ההנהלה של בארסה: מה יהיה עם הפייר פליי?

על הפנים.
ברזילאי חסר ניסיון ותככן בתפקיד הזה זה מתכון לאסון.
בואו כבר נמנה את אנדרה קורי לסגן שלו, למה לא.

בשלב הזה אני מרים דגל לבן.

עזב בשכל.

את דקו הביאו בעקבות עזיבתו של אלמאן לא?

מיותר להעלות ספקולציות למה הוא עוזב, הסיבה די ברורה -

יש מצב שזה הפוך.

אז למה הביאו את דקו לתפקיד כשסרג’י רוברטו כבר בקבוצה ופנוי ממילא?
הוא יכול להיות קשר, מגן, בלם, קיצוני, קפטן, גם יכול להיות המנהל הספורטיבי, לא?

וקצת ברצינות, היום רק הפכו לרשמי את מה שכולם ידעו עוד ממאי. אלמאני חתם אז עד סוף החלון בלבד.

את דקו הביאו בעקבות העזיבה של ג’ורדי.
דקו אמור להיות כפוף לאלאמן ולעזור לו לתפעל את העניינים תחתיו.
נשמע שהדבר היחידי שעשה תחתיו זה לחתור תחתיו.

הודעה רשמית מה 2 למאי:
Therefore, despite formally leaving the Club on 1 July, thanks to an informal agreement, Mateu Alemany has committed himself to completing the first team’s transfer business this summer, even if it should be at the final moments of the transfer window.

העזיבה של אלמאן זה לא חדש. כולנו שכחנו מזה, אז עכשיו אנחנו מופתעים ומאשימים את דקו.
זאת לא אשמתו.

למי שלא מבין מה end game

https://twitter.com/BarcaUniversal/status/1692215619200954429

הגנתי על לאפורטה מספיק, זה צעד ראשון אמיתי בדרך להיות באמת ברתומאו הדור הבא.

רמז מי ירויח הכי הרבה במעבר בין אנסו לפיליקס?

לפחות הוא סוכן יחסית לא נורא . מנדש.

אתה הורג אותי משה.
שמעת בכלל על האיש הזה לפני כן? למה אתה מאמין לו?

גיגלתי “Miguel Zorío alemany” וזה מה שיצא עוד מ 2019 (תרגום גוגל לאנגלית מספרדית)
image

למה יש לי הרגשה שהאיש לא אוהב את מנדש בלי קשר לכלום, והעיתון ספורט שאתה מצטט מחפש סקופים?

סגן נשיא של ולנסיה לשעבר?
זה הלינקדאין שלו
אין שם זכר למועדון הכדורגל של ולנסיה. האיש מאכער, או במילה עדינה יותר לוביסט.

עבדו אלייך.

דימטרי בכל הכבוד אתה עושה עכשיו הד הומינם" קלאסי

אלמיני “הועזב” אלמיני שכולנו יודעים ניסה לבלום מהלכים של דקו ולאפורטה

במקומו דקו הובא. דקו ולאפורטה מקורבים של מנדש

מנדש מושך בחוטים לעזיבה של פאטי והוא הסוכן של פליקס

השמועות אומרות שבארסה תילך בכל הכח על פליקס לקראת סוף החלון ובנוסף כל הזמן הדלפות שפאטי נדחף החוצה

תעשה 1 ועוד 1

זה מסריח מקומבינה, הבאתי אותו כי באותו רגע הכל מתחבר.

הלואי שכל מה שכתבתי למעלה היה המצאה של איזה “מכער”

בכוונה אני שם את זה פה. אפשר לחבר כבר את הנקודות ?

https://twitter.com/DiMarzio/status/1692295611683381578

באותו זמן שדי מריציו יצא עם הסיפור אז פבריציו מרטט את זה

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1681387182500479000

אני חושב שמנדש הוא הכי בעל זרועות תמנון באירופה.

