ההנהלה של בארסה: מה יהיה עם הפייר פליי?

כנראה למאמנים יש חוקים אחרים מהשחקנים.

בצדק גמור. כשמהמאמן לא מחוייב ב100 אחוז למועדון, אפשר להגיד על העונה שלה ז"ל.

מאמנים תמיד יבואו, שאלה איזה מאמנים, מאמן בינוני מפורטוגל יגיע, אבל מאמן בסדג של קלופ או או משהו דומה לא יכנס למיטה חולה.

אני חוזר על הערכה שלי כל עוד נסיים מקום 2 צאבי היה פה גם שנה הבאה. אם לאפורטה היה רוצה לפטר את צאבי הוא כבר היה מפטר.

בכלל לא הבטחנו מקום שני?

הכל היפותטי כרגע, כולל הפיטורים של צ’אבי.

כל כלי התקשורת הולכים כרגע עם הכיוון שדה זרבי לא הולך לבאיירן. גם מוטה לא חתם על חוזה.
עוד כמה ימים נהיה יותר חכמים.

תסתכל בטבלה -

אחרי קריאות העידוד לצאבי. (לא רואה את משחק בגלל העבודה הבנתי מטויטר) תנו לי לשער שצאבי יהיה מאמן ברצלונה גם שנה הבאה…

דיווח של רומרו -

קחו את הזמן. הכל טוב.

אני בעד שיעשו משלוש יוצא אני או יטילו קוביה. גם ככה לא ברור על סמך מה הם מקבלים החלטות.

דקו בתגובה: רפא מארקז הוא זה שצריך לזרוק את הקוביה

לאפורטה: דווקא דה זרבי הוא זה שצריך

רפא יוסטה: אני בעד שצ’אבי יזרוק

צ’אבי: המצב שלנו קשה, לא בטוח שנצליח לקנות קוביה

מסתמן ש"משלוש יוצא אני" זו בדיוק שיטת קבלת ההחלטות במועדון. יותר נכון “משלוש יוצא אני, אם אני מקורב”.

באמת שאני לא יודע מי יותר גרוע הסגן של לאפורטה שרוצה את צאבי או דקו שמפנטז על רפא מארקז (נו לפחות הוא ירד מהשמות הפורטגלים.)

זה כל כך עלוב.

לא עדיף אבן נייר או מספריים?
זאת שיטה הרבה יותר מוכחת בבארסה.

חתיכת אנדרסטייטמנט…

אני כבר שנה וחצי מטיף שצריך להיפרד מצ’אבי. הוא מודיע אחרי שכלו כל הקיצים שהוא עוזב ואז חוזר בו. לאפורטה עלוב הנפש, מתנהל בצורה דוחה ומשחית את בארסה המושחתת מהיסוד עם דקו האפס. אם אני רוצה שצ’אבי יילך אז אני במחנה לאפורטה? פויה. יש לי בחילה.

אני לא רואה אף מועמד יותר טוב לנשיא, ואף אחד מהשמות של מאמנים שקראתי לא משכנע אותי.
חלקם אני לא מכיר, חלקם יש רזומה לא מרשים, חלקם עם עבר בעייתי.

אני לא מרוצה לא מצ’אבי ולא מלפורטה, אבל יכל להיות הרבה יותר גרוע. זה לא רק בהשוואה לברטומיאו, אפשר לראות מה הולך בצ’לסי, יונייטד, פאריז ואפילו באיירן עכשיו.

אני רוצה שלפורטה יחליף את דקו, שבאמת נראה כמו עסקן ולא מנהל. שיתנו לצ’אבי בדרך קסם כלשהי את הפיבוט שהוא כל כך רוצה.
לא נראה לי שפיטורים עכשיו יעשו טוב למועדון.

אולי ההודעה הכי מדויקת בתקופה הזו פה בפורום.

עם כל הביקורת, זה הרע במיעוטו נכון לשנה הקרובה.

אסור שצ’אבי ימשיך לאמן כי הוא מאמן גרוע. זה שלאפורטה ודקו מטומטמים לא קשור.

מישהו הכיר את לאפורטה ושות’ כשהם נבחרו בפעם הראשונה?
אני בטוח שיהיו מועמדים לא רעים בבחירות הבאות.
יותר טובים מלאפורטה? לא יודע, אבל המצב כרגע לא ברור איתו.
ואם זה הכי טוב שאנחנו יכולים להשיג, אז אולי באמת הגיע הזמן להכניס שותפים עסקיים לבעלות.
בארסה לא יכולה להמשך לעשות טעויות ולהישאר מאחור בכל הקשור לניהול.

אני לא הכרתי את לפורטה כשהוא נבחר בפעם הראשונה.
אני גם לא הכרתי לא את גספארט, לא את רוסיי ולא את ברטומיאו לפני.
שמעתי מה אמרו פונט ופריישה בבחירות.
נראה שלפורטה לא מעיד על הכלל, ובין השמות האלה הוא הפחות גרוע.

פריישה זה המשך ישיר לברתומאו.
פונט לפני הבחירות היה נשמע יותר ממוקד ורציני מלאפורטה, האחרון ניצח בגלל ניסיון העבר. אם לא נראה קפיצה משמעותית בשנתיים הקרובות אני לא הייתי פוסל את פונט או מישהו אחר עם כיוון רציני יותר(כלכלן בשם מארק סיריה אמר שהוא שוקל לרוץ בפעם הבאה והוא עושה רושם של איש רציני).