ההנהלה של בארסה: מה יהיה עם הפייר פליי?

ומה השחקנים חושבים לעצמם במצב כזה? ואיזה שחקן רכש עם ראש על הכתפיים ששומע חדשות ומבין קצת מה המצב פה, ירצה להגיע לכאן? איזה ספונסרים ירצו לחתום איתנו?

לאפורטה יצא בסיפור הזה ילד בן 5. זה לא ייאומן ההתנהלות שלו. איבד כל שיקול דעת.

מן ערבוב בין זה לבין ההתנהלות עם ואלוורדה לקראת הסוף. איזו שכונה.

אם כבר ממציאים דברים, לפחות שיהיו עם היגיון. לבנדובסקי מקופח על ידי צ’אבי? לבנדובסקי?

מה לא ראית איך הוא עצבני על החילוף ההזוי מול אלמריה שמנע ממנו לכבוש שלושער ב20 דקות ולהיות הפיצ’יצ’י של הליגה? אם זה לא קיפוח אז מה כן? בושה שצ’אבי מעז בכלל לגעת בחלוץ הרענן בן ה35 שלנו.

אחרי החילוף הראשון(אחרי משהו כמו חודשיים בלי חילוף) כבר כתבו שמסמנים לו את הדרך החוצה.

כאלה בלבולי מוח.

מה שהכי מפגר פה זה שבהשתוללות שלו ושל דקו וההדלפות לתקשורת, שניהם עשו פי אלף נזק למוניטין של המועדון ממה שהם טענו שצ’אבי עשה בזה שהוא אמר שהמועדון זקוק לרכש.

איזה שחקנים, ספונסרים ומאמנים ירצו לבוא עכשיו?
צריך להיות קצת דביל כדי להכניס את הראש למיטה כזאת חולה.

עושה רושם שדקו לא קשור, והוא גם חוטף עכשיו מההנהלה והתקשורת.

הזוי שעד ההדלפות על הכעס של לאפורטה אף אחד לא זכר בכלל מה צ’אבי אמר, שום כלי תקשורת לא הרים גבה, הדברים היו רגילים לגמרי ובכלל לא בטון תוקפני או מאשים. לגמרי סערה שהתעוררה משום דבר ולא בתגובה לאיזושהי זעקת אוהדים/תקשורת.

הנה המסע"ת המלאה לפני אלמריה באנגלית, אני באמת לא מוצא כאן שום אמירה מוזרה או מעוררת מחלוקת. אם כבר, זו המסע"ת הכי ריאלית, לא מתלהמת ומשקפת מציאות שהיתה לצ’אבי מזה הרבה זמן. לאפורטה ניסה בכוח למצוא מה מעצבן ועדיין אני לא מבין מה הוא הצליח למצוא.

האמת שמפה סוף סוף הבנתי על מה בדיוק לאפורטה כעס(צ’אבי בפסקה על התחרות עם מדריד ואירופה מציג גישה לכאורה ‘‘תבוסתנית’’).
מפה ועד לעשות דרמה ולפטר את המאמן זה בדיחה.

ובכל זאת, הפסקה על מדריד ושאר אירופה נאמרת בשיא העדינות. צ’אבי הציג את המצב איך שהוא וגם התעקש שימשיכו לנסות להתחרות בכל הכוח על אף הקשיים. מה תבוסתני באמירה “נמשיך לנסות גם כשקשה”? אלא אם כן לאפורטה מעדיף מאמן שמשקר במצח נחושה לאוהדים ומצהיר שאנחנו גם במירוץ אחרי אמבפה והלאנד וגם מועמדים בכירים לזכייה בליגת האלופות שנה הבאה.

Believed to now be falling behind to the likes of Real Madrid and other European giants, Xavi contested against this and made it clear that the team will look to compete again in the coming years but their situation must be understood as well:

We will try to compete against this in the coming years, but Barcelona fans must understand that the situation is very difficult, very complicated. Not just to compete with Madrid, but also in Europe

אני באמת חושב שזו לא המסע"ת עצמה אלא הרבה דברים מאחורי הקלעים שקרו (כנראה דיוני סגל ורכש לעונה הבאה) ואנחנו לא חשופים אליהם.

הוא פשוט חשף את הבלוף של ההנהלה לגבי שנה הבאה…

ההנהלה באמצעות השופרות שלה טוענים שנייקי תחתום ונחזור ואז לאחד לאחד ברכש וצאבי חשף את הבלוף שלהם. ההרגשה שלי שזה היה רק פליטת פה שלו. צ’אבי תמיד התחנף ללאפורטה.

