ההנהלה של בארסה: מה יהיה עם הפייר פליי?

אני אוהב את הרעיון של פליק, אבל באמת שלא מעניין אותי. אני מובך מהמועדון הזה, אני מתבייש מהנשיא שלי, ולא מעניין אותי כבר מה מתכננים לעשות בקבוצה הזאת.

אני אהיה מובך גם עבור כל מי שישמח מכל הלב שצ’אבי פוטר, גם אם זה מהלך נכון.

מהלך מתבקש שמבוצע בצורה הכי מכוערת שיש.

ברתומאו היה גאה. בדיוק מה שהרגשתי שפיטרו את ואלורדה.

וזו הבעיה של אוהד הכדורגל הממוצע, אוכל את העובדה שמאמן הוא הפנים של המועדון והאשם הראשון.

התכונת אלי אני מניח, זה לא.

אבל גם בסביבה מושלמת צאבי לא מספיק טוב. אני באמת לא מבין מה צריך להסביר את זה גם היום.

אני מבדיל בין הצורה שזה נעשה לבין המעשה עצמו. לאפורטה ראוי לכל ביקורת על הצורה שזה נעשה. היה אבל צריך לתת לצאבי ללכת בכבוד ולא להתחנן שישאר ואז לפטר אותו בצורה כזאת.

אפשר לחזור על זה מילארד פעמים. צאבי לא לבדו צריך לשאת באחריות לכישלון שלו, אבל הוא לא צריך גם להתחמק מאחריות.

אין לי ספק שבהתנהלות הזו גם פליק יכשל. אבל מאמן זה לא תעודת חסינות. וכמו שכתבתי, יותר מידי זמן בברצלונה, גם שחקנים וגם מאמנים, לא משלמים מחיר על כישלון. זה חייב להיפסק.

בכלל, צאבי ידע מי זו ברצלונה והלחץ שבה, הוא בכונה מכון הגיע למרות שידע שהוא חסר ניסיון זה עוד יותר מגדיל את האחריות שלו .

היה צריך להתחיל כמו פפ לואיס אנריקה זידאן ואחרים. לא נעים ומביש איך שזה הסתיים . אבל זה היה צריך להסתיים אחרי הקלאיסקו באופן סופי.

לאפורטה צריך להיות הבא בתור שישלם את המחיר. אבל צאבי לא מאמן מספיק טוב לא רק לברצלונה אלא גם לכל קבוצה צמרת אחרת באירופה. מצטער. זה כל אוהד אוביקטיבי מבין את זה.

אם צאבי לא היה אגדה במועדון, לא הייתי צריך בכלל לטרוח להסביר את המובן מאליו.

בכנות, לא משנה כבר מה יקרה, יישאר או יפוטר, הסיטואציה מביכה ברמות.

The truth is that there has been no project or anything for a long time, they juggle and cover holes as things go by.

רק אי אמון בלאפורטה יחזיר לי את האמון במועדון, וזה לא יקרה בזמן הקרוב לצערי.

באופן כללי אני אומר את זה אחרי שאני כל השבוע רואה ביקורות חריפות על צ’אבי כאילו הוא הבעיה העיקרית. אבל כדי שמאמן יצליח הוא צריך מעטפת. יכול להיות שצ’אבי לא מתאים, אבל זה מרגיש לי שהכי קל ופופולרי לדבר על המאמן. כי האוהד הממוצע לא מכיר עבודה מאחורי הקלעים בכדורגל.

תראה לי מקרה שנשיא ילך לפני מאמן. בד"כ המאמן ראשון ואז שחקנים ואז אם אין ברירה הנשיא.

אני לא חולק על זה שהמערכת בברצלונה חולה. גם פליק כנראה יכשל תחת דקו ולאפורטה. אבל אם צאבי לא היה אגדה ושחקן אהוב לא הייתי צריך להסביר למה הוא צריך ללכת הביתה… כולנו פה היינו מסכימים, להחזיר את החמישיות והרביעיות שחטפנו תחתיו או שזה רק אשמת דקו ולאפורטה??

