ת'רד היריבות ::

יאגו אספס נפגע ממך עכשיו.

עם כל מה שהוא פגע בי אני מרגיש לגמרי בנוח.
לא זכרתי שהוא היה בכלל בליברפול.

אלבארו נגרדו, רוברטו סולדאדו. מיצ׳ו היה מעולה בראיו ונעלם אחר כך באותה מהירות בה הוא פרץ בסוואנסי.

חוסלו גם לא זכור לי שהותיר חותם בסטוק.
מוראטה גם לא הצליח כל כך בצ׳לסי.

אני לא מצאתי שהשערים שם מצחיקים, חוץ מאחד שעבר בין הרגליים של שוער מזווית קשה.
הם פחות מצחיקים משני השערים בדרבי אתמול.
ראיתי שחקני התקפה טובים מתגברים יחסית בקלות על שחקני הגנה בינוניים. לא מתקרב למתנות שארסנל וליברפול חילקו אחת לשניה.
יש לי הרגשה שנגררתי להגן על ההגנות של הליגה האנגלית וזאת ממש לא כוונתי. אני רציתי לצחוק עליהן.

נגמרו לקלופ השחקנים…איזה הרכב, איזה ספסל :person_facepalming:
מדהים מה הוא מצליח להוציא מהסגל הזה, נתגעגע אליו :cry:

הרכב הפצועים שלנו יותר טוב מההרכב היום.

תמיד יכול להיות יותר גרוע אה טיטי?

מה שמדהים זה שעדיין בליברפול אני מכיר יותר שמות מאשר בצ’לסי שהוציאה איזה מיליארד אירו על ההרכב הזה.

מה זה החרא הזה עכשיו ? כמו במשחק הראשון נגדם העונה סתם פסלו לנו שער.

לא סתם,אנדו שהיה בנבדל ברור מנע משחקן להיות מעורב במהלך,כמו שללייפציג נפסל מולנו,גם זו פסילה מוצדקת,חוק מעצבן אין ספק.

הייתי גם נגד פסילת השער של הגרמנים.

בכל כדור חופשי אם מחפשים יותר מדי אפשר למצוא סיבה לפסילת שער או לשריקת פנדל, יש לקבוע גבול כמה ה var יכול להתערב, השער היה חייב להיחשב, אנדו לא השפיע על מהלך השער

כאן אנדו השפיע באופן ברור יותר מאשר בשער של לייפציג נגדנו. פסילת שער ברורה ביותר לדעתי.

ליברפול יכולה להרגיש מקופחת שקאייסדו יצא בלי כרטיס. לא הייתי נופל מהכסא אם היה יוצא שם אדום.

ככל שאני רואה את הגול הזה אני יותר משתכנע שהחוק הזה נחוץ,פה אנדו ממש חוסם שחקן צלסי מלשמור על ואן דייק ומשאיר אותו עם שחקן שנמוך ממנו בחצי מטר כדי לנגוח בחופשיות,השיג יתרון ברור מעמדת נבדל.
פסילה מוצדקת לחלוטין.

עם הרכב שני מחוזק בילדים מהאקדמיה, ואן דייק שהיה היחיד בין ה 11 שסיימו את המשחק שהיה נכנס להרכב הכי חזק של ליברפול מביא את הניצחון המתוק.

אני כבר מעכשיו מתגעגע לקלופ

לא יודע מי נחרבה יותר מהשלכות המלחמה,צ׳לסי או אוקראינה.

עם סגל בינוני פלוס, עם מכת פציעות שלא נראתה מעולם, קלופ והתינוקות שלו בראש הפרמיירליג 11 מחזורים לפני סיום העונה.
עדיין במירוץ ל 3 תארים כשכבר לקחנו תואר.

היום לא פתחו בגלל פציעות או חזרה מפציעות -

אליסון, מאטיפ, ארנולד, צימיקאס, אנדו, סבוצלאי, חראנפרך, בז’צ’יץ’, טיאגו, סלאח, ג’וטה, נונייז.

ועדיין נונייז שחזר מפציעה ועלה כמחליף(כי אם לא הלכה העונה) מבקיע שער ניצחון סופר דרמטי בדקה ה 99 ומשאיר אותנו בראש הטבלה.

מקווה שקלופ יגיע לריאל, מגיע לו לקראת סוף הקריירה לקחת כמה תארים קלים למלא את ארון הגביעים, בליברפול אחרי שעשה ניסים לא הביאו לו רכש קריטי בינואר וכמעט הרסו לו את העונה.

העיקר מגיעים למשחק מול הסיטי עם 2 נקודות יתרון, וכן, אני יודע שעדיין יש להם משחק מחר מול יונייטד

מעבר למשחק מול יונייטד, סיטי מארחים את קופנהאגן ברביעי אחרי שניצחו אותם כבר בחוץ, ויכולים לעלות עם הרכב שני ואתם טסים למחרת לפראג למשחק חוץ, שאם תזרקו אותו אז הגומלין עלול לא להספיק לכם כדי לעלות.

למשחק החוץ בפראג בטוח שרק הילדים ישחקו, לקלופ לא תהיה שום בעיה לזרוק את הליגה האירופית לפח כבר מעכשיו כדי להגיע מוכן נגד סיטי.
ואן דייק, סלאח, נונייז, אנדו וסובוצלאי חייבים להיות זמינים נגד סיטי, זה קריטי.

כאוהד אני מבין את התחושות שלך, אבל כמאמן קלופ צריך לקחת בחשבון את זה שאתם לא פייבוריטים בליגה והליגה האירופית יכולה להיות ההבדל בין לעזוב אתכם עם תואר לבין לעזוב בקול ענות חלושה בלי תואר גדול מזה 4 שנים (עם כל הכבוד לשלושת גביעי הליגה מאז).

המשחק מול סיטי הוא קריטי, ניצחון והסיכוי לאליפות גדול מאוד, הכל מתנקז למשחק אחד, האליפות כנראה תוכרע שם, אז זה יהיה לא חכם לא להגיע 100% מוכנים, 100% האפשרי כמובן, כי יש עדיין הרבה פצועים.

מי האמין בתחילת העונה שמשחק במחזור ה 28 יכול לקבוע כנראה אליפות לטובת ליברפול…הפסד או אפילו תיקו ורוב הסיכויים שסיטי לוקחת.

מצטער, אבל לדעתי סיטי פייבוריטית גם אם אתם מנצחים (וכמובן שאני לא רואה את זה קורה).