הת'רד של מוריניו :: הסוף

אתה מוזמן לראות את התגובה לצוות הספרדי.
אתה יכול להפסיק לחכות להוכחה, ביום שאני אעבוד אצלך(וכפי שכבר ציינתי, אני מרשה לעצמי להניח שלא תוכל לממן את זה) אני אוכיח לך דברים, עד אז חבל לך על הזמן.

ואו, מסתבר שברגע שאני דורש ממשתמש מסוים לספק איזשהיא ראיה או מקור להאשמה חמורה כמו סימום אז זה הופך אותי להזוי ולמעריץ הזוי של פפ (מודה באשמה דרך אגב) . ואו ועוד הפעם ואו…

להשתיק אנשים? עם היית רושם “כריסיטאנו רונאלדו כל שנה לקראת סופה, מתעורר וכובש ללא הפסקה זה יכול להיות תוצאה של סמים או מוטיבציה אדירה” הייתי רושם לך את אותו הדבר.

דרך אגב, המזל שלך שאתה כותב בפורום שכוח אל במזרח התיכון, ברגע שהיית כותב את זה בפורום באנגליה היית מסתכן בתביעת דיבה. ועם היית מגיב כך בבית משפט , המשפט היה מסתיים בצורה מהירה ונגדך…

הזוי שמנהלים של הפורום הזה מתעצבנים עליי על שאני טועה באם במקום עם אבל משאירים תגובה אומללה כמו שלך ללא מענה ראוי

בקיצור שמאשימים או רומזים שצד מסוים או איש מסוים באופן ספיציפי מבצעים או מבצע עבירה פלילית חייבים לספק מקור אמין או ראיות ולא סתם לזרוק לאויר.

מאור,
הבנו שאתה מקבל מליון שקל לשעה… הבנו.
רק איך זה קשור לטעון טענות לא מבוססות ולהגיד שזה לגטימי?
אתה אומר בעצם שפפ -בעצמו או מישהו מטעמו- מגיע כל בוקר לחדר של כל שחקן מבלי שירגיש, ושם לו בדגנים חומר ממריץ…
ועוד מתיחס לזה כעובדה מוגמרת ואנחנו אלה שצריכים להוכיח לך שזה לא נכון? סירייסלי?

למה? כשאתה מכה מישהו זה היד שלך ולא אתה?!

ראשית אם אינך מבין בתחום כפי שאמרת, אל תזרוק האשמות כאלו על אף ספורטאי. שנית, כ-ו-ל-ם מסוממים, לא רק אלו של פפ. עכשיו מובן יותר?

כלל לא הזוי מוש. מי שמציג דעות הזויות בלי ביסוס רק מעיד על חוזק הטיעון שלו. כל נזק שהוא עושה - לעצמו עושה. טעויות כתיב מתישות את הקורא ואני אוהב לקרוא את הפוסטים שלך לכן אשמח כשיכתבו כראוי. (וגם אם לא אמשיך לקרוא…)

מאור, חסוך מאיתנו את ההערות לגבי השכר השעתי שלך ואת העיצות לבריאות הנפש: כשמדובר בהאשמה כה חמורה חובת ההוכחה עליך וכרגע אין לך שום ראיה סבירה.

לגבי מה שפפ שם לשחקנים שלו בדגנים זה סיפור אחר ומעניין יותר:

הערה מנהלתית אחרונה: אנחנו לא הולכים להפוך את הדיון המאוד נפיץ הזה לדיון על תרבות דיון.

טוב, אז אני מניח שלקחת מאוד אישית את העובדה שתקפתי את הטיעון שלך הואיל ואין לו שום סימוכין משום מקור (או לפחות לא הצגת אחד עד כה). הנקודה היא שאני תוקף את הטיעון הזה לא כי אתה אוהד יונייטד, סולד מפפ, חושב שאתה עובד אצלי, קוראים לך מאור או לצורך העיניין מרוויח מעל הממוצע (מסיבה כלשהי אתה בוחר להשתמש בזה כטיעון המצביע על עליונות מבלי לדעת כמה אנשים אחרים מרוויחים, אבל שיהיה), אלא אני תוקף את הטיעון שלך, כי הצגת תימוכין היא חלק הכרחי מאחורי דיון רציני.

