הגרסה שלנו למשחק :: כדורגל ישראלי

עדכון: פיראס מוגרבי שוחרר מחדרה היום, תודה על הכל פיראס :heart:

והנה @KB9 מקבל את ווילי. תהנו, אחלה בחור. מקווה שיצא ממנו משהו. האם מתאים לליגת העל - חידה. מול בלם מהיר כמו דגני היה לו מאד קשה. מצד שני צעיר וחזק שעובד על המגרש.

הוא כבר יכול לרשום בקו"ח שיואב כץ הסכים לשלם עליו דמי השאלה, לא מובן מאליו.

סיפור עצוב. היה אמור לעשות אקזיט עם החוזה הגבוה בקריירה לפני הפציעה כשהמניות היו בשיא. מראה כמה קריירה של כדורגלן היא עניין נזיל ושכל שחקן ברמה הזאת צריך לממש מוקדם ככל האפשר את האפשרות להרוויח כסף.

יש!

האמת?
בשנה האחרונה המועדון שלך עקף בסיבוב את נתניה והפועל תל אביב. הכץ אותו הכץ, הבעיות בתשתית, במערכת ובנוער נשארו - אבל הוא נותן לאיש מקצוע לעבוד, משלם בזמן, המועדון משחק כדורגל חיובי ובסך הכל חלום של רוב אוהדי הכדורגל שהם לא מהגדולות באמת.

בינתיים מכבי ת״א מחתימה את בן ביטון. לא רק שזה, כמובן, לא ברמה של ג׳רלדש אלא שבתוספת לטל בן חיים יש פה בהחלט מצב לבלאגן בסגל.

מכבי תל אביב שיחררה את דור מיכה ועומר אצילי - התגובות שלכם?

אני חושב שמכבי הוגנת בדבר אחד - הם לא חיכו לדקה ה-90 של חלון ההעברות מה שנקרא הרי מדובר בשחקנים עם חוזה לא זול, מה שהיה מקשה עליהם להתאקלם במקום אחר. אני חושב שהעובדה שאין קהל במגרשים עד 2021 לפחות תקל עליהם, היריבות לא יעשו להם את המוות, אם האישה סלחה לאצילי מה אכפת לו מה אוהד הפועל צעק לו? אני חושב שזו החלטה אמיצה מאוד הרי לא הדיחו פה שני שחקנים ליצנים שהם ה-22-23 בסגל שהם שחקני אימונים, אין כאן איפה ואיפה, ואולי המחיר קצת גבוה מדי. אפשר להגיד שהכתובת קצת הייתה על הקיר עם צירופו של טב"ח. האבידה של אצילי הרבה יותר כבדה בפן המקצועי ומיכה פשוט כבר תקופה ארוכה במועדון ומזוהה עם הקבוצה. מת לדעת מה איביץ’ אמר להם בארבע עיניים, הוא הגן עליהם בראיון היום.

המונח ‘כדורגלן’ תמיד הלך עם אחד טיפש שיודע רק לבעוט בכדור, שאין לו כבוד לשום דבר, “הוא בטוח בוגד”, אני מקווה שזה יגרום לשינוי מסוים ושזה היה למען יראו וייראו. בכל מקרה אם אצילי היה מאבד את אשתו ואם ילדיו זה היה גרוע מזה.

הייתי אומר לקבוצה אחרת להסתער אבל מה שעצוב מצד מכבי חיפה זה שגם אם אצילי היה מגיע לדוגמא, החלק ההתקפי נפלא וביום טוב עולה על מכבי זה היה כבר אשתקד (וזה בלי שועה בכלל), אבל שאר הסגל לא התקדם במילימטר. צריכים קשר אחורי שיזיז קדימה את שרי שלא יצטרך לנהל את המשחק באמצע ואז יהיה קרוב לשער (ואותו קשר גם יעזור בהגנה), צריך בלם במקום סיינסבורי. מעבר לכך בכר והצוות שלו (קלארק השמן הזה, הצחיק אותי ממש) יצטרכו להתמודד עם זה שהפסידו למכבי ארבע פעמים. רוצה לומר - הקיץ המבלבל של מכבי לא עוזר לליגה כי אין מי שתיקח.

השאלה היא איזו קבוצה ישראלית תסכים לגעת בהם עכשיו, וכמה תעלה להם דירה בירושלים?