אני לפני כמה שבועות, כתבתי פה ואתה יכול למצוא את זה, שאני מוכן לתת לצאבי עוד שנה, אם שנה שאחרי יגיע מאמן על, אבל אחרי שראיתי את מופע הבושה המחפיר שלו במשחק מול פסז (אני מזכיר שהרחיקו אותו שהמשחק עדיין היה חי ואפשר היה לחזור) נגמרה לי כל הסבלנות אליו רק בגלל זה היה צריך להודיע לו שהוא סיים את דרכו.

אני לא מגן על הצורה שזה נעשה. אין לי יכולת להגן על זה. זה מחפיר. אבל צאבי דקו ולאפורטה לא צריכים להיות במערכת (דקו בכלל לא היה צריך להיות במערכת ). אם זה תלוי רק בי, הם לא מחר, אלא היום, כולם בלישכת העבודה.

המעשה עצמו נכון, הצורה שזה נעשה זה מכוער ומביש . אתה צריך להבדיל בין שתי הדברים. א לא סותר את ב.

פונט כבר שלח מכתב רשמי שקורא לו להתפטר (אם הוא לא מסוגל למלא את תפקידו בהצלחה).

לאפורטה בתגובה: " לא מקבל מכתבים אם הם לא מברזיל/פורטוגל. בטח הלך לאיבוד בדואר. צ’אבי אשם".

אני לא מדבר על זה, אני מדבר על הביקורת ולאן האש הולכת.
ולפני הנשיא יש גם מנהל מקצועי שאחראי על הפרויקט הספורטיבי. משום מה אצלנו לאפורטה עושה גם את זה.

קומאן חטף הרבה יותר אש, ועובדה שפה גם שונאים אותו היום מסיבה כלשהי. ההנהלה משחקת לכם במוח דרך התקשורת ומחליטה את מי לשנוא ואת מי לא.

זה דיון שנמרח.

ההנהלה לא משחקת לי בשום דבר, אני מבין טוב מאוד מה קורה, לאפרוטה ראוי לחטוף כל ביקורת, אבל האם זה שלאפורטה חרא זה הופך את צאבי למאמן יותר טוב או אחד שאני סומך עליו שיהפוך אותנו לקבוצה יותר טובה? אני חושב שהמציאות הוכיחה שלא.

צאבי קיבל סגל הרבה יותר טוב מקומאן ואני לא מרגיש שהתקדמנו מאז אם כבר קומאן אולי צריך להרגיש שנעשה לו עוול, לא צאבי.

ודרך אגב, אני לא שונא את צאבי. לבקר את צאבי זה לא לשנוא אותו.

מסכים , בגלל זה אני חושב שצריך לעשות אי אמון בלאפורטה. צודק לחלוטין פה.

אתעלם מפרשנות על האירוע, נראה לי סיכמתם הכל טוב.

ביקום מקביל, צ׳אבי לא ממשיך אחרי ההודעה שלו וגרסיה פימיינטה מקבל את המפתחות להיות המאמן(או דרך בארסה ב אם הוא לא מפוטר).
הוא זול, הוא מכיר את המערכת מבפנים, הרבה משחקני הבית מכירים אותו, עשה עבודה טובה בליגה. לא ברור לי איך השם שלו בכלל בכלל לא עלה כאן.

כי זה עוד פאק של לאפורטה…

בדקתי - זה כנראה אחד המשפטים היותר מתנשאים שנכתבו פה בזמן האחרון. תודה על קיבוץ כולנו תחת קבוצה אחת של עדר מטומטמים חסרי מוח.

כי להגעה שלו לא היה סיכוי מלכתחילה, תחת לאפורטה, אחרי ההעזבה שלו לפני שנתיים.

את זה אנחנו מבינים מאוחר מדי. קומאן לא ויתר על פיצויים, אז התקשורת לכלכה עליו והיום אוהדי בארסה לא אוהבים אותו.

אז מצפים פתאום שצ’אבי יוותר גם הוא על כסף.

ההנהלה עובדת דרך התקשורת. יודעת על מי ללכלך כדי שירצה לעזוב (פרנקי, קומאן) ואת מי נאהב. בחלק מהמקרים אנחנו יודעים מה הם עושים ולא קונים את זה, בחלק לא.