גם לגביי איך שהצגת את הטיעון למשה, לא כתבת “אולי הם משתמשים בסמים”, או " איך הם ממשיכים לרוץ ככה? יש מצב שהם נוטלים סמים?" כך נראית או נכתבת תהייה, מנגד אתה כתבת:

לצורך העיניין, אתה מציג טענה, ואין לה אפילו לא שמץ של ביסוס או קו מחשבה לגיטימי. זה אפילו לא עומד בשלב בו דנים אם המקור אמין או לגיטימי, אלא פשוט זרקת טענה, ו"יאללה מפה אני ממשיך עם קו המחשבה והטיעונים שלי".

למען הסר ספק, הייתי כותב אותו דבר לו היית מנהל בפורום, פיזיותרפיסט, אונקולוג ראשי, עובד הייטק, ביבי נתניהו, הומלס עם לפטופ, לאו מסי, כריסטיאנו רונאלדו, לוקאקו, מוריניו או פפ גווארדיולה עצמו שמתחזה לכותב בפורום ישראלי. הצגת הוכחות היא המינימום בבניית טיעון.

אתה מפספס משהו מאוד חשוב, לא טענתי שפפ נותן להם סמים וזו הסיבה שזה נכתב בסוגריים אחרי המשפט ״פפ נותן מוטיבציה אדירה לשחקנים״ ואז בסוגריים ״או לחילופין סמים״. אם לא היה מדובר בפאנטים של פפ היה מאוד ברור לכולם שזאת לא טענה, לא אגזים אם אני אגיד שבני אדם לא קיצוניים מאוד שמחכים לתקוף היו רואים בזה גם מחמאה לפפ. אבל בגלל שאתם כל כך מחרחרי ויכוחים אני אמשיך בקו הזה.

אני לא אביא לאף אחד מכם הוכחה כי לא טענתי שום דבר שדורש הוכחה, אם הייתי קובע או משוכנע שפפ דוחף סמים לשחקנים שלו וזה עד כדי כך היה חשוב לי הייתי בונה לך טענה מבססת עם רפרנס בכתיבה מדעית, אבל לא תנחש מה? אנחנו בפאקינג פורום ספורט מדברים על כדורגל ואתם לקחתם שורת סוגריים אחת וקופצים עליה כמו קבוצת מתלהמים, קחו אוויר.

שמע אתה מביך, או מהופנט לחלוטין. אתה חייב לעצור ולשאול את עצמך מה גורם לך להתלהם ככה על ההודעה הזאת ?

מישהו טען שפפ נותן סמים לשחקנים שלו ? למה לדעתך אני צריך להוכיח איזשהי אופציה אפשרית שהיא על השולחן?

אתה מוזמן לקחת את ההודעה שלי לתרגם אותה לאנגלית ולשלוח אותה לכל מדינה שאתה רוצה בעולם כולל לפפ. אם אתה חושב שזאת דיבה, אין לי ספק שהאהבה שלך לפפ לוקחת אותך הרחק מתחומי הפרופורציה. תתבגר.

אחזור ואומר גם לך, זאת לא טענה. לעזאזל זאת לא טענה, כשאהיה משוכנע בכך וכשאחליט להגיד את זה לא כלאחר יד בשליפה של מחשבה שעפה למקלדת, אני בהחלט אביא סימוכין.

הרי לא ציינתי את השכר שלי, אתם תפסיקו לשלוח אנשים לחפש מידע באינטרנט על כל מילה שנכתבת. יש טענות שראוי שיבוססו ויש כתיבה שאין סיבה לקחת אותה למעבר הפורום הזה. לא כתבתי את השורה הזאת כדי ליצור דיון, יש משתמשים שנדמה ונמצאים בזוגיות כלשהי עם פפ ולקחו את זה למקומות שלא היו צריכים לקחת.
אני לא הולך להתקפל בפני אף אחד על אחת כמה וכמה בפני fanboys. מי שלא עבר את גיל 6 יש לו בעיה.

בריאות הנפש? איזה עצות לבריאות הנפש ? יכול להיות שפספסתי משהו אשמח אם תפרט איפה דיברנו/תי על בריאות הנפש?

