ההנהלה של בארסה: מה יהיה עם הפייר פליי?

העיתונאי הראשון מאוד לא אמין. שייך ל AS, ורק מחפש קליקבייטס.
אני מתעלם מכל מה שהוא כותב.

אלוהים יעזור לי בא לי לקחת את כל הערסים הפורטוגלים-ברזילאים (דקו, קורי) שבוחשים במועדון ולזרוק אותם קיבינימט+ בעיטה בתחת.

לאפורטה טעה לא מעט, אבל היה לי עדיין אמון בו עד הקרקס הנוכחי. זה לא ייאומן.

חשבתי שלהשאיר את צ’אבי זה טעות, אבל קיבלת החלטה? תעמוד מאחוריה. להתחיל להדליף לתקשורת חרא כי צ’אבי אמר, בצדק, שצריך חיזוק ואין כסף זה הזוי.

ובשביל מה? להביא את מארקז או סידור עבודה לחברים של דקו? בואו פשוט נחזיר את קינג דאגלס כמאמן- זה ישמח את קורי.

כמה סיבות:

1. צריך להגיד את זה. כישלון מקצועי.
    הודח מכל הטורנירים שאל אתיחאד השתתפה בהם ובליגה הם מקום 5 שמשאיר אותה מחוץ לליגת האלופות האסיאתי, לא הצליח להביא את הערך מוסף.

2. אבל הכישלון לא היה רק מקצועי, מראש לטעמי לגז’ארדו לא היה סיכוי גדול להצלחה שם.
    אל אתיחאד אומנם אחת מהטופ 4 של סעודיה (אל הילאל, אל נאסר ואל אהלי) והקלאסיקו שלה עם אל הילאל הוא הגדול בסעודיה אבל ההשקעה הכלכלית שהם עשו לעומת הגדולות האחרות היה מאוד מינורי בהשוואה לאחרות ועדיין נשען ברובו על שחקנים סעודים, מה שאי אפשר להגיד למשל על אל הילאל שמפוצצת שחקני עבר מאירופה.

3. ריב עם בנזמה וחוסר גיבוי מההנהלה.
    הדבר האחרון שאפשר להגיד על בנזמה מאז שהגיע לסעודיה זה שהוא מקצועי.
    אין ספור ריבים ופרשיות, סכסוכים בחדר ההלבשה.
    לגז’ארדו זה נמאס והוא רצה להשעות את הכוכב הצרפתי אבל לא קיבל גיבוי מההנהלה.

כרגע לפי מה ששמעתי מילאן בוחנת את האופציה שלו להחליף את פיולי ואולי גם מארסיי

הגענו לשפל.
לא רואה איך אפשר להמשיך עם לאפורטה ככה.

אני רוצה להציע הסבר לסיטואציה שאנחנו נמצאים בה: לפני חצי שנה צ’אבי הודיע שהוא עוזב ולאפורטה הוציא אנחת רווחה עצומה. המאמן הכושל הוא אולי השחקן האהוב ביותר על ידי האוהדים, והנשיא שכבר חתום על העזיבה של מסי - לא רצה להיות חתום גם על פיטוריו של צ’אבי. בכל זאת, המועדון במצב לא טוב והפופולריות של לאפורטה בקנטים. הכל עבד לפי התכנית, כל המועדון המשיך הלאה ליום שאחרי…

ואז יום אחד צ’אבי בצעד של ליצן עם פניית פרסה מהאגדות, הכניס את המועדון לסחרור. מאז שהוא הודיע שהוא נשאר הקבוצה חזרה להסריח את הדשא, הרכש שהוא מבקש הוא יקר ולא הגיוני, לקבוצה אין שיטת משחק - והכי גרוע, כשכולם ידעו שהוא כבר היסטוריה הם הרשו לעצמם לספר כמה הם רוצים שצ’אבי ישאר (הנשיא והשחקנים) כדי להרוויח נקודות זכות אצל האוהדים.

אני נוטה להאמין שלאפורטה מתכנן את הפיטורים האלה מהרגע שצ’אבי הודיע שהוא ממשיך. הוא רק חיפש את הטיימינג המתאים כדי שאפשר יהיה לסובב את זה על צ’אבי. התירוץ הקודם היה שג’ירונה עקפה אותנו, אבל זה ירד מהפרק די מהר. צ’אבי עם התבטאות מביכה - עוד שנייה אתה סוגר 3 שנים, הבאת רכש כושל ברבע מיליארד דולר, יש לך דור שלא היה כמוהו באקדמיה כבר שנים, ועדיין אתה טוען שהקבוצה גרועה,? זו הזדמנות מצויינת להפיל עליו את התיק בצורה שתעבור חלק לבסיס הרחב של האוהדים.

פונט ליצן. אל תזכירו בכלל את השם שלו. הבן אדם הזה הוא הסיבה העיקרית שצ’אבי מאמן ברצלונה כיום עם קמפיין תקשורתי עצום שלו על זה שברצונה צריכה את צ’אבי. אם הוא היה במועדון אז גם היינו תחת חוזה עם cvc, מסי עדיין היה פה ולאמין לא היה עושה את הפריצה שלו - ולא היינו מתקדמים עם שיפוץ האיצדטיון.

קיצר, העיקר שצ’אבי לא יהיה המאמן שנה הבאה. שיהיה פליק, שיהיה ג’אזרדו, שיהיה מאמן, ולא ליצן.

