ההנהלה של בארסה: מה יהיה עם הפייר פליי?

הוא לא, ואין שום סיבה להאריך לו חוזה בכלל.

אם זה ימשיך ככה, אני רואה את עצמי לוקח עונה שתיים הפסקה. נמאס לי כבר לדפוק את הראש בקיר כל פעם מחדש.

הסיכום היה שיחדשו לו עוד בקיץ. הוא חיכה לסוף החלון כדי לא לפגוע בהחתמת השחקנים.
אל תנסה להציג את זה כחזירות מצד צ’אבי.

מאיפה הגעת לזה? צריך להמתין , כי בקיץ נראה אם הוא מצליח. אני פסימי.

לא קשור לחזירות , זה גם מופנה לעבר ההנהלה .

אה, סליחה אז.
צ’אבי ישב שנה וחצי על משכורת נמוכה, לקח אליפות, הגיע לו שדרוג בקיץ. זה שהוא הסכים להמתין עוד חודש או חודשיים, לא אומר שהוא אמור לחכות עוד 10 חודשים נוספים.

הכל טוב ויפה. המתין עד עכשיו ימתין עד הקיץ. אל תדאג לו הוא לא צריך הבטחת הכנסה.

הוא בעצמו אמר שהמבחן שלו זה מבחן ההצלחה. אם הוא לא יצליח?

אבל הוא הצליח, חלקית.
אם הבטיחו לו חידוש בקיץ 2023, צריכים לחדש לו בקיץ 2023. לא לשבור מילה ולהגיד לו “אתה יודע מה, תחכה עוד שנה, אתה לא תמות מרעב”.
אתה גם לא צריך לדאוג לי, גם אני לא צריך הבטחת הכנסה. אבל הייתי מתעצבן מאוד אם היו מבטיחים לי העלאה בתאריך מסוים ואחר כך היו אומרים לי להמתין עוד שנה. ובינתיים אני ארוויח שכר נמוך.

זה לא לחכות שנה. זה לחכות כמה חודשים.

הארכת חוזה כובלת אותנו לשנה הבאה. דרך אגב לא היו צריכים להבטיח לו את זה מהתחלה. זה מועדון שדורש השגים.

אם הוא יכשל?

הצליח לגרום לי להתייאש מכדורגל סופית.

קומאן צודק בכל מילה שלו, שהוא הציג כדורגל ברמתו של צ’אבי רק בלי הסגל המטורף שיש לצ’אבי.

וכשהוא הבטיח לי ולכל שאר האוהדים שלא נגיע שוב למצב שנתפלל למות באמצע כל משחק של בארסה, כדי להפסיק את העינוי הזה?

אם הבטיחו חייבים לקיים. אני שונא שקרנים , ואתה רוצה שבארסה יהיו שקרנים.
צ’אבי גם ככה הקריב שכר במשך שנה וחצי. מגיע לו פרס על זה.
אם בארסה תיכשל העונה, אני לא יודע מה יקרה. אבל אי אפשר להתנהל ככה, אי אפשר לחתום חוזים לשנה אחת כי אולי יהיה כשלון.

בנאדם מביא אליפות ואנשים אשכרה מצפים שיוותר על אופק תעסוקתי של שנה אחת קדימה. אתם גזורים, בחיי. יהיה זוועה? פטרו אותו בסוף העונה ושלמו פיצויים. כל מילה של דימה בדיון הזה.

שאני שומע אוהדי ריאל אומר לי שאני “גזור” בכל מה שקשור לברצלונה אני נזכר בכל הפעמים שאוהדי ריאל אמרו לי שאני “גזור” בכל מה שקשור לכל דבר "רע" שקשור לברצלונה

:rofl:

יעשה עונה טובה יקבל הארכה. יכשל לא. “להאריך לו חוזה ואז לפטר אם זה לא עובד” אני מכיר את ההסבר הזה יותר מידי טוב. אחרי זה שהמצב הסופי מגיע ואני חושב שבוא נגיד 90 אחוז מהאוהדים של ברצלונה (וריאל) יודעים שצאבי לא מתאים לברצלונה בשלב הזה, אז יסבירו לי כרגיל שאין לנו כסף לשלם לו פיצוים…

אני לא בא בטענות לצאבי, זה 100 אחוז על מי שרואה את המצב של הקבוצה היום ורץ להאריך לו חוזה.

