ההנהלה של בארסה: מה יהיה עם הפייר פליי?

אז קמפיין “האיומים וההכפשות” של לאפורטה הצליח :joy: :wink:

רק אם הידיעה הזו אמינה. וזה מוטל בספק עד שיהיה משהו רשמי, אם יהיה.

תראו אני לא מבין גדול בחשבונאות וכמו שאתם יודעים מגיע יותר מהעולם הכלכלי, אבל דווקא ככזה אני יכול להגיד שזה לא נשמע לי מאוד הגיוני כל העסק הזה.

ברמה העקרונית, אם רוצים להגיע לאיזה פייר פליי שאמור להוביל לקבוצות לא להוציא יותר מהיכולת שלהם, זה ממש ממש ממש לא משנה אם אני מוכר שחקן ב-60 מליון וקניתי אותו ב-100 מליון או קיבלתי אותו בהעברה חופשית. זה מתעלם לחלוטין מכל הקונספט של עלות שקועה וזה נשמע לי מאוד מוזר (ונוגד כל עיקרון כלכלי).

אם אתה יכול להגיד את זה בבקשה לטבאס, אנחנו רוצים להביא רכש כבר בקיץ הקרוב בלי הרבה כאב ראש.

תוכל להגיד לו גם שלא יחשיב לנו את המשכורות של מסי ואלבה שנמצאים בארה"ב, כל מיני דסט ולנגלה שמושאלים בכלל?

אני לא חושב שפראן טוב יותר מראפיניה בימין. שניהם לא טובים שם, אבל ראפניה כמכלול שחקן קצת יותר מועיל.

אמרתי כבר שאני לא בטוח לגבי באלדה, אבל אלא אם קונדה נשאר וקאנסלו משחק בשמאל אין הרבה אלטרנטיבות.

יכול להיות שלעלות למעלה זו הוראה של צ’אבי, אבל בכל מקרה היכולת ההגנתית של באלדה, ממה שראיתי, מאוד לא מרשימה, ובשונה מקאנסלו כשהוא עולה למעלה הוא מתעצל לרדת להגנה.

לגבי האיזון בכללי, אני כמובן מסכים, לכן אני קצת מהסס לגבי העזיבה של קונדה- כי אני לא סומך על באלדה הגנתית. אבל אנחנו צריכים כסף.

קנית נכס מסוים ב 1000 שח ונכס אחר קנית בשקל.
ממש לא משנה לך איזה מהם מכרת ב 500?
זה מאוד משנה.

קנית נכס בשווי מסויים, הערך שלו יורד לאורך שנות החוזה שלו, אם מכרת את הנכס הערך שלו יורד מהספרים לגמרי.
שחקן חופשי אין לו ערך חשבונאי בכלל.
בטח שזה משנה.

@RDT, לכן אני אומר אם אתה מחזיק מבאלדה כלי התקפי, אז קאנסלו במקום קונדה זה לא רלוונטי. מגן אחד חייב להיות מישהו אמין הגנתית, במיוחד אם השני בכלל לא נחשב כזה. לצערך, עושה רושם שזה בדיוק הכיוון שבארסה רוצה ללכת אליו.

בגלל זה אני רוצה את לבנדובסקי רואה ספסל ואחרים מקבלים צ’אנסים.
אבל צ’אבי לא נותן להם, אז מפחיד אותי למכור את לבנדובסקי ולהישאר עם שחקנים לא מוכחים.
אני לא אומר שהם גרועים, רק אומר שהיכולת שלהם לא ידועה לנו.
ואני אני מבקר את לבנדובסקי המון.

אני מסכים איתך אני פשוט גם מבין שחייבים למכור מישהו. אני חושש מציוות של קונדה ובאלדה כשזה היה זה לא עבד כל כך טוב כי שניהם עלו יחסית הרבה והיינו מאוד חשופים.

האם באלדה יהיה מגן הגנתי טוב אם הוא יקבל הנחיה מפורשת לא לעלות? הוא לא הראה לדעתי אינדיקציה לזה וגם בנוער הוא היה ידוע כמגן מאוד התקפי. מצד שני, הוא עוד צעיר, אולי מאמן טוב יכול לעזור עם זה.

אני עדיין מדבר על למכור את קונדה כי אנחנו פשוט חייבים למכור איזה 2 שחקנים ואין הרבה אופציות.

בהמשך לדיון שנערך כאן, כריסטנסן זה רווח טהור.

מסכים ב100% רק שטאבס כנראה עם קונספט אחר.

הדוגמא הכי טובה זה המשכורת של פליקס שמחושבת הרבה מעבר לשכר האמיתי בחוזה כי ככה האנליסטים של הליגה החליטו שהוא שווה.

אם חושבים שיש פה תרמית וכסף מתחת לשולחן, שיחקרו את זה אבל לא הגיוני לחשב לקבוצה שכר הרבה מעבר לחוזה ואז להגיד שהיא לא יכולה להוציא יותר מסכום X על משכורות בגלל השכר הקיים (שהוא כאמור פיקצייה חישובית של אנליסטים).

צודק, אבל עד שיתנו לפרים או ברנאל דקות ונראה מה הם שווים הוא הפתרון היחידי החצי סביר שלנו לעמדת הקשר הדפנסיבי, פתרון שעזר ממש לייצב את הקבוצה בכמה משחקים האחרונים.

בעמדת המגן אפשר איכשהו להסתדר (אראוחו 2 חוזר בקיץ, יש גם את פורט וקאנסלו)

לאפורטה מכנס מסיבת עיתונאים ב12:30

השמועות מדברות על שינויים בהנהלה.

רומרו טוען שזו עזיבה של מישהו בכיר.

עזיבה של דקו תעשה לי את היום

אולי בכלל זה לאפורטה שעוזב מסיבות בריאותיות…

הרומאו הלא נכון.

:see_no_evil:
אז ג’יובאני ואן ברונקהורסט הוא המחליף? חחח
זה סימן ממש רע ומדאיג שכל האנשים הרציניים עוזבים את ברצלונה.

מעניין הסיבה לכך. אני מאמין שבשעות/ימים הקרובים יידלפו הסיבות. אבל עוד יותר מעניין זה למה זה שווה מסיבת עיתונאים בהפתעה.

משהו מסריח בממלכת הלאפורטה, יותר מדי עזיבות בדרגים הבכירים.

זה בדיוק מה שמבדיל בין קדנציה ראשונה שלו לנוכחית. הכוורת של האנשים שסובבת את לאפורטה.

מדאיג מאוד. במיוחד שהעזיבות זה במחלקות שצריך הכי הרבה שקט וסדר.