הכל היה נכון אם לא שפניית הפרסה הגיעה מלאפורטה עצמו (או ההנהלה) ולא מצאבי שאמר מעל כל במה אפשרית שהוא לא ממשיך.

טל בחיאת, לאפורטה היה הזדמנות לתת לצאבי ללכת בכבוד הוא בחר כמו מטומטם לתת לו להישאר ועכשיו צאבי עוד יקח פיצוים (האמת בצדק )

אי אפשר להגן על החלטה הזו, לא משנה כמה פליק פלאק תעשה.

מבחינתי בתור הנציג השלישי במפלגת #xaviout בפורום, זה גם מעצבן כי עכשיו יהפכו את צאבי ל"קורבן" והוא לא קורבן ולא מסכן. הביא את זה על עצמו. שיעשה חשבון נפש.

דרך אגב (אם זה נכון אבל השמועות מתרבות ואין שום הכחשה מהמועדון שזה אומר משהו), צאבי יפוטר על זה שהוא אמר אמת, יש בערך 99 סיבות למה צאבי צריך ללכת הביתה ולאפורטה פיטר אותו על הסיבה היחדה שהוא לא צריך … איזה ליצנות.

תחזירו לנו את המועדון שלנו שאנחנו כל כך אוהבים ולכו הביתה! חבורה של מטומטמים

בימים האחרונים צצו הציטוטים של צ’אבי בנוגע להגעה של רוקה בינואר. אנשים כעסו שהוא לא אמר את האמת.
עכשיו מתגלה מה קורה כשאומרים את האמת(ועוד בלי איזו כוונה רעה אני מאמין).

הוא לא פוטר בגלל זה, במסיבת עיתונאים לפני אלמריה הוא אמר שהקבוצה במצב חלש וצריכה תיגבור אבל המצב הכלכלי של המועדון הכי רע בשנים האחרונות.

זה בדיוק אחת הבעיות שלי עם הפיטורים המסתמנים (שוב אם זה נכון), צאבי לא מסכן. אני לא מוכן לרחם עליו. לאפורטה הופך אותו בכח לקדוש מעונה.

ההתנהלות סביב רוקה היא שערוריה, 60 אחוז על לאפורטה 40 אחוז על צאבי. גם אם רוקה לא טוב מספיק. נתת לפראן מיליון דקות ואתה עדיין נותן לו אז לקבור שחקן בגלל 300 דקות. זה מגוחך

לא מרחם על צאבי. מבחינתי שצאבי ולאפורטה ילכו הביתה.

לא הבנת אותי, תקרא שוב.

הסיבה שהפיצוץ החל זה מה שהוא אמר במסיבת העיתונאים. הוא פשוט חשף את הבלוף שלאפורטה מרמה את הקהל בברצלונה. אולי אפילו בפליטת פה ולא משהו מכון.

יש רק 3?

נכון, בדר’'כ מאמן והנהלה מגבים אחד את השני, גם אם צריך ליפות את המציאות. צ’אבי בזמנו אמר שהוא מחכה לרוקה ובלה בלה בלה למרות שבפועל הוא רצה קשר.
ירדו עליו על זה בימים האחרונים.

הנה מה שקורה כשההנהלה חושבת שמה שהמאמן אומר כבר לא מייפה את המציאות, למרות שהוא לא אמר שום דבר לא בסדר.

תסתכל, מה שצאבי עשה אולי צודק אבל לא חכם. הוא עדיין עובד תחת לאפורטה.

וזה מה שהתכונתי, לא אישי נגדך, אני לא מרחם עליו. הוא הביא את זה על עצמו.

אין לי צד בעניין, אבל בפעם הראשונה שאני מקווה שמישהו יעשה אי אמון. אבל אני גם מפחד שמאנרכיה שתיצור, ברתומאו ורוסל יכולים עוד לחזור לשליטה במועדון. אם זה הם או מישהו מטעמם. אסור לשכוח מי האשם מספר אחת במצב שלנו.

רק לפני שלושה שבועות

דרך אגב רשימת המועמדים שצצה בתקשורת מפחידה אותי יותר מהכל.

אם מרקז ימונה זה הפחות גרוע מבחינתי. זה אומר הכל…

אני לא חושב שהיה פה צעד נגד לאפורטה או פליטת פה.
הוא אמר משהו סביר כמו כל הפעמים שהמועדון נשאל והיה צריך לענות על כך שהמועדון עובד להביא חיזוקים למרות המצב הכלכלי. בגלל זה אני לא מבין את היציאה מהכלים של ההנהלה.

נכון, אבל זה חשף את הבלוף של המועדון (נייקי תאושר ואנחנו נחזור ל1:1 והכל יהיה בסדר)

אני באמת לא מבין, מה רצית לאפורטה יגיד? אחרי שצ’אבי מודיע שהוא נשאר לפטר אותו? אתם לא רציניים…

מה זאת אומרת צ’אבי מודיע שהוא נשאר? הבן אדם התפטר. לא צריך לעבוד קשה כדי שלא ימשיך.

הוא שלח מכתב פיטורין? אמר שהוא יתפטר בעתיד וחזר בו כמו ליצן.

יש לך בסיס למה שאתה טוען?

לפי כל הדיווחים הוא התפטר, המועדון ביקש שימשיך.