שוב, לא טענתי אבל אני אדגיש את זה בכל פוסט. זה נכתב כאופציה אפשרית כהסבר כלשהו ליכולת הקיצונית של סיטי ואף אחד ממכם לא יכול להפריך את זה.

מה הקשר היד שלך שמכה מישהו ללא אתה ולמודרניות בכדורגל? הטכנולוגיה האמצעים משודרגים (מודרניזציה) ואמרתי את זה בעצמי. סגנון המשחק הוא סגנון הוא לא קשור למודרניזציה, אתה חושב שבעוד 200000 שנה ישחקו כדורגל לגמרי שונה כזה שלא נזהה בכלל ביחס להיום? (בהנחה והחוקים לא משתנים) , לא זה יהיה בדיוק אותו דבר. אז הלחץ יהיה יותר גבוהה או נמוך בחייאת ראבאק ״הכדורגל המודרני״.

בכלל ההרגשה שלי היא שכל כל הרבה אינפנטילים מנסים להכניס בכוח איזשהי ״אקדמיה״ לספורט ממש בכפייה. זה כדור מסריח, שצריך להכניס אותו לשער, יש קצת מחשבה אבל אנשים הופכים את זה לאיזה תואר במדעים מדויקים. זה לא זה כדורגל זה הכל, זה כל מה שזה.

למה אין קו מחשבה לגיטימי? קבוצה שהולכת לשבור את השיא בפרמייר ליג מציגה כדורגל שלא מהעולם הזה, שחקנים כמו דויד סילבה מעולם לא נראו צעירים יותר (מסתבר שמבחינתך לגיטימי ששחקן נהיה צעיר עם השנים ) שחקנים נותנים ספרינטים בקצב שלא מבייש מתחרים אולימפיים, פרננדיניויים למיניהם נפצעים בהמסטרינג וחוזרים תוך שבוע ומשהו. אפשר להמשיך ככה עם עוד מלא דוגמאות. הקו מחשבה הזה מאוד מאוד לגיטימי, יש פה אי רציפות מטורף בין היכולת שלהם אשתקד להיום. בהנחה שהשחקנים של סיטי אינם חלקיקים קוונטים, הטבע שלנו ברזולוציה הזאת נקרא ״בגבול הקלאסי״ הגבול הקלאסי אומר שחלקיקים קטנים כמו אלקטרונים מתנהגים כמו חלקיקים קוונטים אבל בסקאלה גדולה התנועה הממוצעת היא קלאסית לחלוטין ומכאן זה נקרא הגבול הקלאסי - כלומר הטבע הנראה לעין אנושית הוא סופר רציף - לכן החשד בקפיצה הלא סבירה הזאת הוא לגיטימי.

אם נדון אי פעם על תוכן אקדמי, אני אשמח לטעון להוכיח ולהביא סימוכין. 22 טמבלים ו-2 טמבלים מאסטרז (=מאמנים) לא מצדיקים את המאמץ ידידי.

“או לחילופין סמים שדוחפים אותם לקצה, קצת מוזר הכושר הגופני של סיטי” זה רמיזה די כבדה.

שרומזים או מאשימים אישיות מסוימת בעבירות אתיות או פליליות, הכלל הנהוג הוא לספק הוכחות או מקורות אמינים להאשמות.

אתה לא רוצה את זה. במה שכתבת יש דיבה ברורה. ועם תגיע לבית משפט עם קו ההגנה הזה שלך, המצב שלך היה מאוד רע.

זה באמת מדהים:

זהו, “שאנחנו” לא צריכים להפריך את זה, אתה רמזת ולכן עליך מוטלת חובת ההוכחה, לא עלינו

אתה מוזמן לקרוא לי פאנבוי של פפ, (אני די גאה בזה) . במקרה, שהיית כותב " פפ הוא מאמן אוברייטד וחסר מושג", כמובן שלא הייתי מסכים לזה, אבל זוהי טענה לגטימית. ובכלל לא היתי משיב לזה.

אבל שאתה רומז לזה שפפ “מסמם” את השחקנים שלו, שזה לא רק עבירה אתית אלא עבירה פלילית שדינה מאסר, אבל שמבקשים ממך לספק לזה ביסוס (אפילו ביסוס מינימלי כמו מקור עיתונאי) אתה עונה בזלזול בטענה שאין לך זמן והשכר שלך יותר גבוה בשביל לבזבז זמן על זה.

