ההנהלה של בארסה: מה יהיה עם הפייר פליי?

לא ידעתי שלהתפטר = להמשיך לעבוד במקום העבודה שלך ולהמשיך לקבל את החוזה עד סופו.

מה התפטרות בזה?

איזו התחכמות מצחיקה.

צ’אבי לא התפטר.
לא שאלו אותו כל שבוע אם הוא ישנה את דעתו.
לא היו דיווחים על קונסיסאו, פליק, מארקז.
לאפורטה לא התייחס לעזיבה שלו כל יומיים.

@Shusaku אני באמת לא מבין מה שאתה רוצה או שאתה חושב שכל הדיווחים שהיו שקריים.

מה שהיה עד עכשיו הוא:

צאבי הודיע על עזיבה (לפי ההדלפות לאפורטה ביקש שיודיע רק בסיום העונה והוא התעקש קודם).
הקבוצה השתפרה באופן מינורי ואז בכל ראיון עם צאבי שאלו אותו אם הוא ממשיך והוא אמר שלא.

מצד ההנהלה,
דקו ולאפורטה בכל ראיון שנשאלו על הסוגיה אמרו שהם מקווים שיצליחו לשכנע אותו להישאר.

הזמינו אותו לפגישה (מצידם!) שאחריה יצאו במסיבת עיתונאים משותפת לאפורטה אמר שהוא שמח להודיע שהם הצליחו להשאיר את צאבי.
צאבי אמר באותה מסיבה שהוא אוהד לפני הכל ויעשה מה שהכי טוב למועדון. הוא חשב שהכי טוב שהוא יעזוב וההנהלה שכנעה אותו שכרגע הכי טוב למועדון שהוא יישאר אז הוא הסכים להישאר.

אז עכשיו אתה רוצה להפיל את הפרסה על צאבי?
זה 100% פרסה של דקו ולאפורטה.

צאבי סתם יוצא מסכן שגם אכל את הדגים המסריחים (שבר את המילה שלו) וגם יגורש בסוף מהעיר.

אוסיף ואומר שאני עדיין לוקח את לאפורטה בכל יום על פני רוסיי וברתומאו (לא יודע על פונט כי הוא לא ניהל עדיין), אבל ההילה שהוא הגיע איתה שהתחילה להיסדק על ההתחלה עם עזיבות של פימי ובכירי הנהלה, המשיכה עם הפארסה שהיתה עם אלאמן, עכשיו היא כבר ממש מנופצת לרסיסים.

זה רף ממש נמוך אבל ממש נמוך.

שתי הצדדים רעים. לאפורטה יותר.

אני לא מבין מה המחלוקת פה, צאבי אמר שזה העונה האחרונה שלו וההנהלה שיכנעה אותו להישאר.

שתי הצדדים יצאו רע, פשוט לאפורטה יוצא יותר.

הנה הדברים של לאפורטה בהודעה על ההשארות של צאבי:

"לאפורטה: ״יש לי העונג לבשר לכם שצ’אבי ימשיך כמאמן בארסה. אנחנו יודעים שהוא רצה לעזוב, אבל עכשיו יש בידי את החדשות הטובות שדיברנו ושהוא הביע את רצון להמשיך לעמוד בראש הפרויקט הזה, עם הרבה שאיפות״.

״אנו בטוחים כי אלו החדשות הטובות ביותר עבור בארסה. יציבות היא אחד המרכיבים החשובים ביותר לפרויקטים מוצלחים. הימור על יציבות הוא מרכיב חיוני״.

״הקבוצה שיש לנו מתגבשת עם השחקנים הצעירים שלנו. הם צריכים נקודת ייחוס וצ’אבי הוא בדיוק זה. אני שמח כי התוצאה בסוף היא בדיוק מה שרצינו״.

״כל ההנהלה, פה אחד, תמכה בהשארות של צ׳אבי״.

״לצ’אבי יש את האמון המלא והמוחלט שלנו. זה של כל המועדון ואני מקווה גם של ברצלונה כולה. נשמור על יציבות בפרויקט שכבר מנצח ויהיה עוד יותר מנצח״.

