ההנהלה של בארסה: מה יהיה עם הפייר פליי?

דווקא הפוסט ברור.
חצי מהשכר שהתפנה פלוס 35% מסכום המכירה מותר להשתמש לרישום שחקנים.

הבעיה שנכון לרגע זה אני לא מוצא אסמכתא לידיעה המרעישה הזאת. לא במארקה, לא במונדו, לא ב relevo ולא בחשבונות טוויטר שאני עוקב אחריהם.

קראתי משהו לגבי דצמבר, מקווה שזה השנה ולא ב-2024.

עכשיו מופיע במארקה, אבל עם מספרים קצת שונים
מותר להשתמש ב 50% מהשכר שנחסך פלוס 20% מהרווח על המכירה.
עבור שחקנים שהשכר שלהם מהווה יותר מ 5% מסך השכר, האחוזים עולים ל 60 ו 35 בהתאמה .

חוק 1:4 שהוזכר בפוסט של בארסהמניה כבר לא היה בתוקף בקיץ הקודם. במקומו היה חוק שמותר להשתמש ב 40%. אז עכשיו העלו את זה ל 50 .

לגבי השכר הגבוה מאוד שאומטיטי ולנגלה אמורים להרוויח בשנה הבאה
זה כולל סכומים נכבדים שבארסה חייבת להם משנים קודמות. הם בזמנו הסכימו לדחות את התשלום, והגיע הזמן לשלם.
אני לא יודע אם זה הופך אותם ל ‘‘שחקנים שהשכר שלהם מהווה יותר מ 5% מסך השכר’’.

מה אתם אומרים?

"במועדון בוחנים את זה מזוית משפטית וחוקתית " רגעים אלו טבאס כבר מכין חוק נגד זה .

אם אני אוהב את זה?! ברור שלא.
פיתרון טוב יותר אין לי.

הבעיה הכי גדולה תהיה אם יעשו את זה ובסוף זה לא יעזור מול טאבס ונצא קרחים מ2 הצדדים.

תמיד יש מה לעשות עם 100 מיליון בשנה. לא תוכל לקנות שחקנים עם הכסף הזה? אז תוכל למשל להחזיר מהר את ההשקעה על שיפוץ האצטדיון ושאר המתחם.

כן, אבל המעבר הזה ממועדון בלי חסות, למועדון עם יוניצף למועדון שנראה כמו נהג פורמולה (מוכר כל נכס וכל שטח אפשרי לחסות) קצת קשה לי…

אתה מזמן כבר לא המועדון הזה שאתה חולם עליו אם קטאר או בלי קטאר.

תלוי מה האותיות הקטנות, אם זה רק חסות לקבוצה שם בליגה המקומית או שזה “יזלוג” גם לברצלונה. אם זה רק איזה חסות לאיזה קבוצה שם בליגה ולא תהיה לזה השפעה על הקבוצה שלנו , אז אני אישית יהיה מוכן “לסתום” את האף.

נשמע לי קצת כמו הנפצה ואם לא אז כמו חשד לשחיתות רצינית שרצה שם, כי אין שום סיכוי שבעולם שהשם המסחרי של ברצלונה שווה לקבוצת כדורגל בקטאר 100 מליון יורו כל שנה. זה מגוחך.

זה לא שפתאום כל העולם יעקוב אחרי הליגה שם רק כי לאחת הקבוצות קוראים ברצלונה.

אכן נשמע כמו הנפצה, אבל ה 100 מיליון עבור הקטארים זה לא כמו 100 מיליון עבור איש עסקים מערבי.
אם הסעודים משלמים 100 מיליון שכר שנתי לשחקן כדורגל אחד, זכויות השם ברצלונה ב 100 מיליון לשנה נראה הגיוני פתאום.

למה?

האם אתה תראה משחקים בקטאר כי הכוכב האהוב עליך משחק שם? יש מצב. האם אתה תראה משחקים שם כי יש שם המון כוכבים אהובים עליך? ייתכן בהחלט שכן.

האם אתה תראה משחקים שם כי לקבוצות אנונימיות שם החליטו לקרוא ברצלונה וריאל מדריד? אין סיכוי.

אני לא אראה את המשחקים של הליגה הקטארית גם אם לכל הקבוצות שם יקראו בארסה .
הקטארים לא עושים השקעה כזאת כדי שתניב להם רווח כספי. ברור שזה הפסד כספי.
אבל הראש שלהם עובד אחרת. לא סתם נתתי דוגמה של שחקנים עם שכר של 100 מיליון. זה לא כלכלי, אבל השייחים לא חושבים במונחים כאלה .

בעניין אחר .
חברי החונטה הפקידו 6 ומשהו מיליון מכיסהם הפרטיים כפי שהתחייבו לפי התוכנית שהציגו לטבאס.
זה מה שהיה חסר כדי לסגור את השנה כפי שהתחייבו.
טבאס בתמורה אמור לאשר את כל החידושים.
בין היתר, זה אומר שאין לחץ למכור מישהו עד ה 30 ליוני.

אתה לא עוקב אחרי מה שאני אומר, לא דיברתי על רווח כספי. יש לקטארים, סעודים וכו’ מטרה די ברורה בהוצאות האלו בעולם הכדורגל, ואני טוען שלקרוא למועדון בליגה הקטארית ברצלונה לא מקדם אותם למטרה הזו. ולכן לדעתי או שזה מונפץ או שיש מצב שיש שם דברים מלוכלכים.

זה שאין מטרה כספית לא אומר שאין מטרה בכלל. אף אחד לא זורק מאות מליונים ללא מטרה.

תגובה מעולה של מישהו בשם Ariel Alter:

טבאס בתגובה: לכל מועדון מותר רק פעם אחת שיקראו בשמו למועדון אחר ובארסה כבר בזבזה את זה בשנת 1925

מצד אחד זה רק מראה כמה לאפורטה צדק שסירב להכנס למיטה ביחד עם החלאה אבל מצד שני אני באמת לא חושב שזה בדיוק הזמן המתאים ל"חמם" את השטח עוד יותר מולו.

זה להיות צודק ולא חכם.

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1674328653210042368

אז תסביר לכולנו מה המטרה של הקטארים.
ממה שכתבת, אני הבנתי ממך שהמטרה היא שיצפו בליגה שלהם בכל העולם.
למה שזה יעניין אותם אם לא למטרת רווח?

אצל הסעודים זה יותר ברור - שייח אחד רוצה להראות לשייח אחר שיש לו יותר גדול. עניין של כבוד.

דווקא לא. ארבעת המועדונים הגדולים, שמבצעים את כל ההחתמות היקרות, הם מולאמים.

נכון, אז גם אצל הסעודים זה לא ברור.
אבל אצל הקטארים זה עוד פחות ברור. לא יכול להיות שהם חושבים שאם יקראו למועדון כלשהו ברצלונה, זה ימשוך יותר צופים.

מדינות ערב עדיין נחשבות יחסית מוקצות בעולם המערבי, המטרה היא הלבנת המדינות והפיכתן ללגיטימיות. קצת מוזר לי שאני צריך להגיד את זה כי חשבתי שזה די ברור וידוע…