ההנהלה של בארסה: מה יהיה עם הפייר פליי?

אתה בא בטענות ללאפורטה בתחום שהוא די מצליח בו.

הוא כן מוריד את השכר, הוא הצליח להיפטר משחקנים. הוא קיצץ בשכר של שלושה קפטנים מתוך ארבע שהרביעי בדרך. ולא משנה כמה פעמים אתם תנסו להתחמק מזה.

אתם כאילו יורים לכל עבר. ומפילים עליו את כל התיק.

אני מבין אותכם. הכעס שלכם מוצדק. אבל צריך גם טיפה להיות הוגן.

אני כתבתי לליאור משפט אחד. אם בעוד שנתיים שלוש ברצלונה עדיין תהיה בקרשים אני ישפוט את לאפורטה לשלילה.

לא בונים את רומא ביום אחד.

אני חושב שמיציתי את הדיון.

השמש לא זורחת ללאפורטה מהתחת. לא משנה מה, יש לו המון עבודה לעשות.
אם פןנו היה זוכה בבחירות הוא היה צריך לעשות את אותה עבודה.

לפי הטבלה בהודעה המצוטטת של דימה, אנחנו במקום שביעי במגבלות השכר של הלה-ליגה. שש קבוצות יכולות להוציא יותר מאיתנו על משכורות.
ריאל, סביליה, אתלטיקו, ויאריאל, סוסיאדד, בילבאו. המספרים שלנו קרובים לסוסיאדד ובילבאו. ויאריאל יכולה להוציא פי 1.6 יותר ממה שאנחנו יכולים.

למעשה ההפרש בינינו לבין ויאריאל ואתלטיקו יותר גדול מההפרש שבינינו לבין כל קבוצה אחרת בליגה עם תקציב שכר נמוך משלנו.

בהצלחה לפונט ובהצלחה ללאפורטה ובהצלחה לכל מי שלא יהיה שינסה להוציא אותנו מהבוץ הזה. באמת שאני לא מוצא יותר טעם להמשיך בדיון אם מישהו היה יכול לעשות עבודה טובה יותר בחצי שנה כן או לא.

ברתומיאו ניצח. הוא יצא דראק יותר גדול מכל מה שהאחרים יכולים להצליח לכסות.

https://totalfootball.co.il/uploads/default/original/2X/b/bc96a4e0e2eef4f2367c67641138a80135b94cc8.jpeg

ובנוגע למסי, זו זילות של החד-פעמיות של השחקן הגדול הזה.

אני כבר מתחיל להתאים את הציפיות שלי מהקבוצה לציפיות ההגיוניות מכל קבוצת צמרת אחרת שאין לה את החייזר.

הכדורגל חוזר להיות המשחק שהוא, האליפויות כבר לא יהיו עם נטייה מובהקת לצד הכחול אדום, אנחנו כבר לא פייבוריטים בשום מפעל, אפילו לא גביע השוקו.

אפילו שחקן כמו רונאלדו בשיאו לא משחק אצלנו. וכמה שהוא סבל ממסי, אם היה לנו שחקן ברמתו היינו יכולים היום לחלום.

יאללה… זה מה יש ביום שאחרי. אף נשיא, גדול ככל שיהיה, לא יצליח לגדל את המסי הבא רק כי הוא רוצה. אם זה היה אפשרי, דניאל לוי כבר היה עושה את זה.

עוד לא הספקתי לקרוא את כל הדיון אבל זה קפץ לי לעין - כמה מתוך ה30% האלה רשומים על מסי?

אם אני זוכר נכון 115% לטיפה מתחת למאה הייתה הירידה של מסי.

אז בואו לא נתייחס לנתון הזה כאל הצלחה של לאפורטה… לדבר על הורדת שכר משמעותית כשבפועל למעלה מ50% מהירידה היא מהפרידה ממסי זה לא בדיוק סיפור הצלחה.

אחרי שמסי עזב עדיין לא יכולנו לרשום את גרסיה אגוארו וממפיס כי היינו עדיין מעל הרף.

החוזה של מסי הסתיים בסוף העונה שעברה, אז אני חושב שמסי לא קשור. אבל אני לא סגור על זה במאה אחוז.

@dmitrys יכול לפרט יותר

למיטב זכרוני 115% היה אחרי העזיבה של מסי, מה שהראה שהסיכוי להחתים אותו על חוזה היה אפסי.

עזבו אחוזים של השכר, המספרים מלפני חודשיים שונים קצת ממספרים של לפני חודש או כל תאריך אחר. לפורטה משנה את המספרים כשהוא לומד יותר את המצב.
אפשר כבר לדבר במספרים אבסולוטיים.
בדו"ח שהוא יגיש לסוסיוס, רשום הוצאות של 1136 מיליון יורו ב 20\21, והוצאות צפויות של 784 מיליון בתקציב של 21\22.
זה 31% חיסכון. כתוב שרוב רובו של החיסכון הזה הוא בגלל עזיבות של שחקנים יקרים והורדות שכר של חלק מהשחקנים שנשארו.
סה"כ נחסכו 352 מיליון. מתוכם מסי הרוויח 80-100 מיליון, אני לא יודע את המספר המדויק.

