ת'רד היריבות ::

ממשלת בריטניה עם סנקציות חריפות במיוחד על צ’לסי. סיכום הדברים:
image

טירוף מוגזם לדעתי. מלבד הפגיעה המקצועית בקבוצה, תהיה פגיעה רצינית במאות עובדים פשוטים של צ’לסי שיאבדו את מקום עבודתם ויאלצו להתחנן לממשלה לדמי אבטלה שמי יודע מתי וכמה ישולמו.

העיקר אסור לערב פוליטיקה בספורט, זה ערך עליון…

החלטה אומללה, לא יודע מה להגיד מעבר לכך. לא יודע למי זה תורם, לאוקראינה בטח שלא.

ממשלת בריטניה: הסופרליג לא תעלה על הדעת! הכדורגל שייך לאוהדים ולמסורת ולא לבעלים עשירים שמתחלפים! נפעל להקמת ועדה!!!

גם ממשלת בריטניה: רומן אברמוביץ’ הוא צ’לסי וצ’לסי היא רומן אברמוביץ’.

מסתבר שאני אוהד את הפועל גלייזר ולא ידעתי.

ליברפול עולה זמנית למקום הראשון על חשבון סיטי.

5/4 - ליברפול אצל בנפיקה, סיטי מארחת את אתלטיקו.
10/4 - סיטי מאחרת את ליברפול בסמגרת הליגה.
13/4 - ליברפול מארחת את בנפיקה, סיטי אצל אתלטיקו.
16/4 - חצי גמר גביע אנגלי סיטי-ליברפול בוומבלי.

שבוע וחצי שיכולים לגמור לאחת מהן את העונה.

לא נראה לי שהשבוע הזה יקבע הרבה , לשתי הקבוצות יש עוד משחקים קשים עד סוף העונה בליגה וזה ילך צמוד עד הסוף.
באלופות ליברפול תטייל וסיטי אמורה לעשות את העבודה מול אתלטיקו הכי חלשה שאני זוכר.

יש למישהו ספק שסיטי וליברפול בחצי?

למרות ההרכב המלא ולמרות הניצחונות בתקופה האחרונה משהו בליברפול חורק, במיוחד אצל סלאח, פעם ראשונה שאני מגיע עם חשש למשחק בתקופת קלופ.

משחק עונה, מי שמנצחת כנראה תקח אליפות, מצפה לנו משחק ענק!

המשחק הכי טוב שיש לכדורגל העולמי להציע, רק עוד 5 דקות וזה מתחיל.

סטרלינג הוא המתנה הכי גדולה שיש לכל יריבה של סיטי… בחיי שאני לא מבין מה הוא עושה שם.

התעייפתי רק מלראות את המשחק הזה. איזה קצב. איזו אינטנסיביות. טכניקה. מהירות.

לא היה אפשר לנשום למשך 94 דקות, סיטי הייתה טובה יותר, תיקו זאת תוצאה טובה לליברפול איך שהמשחק התפתח.

משחק חלש של פאביניו ורוברטסון.

כמות מסירות האלכסון המדויקות של סיטי במשחק הזה זה משהו מדהים, כל אלכסון ל 40 מטר הגיע ליעד כאילו מסירה ל 5 מטר.

מזל שיש סלאח, גם במשחק חלש מסירה גאונית שמביאה נקודה שאולי תהיה שווה אליפות.

שידור חוזר יום שבת עוד 6 ימים :grin:

משחק מעולה. נדיר שאני מתיישב לראות פרמייר ליג אבל הפעם פתחתי, שילמתי לצ’רלטון, ונהניתי מכל רגע. סיטי אכן הייתה עדיפה אבל אנוכיות של ז’סוס פעמיים מנעה שערים (באחד למזלו היה נבדל). אני במקום פפ הייתי שוטף אותו, יש מצב שזה עוד יכול לעלות להם באליפות.

דה בריינה גאון.