אפשר גם להגיע איתו להסכמות שבעל פה, תהיה עונה טובה תקבל את מה שמגיע לך. ואם הבטיחו לו אז כן אני גם בא בטענות למי מבטיחים לו את זה בשלב כזה מוקדם.

זה לא הצעת עבודה לכל מאמן שיבוא לברצלונה, מן הסתם זה חד פעמי שלא מעיד על הכלל. צאבי הגיע בזמן קשה הוא ידע את זה מראש. ותאמין לי שבכל הכבוד לצאבי , זה לא היה מעשה צדקה נטו מטעמו בשבילנו… היה לו אינטרס בזה. המצב הכלכלי שלנו הוא לא מזהיר . גם הוא יודע שאם הוא יכשל השנה הארכת חוזה כן או לא יהיה לחץ לפטר אותו. זה לא עבודה בהסתדרות שמובטחת לך לכל החיים . its the neture of the best.

שיוכיח שאני טועה. כמו עם פראן טורס אני מאוד ישמח לאכול את הכובע.

כולנו רואים את המצב של הקבוצה. זה כמו צאן לטבח השנה. תסלחו לי. אני גם לא בטוח במאה אחוז שאנחנו עוברים את שלב הבתים באלופות. מקיזים דם מול קאדיס. ופוחדים פחד מוות מאוססונה.

עזבו שניה את זה שאתם מציעים לבזות סמל ענק שלכם שעובד במשכורת נמוכה ולהפר הבטחה מפורשת אחרי שהביא לכם אליפות, שזה גרוע בפני עצמו. אתם חושבים שמאמנים פוטנציאליים אחרים לא יסתכלו מהצד על הקרקס הזה ויגידו לעצמם שאין להם שום סיבה לעבוד אצלכם בחיים?

״שלב כזה מוקדם״ משה - בחייאת, איפה במועדוני הצמרת יש מאמן שחתום על חוזה לעונה בודדת? לא מדבר על אנצ׳לוטי שרוצה לעזוב בקיץ או דומים לו. מאמן שמראש מוחתם לשנה אחת, בסיום חוזה של שנה וקצת. זה עוד בלי האליפות.

זה הבעיה. אני לא כועס על צאבי. אני כועס על מי שבכלל הבטיח לו את זה מההתחלה.

הוא חתם שנה שעברה. בשנה שעברה היה צריך להגיע איתו להסכמות שהוא יקבל הארכה השנה בהתאם למצב המקצועי של הקבוצה בסוף השנה. אני באמת לא מבין מה “מבזה” בזה. אני גם חושב שהוא היה מסכים לזה,

ואתה אוהד של בוס שפיטר מאמן אחרי שהוא הביא לו את הדסימה וביזה (לופטגי) מאמן אחר באמת מהודעות הפיטורים הכי מבזות שאני שמעתי אי פעם איזשהוא מועדון או בכלל גוף מקצועי מפטר מישהו. לא חושב שזה מנע ממכם מלהחתים מאמנים אחרי זה.

אם צאבי היה מאמן של פלורנטינו, הוא לא היה מקבל הארכת חוזה בשלב כזה של העונה (אם ריאל היתה נראית כמו ברצלונה הנוכחית) ומשום מה רובכם לא הייתם מתלוננים על זה.

הוא הביא אליפות. נראים רע, כישלון בצ׳מפיונס, הכל נכון. עונה שלמה ראשונה - אליפות. אתה לא רוצה לעשות לו ״קאפלו״.