אני ממש ממש סקפטי שחוגג ילך על כזה דבר.
כל הרעיון שלו הוא לשנות את התדמית של בית"ר, ועל הדרך לשפר את התדמית שלו עצמו, זה יוציא אותו קטן ואני לא חושב שהוא יעשה את זה.

הפועל ב"ש מתפרקת מביטוניה - אורן ביטון בדרך לבית"ר להחליף את גרצ’קין שבדרך לפולין. היא גם תתפרק בקרוב מהגג בטרנר אחרי שהתגלו בו ליקויי בניה (באיצטדיון בן 5 שנים בלבד - מדינת ישראל :heart:), ולא תוכל לשחק שם ברוב העונה הקרובה. כמו שזה נראה כרגע יואב כץ שועט קדימה לעבר ארבע הגדולות של הכדורגל הישראלי :sunglasses:

לא חושב שאפשר לא לאהוב את ההחלטה הזאת, אבל קל יותר להיות מוסרי כשיש לך כסף.
גם אני לא רואה מי ייגע בהם בארץ כרגע. שיהיה להם בהצלחה בגלות בערבות בולגריה. שני מטומטמים.

מסכים.
וזה יישמע מגעיל, אבל מבחינתם כל מה שהם צריכים זו איזו שנת צינון בקפריסין/בולגריה/קזחסטן, עד שישכחו מהנושא, ואז הם יוכלו לחזור לארץ כמו גדולים. לצערי זה המצב.

אני “שופט” אותם אחרת למרות שהם עשו את אותו הדבר.
אצילי: קודם כל הוא איש משפחה והוא עשה דבר סופר-שפל| שנית, הגיע למכבי על תקן כוכב גדול שכל הליגה רדפה אחריו| אמור להיות בשיא הקריירה ועל כן זה הפסד מקצועי.
מיכה: 20 שנה במכבי, סומן כילד טוב, התדמית שלו יותר נקייה| בנסיגה עצומה מקצועית, עליו הרבה יותר ‘עצוב’ לי.
אם הייתה להם האפשרות הם בטח היו עוברים לבית"ר ירושלים, האישה סלחה לאצילי אז מה אכפת לו מה יכתבו עליו מה גם שבלי קהל יריבות שיעשה את המוות זה יותר נוח.

אני חושב שבבאר שבע עוד יתגעגעו לבן שהר וזה הסימן המובהק שהם בדרך לבינוניות, את רוב השחקנים הטובים הצליחו להשאיר שם והקיץ היה פחות קשה משחשבתי אבל אבוקסיס תקוע, מסכן.

כרגיל כאוהד הפועל תל אביב ההישג הכי טוב יהיה היום בו אוראל דגני יאריך חוזה אם בכלל, במקומו כבר הייתי בורח מזמן.

מעניין מה שאתה אומר, כי מבחינתי אין שום הבדל ביניהם. לא מעניינת אותי הבגידה של אצילי באשתו, כי הוא לא הראשון ולא האחרון שעושה את זה. בטח לא המפורסם הראשון. האם זה לא מוסרי? ברור. אבל זה לא צריך להיות השיקול, לדעתי, בהמשך העסקתו בקבוצה. אם היית מעיף כל שחקן כדורגל שבגד באשתו, היית נשאר עם מעט מאוד שחקנים.

כוכבות לא משחקת תפקיד אצלי, אבל מבין למה אצילי אולי צריך לחטוף יותר בגלל זה, לפחות תדמיתית. ככל שאתה דמות יותר מוכרת, ככה התדמית שלך צריכה יותר להישמר מכל משמר ולהישאר נקייה.

אבל בשורה התחתונה תחתונה מבחינתי - אם אני סולח למיכה, אני סולח גם לאצילי. ולהיפך. לא מעניין אותי שאחד מהם נשוי והשני לא, אם אחד מהם בדיוק נפרד מחברה שלו והשני לא, ואם אחד מהם מרוויח 200 אלף לשנה, והשני חצי. אם החלטת לתת להם בעיטה מהקבוצה, שניהם צריכים להיבעט באותה מידה.

על שניהם לא עצוב לי. שניהם מטומטמים, ושניהם צריכים לשלם על זה. גם אם יוכח שמבחינה חוקית הם לא עשו שום דבר אסור.

