ההנהלה של בארסה: מה יהיה עם הפייר פליי?

הוא גם אמר שהוא השאיר את ברצלונה במצב ספורטיבי מצוין, ושהמצב הכלכלי לא כזה גרוע. הכל בגלל הקורונה, הניהול שלו היה למופת.
וגם אמר שאיתו מסי לא היה עוזב הקיץ. אין לו מושג מה מגבלת השכר כנראה.

אני אפילו לא טרחתי להביא ציטוטים שלו לפה. זה לא לרמה של הפורום.

לא נראה לי כל כך מופרך שהוא היה עושה איזה תעלול סטייל ארתור - פיאניץ׳ ומצליח להשאיר את מסי אצלכם.

מצחיק שהוא אומר את זה כי אם הוא היה נשאר נשיא מסי היה עוזב גם אם יכלו לשלם לו כפול, זה בכלל לא עניין של משכורת, הוא שונא את ברתומאו.

מסכים. קראתי את הראיון וזה ממש גרם לי להתגרד, כמה שקרים ושטויות.

איזה תעלול?

הסיבה היחידה שמסי נשאר לשנה האחרונה שלו שהוא היה תחת חוזה והוא לא רצה לקחת את ברצלונה לבית משפט.

הקיץ הזה מסי היה ללא חוזה.

המשפט למעלה של אוהד ריאל, זה הסיבה שאני מסכים עם דימטירי. אסור לתת לדברים האלו במה. טוב מאוד שלא פירסמנו פה את ערימות השקרים שלו. יש כאלו שיבלעו את השקרים שלו.

שום הפתעה שמונדו דפורטיבו נתן לו עמוד שלם לשקר בו.

מה זה לא לתת לדברים במה, אין רגולציה האמורה להעמיד לדין מי שחטא בהרס של המועדון הזה? כל אחד אומר מה שבא לו, לאפורטה זורק את האשמה על ברתומאו וטבאס, ברתומאו בתורו יורה חץ לעבר הקורונה, ובסוף מי שמפסיד זה אנחנו האוהדים. לנו אין מסי, לנו אין קבוצה נורמלית, אנחנו תקועים עם קומאן ולוק דה יונג.

יש פה אשם או אשמים. וכמו בכל חברה רצינית חייבים למצוא אותם ולהעמיד אותם לדין על מעילה בכספים בנוסף לכל העוולות שהם עשו. נמאס לי לשמוע מי אשם, אני רוצה את הראש שלהם כי אני סובל, ואני נקמן קטנוני שרוצה שלכל הפחות גם השמוקים האחראים למחדל יסבלו.

עצם זה שאתה שם את ברתומאו ולאפורטה באותה שורה. זה בעיני הדבר הכי מייאש וחמור פה. וזה גם הסיבה שאם כל הביקורת שיש לי נגד לאפורטה (ומי שקורא את ההודעות שלי יודע שיש לי בטן מלאה נגדו) אני בחיים לא יהיה בצד שלך נגדו.

מי שלא מבין שמי שבזז והרס את המועדון הזה לרסיסים (וזה שבאמת אשם שמסי עזב בסופו של דבר) זה לא לאפורטה אלא אך ורק רוסל וברתומאו פשוט מבצע גניבת דעת לכל הפורום פה…

אי אפשר לשים אותם באותה שורה. או לחלק אחריות בינהם. מספיק להבין מי הכניס את המועדון הזה ליותר ממיליארד אירו חובות וסיבך אותו בשורה של עבירות פליליות. (רוסל וברתומאו דרך אגב)

זה לא שתי צדדים שהם אשמים או אחד אשם יותר והשני אשם פחות. זה צד אחד שאשם ב99.999 אחוז והשני (לאפורטה) אשם באיזה 0.0001 אחוז ואתה מנסה לשים את שתיהם באותה שורה. כאילו שיש פה איזה איזון מסוים.

וזה בדיוק מה שברתומאו רוצה. זה מטרת הראיון שלו ומונדו דפורטיבו שהוא עיתון הבית שלו, נותן לו את הבמה לזה.

מוש נסחפת.

לא מעניין אותי אותה שורה, שורה מתחת. מעניין אותי שהדו קרב המזד**ן בין מי אשם יגיע לכדי מעשים ולא יישאר קרב תרנגולות מעל גבי עיתונים ותקשורת.