1. אנצ׳לוטי לא פוטר אחרי הדסימה, אלא עונה אחרי.
  2. חד משמעית היה קשה מאד לריאל מדריד למנות מאמנים עם שם בתקופה שהתנהלנו כמו בית הבושת שאתה מציע - מוזמן לראות מי היה על הספסל שלנו בין דל בוסקה לבין מוריניו. לופטגי פוטר אחרי תבוסה מחפירה בקלאסיקו שרק שמות גדולים ממנו בהרבה היו שורדים (ע״ע מוריניו).
  3. זה כזה קשקוש שאני לא יודע מאיפה להתחיל… המאמן שהפסיד לפני 5 דקות אליפות לצ׳אבי עדיין נמצא איתנו, ונראה שהיה ממשיך גם מעבר לעונה הנוכחית אם זה היה תלוי בפלורנטינו. הכל בזכות הזכיה שלו בתארים בעונה שלפני כן.

לופטגי פוטר בצדק. אני מדבר על הסגנון שפלורנטינו מפטר. מאמנים. ברגע שהוא מפטר אז לא אכפת לו אם משה מישראל חושב שהוא עשה את זה בצורה גנטלמנית כן או לא, או מה יחשוב המאמן הבא בתור, הוא פשוט מפטר…

אנצלוטי פוטר אחר עונת הדסימה רק בגלל שהוא הפסיד את האליפות לברצלונה.

פלורונטינו שהוא רוצה לפטר מאמן לא אכפת לו איך סגנון ואיך זה נראה. הוא מפטר. והשנה אני חושב שהוא פשוט התרגל לאנצלוטי. גם הוא מבין שברצלונה לא באמת יריבה.

שנה שעברה ריאל תרמה לנו את האליפות. השנה זה לא יחזור.

ואם אפשר לחזור לברצלונה. בעיה שלי זה שבשנה שעברה הבטיחו לו את זה בלי קשר להשגים המקצועים שלו השנה. זה הבעיה. 0 אחוז צאבי 100 אחוז לאפורטה.

בעניין אחר.
ספורט אומר שכשבארסה ניסתה לשכנע משקיעים להלוות לה כסף עבור שיפוץ הקאמפ, הוצגו ההכנסות הצפויות הבאות, החל מעונת 25\26
image
סה"כ הכנסות של 346M יורו בשנה רק מהאיצטדיון.
ניסיתי להשוות לשנה קודמת. המוזיאון הביא כ 40M, הכרטיסים (מנוים ולא מנוים) בסביבות 100M.
לא יודע לגבי השאר. אבל יש פה צפי לעליה דרמטית בהכנסות.
מפתיע אותי הסכום הנמוך של Events, חשבתי שיהיו הופעות כל שבוע וזה מיליונים רבים.

בארסה תתחיל להחזיר את ה 1500M של ההלוואת החל מ 2026, 85M כל שנה. בינתיים משלמים רק ריבית, כ 3% נדמה לי, בלי לגעת בקרן.
צריך לזכור שעל המינוף של זכויות השידור בארסה כבר משלמת כ 40M בשנה.

לדעתי הבטיחו לו את זה לפני שחתם בכלל. תבוא עכשיו, תציל אותנו, אנחנו לא יכולים לשלם לך עכשיו, אבל בעוד שנה וחצי מבטיחים לך להעלות לשכר נורמלי.

דימה בכל הכבוד הוא אימן בקטאר זה לא פפ או קלופ. ליברפול ומנסטר סיטי לא ישבו על התחת שלו והתחננו שיגיע ואז הוא בא “להציל” אותנו. אם ברצלונה לא היתה מגיעה הוא היה עכשיו במקרה הטוב ביותר מבחינתו הוא היה מאמן של איזה “אוססונה” בספרד. אתם מתנהגים כאילו צאבי עשה לנו “100” צדקה.