התיקו כביכול שומר על הסטטוס קוו אבל ליברפול בנחיתות מבחינת לוח המשחקים שנשאר לה. יש לה עדיין שני משחקים מול הטופ 6 (טוטנהאם ויונייטד) כאשר באחד מהם לא ניפול מהכסא אם היא תשמוט נקודות (טוטנהאם). המשחק היחיד של סיטי שהוא בחזקת מוקש הוא בחוץ נגד וולבס.
יכול להיות שנראה שידור חוזר של 2019 בה כל אחת זכתה בתואר אחד ותכל’ס העדיפה את השני (סיטי באליפות וליברפול בצ’מפיונס).

טיטי אני מניח שהיום לא תתלונן שהשופטים דופקים אותכם :wink:

שתי הקבוצות הטובות בעולם עם שתי המאמנים הטובים בעולם איזה משחק!

לא ראית את היד של לאפורט שהצילה גול? היה אולי צריך לתת פנדל :wink:

אגב, זה שלקחו את הגול דווקא מסטרלינג עשה את זה להרבה יותר מתוק.

ובנוסף, גם פפ הזכיר זאת כבר, ברנרדו סילבה רוצה לעזוב ולשנות אווירה, איזה חיזוק יהיה תסגל של ריאל, שחקן ענק.

סטטיסטיקה די מדהימה שראיתי עכשיו:

סיטי העונה נגד ליברפול, טוטנהאם, סאות’המפטון וקריסטל פאלאס:
5/24 נקודות אפשריות (0 נצחונות, 5 תיקו, 3 הפסדים)
מאזן שערים 7-11

סיטי העונה נגד שאר הקבוצות:
69/69 נקודות אפשריות (23 נצחונות, 0 תיקו, 0 הפסדים)
מאזן שערים 65-9

ליברפול הייתה חלשה היום, בדגש על פאביניו. הייתי מעדיף לפגוש אותם בחצי מאשר את סיטי[יותר קל לזיין את סיטי במשחק אחד, מאשר 2].
מילא, ההגנה של סיטי עלתה פאקינג חצי מיליארד, כאדי שפפ יזרוק עוד חצי מיליארד אולי זה ישפר אותה.

סטרלינג-יש לו מזל שהוא משחק בסיטי, אחרת הוא היה כבר מזמן באיזה קבוצת תחתית בליגה האנגלית. כזה מחמיצן, לא ייאמן.
ג’סוס-אין צורך להוסיף.
גרליש-יותר פלופ מהזארד והזארד היה פצוע שנתיים.

הקצב היה עצום, ליברפול יכולים להיות מרוצים עם תיקו עם איך שהם נראו.

איך עוברים קיר כזה? :joy:

ליברפול השאירה מלא שטחים לסיטי. כמעט כל התקפה של סיטי השחקנים שלה היו פנויים ובמצב של אחד על אחד או אפילו לגמרי לבד. הייתה הרגשה כאילו סיטי משחקת עם 15 שחקנים; גם כשליברפול תקפה סיטי היו מאוד מאורגנים וצפופים בהגנה — על כל שחקן של ליברפול היו 2-3 שחקני סיטי. חשבתי שאחרי המחצית קלופ ייעשה משהו כי זה היה מאוד בולט לעין מה שציינתי.

אני חושב שליברפול יצאו קצת בנס ומבחינה אישית יצאתי קצת מאוכזב. סלאח וארנולד לא היו במשחק וליברפול נראתה קצת חסרת אונים לא מעט פעמים, עם לא מעט טעויות בהגנה ואיבודי כדור באמצע/ליד הרחבה.

אני לא יודע אם קלופ עשה כל מה שיכול אבל יש קצת תחושת פספוס. אני עדיין רוצה לקוות שליברפול ייקחו את האליפות. יש לי תחושה שסיטי לא תעשה 6/6 מול ווסטהאם ואסטון ווילה אך מנגד ליברפול עם לו״ז קשה.

זה היה אחד המשחקים הכי מותחים שצפיתי בהם העונה. איזה קצב אלוהים יישמור. :heart:

פפ שיחק על החולשה היחסית של טרנט בהגנה וכל כדור ארוך לאגף הגיע ליעד,ממש כמו שריאל עשו לליברפול עונה שעברה עם הצמד של ויניסיוס.

סנטיאגו אני שמח שצפית,ראית את דה בריינה?