ההנהלה של בארסה: מה יהיה עם הפייר פליי?

איזה מועדון שכונה…

תסתכלו על הצד החיובי, לפחות אנחנו יכולים להזדהות. אצלנו הכול שכונה, אז המועדון ממש מייצג אותנו.

גאווה

אולי פיפא יצביעו נגד הייצוג של ברצלונה באירופה יחד עם ישראל. זה יחסוך כמה מבוכות.

ג’זארדו פנוי… רק אומר…
אגב, צ’אבי לא טועה לחלוטין, המחסור בקשר אחורי דיי קריטי.

לגבי אגף שמאל זה נטו באשמתו שדחף להביא את פאקינג פראן טורס.

אתה באמת חושב שיש טעם שגז’ארדו יגיע במצב הנוכחי?

לפי השמועות, צ’אבי הוא זה שגם דוחף להביא את ניקו וויליאמס, כי סיבה.

בכל מקרה, צ’אבי אולי צודק, אבל עדיין ההתנהלות בנושא הזה פשוט שכונתית, ברמות הכי מטומטמות שיש. לא לניהול הזה פיללתי.

למרות ההצלחה בדרום אמריקה, הוא חסר ניסיון באירופה ובניהול מועדון ענק כמו בארסה בפרט, אז יש פה אלמנט של הימור. מצד שני הוא איש עם חזון ושיטה, אז אני כן חושב שיכול להיות שינוי חיובי.

הוא בגדר מאמן מבטיח.
האידיאל היה מאמן מנוסה מאוד שיעשה סדר בבלאגן, אבל אין כזה בשוק כרגע.

הקבוצה נראית לא טוב ולצ’אבי אין תשובות.

העניין הוא שאני לא חושב שתהיה סבלנות למישהו שדורש זמן הסתגלות אישי והטמעת השיטה כמו גז’ארדו. סיכוי גבוה שהוא יישחק ויישחט בתקשורת אחרי חודשים בודדים בתפקיד, ואז נחזור לאופציית מארקז, רק עם עוד מאמן שצריך לשלם לו פיצויים.

לפי הנימוק הזה אבל אין טעם להביא אף מאמן.

יש כל כך הרבה סיבות למה צאבי לא צריך להיות מאמן ברצלונה אבל יפטרו אותו על הסיבה הלא נכונה… והכי מגוחך שעכשיו גם נצטרך לשלם לו פיצוים…

איזה מועדון של ליצנים, פתאום השם ויקטור פונט לא נשמע מילה גסה,

לא. לפי הנימוק הזה צריך להביא מאמן עם שם, עמוד שדרה, ויכולת מוכחים להתמודד עם משרה במועדון בקנה מידה כזה.

פפ

אין לנו יכולת להביא בלם ב-100 מיליון בכל עונה.

כתבתי שעדיף, אבל אין כזה בנמצא.(פפ לא יחזור לאמן בברצלונה, כדי שנתרגל לעובדה הזו. הוא יחזור אולי לתפקיד מקצועי אחר בעתיד הרחוק)
לפני שהשם שלו עולה, אני אזכיר שוב שלפליק יש ניסיון אימון של שנה וחצי בבוגרים (ועוד קצת בליגה הרביעית)

לא טענתי שאני רוצה את פליק…

המצוי לא משהו, אבל זה לא אומר שצריך לשרוף פוטנציאל עתידי בתקופה המסריחה הזו.

יש לי הרגשה שפליק זה הפראן טורס של המאמנים שלך חחח

לפי התקדים הזה כדאי להקשיב לי (:

אז אתה מעדיף לסחוב עוד שנה עם צ’אבי?

בתמורה למאמן בכיר בקיץ של עוד שנה? כן.

כרגע גם אם פפ יבוא ויאמן יחד עם קלופ ביחד הוא גם יכשל…

שנים קשות מחכות לנו. לא נורא כל עוד יש את הפורום פה הכל יהיה בסדר :slight_smile:

אפשר לשים את מארקז לשנה. יותר גרוע מצאבי הוא לא היה.

לא אומר שמארקז גרוע יותר, אני כן אומר שאפשר להיות יותר גרוע מצ’אבי. זה אולי לא נראה ככה, אבל יש עוד לאן להידרדר. הרבה.