״הפסדנו כמה משחקים חשובים, אבל התחרינו עד לשלבים האחרונים. אנחנו בטוחים שאנחנו הולכים לנצח שוב. תאמינו בפרויקט הזה״.

״זו גאווה שיש מאמן באיכות האנושית, בידע ובברצלוניסמו הבלתי ניתנת לערעור שיש לצ’אבי הרננדס״.

״טיטו וילאנובה תמיד בזיכרונותינו. טיטו, אנו זוכרים אותך על כל מה שעשית עבור המועדון, וגם כאדם״."

הנה הדברים של צאבי:
"צ׳אבי: ״כולם מכירים את הרגשות שלי כלפי המועדון הזה. קיבלתי הרבה ביטחון מהמועדון, מההנהלה וגם מהקבוצה שלי, מהשחקנים. הפרויקט הזה עדיין לא הסתיים. אנחנו צריכים להמשיך לעבוד קשה, לגבש את הפרויקט וזו הסיבה ששיניתי את ההחלטה שלי״.

״אתמול תוך כמה דקות, הבנו שזו ההחלטה הטובה ביותר. אני אסיר תודה שאני יכול להמשיך. עכשיו אנחנו להוטים להביא יציבות למועדון״.

״האוהדים נותנים לי הרבה אהבה. אני רואה את זה ברחובות שהם רוצים שאמשיך. אני רואה אותם עדיין נרגשים. בעונה הבאה נמשיך להילחם״."

הנה קישור לכל השרשור של ההשארות

נראה לי מאוד ברור על מי זה נכפה שצאבי ימשיך ומי רצה בזה (רמז: לא צאבי)

זהו שאני לא חושב שלאפורטה יותר.
אולי התנהלות שכונה אבל עם סכום 0.

מניח שעם יותר מרחב תמרון בפן הכלכלי הוא לפחות היה מעמיד קבוצה רצינית יותר.

התכונתי מי צודק צאבי או לאפורטה…

השלם של הקבוצה לא היה סך חלקיה, הוא היה פחות. לא בקשתי אליפות אבל לפחות להיות סך החלקים.

לטעמי זה בכלל לא עניין תקציבי, אנחנו משחקים חרא כי אנחנו משחקים חרא. כי אנחנו לא עושים סקאוטינג נכון, כי אנחנו מתעדפים סבים זקנים על פני צעירים בכושר, כי כל מה שעשו קבוצות כמו לברקוזן או דורטמונד - לשחק עם החומר הקיים ולהפוך את השלם לגדול מסך חלקיו - אצלנו עושים הפוך כשיטה. קווים לישראליות, חלטר כפי יכולתיך

פגישת ההנהלה הסתיימה.
בהמשך היום פגישה בין צ’אבי ללאפורטה.

עדכון - עכשיו מדווחים שאין פגישה מתוכננת.
מהצד של צ’אבי דוחפים כדי שתהיה אחת כזאת.

דיווח של פרננדו פולו: ״פיטורים של הצוות המקצועי והחלפתם בצוות אחר יעלו לפחות 20 מיליון יורו״.

נגמרו לי המילים.

דיי כבר לבדיחה הזאת. שישבו, ידברו, יבינו אם צ’אבי הוא האדם המתאים. שיעשו תיאום ציפיות. דורשים תואר או בנייה לעתיד? צ’אבי דורש שחקנים או לא? אם מתאים, מעולה. אם לא, שחררו את הבנאדם. לא מגיע לו היחס הזה, לא מהאוהדים ולא מההנהלה. עם כל הצער הביקורת, אף מאמן לא היה עושה פה הוקוס פוקוס. גם פפ וגם לוצ’ו קיבלו שחקני על. צ’אבי לא. אל תשכחו את זה. הוא הביא אליפות בעונה שאף אחד לא ציפה לה, והוא מסיים מקום שני בליגה עם ריאל מדריד שנראת טוב אחושרמוטה. מה לעשות, זה המצב.

