ההנהלה של בארסה: תם עידן צ'אבי

תאורטית ארטטה יסיים חוזה ולא מזמן אמר שהוא רוצה לחזור לספרד יום אחד. אבל הוא יהיה קצת אהבל לעזוב את ארסנל עבור ברצלונה.

חוץ ממנו, לא בטוח שיהיו אופציות למאמנים בכירים בשוק של הקיץ הבא.

ארטטה קיבל שנים לייצב את הקבוצה, בהן הוא כמעט נבעט כמה פעמים, לפני שהתחיל לעשות קולות של תחרות על האליפות. יתנו לו שנים בברצלונה?

עם הסגל הנוכחי הם לא ייקחו אלופות, אבל אם פפ יגיע עם קלופ כעוזר, אני נוטה לחשוב שתראה שיפור גדול גם בלי רכש.

יאאלה, אתה אחראי לשכנע אותם.

לא בטוח.
אז אני שואל שוב, בשביל מי אתה רוצה לחכות?
כרגע לא נראה לי שיש לך למי

לא יודע, המצב בתחת. אבל אני כן יודע שגז’ארדו, אם יגיע הקיץ, יגיע כדי להיכשל. ומהר.

התגובה שלך יכולה לגרום למישהו לחשוב שאני הייתי רציני פה…

אין סיכוי לבנות שום דבר בתנאים הקימים של ברצלונה , סוכן שחקנים שמתפקד בתור מנהל מקצועי וליצן שמתפקד בתור נשיא.

מישהו שם לב למשחק? איל האהוב שלך הבקיע

*איל

ואני יודע…תסתכל בדיון המשחק. זה שודר אצלי לפני שזה קרה במציאות.

אתם מגזימים לגמרי. ברור שאפשר לבנות משהו טוב.זה מתחיל במאמן. כמות הילדים הכשרונים שמשחקים אצלנו אמורה להוות מוקד קנאה לכל קבוצות אירופה.

זה אולי מתחיל במאמן, אבל רק החלפת מאמן לא תספיק.

רציני לגמריי.
אני אומר, תציע לפפ בהתחלה לעבוד בחינם, ותגיד לו שכל שנה נכפיל את השכר.

על כל ניצחון- מנה שווארמה בפיתה. לא בלאפה, אל תגזים בכל זאת צריך לשלם איכשהו על החיתולים למבוגרים וגרבר של לבנדובסקי.

ברור שלא אבל זו רק נקודת ההתחלה. יש לנו כל כך הרבה צעירים מוכשרים. זה אמור להספיק לנו לעשור קדימה. זה חתיכת שלד מטורף ובזבוז פושע לוותר על זה בשביל עוד שנה עם מאמן גרוע.

לא הייתי מתנגד לחכות אם היה אופציה קונקרטית למאמן טופ בקיץ הבא, בו כולנו מקווים גם המצב הכלכלי יהיה יותר טוב.

אני פשוט לא רואה את מי נוכל להביא. קלופ, גם אם לא פרש מאימון, לא יגיע בהינתן עניין הרכש המוגבל, כנ"ל ארטטה.

לדעתי פספסנו בגדול הקיץ עם נגלסמן.
ג’זארדו לעומת זאת הוא מאמן מבטיח שעדיין לא בסטאטוס של לתפוס עלינו תחת בקטע הזה.

וגם יודע ספרדית, שזה עניין שכל המפגרים בהנהלה מתאבססים עליו כל פעם.

אם מארקז עולה לליגה השניה ומחזיק מעמד שם עם כל הילדים ובלי רכש, הוא יהיה מועמד חזק לרשת את צ’אבי.

אולי בקיץ הבא שוב ינסו אקס. מוטה, ססק בעונות טובות ואם ימשיכו ככה גם הם יהיו מועמדים.
אולי לוצ’ו יפוטר.

מעדיף את צ’אבי על לוצ’ו

אני לא יודע את מי אני מעדיף, אבל לדעתי אלה יהיו האופציות בקיץ הבא. אלא אם כן יקרה משהו לא צפוי עם מאמן בכיר או עם לפורטה.
משום מה כל הזמן מחפשים בארסה דיאןאיי אצלינו. אפילו לוולוורדה הדביקו את זה. אם שיחקת פה שנתיים, ספגת את זה.

מאיפה כל הסיפור הזה צץ פתאום?
מה כבר צ’אבי אמר?
מה נסגר עם המועדון הזה.

נ.ב.
יש מצב שזה קשור לזה שגז’ארדו התפנה?

בבארסה שמעו כל הזמן שאמרו להם ללמוד מההנהלה של באיירן אז הם מנסים לחקות.

לדעתי יש משהו מאחורי הקלעים והסיפור הזה של כן אמר/לא אמר סתם תירוץ (חלש) שנתלים בו.

השאלה האם אנחנו בדרך לפארסה ופרסה בבארסה.

למה גז’ארדו התפנה? מה קרה שם?

עקביות בין עיתונאים זה חשוב.

מה שכן - קונסייסאו. פורטוגלי. דקו.
לא יודע, לא נראה לי שיש קשר.