה של בארסה: מה יהיה עם הפייר פליי?

הודעה רשמית של ריאל מדריד בקייס נגריירה

אתרים של אוהדי בארסה רואים בהודעה הזאת פתיחת מלחמה, אבל אני לא רואה את זה. ההודעה בעצם לא אומרת כלום.

מה היא אומרת זה בספרדית…

התזמון של הדברים מאוד מוזר. אם באמת היה לריאל חששות למה לא הצטרפו לשאר הקבוצות שרצו הסבר לפני כמה שבועות? למה שיוציאו הודעה רשמית עכשיו?
אולי נחשפו עוד דברים בחקירה, אבל עדיין הסיפור הזה מוזר מאוד.

בגדול (וזה פרשנות שלי)
בריאל אומרים שבמידה ויפתח משפט והשופט יאפשר לצדדים נפגעים לתבוע, הם כצד נפגע יכנסו לתהליך וידרשו סנקציות/פיצויים/וואטאבר.

@dmitrys
אני יכול להבין איך זה נשמע לאנשים מתריס
אבל אני איתך, אין כלום קונקרטי בהצהרה הזאת.

אוקי הסופר ליג ז"ל

לאפורטה מגיב בטויטר:

https://twitter.com/ReshadRahman_/status/1634916549491576834

Cules, be calm. Barça is innocent of what it is accused & the victim of a campaign against it’s honor, in which everyone is now involved. No surprise, but we will defend Barça & prove the club’s innocence. Many will have to correct themselves”

זה בעיה אצלי או אצל כולם בפירסום לינקים מהטויטר?

image

די נכון.

אצלי מופעל תרגום אוטומטי מספרדית לאנגלית, אז לא שמתי לב שזה בספרדית.
תרגום גוגל לאנגלית (בעברית יצא כמו מלל של מסטול):

Official Statement

03/12/2023

The Board of Directors of Real Madrid CF, at its meeting held today, learned of the serious accusations made by the Barcelona Prosecutor’s Office against FC Barcelona, ​​two of its presidents, Josep María Bartomeu and Sandro Rosell, and the former directors Albert Soler and Óscar Grau, on the basis of potential crimes, among others, of corruption in the sports field, within the framework of the relations established by said club with the former vice president of the Technical Committee of Referees, José María Enríquez Negreira.

Real Madrid expresses its deep concern about the seriousness of the facts and reiterates its full confidence in the action of justice and has agreed that, in defense of its legitimate interests, it will appear in the procedure as soon as the judge opens it to the parties harmed.

וואי וואי, רצת רחוק.

גם אם פלורנטינו ממש כועס על השוחד לשופטים (שעזר לאתלטיקו?!), מה שלא נראה, הוא צריך את הסופרוליג וינשך שפתיים ויחבור עם לאפורטה.

אני בעבודה אז קשה לי יותר למצוא לינקים עכשיו . אבל ממה שהבנתי בטויטר, ההודעה של ריאל מדריד היתה הרבה יותר אגרסיבית . ברמה של לזרוק את ברצלונה מתחת לאוטובוס. קראתי שהם רוצים להיות צד במשפט ולשאול שאלות ושהם רוצים עונשים ודברים כאלו.

שאני מדבר על הסוף של הסופרליג זה לא מהצד של פלורנטינו (לפלורנטינו אין גם בעיה לעשות ברית עם המאפיה והשטן בשביל הסופרליג) זה מהצד של לאפורטה

תזכור שהסופר ליג אמורה להגיע למשאל אצל הסוסיוס. נראה לך שעכשיו האוהדים שלנו רוצים קשר עם פלורנטינו?

אני בתור אוהד כדורגל בעד סופרליג, בתור אוהד ברצלונה (אחרי שבחודשים האחרונים למדתי לחבב טיפה את דון פלורנטינו) שילך הוא והמועדון שלו לעזאזל. אני בעד שיחקרו את כולם. גם איך שהם זכו באליפויות אירופה (להתחיל שם) יאללה שיפתחו את הכל.

ההודעה של ריאל מדריד היתה צריכה להיות פולטי קורקט:

“החשדות חמורות אבל אנחנו משאירים לרשויות המתאימות להגיע לחקר האמת ואנחנו מאחלים לספורט שהאמת תצא לפועל”

כמובן בניסוח יותר יפה ומנומס.

במקום זה לפי מה שאני הבנתי, פלורנטינו זרק את לאפורטה מתחת לאוטובוס (אותו אחד שהלך איתו לבד כל השנה עם הסופרליג)

מבטיח לכם ששבוע הבא היה את הקלאיסקו כנראה הכי חם אחרי שפיגו החזיר בא בפעם הראשונה. שבוא הבא לא היה קלאסיקו רגיל . גם לא בפורום.

*כמובן שאני מקווה שלא הטעו אותי בטויטר

שמתי לך לינק לאתר הרשמי של ריאל מדריד וגם שמתי תרגום לאנגלית.
למה אתה צריך חשבונות טוויטר שאומרים ש “ההודעה של ריאל מדריד היתה הרבה יותר אגרסיבית” ?