מי שזורק האשמה חמורה כזו, אפילו ברמיזה נדרש ממנו לספק סוג של ביסוס לדברים שלו. ובפעם השנייה שאני יכתוב את זה:
כושר גופני מעולה לבדו זה לא ביסוס לקיומם של סמים אצל שחקני סיטי או כל קבוצה אחרת בעולם .

אני יחזור מה שכבר אני כתבתי פה ונדב חזר על זה, גם עם זה היה נאמר על כריסיטיאנו רונאלדו או כל אישיות ספורט אחרת, היתי כותב את אותו הדבר.

אם להיות הוגנים, אני לא בא בטענות רק אליך, המנהלים של הפורום צריכים להשיב לנו, למה הם מאפשרים לקרקס הזה להימשך. (ואני אוהב את כולם)

גם אני אוהב את כולם ואני מציע שנסיים את הדיון לגבי ההערה של מאור כאן.

אם מישהו רוצה להמשיך לכתוב על סמים בכדורגל (@Aragones תפסיק להיות עצלן) או על הגבוליות שבמושג זה בהחלט ראוי ושווה לפצל את הדיון.

הכוונה שלי בלהציע לסיים את הדיון היא לסיים את הדיון.
מאור - לכל טענה יש טוען ונא לפנות אליו בהתאם.

אל לסיים את הדיון, אם נצטרך להפסיק לדבר רק מחוסר הסכמה זה יפגע בפורום. אני חושב זזה מאוד מועיל שאפשר להתדיין ולפעמים גם קצת בעקיצות.

אין מה לעשות לעיתים צריכים להיאמר דברים גם בטונים פחות נעימים. נתקלתי בכמה חברי פורום שמנסים לכפות דעה בצורה כזאת או אחרת. אני פה כדי להבהיר, אף אחד לא יקפל את הדעה שלי.

צביעות היא דבר מכוער. Mos הגיב לי להודעה הראשונה בצורה מזלזלת, עם המשך הדיון הוא הגיע להודעות שגובלות בהזיות כגון אתיקה, מאסר, בתי משפט על הודעה שנכתבה בצורה כל כך לא רישמית שאני חושב שזאת הזדמנות מצויינת להכניס בו מעט פרופורציה.

אף אחד לא מקפל את הדיעה שלך - כתבת מניפסט של חמש הודעות נפרדות שכל כולן אותו התוכן ואותה המהות: הנקודה שלך הובהרה בכל צורה אפשרית וגם ההודעה שנמחקה נשלחה אליך לפרטי לפי בקשתך.

להוציא את מוס, אף אחד מחמשת הכותבים שהגיבו לך (שאחד מהם הוא אני) - לא יגיבו לך בחזרה בדיון הזה מכיוון שזו התעסקות מתישה וסמנטית שכלל איננה משרתת את הדיון. אם אני משתיק כאן מישהו אז זה קודם כל את עצמי וחלק מחבריי המנהלים, על מנת שלא נספים את הת’רד למוות.

על החתום - המנהל הצבוע.

אני אתעלם מהדיון ההזוי שהיה כאן (וואו) ואשאל שאלה אחרת.

האם לדעתכם מוריניו צריך לשחק כדורגל יותר אטרקטיבי לנוכח החלק ההתקפי האדיר שיש לו? האם למרות המקום השני, הוא באמת מוציא את המיטב מהסגל? אני כצופה מהצד חושב שלא. צבירת נקודות לא בהכרח מעידה על חוזק של קבוצה או כל הוצאת המיטב ממנה. ברסה לוקחת אליפות כנראה בהליכה ובעיניי היא לא משחקת משהו בכלל והיה אפשר להוציא הרבה יותר. בעיניי, סימאונה שבמקום השני הוציא הרבה יותר משחקניו.

צבירת נקודות בהכרח מצביעה על חוזק של קבוצה.

אני לא חושב שמוריניו מנצל את הפוטנציאל שבקבוצה הזאת עם זאת, אני לא יודע כמה פוטנציאל יש בקבוצה הזאת.

