ת'רד הפציעות על שם פרלאן מנדי :: מגפת קרעים בצולבת

יש לדייק, רק בקיץ האחרון.

https://twitter.com/carrusel/status/1623323496712400899?s=20&t=2onA-LQLTLxL02imIzX2Vw

אפשר עדכון לגבי מצבו של לוקס ואסקס? זוכר את הפציעה שלו (רצועה משהו?) אבל לא ראיתי שום עדכון

הוא בסגל למשחק מחר

ואסקז זה אניגמה, זה אגדה, זה בנזונה של שחקן(ואני מצטט כאן את זידאן), מהשחקנים שאני הכי פחות אוהב בסגל לשחקן שאני מת עליו ורוצה שיפתח בהרכב כל משחק.

16 פוסטים אוחדו לנושא קיים: שימו לכם את ההמנון ברקע: ליגת האלופות חוזרת, מתארחים באנפילד במשחק הראשון בשמינית הגמר (שלישי, 22:00)

אני רואה דיווחים שאלאבה בחוץ לחודש ורודריגו לעשרה ימים.
אלאבה מתחיל להיות שחקן מאוד פציע, ועוד היה לו חודש מנוחה בזמן המונדיאל.
רודריגו יחמיץ משחקים קשים מול אתלטיקו, בארסה ובטיס.

אלאבה נראה שחקן חצי גמור מאז שחזר מהפציעה הקודמת, הבעיה הגדולה עם ההיעדרות שלו זה שקמאבינגה יחזור לשחק מגן שמאלי, עדיף שימשיך את רצף המשחקים שלו במרכז יחד עם פדה, חבל מאוד.

נאצ’ו צריך להיות מגן שמאלי בינתיים. בלי רודריגו, קרלו בטח יסיט את פדה לאגף וקמאבינגה יוכל להישאר בקישור. בתקווה שקרוס ומודריץ’ לא ישחקו ביחד.

קמא ופדה חייבים להמשיך במרכז, אסנסיו יכול לשחק בצד ימין בנתיים, נאצ’ו מגן שמאלי כמו באנפילד זה הפיתרון הכי טוב בנתיים, אבל קרוס חזר וכנראה שקרלו יזיז לפחות אחד מבין פדה וקמא מהמרכז.

הכל טוב, עוד שבועיים מנדי חוזר מפציעה ואז הוא יעשה רוטציות בצד שמאל ביחד עם נאצ’ו.
לא, לא עדיף לשחק עם קאמבינגה בשמאל.

רודריגו החלים מהפציעה שלו מוקדם מהצפוי, התאמן היום עם הקבוצה.
הוא נמצא גם בסגל למשחק מחר, אבל גם אם הוא לא היה חוזר מפציעה הוא לא היה פותח גם ככה.
כיוון שמחר הקישור צפוי להיות מורכב ממודריץ’-קאמבינה-קרוס/צ’ומאני, אז פדה יפתח בימין.

כשחשבנו שכבר אין יותר מה להיות מופתעים מהזאר, אז היום נתקלתי בזה בפייסבוק. האמת שאני מופתע.

טוב, אם אף אוהד ריאל לא רוצה לדבר על פציעות , אז אני ארים את הכפפה.
קורטואה נפצע, עזב את המחנה של נבחרת בלגיה, ובספק גדול מאוד לגומלין מול בארסה ולמשחק הראשון מול צ’לסי.

אל תדאג שתראה את מצב הפציעות שלנו אתה תבין שאנחנו בסולדריות מוחלטת איתם…

כאילו שזה משנה. אני רואה את רשימת הפצועים ההולכת וגדלה אצלכם וזה לא מרגש אותי. מה זה משנה אם יש קורטואה או אין קורטואה שגם כאשר אתם עולים עם חצי הרכב שני עדיין אתם יותר טובים מאיתנו ואנחנו נראים כאילו השחקנים עדו טובה לעלות על כר הדשא?

מתיחה במפשעה, ריאל מדריד התנהגו כמו בארסה ולא הסכינמו לקחת סיכונים לקראת היישורת האחרונה של העונה.

הקוראת מישל הרציג, לטיפולך.

מנדי בחוץ לחודש.
יכולתי לחשוב על חדשות מצערות יותר האמת.

יש לי בשבילך: אלאבה חזר מהפציעה.