הגרסה שלנו למשחק :: כדורגל ישראלי

קלינגר הוא מאמן של התחלה חזקה ואז אחרי כמה זמן הוא קורס. כל הקרירה שלו זה כך, אם אתה אוהב את הקבוצה שלך תתפלל למאמן יותר טוב.

בלון נפוח של יחסי ציבור.

קלינגר עדיף כפרסונה על כל המימרים הגנריים, אבל אחרי 20 שנה כמאמן בכל הרמות אפשר להעריך שאין בו איזה גאונות מקצועית יוצאת דופן. לכן אני גם מהמר שהוא לא יסיים את העונה הבאה בהפועל, שבינתיים שוב מובסת בסמי מול הקבוצה הבכירה בעיר :slight_smile:

בקושי שמתי לב שהיה דרבי אז אני מניח שכן. במה אנשים מתעסקים במקום לשחק בסוני…

אני חושב שההפסד הזה מקלקל את הרושם הרבה יותר מאשר ההדחה בחצי גמר הגביע. אסור לקבל מהם 4:0 בשום מצב עם כמה שזה קלישאתי. לא יכול להיות שכל משחק שניקלע לפיגור כבר יהיה עדיף לרדת מהמגרש. קלינגר לא חסין, הוא לא חילק מספיק טוב את הכוחות, ואווירת סוף עונה לא נכונה כי יש לנו צעירים בהרכב שרק רוצים להוכיח את עצמם, שחקנים שכאילו נלחמים על החוזה הבא. חמישייה אחת, שתי רביעיות, ארבע שלישיות - זה פשוט נוראי.
לא הייתי צריך את “המראה” הזו כדי לדעת שהסגל שלנו בינוני ומוגבל ושלא יתאהבו שם ברעיון הצעירים, אבל זה לא שיש לנו יותר מדי כסף גם אם העולם היה חזר לקדמותו ועונת 2020/21 תיפתח עם קהל. עדיין בעד הצעירים, במקום אולהה או דמארי (גמור). מקווה שנחתים חלוץ סביר בעונה הבאה ויהיה בסדר, הליגה פה חרא. ה-0:0 בין מכבי חיפה ובית"ר ירושלים צרם בעיניים. המטרה הבאה היא לא להתבזות בדרבים, אני לא חושב שהייתה עונה שהפסדנו ארבעה…

מ. ת״א חידה ענקית לקראת העונה הבאה. יתכן שבלי הקורונה הם במצב שהולך המאמן, אמאדור, גלזר/פרץ ועוד שני שחקנים שאסור להגיד את שמם מחמת צב איסור פרסום. הקורונה עוד תשאיר פה את כולם ואנחנו נסבול מאליפות שישית בתשע שנים.

בגזרת הצ׳ק פוסט, גידי קניוק שוב עוזב את קבוצתו. ויקי ואקנין תעביר את הקליינט שלה לאסיה בשנית, נקווה שלא שוב לפחטקור.

1. פרשת הנערות: שום מילה על מוסר מצד הסוכן או הפרקליטים שלהם, אפס לקיחת אחריות. ממש גיבורי ישראל עומר אצילי ודור מיכה שהחליטו “להיחשף” כשכל עם ישראל יודע במי מדובר. אולי הם בחרו בכוונה גם בזמן שאיביץ’ עוזב וזה יוריד מהפוקס. מחכה לפוסט של אשתו של אצילי. מעניין אם יישארו במכבי. איזה סבל הם עברו?
  2. איביץ’ מאכזב אלא אם כן הוא משקר וסגר בקבוצה אחרת, בליגה גדולה יותר באירופה כמובן. מאמן מצוין ואחד הגדולים שהיו כאן, קידם שחקנים והכל נכון, זו קבוצה של מאמן. אבל אני לא מסתנוור מעניין ה-“תקציב הכי נמוך”/“פייר פליי” כי יצא להם טוב ולא היו מתחרות הרי הוא לא התמודד עם ב"ש הגדולה בהיסטוריה. מה עם האתגר להביא את מכבי לשלב הבתים בליגה האירופית למשל? מכבי לא יכלה לבזבז, אבל שחקן גדול כמו שכטר הגיע בחינם, ודן גלזר שפרץ היה עלול ללכת לאיבוד בזמן ששחקן קישור במיליון יורו מסריח את הדשא במקומו. תמיד יש קשר בין אירופה לליגה, היעדר העומס עזר להם.
  3. למרות מספר סימני שאלה לגבי שחקן כזה או אחר (זה קיים כנראה בכל קבוצה אגב) - מכבי פייבוריטית ברורה לזכות שוב והסגל ברובו ימשיך. לרוב הם פוגעים בול במאמנים. לברק בכר תהיה הרבה עבודה במכבי חיפה.