משה, הבאת הודעה שקרית מצוצה מאצבע כדי לחזק את הדעה שלך לגבי מה שקורה בהנהלה.
אין לי בעיה עם הדעה שלך. אבל אם תנסה לחזק אותה בעזרת כתבות מהסוג הזה, זה יעשה בדיוק הפוך ממה שאתה רוצה.
אני לא תוקף אותך בגלל הדעה שלך (זה המשמעות של “אד הומינם”) אלא תוקף את הכתבה על " סגן נשיא ולנסיה לשעבר" ככתבה שקרית ובזויה. היא לא צריכה להיות ארגומנט בשיח של מה שקורה בהנהלה.

לגבי הדעה שלך על הסיפור של דקו, אלמאן ומנדש, יש משהו בדברייך. אני רק לא מבין מה בדיוק קרה עכשיו כשדקו מונה רשמית לתפקיד שלא ידענו כבר במאי. אלמאן עוזב זה לא חדש, דקו יחליף אותו גם לא חדש, מנדש עושה מנדש כבר עשרות שנים בהרבה קבוצות.

מה שחדש הוא שהדיבור היה שהוא עוזב לאסטון וילה ואז הוא חזר.
אני חושב שאף אחד לא הבין שזה רק עד סוף החלון ודקו היה אמור להיות איתו ולא במקומו.

אתה ממש טועה.
מצטט שוב את ההודעה שלי מלפני יומיים שמצטטת את ההודעה הרשמית ממאי.

אני קראתי את ההודעה שלך לפני יומיים ואז ראיתי לראשונה את ההודעה מתחילת הקיץ.

ברצלונה והתקשורת נתנו להבין שהוא חזר לתמיד ואין צפי לעזיבה.
זה תפס פה (אנשים שעוקבים מקרוב אחרי בארסה) בהפתעה.

אבל עזוב אותנו, זה תפס את צאבי בהפתעה:

בקיצור, הפואנטה היא שזה קרה בהפתעה ולא היה צפוי מראש למרות ההודעה מהקיץ.

עריכה:
עכשיו אני גם רואה ששי פאל כתב על זה (כמובן שזו דעתו האישית)

אההה, בשבילי זה היה צפוי באותו רגע שנזכרתי את מה שאמרו במאי.
אלמאן הבטיח להישאר עד סוף החלון וקיים. אני לא מבין למה כולם בהלם שהוא לא נשאר מעבר למה שהבטיח.
הגיוני ביותר שבינתיים ימונה לו מחליף, שבחודשים האחרונים ילמד את התפקיד כל עוד קודמו בנמצא. ככה עושים גם בחברה שאני עובד, בכל התפקידים, כולל המנכ"ל שהתחלף לאחרונה.

אפשר להגיד שדקו אינטרסנט, ללא ניסיון ולא מתאים לתפקיד. אין לי מושג עדיין. אבל להיות מופתעים שאלאמאן עוזב שהמחליף כבר נכנס לתפקיד ועושה חפיפה , זה לא מובן לי.
תיכף @mos56 יקרא לי נאיבי, וזה בסדר, אני באמת כזה.

כי בשום שלב לא דובר שדקו יחליף את אלאמן אלא את גורדי קרויף.
כלומר זה דובר כשהוא עזב לאסטון וילה אבל אחרי שהוא חזר היה ברור שהם ביחד.

נכון, היו דיבורים כאלה.
התפקיד הרשמי של אלמאן הוא director of football
התפקיד הרשמי של קרויף היה sporting director
התפקיד הרשמי של דקו יהיה sporting director
אז פורמלית , דקו החליף את קרויף. מעשית, הוא החליף את שניהם.
אולי עדיף שבן אדם אחד יהיה אחראי על הטראנספרים והיתר יהיו תחתיו. אף פעם לא הבנתי את חלוקת התפקידים בין אלמאן וקרויף.

סדר הדברים:

שנה שעברה ראיפיניה בדרך לצלסי, דקה 90 עושה יו טרן ומגיע לברצלונה דקו הסוכן שלו בעל סוכנות שחקנים בעל תפקיד מכריע ודוחף את ראפיניה לברצלונה שבסופו של דבר מגיע לברצלונה.

שנה אחרי בהפתעה ומשום מקום, דקו ממונה לסקאוט (לא זוכר את השם המדויק והתפקיד) בברצלונה באופן רישמי עוזב את סוכנות השחקנים (שזה בקיצור ישראבלוף) גורדי קרויף עוזב בהפתעה. למרות שדובר בהתחלה שהוא יעבוד תחת אלמיני במהרה מסתבר שהוא מקבל סמכויות מעליו. אלמייני מודיע בהפתעה על עזיבה.