אני בעבודה קשה לי עם אינטרנט פה :frowning:

https://twitter.com/ReshadRahman_/status/1634946550035288064

דוגמה

כן, וגם להוסיף ש"ברצלונה זה יותר ממועדון" ושאין סיכוי שהם עשו זאת…

ההודעה של ריאל מאוחרת מדי ויותר מדי פרווה, ציפיתי לתגובה הרבה יותר מהירה ועם הרבה יותר שיניים.
אם המצב היה הפוך ברצלונה היו חוגגים על זה ולא היינו מפסיקים לראות את הפרצוף המטומטם של פיקה כל יום.
החשדות הם מאוד חמורות ואני מקווה שהעונש יהיה בהתאם.

איזה שטויות משה…
אם לאפורטה יפיל את הסופר ליג בגלל שהוא כועס על פרז אז הקריקטורה שהבאת תופסת רק שבמקרה כזה לאפורטה הוא העקרב והוא יהיה אדיוט מספיק כדי להטביע ביחד עם הצפרדע את עצמו והמועדון שהוא מנהל.

בהתאם לחשדות או בהתאם לממצאים של החקירה?

לממצאים של החקירה כמובן.

קודם כל ואני יתחיל בזה, אם ברצלונה אכן שיחדה שופטים אני יקבל כל עונש שברצלונה תחטוף. אין לזה לא סליחה ולא נסיבות מקילות.

תבדיל בין אוהדים לבין מועדון. לנו בתור אוהדים יש חיים קלים כי אין לנו שום שיקולים פוליטיים למועדון יש.

כרגע ברצלונה במעמד של חף מפשע , כל עוד לא הוכחה אשמה שלנו כך יש להתיחס אלינו .

למה שבן רשם אני יגיב שאני יגיע למחשב.

אותי בעיקר זה מצחיק כשנזכרים בתלונות הבלתי פוסקות של ברצלונה (ולא רק כאן בפורום, בכלל) לגבי השיפוט. אולי זה היה בכלל טקטיקת הסוואה?
בכל אופן כתבתי את זה מהרגע שהסיפור התפוצץ, ואני עדיין תומך בזה. להרגשתי אין כלום אבל ברגע שנפתחה תיבת השדים אי אפשר לדעת מה יצא משם, ואם אני הייתי אוהד ברצלונה הייתי משקשק.

אח שלי התאבד בן דוד שלי התאבד אבא שלי שלף את החבר הכי טוב שלו ביחידה מתוך הטנק שהוא שרוף במלחמת יום כיפור אחרי שהטנק שלו חטף קורנט בכיון ישיר לטנק חנן תאמין לי שיש לי דברים הרבה יותר גרועים מלפחד מהם מאשר כדורגל…

אם למישהו ההודעה תפריע אני ימחק אותה (תשלחו לי לפרטי), בלי כונה עשיתי מניפולציה על ההודעה של חנן. פשוט רציתי להגיד שאתה עובר כל כך הרבה חרא בחיים הכל נכנס לפורפורציה המתאימה גם ברצלונה וכדורגל.

וואו, מזעזע. אנשים לא עוברים דברים כאלה וברור שכל השיח בפורום ספורט תחום בסקאלה אחרת לגמרי. מאחל לך רק טוב.

בנוגע למקרה הזה, אותי הוא לא מעניין, ובעיקר לא עושה שכל. ברצלונה שלטה בליגה בפער בתקופה הזאת, וכמעט את כל האליפויות שהפסדנו - הפסדנו בפער, בלי סימן לשיפוט מוטה כלשהו. זה פשוט לא הגיוני.
הספק הקטן היחידי הוא התקדים של הטמטום של יובנטוס, גם לזה אין לי הסבר. אבל גם אם יגלו שהיה משהו, מבחינתי זאת אנקדוטה ואולי נרוויח מזה אליפות או שתיים. בשטח זה indistinguishable.

מצטער לשמוע על הדברים האלה. משתתף בצערך.
בסופו של דבר הכדורגל עבור כולנו הוא מקום מפלט ורגע של שקט מהשיט האמיתי בחיים. כשאנחנו מפחדים, שמחים, מודאגים, הכל באופן פרופורציונלי כמובן.
שלא תדע עוד צער.

אם לחזור לנושא, בשביל להראות לי שברצלונה “שיחדה” את העסקן ההוא צריך להציג לי נתונים שמוכחים את זה.

אם מדובר בעיקר על השנים 2014-2016

בעונת 2016 וזה רק מהזיכרון שלי, אני זוכר שברצלונה נשדדה מול בטיס ומול ויאריאל (שתי פנדלים של 100 אחוז) ומשחק חוץ מול ולנסיה בגביע ( זוכרים את הגול של מסי שעבר את הקו?)

https://twitter.com/i/status/1634632119145185282

https://twitter.com/NoloFCB/status/1634845798000365569

אני רוצה לראות טעויות משחק אחרי משחק לטובת ברצלונה וטעויות בסדר גודל של היד של אינטר מולנו . ובסופו של דבר ב2016 ריאל מדריד זכו באליפות.

זה הכל.

אם ברצלונה תצא אשמה בסופו של התהליך, אני יצדיק כל עונש שנחטוף. אבל שלא רק ברצלונה לבדה תחטוף, עד היום רוסל וברתומאו תמיד יצאו נקי בסופו של דבר. הם צריכים להירקב בכלא וברצלונה צריכה לתבוע אותם על נזקים כספים.