תדמיין מצב בבית משפט שהכריעו לרעת מישהו, אבל לא פסקו את הדין… לא יכול להיות שהכל יגמר בדיבורים בתקשורת, אם ברתומאו כל כך עבריין (כרגע גם אני חושב כך, אבל ממש חושש מלהתחיל לרדת מזה) שלאפורטה יקרע אותו בבית משפט, אם הוא לא כל כך אשם, אז לאפורטה מכר לנו תותים? או שבכלל אין אשמים לזה שמועדון כל כך עצום מתרסק כל כך חזק והכל זה הקורונה וטאבס??

מסכים לחלטין וזה גם מה שאחד המנהלים אמר במסיבת העיתונאים השבוע שהם שוקלים לתבוע בבית משפט . וזה גם למה ברתומאו רץ למונדו, הוא נלחץ מזה.

אני לא הסניגור של לאפורטה. הוא פולטיקאי וגם יודע לשקר. אבל אני יודע שבשום פנים ואופן אסור לשים את לאפורטה באותה נשימה עם רוסל וברתמואו, לא בגלל שאני פאנבוי שלו. באמת שלא. בגלל שזה פשוט לעשות “זילות” לפשעים של צמד הנבלות שהיו לפניו.

אם אתה חושב שלאפורטה שקרן (וכן הוא שקרן) ליד ברתומאו הוא אימא תרזה. רק לדוגמה, הוא טען שהמצב של ברצלונה לא רע כל כך? במסיבת עיתונאים שהוא התפטר הוא בעצמו אמר שהמועדון נמצא במצב מסוכן של קרוב לפשיטת רגל…

לבקר את לאפורטה לא רק שמותר אלא גם חובה ויש על מה, אבל אסור לשכוח ואפילו לא לרגע, מי אשם פה. וזה ברתומאו ורוסל, הם חיבלו במכוון במועדון, אני היום משוכנע בזה במאה אחוז. @Shusaku היה הראשון שהיה לו אומץ לכתוב את זה בזמנו. שכמה פה צחקו עליו על זה.(אני בניהם) אבל הוא צדק במאה אחוז. זה אחד ההבדלים הגדולים בין לאפורטה לבין ברתומאו . האחד בן זונה והשני תחמן וטיפה שקרן אבל אוהב את ברצלונה בכל ליבו.

לאפורטה לא יכול לעשות את זה על דעת עצמו. בישיבת הסוסיוס הקרובה הנושא אמור לעלות ורק הסוסיוס יחליטו האם לרדוף את ההנהלה הקודמת או לא. עכשיו השאלה היא כמה מטומטמים יצביעו נגד המהלך.

יש לי רק מחשבה בנוגע לתביעה של ההנהלה הקודמת, אין לי ספק שכל ועדה שתחקור את ההתנהלות של ברצלונה בשנים האחרונות תמצא ראיות לא רק להתנהלות לא תקינה של ההנהלה הקודמת אלא גם לעבירות פליליות שבוצעו במועדון. אולי זה מה שמרתיע את ההנהלה הנוכחית. הרי ברצלונה בתור מועדון במקרה כזה צפויה להיענש בנוסף אליהם .

מעניין אותי מה החלק הפלילי של סנדרו רוסל במועדון, כי בינתיים כל הרפש יוצא על ברתומאו. לא מדברים על האשמה של רוסל.

תבדוק אצל הסוכנים בברזיל…

הוא ברח והשאיר את הסוס הטרויאני שלו במועדון. ברתומאו זה רוסל לכל דבר.

הבעיה בתביעה (לדעתי) היא שהיא לא אמורה לתרום לבארסה, אלא רק לפגוע ברוסל וברתומיאו. זה מבורך בעייני, כן? אבל אי אפשר לתבוע על רכישות הזויות ובזויות בסכומי עתק, ועל השכר הגבוה בעולם לשחקנים שלא מגיע להם את זה. הרי ברתומיאו תמיד יוכל לטעון שהוא רצה בטובת המועדון, והוא פשוט ממש ממש מפגר.

כל הבארסה גייט, וכל הזבל האחר שהוא עשה אולי (בתקווה) יכניס אותו לכלא, אבל את הנזק שהוא גרם זה לא יתקן.

אני בכלל לא מבין את התביעה. הסוסיוס בחרו בנשיא שיעבוד בשבילם, הוא עבד פשוט חרא. הוא עובד חרא, על מה יש לתבוע אותו?