אני מדבר בשם עצמי, שיחקנו כדורגל מגעיל תחת קומאן (בערך כמו עם צאבי) מסיבות עיתונאים שלו היו שחצניות והוא הזמין הרבה אנטי מצידו אה והוא גם מאמן בינוני ומטה.

אין לי באמת איך להוכיח לך שזה מחשבה עצמאית משלי ולא שטיפת שכל של ההנהלה. אני חושב שאתה יותר מידי מוריד מחבריך לפורום פה באמירות האלו.

אני לא מצפה מצאבי שיותר על הכסף שמגיע לו, יותר מזה, אם אני הוא , אני תובע את לאפורטה עד האגורה האחרונה. בדיוק מה שכתבתי שואלורדה פוטר בזמנו.

שצאבי בהתחלה הודיע שהוא עוזב ומותר על הכסף הורדתי בפניו את הכובע. זה היה מחווה יפה למועדון שהוא בברור לא היה מחויב אליו. אבל מה? אחרי שהוא אמר “גם אם נזכה בליגת האלופות אני לא משנה את דעתי”. אז לקח לו להיכשל גם בליגה וגם בליגת האלופות במסלול אחד הקלים שהיו לנו בשנים האחרונות, ואולי לזכות בגמר לא היה גורם לו לשנות את הדעה. אבל הביזיון בקלאסיקו ופסז כן הצליח לגרום לו לשנות את דעתו. על מה שקרה מול גירונה אני לא רוצה עוד לדבר.

אז אפשר לרחם עליו ובצדק זה התנהלות איומה של המועדון, ואפשר להבין שיש הרבה גם מה להאשים אותו . ולא הכל אפשר לפתור “צאבי לא אשם זה רק דקו לאפורטה”

אם צאבי היה מאמן ריאל הוא אחרי שנה שעברה לדעתי לא היה ממשיך שם.

חברי הפורום זה דבר אחד, האוהד הממוצע זה משהו אחר.

רק שעד היום יש אוהדים ששונאים את קומאן בגלל הכסף.

בריאל מדריד המשיך המאמן שהפסיד לאותו צ’אבי בשנה שעברה, ועם סגל עדיף. רק אומר.

אתה שוכח ואני לא חושב שזה במקרה, את התארים שהיו לפני…

היה לי את הדיון הזה מול אוהדי ריאל. פלגריני ואפילו אנצלוטי ובטח יש עוד אינספור מאמנים יכולים להעיד טוב מאוד על מה קורה שלפלורנטינו עולה הלחץ דם כלפי מעלה שמאמנים אצלכם נכשלים ומביכים אותו

“התירוץ המערכת מקולקלת” אף פעם לא עבד להם משום מה.

נ.ב אנתלוטי פוטר בזמנו אחרי הדסימה והגביע רק אומר

מה שלי הכי מפריע פה - זה שמעולם לא היה מאמן עם יחסי ציבור כאלה כמו צ’אבי. יש פה התגייסות תקשורתית מפלצתית כדי לעמוד מאחורי אחד המאמנים הגרועים שהיו פה. וזה בכל מקום, בעיתונות הכתובה, בטוויטר, בפייסבוק. אני קורא (גם דעות של אנשים שאני מחזיק מהם פה בפורום) ומרגיש שכולם חלק מאיזו כת שכל המטרה שלה היא לקדש את צ’אבי. כל מאמן אחר בפלנטה עם התוצאות של צ’אבי (וגרוע מזה - ההתנהלות שלו במגרש) היה נצלב בוקר ערב ברמה שהוא לא יכול היה לצאת מהבית.

אותם אוהדים שהיללו את ברתומיאו שהתעלל בוואלורדה פתאום אבירי הצדק וחשוב להם ההליך ההוגן מול צ’אבי. זה בכלל לא קשור להישגים שלו פתאום, זה נטו העניין של ההתנהלות. הצחקתם אותי.

לא הבנתי, אתה אומר שאין פה ביקורת על צ׳אבי?