מי שלא ראה את ברצלונה משחקת השנה יחשוב שזה הישג. מי שלא ראה את הכישלנות שלו יחשוב שזה הישג. מה לעשות, כולנו פה ראינו את ברצלונה. גירונה דפקה לך שתי רביעיות. ויריאל בעונה רעה דפקה לך מניטה בבית את ראיו ויקאנו במשך שלושה שנים הוא לא מצליח לנצח. אתה רוצה שאני ימשיך? אני יכול…

כולנו ראינו את ברצלונה השנה (ומה לעשות גם שנה שעברה הוא לא היה להיט וזכה בעיקר בגלל שריאל מדריד לא רצתה לקחת אליפות).

הוא לא קורבן ולא בטיח. הוא לא מספיק טוב בשביל ברצלונה. זה שהתנהלות של ההנהלה שערותית זה לא “מלבין” אותו.

אני יגיד דבר אחד נוסף זה שברצלונה בסופו של דבר תהיה במקום השני (אני יודע שאור לא יאהב את זה) זה לא לזכותה אלא לחובת הצמרת המביכה של הליגה הספרדית כולל הלוזרים של אתלטי ובילבאו . אין פה משהו מנחם או איזה נסיבות מקילות.

תבדקו איפה סביליה וולנסיה ואתלטי זה הקבוצות החזקות.

פאקינג 14 נקודות מהמקום הראשון…

ברלבו מדברים על 12 מיליון. 8 לצ’אבי ו 4 ליתר המאמנים.
זה אחרי החידוש בספטמבר. לפני כן הם הרוויחו חצי מזה . קרקס לפורטה.
ברלבו גם נזכרים שכאשר צ’אבי הודיע שלא ימשיך לעונה הבאה, הוא אמר שיוותר על מה שמגיע לו בחוזה . אבל אם יפוטר בניגוד לרצונו , הוא צפוי לדרוש את הסכום במלואו.

בלי קשר,
מי שלא שמע, טוכל שוב עשה אחורה פנה ולא ימשיך בבאיירן. אלגרי פוטר מיובנטוס. תיכף יצוצו שמועות שהם מועמדים גם.

לא נראה לי שהוא יפטר את צאבי. לדעתי זה סתם ניפוח. זה גם נדחה לסוף העונה.

כבר למעלה מ-24 שעות יש מחול שדים סביב המועדון ומעמדו של צ’אבי, זה לא מגיע משום מקום ואם כן, או היה שגוי, הנשיא היה יכול בקלות לסגור את הסיפור הזה.
לאפורטה רוצה את צ’אבי בחוץ אבל לא רוצה(ולא יכול תדמיתית) לשלם לו פיצויים אחרי כל הסאגה שהייתה.
עושה רושם שמנסים לזרוק את צ’אבי לכלבים ולרמוז לו שרוצים לחזור אחורה מהכוונה להשאירו(ובכך גם לשלם לו).

מסכים אבל נראה לי שהעניין הכספי יבלום.

זה גם יכול להיות בלון ניסוי לראות איך האוהדים ירגישו.

חשוב להדגיש שלא אמרתי שזה שגוי, פשוט לא נראה לי שלאפורטה ילך עד הסןף עם זה.

פעם שמעתי על מישהו שהתפטר, אבל המשיך לעבוד ואיים שאם יפטרו אותו לפני סוף החוזה הוא ידרוש פיצויים :clown_face:

לאפורטה שותק.
השער הראשי של ‘ספורט’ - תמונה שלו עם צ’אבי. ‘‘זה נגמר’’.
מחר מסע’'ת לקראת המשחק מול אלמריה.

“זה נגמר” -

“שבור” -

אם צ’אבי ימשיך זה יזכיר לי את המצב בו היה קומאן.
אין אמון של הנשיא, המאמן לא יודע אם יפוטר מחר או לא, לא מקבל סגל שהוא רוצה, התקשורת צולבת והוא כביכול האשם העיקרי בכשלונות.

כרגע מבחינתי מי שיותר דפוק בסיפור הזה הוא לפורטה.