זה לא תביעה אישית. אם יש ניהול כספים רשלני והנהלה מכניסה את המועדון לגרעון אפשר לתבוע אותה בבית משפט אזרחי (על פי חוקת המועדון) . להזכירך, שרוסל וברתומאו ניצחו בזמנו, הם ניסו לגרור את לאפורטה לבית משפט ובסופו של ההליך הפסידו כי מן הסתם המועדון לא באמת היה בחובות.

רוסל ניסה למכור את המועדון לקטאר בזמנו והיה חייב להציג מצג שווא שהמועדון בגירעון וכך לקבל את אישור הסוסיוס לזה. הוא הפסיד .

במקרה שלנו יש ראיות ברורות לניהול לא תקין, בצורה שהייתי מגדיר אותה בצורה מפורשת פלילית (המשפט על הבוטים בטויטר זה דוגמה קטנה). “הוא עבד חרא” זה לפספס את הביזה שהמועדון עבר בשנים האחרונות…

אני בכלל לא מבין את התביעה. הסוסיוס בחרו בנשיא שיעבוד בשבילם, הוא עבד פשוט חרא. הוא עובד חרא, על מה יש לתבוע אותו?

אני לא מבין מה אתה לא מבין. בזבוז כספי מועדון לטובתו האישית , לא בהכרח כספית, היא סיבה מספיק טובה.
מקורבים מסוימים קיבלו ג’ובים, חוזים, עמלות גבוהות - לא מספיק?
עיתונאים שקיבלו כסף מהמועדון כדי להלל את הנשיא בתקשורת - לא מספיק?
עסקאות מפוקפקות כמו קניה-מכירה של פאוליניו ? על אחת כזאת הנשיר הנבחר רוסיי ישב בכלא.
העברת כספים גדולים לגופים מסוימים בחתיכות קטנות כדי שלא יצטרכו לדווח לסוסיוס ?
חוזים שגדלים עם השנים, כדי לא לרשום הפסדים כל עוד ברטומיאו בתפקיד? (יש סעיף בחוקת המועדון שמחייב בחירות אם יש הפסדים שנתיים ברציפות)

אם היה מדובר רק בניהול כושל, הייתי רוצה שיוותרו לו, כמו שוויתרו לגאספרט. אבל יש יותר מדי דברים מסריחים שדורשים בדיקה. זה שהנשיא הוא נבחר לא אומר שהוא יכול לעשות מה שבא לו עם הכספים של המועדון.

עד כמה שאני זוכר, יש סעיף בחוקת המועדון שמאפשר לתבוע את הנשיא כדי שישלם סכום מסוים מכיסו על ההפסדים. אם יש סעיף כזה, אני בעד שינצלו אותו.

רק תיקון קטן הוא ישב במעצר בית, ובאישום שלא קשור לברצלונה באופן ישיר.

זה קטנוני, כי הוא היה צריך לשבת בכלא על עבירות המס שהוא עשה בעסקת ניימאר אבל הוא וברתומאו חתמו על עיסקת טיעון שבתמורה להודאה שלהם ברצלונה בתור מועדון תישא באחריות והם יצאו נקיים.

אם כבר אתה קטנוני ודייקן היום, יש לי שאלה.
אני ציינתי בהודעה הקודמת

אתה זוכר סעיף כזה ואת הפרטים?

אני חושב שאתה נותן לי יותר מידי קרדיט :stuck_out_tongue_winking_eye: אני לא משפטן ולא זוכר כל סעיף. אני יודע בוודאות שאם הנהלה מסוימת מכניסה את המועדון לגירעון לא רק שאותה הנהלה נופלת באותו הרגע אלא שההנהלה שהחליפה אותה יכולה לתבוע אותה בבית משפט אזרחי על נזקים. (עיסקת ארתור פיאניץ בזמנו הגיעה בגלל זה)

זה בדיוק מה שרוסל עשה בנבזות ללאפורטה בזמנו.

במקרה הנוכחי, אני בטוח שיש למועדון עילה על מה לתבוע אותם ומספיק ראיות להוכיח את זה בבית משפט. אני מצפה מלאפורטה שיכין את התביעה הכי גדולה שהוא יכול ויזיין לברתומאו את הצורה. מצידי שישלם עד היום האחרון שלו פיצוים למועדון. ודרך אגב שום פיצוי כספי לא יפצה אותנו באמת על הנזק שהוא והמאסטר שלו גרמו לנו.

נ.ב אפשר לבקש מהאקסית של ברתומאו איזה עזרה בטוח שיש לה חומר חחח