ההנהלה של בארסה: מה יהיה עם הפייר פליי?

מהמאניה -

“קיבלנו את התפטורתו בשמחה”

אני מניח שזה טעות. די בטוח שלפורטה טרול כזה :joy:

קראתי עכשיו על זה ב MD, בארסהמניה תרגמו טוב.
רק פיספסו איזה משפט מוזר, בו רומיאו אומר שהוא עבד בחינם.
בכלל, מהתיאור של MD נשמע שהוא עצמו החליט לעזוב, הוא לא נדחף החוצה על ידי לפורטה. יש לו עוד פריקטים בחיים, מחוץ לבארסה, והוא רוצה להתרכז בהם.

הוא קיבל את ההתפטרות שלו בשימחה? זה אמור להיות עצוב

בהבנה שלי הכוונה היא שהוא קיבל את ההתפטרות ללא כעס או טינה.

כמו-כן, הוא יכול להיות שמח בשביל רומאו על הפרוייקטים החדשים שהוא מתעסק בהם ועל ההתפתחות שלו.

הרבה פעמים הייתי עצוב על חבר שעוזב מקום עבודה, ובו זמנית שמחתי בשבילו על ההזדמנויות החדשות. לכן אני חושב שלאפורטה רצה בעיקר להגיד שאין דם רע ושהוא מתרגש ושמח בשביל חבר קרוב.

תקן אותי אם אני טועה, אבל כל חברי ההנהלה לא מקבלים שכר.

דבר איתי כשהתמלוגים יכנסו לבנק.

אין לי מושג. באמת?

אני חושב שכן.
אם אני זוכר נכון ב’‘סודות ברצלונה’’ הם גם מציינים את זה שההנהלה תופסת את את השליטה בידיהם אבל התכנון הוא בסוף להעביר את הניהול לאנשים בשכר.

משהו השתנה מאז ההודעה של צ’אבי על עזיבה. זה רחוק מלהיות מושלם אבל אני לא מצליח לשים את האצבע… כריסטיאנסן כקש"א, קוברסי ואראוחו כבלמים… אולי פשוט ההגנה התייצבה? אבל למה זה קשור להודעה של צ’אבי?

אני טוען כבר הרבה זמן שאחת הבעיות הגדולות של צ’אבי, זה שהוא בא להציל את ברצלונה בכל מחיר מתהומות המקום התשיעי והמצב הכלכלי הקשה, ועשה הכל כדי להצליח, ואז פשוט…נתקע בגישה הזו.

יכול להיות שמאז הודעת העזיבה הוא פשוט השתחרר, ומרגיש יותר חופשי, מה שמקרין גם לשאר הקבוצה.

אתה יוצא לדייט, אחרי חצי שעה עלית עליה שהיא לא הכיוון בכלל ואתה יודע שזו השעה האחרונה שלך איתה, מכאן ואילך אתה תהיה הכי משוחרר בעולם, לא אכפת לך מה היר תחשוב עליך, איך היא תגיב, מה היא תרגיש, אתה פשוט תהיה חופשי ומאושר.

אז בארסה וצ’אבי

המשפט השני זה כמו להגיד “הפרארי והמסטיק עלו לי ביחד 1,000,010 שקל”.

ובכללי - איזה ניג’ס הוא.

עושה רושם שפונט הזה פופוליסט טהור.
“אני רוצה לעזור” אבל היה בוחר ב cvc על פני הלוואה הרבה יותר טובה, ודוחף את מסי בשביל האג’נדה.

תיקנתי.

המשפט השלישי הוא משפט דמגוגי שאין לו שום קשר
המשפטים של פונט מצוצים מהאצבע ומעידים על רמה של טוקבקיסט מוואן…הרי מזה עובדות.
המצב הכלכלי הרע של ברצלונה לא קשור לסופליג, האי יכולת לספוג את החוזה של מסי לא קשור לסופרליג.
הוא גם לא קשור ללאפורטה הוא קשור לעשור+ של ניהול כושל ולא נכון של חבורת מושחתים.

אם זה האלטרטיבה אנחנו בצרות יותר ממה שאני חושב

image

קראתי את זה גם בשני הזבלונים של ברצלונה, הוא אכן אמר את זה בפודקאסט.
הוא אמר שנייקי “עשו מאמץ” והוציעו חוזה משופר, אבל לא כפי שהשוק מציע.
קראתי דיווחים שגם אדידס הציעה לבארסה הצעה, בנוסף לפומה, ושראיון של ייצור עצמי נגנז.
אין לי מושג אם מה שלפורטה עושה נכון או לא נכון, אני מקווה שהוא יודע מה הוא עושה.
כמו שכתבתי במקום אחר, לא אכפת לי סמל של מי מופיע על החולצה, אכפת לי רק מהכסף שזה מביא למועדון.

לא יודע מה הבסיס החוקי של לאפורטה, אבל אין חשש שנפסיד יותר משנרוויח בהחלפה כזו אם נפסיד ונצטרך לשלם לנייקי עשרות מיליונים בפיצויים?

ממה שקראתי זה נשמע לי שהציטוט לא מדוייק ואיפה מטעה.
אנחנו בטוחים שנייקי לקחו את העניין לבית המשפט?
ממה שלאפורטה זה נשמע שהם פשוט מדברים.