ת'רד היריבות ::

אכן הנה הכרת פה אחד כזה :slightly_smiling_face: בוודאות אני זוכר שבשנים הנ"ל בפורומים השונים היו הרבה עם דעה דומה לשלי, גם הם לא אוהדי ריאל/בארסה. ברור לי שהרבה חושבים אחרת.

בכל מקרה, לא זו הנקודה - אני פשוט לא מסכים עם זה שהיתרון של רונאלדו היא היותו גולר ולכן, בדומה למסי, ההשוואה של הלאנד לרונאלדו היא רחוקה מאוד. הייחוד של רונאלדו מבחינתי לא הוא לא בהיותו גולר אלא יותר כוח הפריצה, האחד על אחד, המהירות, הסכנה שהיווה מכמעט כל מקום על המגרש וכן - הוא גם נטף קסם בכמעט כל מהלך. זה משהו שלהלאנד אין.

רק צריך לציין שעם בארסה באותן שנים זה או שאהדת אותה או ששנאת אותה - ככה שגם האוהדים ה"ניטרלים" כביכול לטובת מסי היו לרוב גם אוהדי בארסה.

מבין מה שאתה אומר אבל נראה לי שאתה קצת מכליל.
לא היו חסרים בסביבה אוהדים שפויים (בעיני כמובן…) של יונייטד וכדו׳ ואפילו של ריאל שטענו שבארסה גדולה ו/או הפרידו בין השנאה לבארסה לבין הדעה על מסי.

מנצ׳סטר סיטי בקצב של 139 שערי ליגה העונה.
ארלינג הולאנד בקצב של 63 שערי ליגה העונה.

לא כוחות

עשור אחורה דיברו על כמה הלה-ליגה פח ויאדה יאדה יאדה… טרם יצא לי להתקל באף לא ציוץ קטן על חולשתה של הפרמייר-ליג, מביך.

אוטוטו יתרצו את העניין בכך שבארסה מודל 13’ פחות טובה מסיטי של ימינו. יותר ממגוחך

עדיין לא, אבל אולי ברגע שפפ יודח העונה ברבע גמר הצ’מפיונס ויטען שאין לו סגל מספיק טוב וירכוש את אמבפה יהיה אפשר.

היי היי…תירגע! קודם בלם/מגן ב-80 מיליון, ו-א-ז אמבפה.

עוד בלם/מגן מחליף ?

לא מעניין. להלאנד יש סעיף שחרור סביר מסיטי בעוד כמה שנים וזה אומר הכל על המועדון הזה. אצל פלורנטינו היה מקבל כאפת שטות וסעיף שחרור של גזיליארד ביטקוין.

יש מקור רציני שמאמת את זה?
שואל באמת, כי לא ראיתי כזה (מעבר לכתבות של מארקה עם דמעות בעיניים), ופפ עצמו הכחיש כשנשאל על זה השבוע (כמובן לא היה סביר שהיה מודה בקיום הסעיף, אבל יכול היה בכיף להגיד שהוא לא מתעסק בדברים האלה אלא צ’יקי, כמו שהוא עונה לרוב על שאלות בסגנון).

פפ אמר שאין סעיף שיחרור לריאל לא שאין לו סעיף שחרור בכללי.

זה בנוגע לסעיף השיחרור שלו:

היה ציוץ מלפני כמה ימים של רומנו שהוא יפרסם בהמשך[כמה חודשים קדימה] את סעיף השיחרור של האלנד.
לצערי איני מוצא את הציוץ כרגע, אם אמצא אפרסם אותו.

@tomram הביא ציוץ של פבריציו שאומר שאין סעיף לקבוצה ספציפית אבל יש סעיף שחרור שיופעל בעוד כמה שנים. כנראה הכי אמין שניתן למצוא.

לא, שמעתי את המסעת, הוא אמר שאין סעיף שחרור נקודה.
it’s not true. he has no release clause for real madrid or for any other team

3:16 עד 3:24

אשמח, תודה.

יש לך אולי לינק לאחד מהם? ניסיתי לחפש וקצת הסתבכתי…

To be clear. Erling Haaland contract doesn’t include specific clause for any specific club ❌🔵 #MCFC

There will be [not now…] a release clause available for all the clubs.

…no sense now, as he’s very happy at Manchester City.

More on Leão & Haaland: https://t.co/UW5kbVtQNd pic.twitter.com/hBnG7aijDa

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) October 6, 2022

עוד קצת צרות לקלופ .

Jurgen Klopp on Liverpool injuries 🔴 #LFC

▫️ “Luis Diaz — something with the knee, not looking good”.

▫️ “Alexander Arnold was forced off with a twisted ankle”.

▫️ Arthur Melo, not available for 3/4 months. pic.twitter.com/FgcrKzftq6

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) October 9, 2022

ארתור זה חתיכת בלוף ברמה של ההומלס שהוחתם ביונייטד. אין מילים לתאר אותו.

https://twitter.com/TheAthleticUK/status/1579728757073625090?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed|twterm^1579728757073625090|twgr^32df63ce1b0c5a51ed8fc04573d7e6ff8b399f70|twcon^s1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.one.co.il%2FArticle%2F420738.html

סעיף השיחרור של האלנד

דאבל בקלאסיקוים היום.

איזה משחק ענק זה ליברפול נגד סיטי יחסית לקלאסיקו המקורי, איזה קצב איזה כדורגל !

ליברפול לאט לאט חוזרת לעצמה, מקווה שזה לא מאוחר מדי.

פירמינו חזר לכבוש אחרי שנים, סלאח מתעורר, נונייז מראה סימני חיים וגם ואן דייק חזר להיות חומה.

אני לא מבין איך אתה לא רוצה להרוג את נונייז על קבלת ההחלטות שלו.
הוא הגיע למצבים ויזם, אך הוא הוביל כדור ב3 מצבים שהיו חייבים להגמר בגול ולא נגמרו:
3 על 1 בו הלך לבד ראש בקיר
מצב להבקעה בו הוא מסר לשחקן בעמדה הפחות טובה
1 על 1 אותו החמיץ

לא רואה אותו מספיק, אבל לפחות היום זה נראה כמו קבלת החלטות איטית שגרמה לו לפספס את רגע המסירה הנכון

ה1 על 1 היה בנבדל ברור וגם הוא ידע זאת.

בשני המצבים האחרים זה הוא שיצר את המצב, היה צריך למסור לסלאח במקרה הראשון במקרה השני מסר נכון רק חזק מדי וזאת אחרי שעבר בקלות 2 שחקני הגנה.
שחקנים יוזמים שמשחקים לעומק כמו נונייז בסוף מצליחים, הוא נראה רעב שיצא לטרוף את המגרש, ימשיך ככה השערים יגיעו.

אגב, התלונות של סיטי על פסילת השער מגוחכות, היו שם 2 עבירות ברורות, גם על פאביניו וגם על אליסון.