נראה שבכר שוב בא לשייף ולקחת תארים. אם מיכה ואצילי אכן עוזבים בנוסף לג׳רלדש, סבוריט ואמאדור (ואיביץ׳ כמובן) אז יש סיכוי טוב לחגיגות בדדו.

נ.ב
מה עם להפסיק עם הג׳ל בשיער?

בית״ר משלמת את סעיף השחרור של דגני ע״ס 400 אלף דולר והוא ישחק במדיה. נשמע כמו התחלה של בלאגן בחודורוב

עוד לא בטוח שישחק בצהוב שחור, לפי הדיווח לשחקן עוד אין מושג מהמהלך הזה. עד כה בית"ר הודיעה שהיא תשלם את סעיף השחרור אבל לא סיכמה את התנאים עם השחקן עצמו.

בכל אופן, העברה הזויה מבחינתי, בלם בינוני מאוד בן 31 במחיר מופקע בימים אלו, מה הבעיה לשלם את הסכום הזה לאיזי על עידן נחמיאס ולסגור את העמדה ל-10 שנים?

דגני הבלם הכי טוב בליגה מחוץ למכבי וב"ש (שזה תאכלס אומר ז’איר ומיגל ויטור, אולי טיבי), יש לו מספיק שנים לשחק והוא אחלה רכש בעיניי. גם מבחינת אישיות. לא מאמין שהמחיר הזה באמת ישולם… הקומבינה תתגלה בהמשך

גם אני לא חושב שדגני בינוני. יחסית לליגה הוא מהיר מאד וזה יתרון גדול. פחות או יותר בשורה עם עופרי ארד, דן מורי וטיבי.

המחיר אכן מוזר למרות שאם יש קבוצה שלא מתנהלת בהיגיון עקבי זו ביתר

שמע, אומנם לא ראיתי את רוב המשחקים של הפועל העונה, אבל כשכן ראיתי הוא היה אשם בגול פר משחק.
בכל מקרה כמו שאתה אומר וכמו ברוב העסקאות של חוגג עד כה, כנראה מדובר בקומבינה כלשהי שתכלול טרייד/ תשלומים/ משהו שנגלה בקרוב.

תראה, בסוף הוא בלם ישראלי, ויש לו קטע מוזר שבכל דרבי הוא מפנק את מכבי, אבל ביחס למה שיש פה הוא סבבה. זה שדרוג משמעותי לבית"ר לדעתי. נחמיאס נראה לי כמו עוד לקרדה של איזי והוא מניה הרבה פחות בטוחה

בית"ר פעם לקחו לנו קפטן, שמעון גרשון או משהו כזה, ב-2006. מאז הבנתי שאין סמלים בכדורגל ואחרי שוורמוט הלך למכבי ולא היה לנו אפילו יום אחד להתבאס “רק” על ההפסד בדרבי - החלטתי לא להיקשר לאף שחקן. הטיעון היחיד לדעתי נגד דגני זה מספר הספיגות המגוחך שלנו העונה - 50, זה בלתי נתפס, כמובן שגם לו יש חלק בזה. אבל הוא מאוד מהיר, מנהיג, דוחף קדימה, נתן הכל, שחקן שרשם אצלנו חמש עונות במצטבר, אין כמעט כאלה כבר.
להנהלה שלנו אין ברירה אלא לקצץ בשכר וגם דמי השחרור קוסמים להם, ועדיין אני כועס. אאמין לחלק מהדיווחים בתקשורת - אף אחד לא אמר לו, עדכן אותו, פנה אליו, הכל מאחורי הגב, וזה לא יגמר שם. גם אלטמן יילך - אם יהיו קונים, עמנואל בוטאנג. אם היו מציעים להם כסף הם היו קובעים שהפועל תשחק בצהוב כמו הקבוצה השנייה של העיר.