אלמיני היה קול השפיות בברצלונה הנוכחית. אפשר לא לאהוב את כל הפעולות שלו. אבל יחסית עשה עבודה טובה. אם היה תלוי בו רוברטו ודמבלה לא היו בברצלונה.

אבל ללאפורטה יש קומבינות עם מנדש. ואלמיני תוקע אותם. באותו יום שדקו מקבל את השידרוג המועדון מדליף לרומארו שאלמיני עומד לעזוב. ואז מתקבלת ההודעה.

מנדש הוא הסוכן של פליקס והסוכן של אנסו. אותו יום שאלמאן עוזב ודקו נכנס די מיריציו בעידוד של פבריציו מדוחים שהמשא ומתן על פליקס מתקדם.

ובמקביל הדיוחים שאנסו יעזוב לא מפסיקים.

דקו מקורב למנדש שמקורב ללאפורטה. המינוי של דקו לתפקיד הוא לדעתי, משתי סיבות פרס על התפקוד שלו בעיסקת ראפיניה ומינוי “יסמן” להיות למעשה הסגן של לאפורטה.

פשוט לעשות 1+1

דרך אגב מנדש בזמנו בחש מאוד בולנסיה ומינה מאמנים שם. זה הקשר שלו “למכער” מולנסיה.

דרך אגב 2 לא יצא לי לקרוא את מה שדובי כתב פה, אבל אני ורוב מי שעקב אחרי מהלך הענינים, הבין שאלמיני אומנם רצה לעזוב לאסון וילה בהתחלה אבל התחרט וביקש להישאר בברצלונה. העזיבה שלו אתמול היא אכן הפתעה. לא יודע מה באמת קרה ומה האותיות הקטנות, אבל זה מה שהוסבר לנו ע"י התקשורת בברצלונה.

זה מסריח משחיתות. מסריח מניגוד ענינים וזועק לשמים בדגל שחור. ואם ברתומאו היה מתנהל כך (והוא התנהל) היינו מתפוצצים מזעם. בוא נהיה כנים ואמיתים עם עצמנו.

אני הכי כועס שלאפורטה גורם לי להסכים עם שי פל מכל הדברים זה הכי מביך.

ובאמת שאחרי שקוראים את מה ששי כתב אני לא מבין איך אפשר להמשיך ולחשוב שהעזיבה של מתאו זה לא הפתעה… לאפורטה במפורש אמר שאלמיני אמור לעבוד יחד עם דקו.

זה מתוך ההודעה של שי פל

"בהצהרה של מתיאו אלמאן כשהוא חזר לתפקיד ב-20 במאי הוא אמר: ״לאסטון וילה יש פרויקט מרשים ואת אחד המאמנים הטובים באירופה, אבל אחרי חשיבה ממושכת, החלטתי שהמקום שלי הוא בברצלונה. אני מחויב לברצלונה ואני רוצה להישאר, הנשיא רוצה אותי ואני יכול להישאר לעוד הרבה זמן״.

אז באמת אותיות קטנות כן או לא , אבל הכוונה המקורית של אלמיני היה להישאר בתפקיד. משהו גרם לו להתיאש ולעזוב.

מארקה עם כתבה קטנה על חידוש החוזה של צ’אבי.
כרגע יש לו חוזה עד 2024.
צ’אבי יחדש רק לעונה אחת, עד 2025, במקום 2026.
הסיבה היא הפייר פליי. עד עכשיו צ’אבי ישב על משכורת מאוד נמוכה שלא תואמת שכר של מאמן קבוצה גדולה. בחוזה החדש השכר שלו יוכפל. זה קצת כבד על המועדון מבחינת הפייר פליי בחלונות הבאים.
צ’אבי לא התנגד לקיצור החידוש.

למה לא לחכות לסוף השנה? ששוב יחדשו לו ואז נשמע שאין כסף לשלם לו פיצוים?

אם הוא יפתיע לטובה אפשר לחדש לו בסוף השנה.