ההנהלה של בארסה: מה יהיה עם הפייר פליי?

מסכן @Shusaku בטח שר עכשיו “אל תשחק לי עם הלב” …

:wink:

שווה לזכור שעיתונאי ספורט הם דיי זבל בכל הנוגע ליושרה מקצועית. נראה שהם לא מחוייבים אף פעם בנושאים של יושרה עיתונאית כי אין ההשלכות לחרטוטים שלהם.

ממליץ לכולם להתמקד בראיונות, או יותר טוב לחכות לסוף הקיץ כדי להגיע למסקנות אמיתיות.

אל תכעס אלי, תיקנתי

מסכים, רק שבאירועים מסויימים לא נצטרך לחכות עד סוף הקיץ.

:clown_face: :clown_face: :clown_face: :clown_face:

אם פונט היה נשיא ברצלונה, המועדון היה פושט רגל, מתפרק והיו צריכים להקים אותו מחדש עוד כמה שנים בליגות הנמוכות.

לא

אם היית קורא פה בזמנו, היית רואה שרובנו צפינו את הכישלון מראש. דווקא ליאור היה בעד צ’אבי… @Ganjo מה אתה חושב על צ’אבי עכשיו? :joy: :joy:

תכלס, למה שלא ניתן לה לאמן? כמה גרוע יותר יכול להיות?

לא מבין למה לא סגרו אותו כבר לפני חצי שנה. מועדון מטומטם.

לא דיברתי על פורום טוטאל פוטבול, יש עוד עולם בחוץ.

והאנשים האלה הצביעו לברתומיאו ב-2015. או במילים אחרות: :clown_face: :clown_face: :clown_face: :clown_face: :clown_face: :clown_face: :clown_face:

אני הייתי תומך נלהב של ההגעה של צ’אבי ואני עד כדי כך אידיוט שאם תגיד לי שבוסקטס או אינייסטה באים לאמן אני קופץ מאושר ותומך נלהב.

אני גם הייתי מהראשונים (בזמן שכולם פה פיארו והיללו את צ’אבי המאמן) שהבין שמדובר בבלוף ונשבר לי הלב.

לא חושב שכולם פה פיארו את צאבי… אבל ליאור מדייק . שקרדיט מגיע אז מגיע. אני רציתי שצאבי יצליח אבל זה היה ברור לי שזה מינוי שמיועד לכישלון.

אי אפשר לבוא מקטאר ישר לקבוצה כמו ברצלונה ולצפות להפוך להיות פפ הדור הבא.

אני ניסתי לזכור מאמנים + שניסו לעשות את המקפצה שצאבי ניסה לעשות והצליחו ולא הצלחתי לזכור אחד. מישהו יכול לתת לי דוגמה?

תעשה לי טובה, אין לי לב לראות את אינסטה נכשל בצורה שצאבי פה.

אמרתי כבר, אני מקווה שיפסיקו אם השטיק של שחקני עבר של המועדון בתור מאמנים . העבר שלהם מהווה אפוד מגן שאי אפשר לגעת בהם.

פפפפפפפפפפפ

איך זה משנה את הפואנטה?
שורה תחתונה זה היה מינוי פופולרי.

לא אכפת לי מה היה פופולרי - אכפת לי שכל בן אדם שלא הרשה לעצמו להתעוור מההילה של צ’אבי ראה את הכישלון מגיע.

אז אתה מנהל דיון עם עצמך, לא ברור למה אתה מקשר אותי.

בין העזיבה של פפ השחקן למינוי שלו למאמן הקבוצה הבוגרת, הוא עבד ועבר כל כך הרבה. הוא הכיר מאמנים שונים, מדינות שונות, חברים שונים, פילוסופיות. הוא למד.

צ’אבי פשוט המתין במדינה בלי תרבות כדורגל שבמקסימום יש בה אקדמיית כדורגל שספרדים נוספים עובדים בה (כמו פליקס סאנצ’ס) ופשוט ידע שהשם שלו יביא לו את התפקיד.

זו התחושה. אני עדיין רוצה להאמין שיש רעיונות שהוא לא הצליח לממש, אבל הבעיה שלו היא שיש הרבה אספקטים של מאמן שהוא לא למד, כמו גישה לשופטים, כמו ניהול עומסים, ניהול כושר ורפואה, פסיכולוגיה. אלה דברים חשובים שכנראה צ’אבי לא הביא עם הניסיון שלו כשחקן ולא למד בקטר.

לא יודע מה פונט יודע שאנחנו לא, אולי הוא תכנן להוריד מצ’אבי סמכויות ולתת לו להתרכז בכדורגל כי הוא האמין שהוא יכול ליישם תכניות. לא יודע.

מה שאור כתב, פפ לא הגיע סתם לברצלונה. אפילו לברצלונה ב הוא לא הגיע סתם. טס לדרום אמריקה לשיחות עם ביילסה עבר באיטליה עם סאקי.

צאבי חשב שלהיות בקטאר זה מספיק. שנים השמין מהכסף שהקטארים שפכו עליו בגלל שהוא יחצן להם את המונדיאל…

עכשיו תחשוב על פפ לואיס אנריקה זינדין זידאן ואפילו צאבי אלונסו ואני יכול להמשיך, מה משותף להם? חוץ מההצלחה שלהם,… אף אחד מהם, למרות שכולם אגדות ושמות גדולים, לא היו יהירים מספיק, לחשוב שלאמן בליגה למקומות עבודה זה יספיק להם בשביל להגיע לקבוצות כמו ברצלונה או ריאל מדריד וגם להצליח שם. כל השמות שהזכרתי ויש עוד, התחילו בקטן צברו ניסיון והגיעו לריאל או ברצלונה (אלונסו רק עניין של זמן שיגיע לריאל)

אפשר להגיד על לואיס אנריקה הרבה דברים, לפני שהוא הגיע לברצלונה התחיל בב עבר לרומא משם לסלטה. וזה דוגמה

זה מראה על מוסר עבודה וצניעות.

זה היה בסוף הקיץ
האוויר היה חמים
צ’אבי נשאר בבארסה
האנזי פליק היה תמים

טוב , באיירן כנראה החליטה לתת מאבק על ההתנהלות הכי הזויה שיש…

הפינג פונג בתקשורת נמשך.
לא רק שדקו ופליק נפגשו, הוא כנראה ימונה.

REAKING: Pending further confirmation, @fansjavimigul from

@diarioas

reports that Barcelona have reached an AGREEMENT in PRINCIPLE with Hansi Flick. He will sign for 2 years.

נראה לי שדימה אמר לי פעם שהוא לא אמין. אז קחו את זה בערבון מוגבל.

https://x.com/BarcaTimes/status/1793544373734428736

בקיצור, נשמע שיש מצב ש-0.0001 שניות אחרי המשחק מול סביליה, ייצאו הודעות הפיטורים והמינויים.