גרשון - בוגד, אלימלך - קיבל עונש חינוכי מההנהלה, אבוקסיס - המאמן לא רצה אותו, ורמוט - קשיים כלכליים, שלום תקווה בזמנו - לא צריך אותו. אף אחד לא מסיים כאן כמו שצריך…

נראה שזה מאפיין של הקבוצות שאתה אוהד… :upside_down_face:

אתמול זכינו באליפות אז מה אכפת לי לפרגן.

מזל טוב לאסף ברצה על נצחונו בליגת החלומות.
בניצחונו הותיר אחריו את קוקו כסגן הבלתי מעורער ולאחריו אני וגיא שבמהלך קלאסי הפסיק לעשות חילופים.

אסף ברצה היה טוב ורציני במהלך כל העונה וכמובטח הוא זוכה בסושי. מה שהוא לא יודע זה שעקב המצב הקשה אליו נקלענו בקורונה, הוא צריך לבחור בין להמיר אותו בסביח פרישמן לבין סחבת משפטית מתישה. הרשות לבקרת תקציבים מוסרת שאין היא נושאת באחריות לחוזים מסוג זה. גם עורך דין אבן עזרא לא שש לקחת את התיק. את תגובתו של אסף כנראה שנשיג בהמשך.

או סושי או נאדה

בכל מקרה נראה שגם סביח לא יתאפשר במצב הנוכחי (יש סיכוי שתגיע לישראל בשנה הקרובה לאור המצב?).

על כל פנים אני מצפה לליגת חלומות גדולה יותר ותחרותית יותר בעונה הבאה (אם תפתח). בליגת העל שלנו אני דווקא מאמין שיכול להיות שינוי בזהות האלופה, אבל בגזרת הפנטזי כרגע קשה לראות מישהו קורא תיגר :blush:

אני מוחה, אשתי הייתה בחדר לידה בדיוק בזמן סגירת חלון החילופים.
מאמין שאם הייתי מוציא את אצילי ומיכה מההרכב הייתי מסוגל לעשות מהפך.

נחזור עונה הבאה חזקים יותר.

• טוב אז מפה לשם מסתמן שאפילו גולסה בסימן שאלה. זה נראה כמו אליפות שמכבי חיפה צריכה לקחת. טרם התבהרה התמונה, אבל גיא בטח יעדכן בנסיעה הבאה לצפון האם מחלקת הבינוי כבר החלה את עבודתה בחוף דדו

• הפועל חיפה מחתימה את רז שטיין, שחקן שגדל וסומן בצד הירוק של העיר. שטיין הוא שחקן לא מלוטש אבל עובד קשה מאד על המגרש. לדעתי קלאסי להפועל חיפה

עזבו שטויות, זו הולכת להיות העונה של הפועל חדרה.

בין השחקנים שהגיעו- החלוץ גוסטבו מרמנטיני שקרע רשתות בליגה הארמנית, חלוץ ניגרי בשם אודה אונורידווה שכבש לא פחות מ-4 שערים בליגה הערקית בשנה שעברה (אמיתי) במשא ומתן והקשר האימתני יאיא מלדג’ה שרשם 11 הופעות בליגה הבולגרית בשנה שעברה הצטרף גם כן.
בנוסף לשחקנים הזרים הגיעו כמה ישראלים בכירים כמו שובל גוזלן שכבש בשנה שעברה שער אחד ב-6 הופעות במדי אשדוד, פיראס מוגרבי שקרע את הרצועה הצולבת והיה אמור לעבור לבני שפרעם מליגה ב’ אך בסופו של דבר יגיע לשיקום בחדרה (עדיין פצוע), גם ריף מסיקה שהדבר היחיד שעשה בקריירה זה להדיח את מכבי מהגביע יצטרף.
בנוסף צורפו 2 מכוכבי נבחרת פלסטין- עבדאללה עזאם ועבדאללה ג’אבר.

הקטע המצחיק שבסוף זה יגמר במקום שישי.

מפתיע שהניסנובים עדיין לא הביאו שחקנים מהליגה העיראקית…

דדו כבר מוכן כולל עמדת השידור של הפאנל