אני לא בעד ההנהלה ולא בעד צ’אבי, אם צ’אבי מרגיש שאין לו כלים להעמיד קבוצה תחרותית ולהתחרות על תארים שיקח אחריות ויתפטר. הוא לא טוקביסט

מצד שני, מסכים לגבי כל הביקורת על ההנהלה פה, זה פשוט קריסה מוחלטת ואובדן שליטה

אם זה היה תלוי רק בי, לאפורטה וצאבי היום בלישכת העבודה מחפשים עבודה…

הפסקה מסתיימת בכך שינסו להתחרות, אבל… המצב קשה, מסובך, והאוהדים צריכים להבין שיהיה קשה להתחרות לא רק במדריד, אלא גם באירופה.

לכאורה צ’אבי מציג מצב שלאפורטה לא מעוניין להציג כלפי חוץ. אני לא חושב שמדובר בעניין של לשקר או לרמות שהולכים להתחרות על כל התארים, אלא על חיוביות וכל הרעיון של מחשבה יוצרת מציאות.
לשדר מסר חיובי ולהאמין זה ה-א’-ב’.

לא שאני בא להצדיק את הדרמה או את המחשבה שמה שצ’אבי אמר כזה גרוע. גם אם לאפורטה לא אהב את זה היה צריך להחליק את זה.
במקרה הכי גרוע מדובר באמירה אגבית.

אני מניח שזה לא הדבר הכי חכם מצד מישהו שמייצג את המועדון להגיד שהמצב קשה ומסובך בזמן שבאותו רגע ברצלונה מנהלת משא ומתן עם נייק ומנסה להגדיל את הרווחים שלה, אני מניח שנייק שומעים את זה ולא מרגישים לחץ להגדיל את הההצעה שלהם לברצלונה.

מצד שני, כמו שנאמר פה, התוהו ובוהו והתרקסות הניהולית שלנו מזיקה אפילו יותר למשא ומתן והכנסה של ספונסרים…

בקדנציה הראשונה, היה ללאפורטה צוות מקצועי הרבה יותר טוב שאיזן אותו. אבל תסלחו לי על הרומנטיקה יתר שלי, היה לו גם את קרויף שייעץ לו. הוא חסר יותר מתמיד.

ובינתיים דורטמונד הדיחה בקלות את פריז והגיעה לגמר ליגת האלופות. אבל רק אצלנו מודחים ומושפלים עם מיליון רביעיות והמאמן בא לספר לנו שזה הולך להמשיך ככה גם בעונה הבאה.

כפי שאמרתי, אני לא חושב שהמילים של צ’אבי הן הגורם, אבל צ’אבי פשוט לא יכול להישאר מאמן ברצלונה.

לדעתי ספונסרים לא נפסיד, אולי אפילו להיפך. מעניין אותם כמה אנשים רואים את הקבוצה בטלויזיה. הריב בין הנשיא למאמן אמור אפילו לעורר יותר עניין.

שחקנים אני לא יודע, תלוי. מי שבא בשביל השכר והחשיפה ושיוכל לספר לנכדים שהוא שיחק בבארסה, זהות המאמן לא עקרונית.
אולי זה חשוב לשחקנים שרצו לבוא בשביל צ’אבי, אבל אני לא יודע כמה כאלה כבר יש. היו שמועות שיש הסכם בין צ’אבי לקימיש, אבל אין הסכם עם באיירן.

גם המאמנים יבואו. מקסימום יפוטרו ויקבלו פיצועים. מה רע בלשבת בבית , לקבל שכר מלא ולחפש בינתיים עבודה אמיתית?

במסיבת העיתונאים היום לפני ראיו, צ’אבי משנה את הטון ואומר שיש לו אמון מלא בשחקנים שיש בסגל, שהוא ממשיך כרגיל, שיש לו אמון מהמשיא ומדקו, ושהוא מתרכז בהבטחת המקום השני.

MD אומר שאם צ’אבי יפוטר ויביאו מאמן חדש , השכר שלו לא ישפיע על הפייר פליי של השנה הבאה אלא של השנה שאחריה.
כלומר השכר שלו יכנס לספרים של 24/25 וישפיע על הפייר פליי של 25/26.

אל תהיה טרול דמגוג. הפיסקה הזאת מאוד מטומטמת, אני לא יודע מאיפה בכלל להתחיל.

ליגת האלופות זה לא מדד. דורטמונד זאת הבלחה, אין קשר בין מחט לתחת. היא לא הדיחה בקלות, ולנוקאאוט חוקים משלו. ואולי, רק אולי, דורטמונד באמת קבוצה יותר טובה מברסה.

מוזר ביותר.
בעצם זה אומר שאפשר להחתים את מי שרוצים אם יש איך לשלם.

אגב, ברייטון מודיעה רשמית על פרידה הדדית בינם ובין דה זרבי לאחר המשחק מחר מול יונייטד.

דה זרבי, גז’ארדו, מוטה… אולי יש קשר?

מוטה כבר סגור ביובנטוס, ועל פי הדיווחים האחרונים דה זרבי ככל הנראה יעבור לבאיירן.