ההנהלה של בארסה: מה יהיה עם הפייר פליי?

ויווה לה מחיקו.

אז הגרמנים בסוף באמת דפקו ברז…

במונדו דפורטיבו מספרים שזו עדיין האופציה הראשונה ושהמגעים נמשכים בלי קשר לעסקאות עכשיו:

אם גם הגרמנים ישלמו בנוסף לחברה המקסיקנית לצערי באמת נראה לי שנראה איזה ניימאר פה . לפעמים יש בעיה ביותר מידי כסף שנכנס…

אני באמת לא יודע איך אני מרגיש עם זה. ניימאר בברצלונה מבחינתי זה סוף דבר, לפחות עד שהוא יעזוב.

אני לא מצליח להבין איך בארסה מאניה כותבים שמדובר בפיקציה שלא שווה אוויר.

לא ככה עובד העולם. אם מוכנים לשלם כנראה שזה שווה משהו. אני גם לא מצליח להבין מה האינטרס שלהם להוריד מהחשיבות של זה.

אותו אינטרס של להרים ללאמין יאמאל מיד אחרי שארדה גולר סיכם בריאל מדריד.

באתר של להליגה, רשומים כרגע 12 שחקנים בלבד.
שינוים מהפעם האחרונה שבדקתי:
קסיה נמחק מהרשימה.
דמבלה עדיין מופיע, אבל בלי מספר.
ראפיניה עם מספר 11 שהיה של פראן.
פראן עם מספר 7 שהיה של דמבלה.

לא מופיעים עדיין … רגע , יותר קל לרשום מי כן מופיע.
שוער - רק טר שטאגן.
הגנה - קריסטנסן , קונדה ואריק גרסיה.
קישור - גאבי, פדרי, דה יונג
התקפה - בנוסף לראפיניה ופראן, מופיעים לבנדובסקי ופאטי.
ודמבלה. וזהו.

מה זה גוזר בעצם על יום ראשון הקרוב?

תאכלס, כלום. סתם אנקדוטה.
אם המצב יישאר כמו שהוא כרגע, רק הם והצעירים מבארסה אתלטיק יוכלו לשחק. אבל חלק מהסגל, אם לא כולם יירשמו עד אז.

קסיה נמחק, זה אומר שהוא חתם בסעודיה והמסמכים התקבלו במשרדי הלה ליגה. אין דרך חזרה איתו.

הערת אגב: החוק מתיר לקבוצה להרכיב לפחות 7 שחקני סגל ראשון בהרכב (לא כולל שוער), מה שאומר שעד 4 שחקני מילואים יכולים לשחק בהרכב. אממה? אם שחקן אחד מה-7 מורחק, זה הפסד טכני, לכן קבוצות לא מסתכנות ומעלות בדרך כלל עד 3 שחקני מילואים.

אם יש בעיה ברישום, אפשר לבחור נגיד איזה שחקנים ירשמו?

רוברטו לנגלה ודסט אף אחד לא יתגעגע אליהם

רומרו מאשר שבארסה תודיע על הסכם החסות עם החברה הגרמנית מחר, 60 מיליון יורו שיכנסו לפייר פליי.

דימיטרי האם אפשר להניח שזה יספיק לכל הרישומים החדשים?

כן, לא חייבים לרשום את כל השחקנים תחת חוזה. אלא אם כן החוזה אומר אחרת.
אצל גונדוגן למשל קראתי שיש סעיף שהוא יכול ללכת בחינם אם לא יהיה רשום למשחק הראשון.

לנגלה ודסט - כן.
רוברטו - לא. יש לפחות בן אדם אחד שיתגעגע אליו, והוא לגמרי במקרה המאמן שלנו.
חוץ מזה רוברטו נבחר להיות הקפטן הראשון. אתה לא משאיר אותו בחוץ גם אם מקצועית הוא לא הבחירה הראשונה.

אני לא יודע.
רפא יוסטה אמר לא לדאוג, כולם יירשמו.
אני מניח שאת איניגו , דסט, לנגלה, באלדה אפשר לא לרשום למשחק הראשון. כל השאר יירשמו.

לא אמרו שיכריזו על הסכם החסות החדש היום?

אמרו. העיתונים אמרו. בינתיים לא הוכרז כלום.

אוקי דימטרי תעשה סדר :slight_smile:

יש בעצם שני דברים נפרדים.
1.
בעבר חברות אורפאוס וסוסיוס קנו 49.5% מבארסה סטודיוס תמורת 200M והיו אמורות לשלם 60M מתוך זה בקיץ הזה.
אבל לא שילמו, אז בארסה ניסתה כל הקיץ לקחת מהם חלק ולמכור למישהו אחר, שישלם מיידית וכך יהיה אפשר לרשום שחקנים.
אז סוף סוף מצאו. הקרן הגרמנית והקרן ההולנדית קנו 29.5% מבארסה סטודיוס מידי אורפאוס וסוסיוס תמורת 120M. אורפאוס וסוסיוס נשארו עם 10% כל אחד.
כל זה רשום בהודעה הרשמית של המועדון.
מה שלא ברור, זה כמה מתוך ה 120M האלה יועברו מיידית וכמה שחקנים יוכלו להירשם.

בלי קשר, בארסה מכרה עוד משהו שנקרא בארסה מדיה. לא פורסם הסכום, אבל זה לא יהיה מיידי. צריך אישור של אסיפת הסוסיוס, וצריך אישור פנימי בחברה הרוכשת. זה התיאור של בארסה מדיה
With Barça Media, FC Barcelona centralizes the creation, production, and marketing of the digital content that the Club has been producing for more than 20 years. Barça Media mission is to produce dynamic and engaging content that can be distributed through its own distribution channels and world-leading external platforms

אם זה נכון, זה הדבר הכי חמור לאפורטה עשה מאז שחזר לנשיאות.

הוא צריך לעזוב הוא כבר חסר כח לחלוטין שם.

רשמי: דקו הופך למנהל הספורטיבי של ברצלונה ולאיש החזק במועדון בתחום הכדורגל.

בהודעה הרשמית של בארסה, מתיאו אלמאן יעזוב ב-2 בספטמבר, מיד אחרי תום מועד ההעברות.

מפחד מהמהלך הזה כמו מאש
המהלך הכי גרוע שעשינו בשנים האחרונות