פוגבה הוא דוגמא למישהו שרבים מחשבים כוורלד קלאס שהלך איבוד אצל מוריניו. בפועל , פוגבה לא חיבר 2 משחקים רצופים בהם אפשר להגיד שהוא באמת כזה שחקן גדול. גם ביובנטוס מעולם לא הבנתי על מה כל הרעש סביבו, ביונייטד אני כבר מתרשם שצדקתי - פוגבה שחקן טוב אבל לא כזה שיכול לקחת את יונייטד לשלב הבא.
אלכסיס לעומת זאת, למרות שפתח לא טוב אצלנו ,אני משוכנע שיהיה הרבה יותר חשוב מפוגבה, מהמון סיבות אחת מהן היא שלי מרגיש שאלכסיס חי את המשחק יותר, והוא עסוק בכדורגל. היות והכישרון שם אני מאמין שעם הזמן נראה אותו משתלב כמו שצריך.

מרסיאל וראשפורד לא יציבים ובאיי פצוע יותר מאשר כשיר.

מלוקאקו אין טענות נותן פה עונה נהדרת. לפחות ממנו רואים שיפור גם במשחק הרגל.

בקיצור, הסגל הזה לא ברמה של סיטי ואני לא אגזים אם אומר - אפילו לא קרוב. יש עבודה משמעותית שחסרה וזה קרה מהרבה סיבות, הספינה הזאת עדיין לא הגיע לחוף מבטחים. מוריניו בהחלט בכיוון גם אם אני סולד מהכדורגל שלו אני חושב שהוא צריך לקבל עונה נוספת.
אני בטוח שבעונה הבאה נראה שיפור.

מה הסיבה שאני יותר סלחן כלפיו? כשאני מנסה להסתכל על התמונה בצורה יותר גדולה ולא כאוהד אני מבין שמאוד יכול להיות שמוריניו רצה לעשות מהפכה יותר גדולה, אבל לא בהכרח קיבל את המזומנים לעשות אותה ולכן הוא עושה אותה בשלבים, בכל עונה הוא מזרים לפה שחקנים חדשים לעמדות שכולנו נסכים בעייתיות. כלומר השינוי המתבקש מתבצע על פרק זמן גדול וזה ככל הנראה נובע מאילוצים מובנים. פפ לעומת זאת מקבל אשראי אינסופי ויכול בעונה אחת להביא ולהעיף את כל מי שבא לו ובכך לכפות את הסגנון שלו הרבה יותר מהר כפי שניתן לראות בשטח וזה לא בא להוריד מהכישרון שלו בתור מאמן, זה שיש לו גב כלכלי כזה זה רווח גדול שכל מאמן היה מבקש ומתנהג בהתאם.

עונה שלישית רוב הקבוצה היא מוריניואית, הוא למד את המערכת מבין היטב עם מה הוא מתמודד ואני מצפה לקפיצת מדרגה ביונייטד בעונה הבאה.

פרק מעניין של תינוקות באזבי, שעוסק לא מעט במוריניו.
אפרופו שביתה איטלקית, גם כאן רומזים על זה.

עוד כמה רכש מוריניו יצטרך לעשות כדי שנשחק כדורגל טוב?
ובינתיים, הרכש שעשה, חלקו לפחות, לא מוכיח את עצמו.
זלאטן ומיקי עזבו; לינדלוף נראה כרגע לא טוב; באיי רוב הזמן פצוע; פוגבה? לא היה צריך להגיע לכאן - שחקן לא יציב ואוברייטד מטורף; וגם אלכסיס נראה רע עד כה.

מה שאני אומר הוא שעם הכסף שמוריניו בזבז הוא היה צריך להעמיד סגל טוב יותר; אולם, אין בכך לגרוע מהעובדה שגם עם הסגל הקיים - היינו צריכים להיראות הרבה יותר טוב, ולהיות מסוגלים להתמודד על האליפות (על הפארסה מול סביליה אין מה לדבר).

לכן, דבר לא ישתנה גם בעונה הבאה. לא משנה מי יגיע, זה הכדורגל שמוריניו מסוגל לנפק. ותכנית המשחק מול סביליה - להעיף כדורים לרחבה אל פלאייני ולוקאקו - מספרת את כל הסיפור.