מדהים איך לא מדברים על זה מספיק. באייאקס בגיל 21 הוא הוכתר כקשר האחורי הטוב באירופה, ורק פה מנפחים את המוח שמחפשים יורש לבוסקטס. זו אחת הסיבות שאני בטוח שזה לא הקלפים שקיבלת, זה איך אתה משחק איתם.

מסכים שבמצב אידיאלי ביום מן הימים דה יונג-פוץ’-פדרי יכול להיות הקישור שראוי לשאוף אליו, אבל במצב הנוכחי של חוליית ההגנה שלכם לא יודע אם נכון להשאיר את דה יונג כ-6 בודד (גם באייאקס הוא היה ליד חוטב עצים כמו לאסה שונה) לצד שני “אדריכלים” שבעיקר חושבים התקפה. חוץ מזה שגם בהתקפה, הפריצות קדימה של דה יונג זה מבין הדברים הבודדים כרגע שכן עובדים יחסית.

לא יודע אם יש אמת בדיווח, אבל הוא לא שונה מכל דיווח אחר שדוסקס כאן, אז ראוי שכולם יראו.
Jordi Cruyff managed to change the opinion of Laporta, who had decided to sack Ronald Koeman. Even the coach had accepted his dismissal. [cat radio]

וואללה…
לפעמים אני פמנטז על השכנה… זה ממש עושה לי נעים, אבל זו סתם פנטזיה. זה לא אמיתי…

גם כל הדיווחים האלה על קומאן כן, קומאן לא…
פנטזיות של עיתונאים בשביל לעשות להם ולנו נעים.

ובתאכל׳ס, אני מבין אותם. לראות את הקבוצה משחקת לא עושה נעים בכלל. אז נו… קצת לשחק בנדמה לי, שלפחות נרגיש טוב עם עצמנו.

לדעתי אגב, כל ״ההדלפות״ האלה הן לא אמיתיות והן גם בכלל לא הדלפות. כשלאפורטה רוצה להגיד משהו הוא אומר.
נראה לי שמאז שהוא נכנס לתפקיד העיתונאים מקבלים כתף קרה, במיוחד עם כל החיבה היתרה שהייתה להם לנחש וההנהלה שלו, אז הם ממציאים. נשבר באמת מכל השמועות האלו.

לפחות החלק שגם קומאן הבין שהוא יפוטר נראה לי נכון.
בראיון לפני אתלטיקו הוא אמר שהוא דיבר לפני כן עם לפורטה ועכשיו יש לו גיבוי. בדגש על “עכשיו”.
לא יודע מה שינה את דעתו של לפורטה. המילים של ג’ורדי, הרוח של יוהאן, או חלומות רעים על התקציב.

אתה בכח רוצה לישון על הספה היום בלילה אה :stuck_out_tongue_winking_eye:

מזכיר לי שורה משיר של שלמה ארצי אם להיות כנה…

@dmitrys , סתם שתדע שאני מאוד מחכה לשמוע מה יש לך לומר על הסקירה הפנימית במועדון, ועל מה אפשרי ולא אפשרי מבחינתינו בטווח הקרוב.

ברצלונה פירסמה תוצאות פיננסיות של הבדיקה הפנימית שנעשו בעזרת חברת דלואיט.

זה מוקדש לירושה שקיבל לפורטה מהחונטה הקודמת.
יש שם הרבה מאוד מספרים ומידע, אפשר ללעוס את זה במשך שבועות בכתבות תחקיר.
הסעיף האחרון הוא איום מפורש על תביעות נגד הבורד הקודם.

כמו שזה נראה, אי אפשר לעשות כלום כי “between March 2021 and June 2022, the club will have to deal with payments amounting to 470 million, 35% of the total debt.”
לא רואה שום אופטימיות לגבי החתמות יקרות. כל הדו"ח מדבר על צמצום הוצאות, לא על עליה בהכנסות ואין אף מילה על הישגים ספורטיביים.

זו הדבר הכי אופטימי! מאחר והפעם אי אפשר לכסות את אוזלת היד באמצעות רכש נוצץ זה יחייב אותנו לבנות משהו אמיתי.

בתור אחד שרוצה לקרוא את הדוח הזה ובאמת להבין אותו. יש איזה דף פייסבוק שתירגם אותו לעיברית?

ויתן לקומאן מספיק סיבות לקטר עליהם…

אתה חושב שבארסה יכולה להיות קבוצה לגיטימית בצמרת האירופאית רק עם שחקני משתלה, צעירים וחיזוקים בינוניים בעלי ניסיון (סוג של טאדיץ׳)?

לא בטוח שמה שמתאים לאייאקס, בנפיקה, ספורטינג, שחטאר ושות׳ יתאים גם לנו.

אלא אם יעניין אותך רק צורת המשחק בלי הישגים קבועים.

אני חושב שבארסה יכולה לבנות את הבסיס העיקרי על שחקני הבית, בייחוד בגלל השיטה, אבל כן צריכה שיהיו אצלה גם שחקני וורלד קלאס.
אם יצמח פתאום מסי נוסף, אז זה באמת יהיה מיותר אבל מסי יש פעם ב200 שנה.