תסתכל, אני הייתי בא ומציע לו. כמובן שבחצי השנה הראשונה הדרישות צריכות היו להיות המינימום של המינמום של המינמום. אז אז הייתי אומר לו בשנה האחרונה של החוזה שלו, אם ברצלונה תהיה “השגית” בסוף אותה עונה הוא יקבל הארכת חוזה מפנקת. אפילו מגיע איתו להסכמות. על מה זה נקרא “השגית” . יעמוד בזה, יקבל לא רק הארכת חוזה אלא גם תגמול יותר מהוגן על הסבלנות שלו. יכשל ולא יעמוד בדרישות של מועדון ששואף לחזור לצמרת של אירופה ואז מה לעשות , ברצלונה זה לא מועדון צדקה או תמחוי.

אתה רוצה להאריך לו את החוזה עכשיו (אם ברצלונה באמת הבטיחה לו את זה אז אני מסכים שצריך לקיים את ההבטחה) הבעיה שלי זה לא “קיום של הבטחה” שהובטחה לו, זה שבכלל הבטיחו לו חסינות מכישלון…

זה הבעיה. אני לא בא בטענות גם לצאבי פה, זה לאפורטה הפוליטקאי אשם בזה

הוא יכל להישאר בקטאר על תקן אלוהים ולהרוויח פי 10, ובלי לחץ.
היית עד עכשיו משתף את סרטוני הטקטיקה שלו ביוטיוב ובוכה למה לא הבאנו אותו ולפורטה הביתה.
הוא בהחלט עשה לנו טובה ענקית שבא בתנאים האלה של 2022.

אני לא חושב שחוזה ל 3 שנים זאת כזאת הגזמה. הרי שחקנים חותמים ל 4-5 שנים (סליחה צ’לסי) , עם שכר הרבה הרבה יותר גבוה מהמאמנים, ואף אחד לא מרים גבה. אני לא מבין מדוע מאמן זה צריך להיות שונה.
מעבר לאמירה שהבטחות צריך לקיים.

פה אני מסכים.

אתה עכשיו עושה לי עוול, תחזור לימים שלפני החתימה שלו ותגיד כמה באמת רציתי את צאבי בתור מאמן ראשי וללא ניסיון באותו זמן. אתה תהיה מופתע. תאמין לי שלא הייתי בוכה או מתלונן על זה. לדעתי הוא היה יכול להיות מאמן יותר טוב היום אם הוא לא היה קופץ לבריכה הכי עמוקה בתחום ומחפש לצבור ניסיון לפני.

ובטח זה לא מה שהיה גורם לי לרצות את צאבי בתור מאמן ברצלונה. אולי בתור פרשן בליגת האלופות בערוץ הספורט במקום האידיוט אלי גוטמן…

בגלל זה האחריות רק על לאפורטה. בן גוריון הגדול פעם אמר “אני לא מתיימר שהעם בכיסי, ואני לא יודע מה רוצה ומה לא רוצה העם. אני יודע רק, כך נדמה לי, מה רצוי לעם. ועל זה אני נלחם, נלחמתי כל חיי ואלחם כל חיי.”

זה בדיוק תפקיד של מנהיג או נשיא, לא לעשות מה שהאוהדים רוצים אלא מה שנחוץ למועדון.

אז לא אתה , אלא רבים אחרים.
את צ’אבי אפשר לפטר, והפיצוים לא אמורים להיות גדולים.
אני לא יודע בדיוק כמה. אצל קומאן זה היה 6 או 7 מיליון, וזה היה נחשב הרבה. זה בעצם הפרשי שכר שהוא הרוויח בבארסה לעומת השכר שהיה אמור לקבל אם היה נשאר בנבחרת הולנד.
אני מאמין שאצל צ’אבי זה הרבה פחות. לפורטה לא היה עושה את הטעות של ברתומיאו, לא במצב שבארסה הייתה בו ב 2022, ולא היה ברור אם צ’אבי ישרוד שנה או לא.