אני חושב שהחטאת את הנקודה שלי. ההחלטה מוצדקת, על מיכה כביכול יותר ‘עצוב’ לי. לא נכנסתי לשיקולים של מכבי תל אביב. לגבי אצילי המקרה אצלי נתפס חמור יותר ברמה המוסרית גם אם הבגידה לא הביאה לשחרורו, זה הגעיל אותי אף יותר. כל מה שכתבתי על ‘כוכב כדורגל’ זה רלוונטי לגבי ההפסד המקצועי של מכבי, כדורגל בלבד ולא אמור להוות שיקול - במקרה אצילי מדובר בהפסד ענק, הוא אולי הקשר הטוב בליגה (למרות שצ’רי משחק בעמדה אחורית מדי מכורח הנסיבות), יכול לשחק גם בימין ואפילו באמצע לעת הצורך. מיכה לעומת זאת נראה רע מאוד וזו אכזבה אחרת, יותר פרידה ‘ערכית’ בתור שחקן שמזוהה עם הקבוצה ושיחק שם המון זמן.

מעדיף לחיות בעולם משלי, למרות שאני יודע ממקורות שזה לא ככה - שרוב הכדורגלנים הם כן נאמנים כמו שמעון גרשון. למרות שכן, הרי כל אחד רוצה אישה כמו מלי לוי בבית (מי מקשר את זה לגלאקטיקוס? כאפיים).

קיבלתי.
אתה מסתכל גם מהצד המקצועי, של מכבי. ובנושא הזה - כנראה שאצילי הוא הפסד גדול יותר ממיכה (בוואקום, בלי פציעות ובתפיסה שבהכרח בעונה הבאה אצילי כנראה היה יותר משמעותי ממיכה). מסכים.

אבל מבחינת האם מדובר בשחקן שכבר 20 שנה במועדון, או הגיע רק לפני שנתיים - מבחינתי זה לא משנה. אם אתה מעיף את א, אתה מעיף את ב. אם אתה משאיר את א, אתה משאיר את ב. השיקול שלך, כגורם בהנהלה, לא יכול להיות “כמה שנים הוא במועדון?”. בהינתן עבירה זהה - דין אצילי כדין מיכה.

בנושא הבגידה עצמה - זה לחלוטין מגעיל אותי, וזה עם ובלי קשר לעניין “אל תשפוט אדם לפני שתגיע למקומו”. אבל לדעתי בגידה בבת הזוג לא יכולה, ואף אסורה, להיכנס למערך השיקולים לגביי התקשרות עם שחקן (כמובן במקרים “רגילים”. לא כולל ג’ון טרי-ים למיניהם וענייני איקרדי). עם כמה שזה מעשה גרוע - זה לא משהו שקשור לקבוצה. לצורך העניין - לא היה איכפת לי, גם אם הייתי גולדהאר, אם הבגידה הייתה עם מישהי בת 25, נגיד. וכנראה שגם לרוב העולם זה לא היה משנה.

מבחינת מראה? כי כבר בגדו ב"מוכשרות" ממנה. :slight_smile:

נסגר בחצי מחיר כצפוי

תלוי למי :wink:

Shimon

אז מ. תל אביב שלפה את המטאטא מהארון ולקחה את המשחק בלי להתאמץ יותר מדי. אחר כך גיליתי שלדבר הזה יש גומלין, מסתבר שהתואר הראשון של העונה עוד לא חולק באופן רשמי.

היום כבר תשחקנה שתי החיפאיות. אולי עדיף הפסקה קצת יותר ארוכה מהכדורגל הישראלי

הגיוני מאוד בתקופת קורונה לעשות גומלין למשחק מיותר של משחק מיותר.
לבאיירן מול ברצלונה ברבע גמר מספיק מפגש אחד אבל היי… אלוף האלופים זה משהו אחר.

נגמר

יא אללה

והמנצחת בהתמודדות הזו תעלה אוטומטית לגמר גביע הטוטו, בזמן ש-205927325 היריבות האחרות יתמודדו על הכרטיס הנוסף בדרך כלשהי.
מסתבר שבישראל ממש מתגעגעים לחוקי ההעפלה של ליגת האומות.

רקאומר…